Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: ***casian***
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog gabrielle2003
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48
gabrielle2003
QUOTE(jus_ro @ Sep 22 2010, 10:17 PM) *
mereu ma delectez cu pozele lui Casian tzuc.gif ....imi place ca sta cuminte pe scaun sa pape si sa mai apuci sa-i faci si poze yes.gif

Tocmai ce v-am vazut si noi....o minune Daria partners.gif
In ultimul timp chiar sta la poze love1.gif ....ciudat wacko.gif ...pt ca inainte trebuia sa-i fac 10 poze ca sa am 1 buna rolleyes.gif
USA
Doamne, ce repede creste......deja mi-l pot imagina cu mingea pe teren la o repriza de cos......pupik si de la noi si de la Babys cu drag si dor!
gabrielle2003
QUOTE(USA @ Sep 22 2010, 10:21 PM) *
Doamne, ce repede creste......deja mi-l pot imagina cu mingea pe teren la o repriza de cos......pupik si de la noi si de la Babys cu drag si dor!

love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif love1.gif multi poop si de la noi pentru voi toti!
gabrielle2003
Cam asa arata intrarea in clasa mea....pe inimioara de pe usa sunt trecute numele copiilor .. trandafir.gif eu sunt a patra inimioara din stanga sus bananab.gif



gabrielle2003
Dulapiorul cu strugurele verde ...e numai al meu bananab.gif

gabrielle2003
jus_ro
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 22 2010, 10:28 PM) *
Cam asa arata intrarea in clasa mea....pe inimioara de pe usa sunt trecute numele copiilor .. trandafir.gif eu sunt a patra inimioara din stanga sus bananab.gif




Gabi la ce cresa il duci?....si am vazut ca ai fost si la doctor cu el.....sanatate multa oFloare1.gif
gabrielle2003
Si pentru ca acum sunt un pic mucos...scuzati fatza...discutam un pic cu mama mea! rolleyes.gif

gabrielle2003
QUOTE(jus_ro @ Sep 22 2010, 10:33 PM) *
Gabi la ce cresa il duci?....si am vazut ca ai fost si la doctor cu el.....sanatate multa oFloare1.gif

Mergem la nr.5 pe Tudor Vladimirescu..cam departe dar noi am vrut sa-l ducem acolo notworthy.gif
Cat despre dr. e ok totul doar ca trebuie sa scapam de mucisori...care sunt luati de la tatu oFloare1.gif nu de la cresa(el a fost ft racit si ft greu i-a trecut, de fapt a plecat pe jumatate vindecat si el crybaby.gif )
gabrielle2003
Si mereu rade cand se vede in filmari(asa face cand era bebe)
rade pana sughita
nustiu de ce calitatea imaginii lasa de dorit aici wife.gif


Luka
QUOTE(gabrielle2003 @ Sep 22 2010, 10:15 PM) *
ca intotdeauna va pup dulce si VA IUBESC! trandafir.gif




Cresa , invatat sa manace (aproximativ rolleyes.gif ), tuns , baschet .... ce activitate ai mai Casule ! hug.gif

Si noi love1.gif love1.gif love1.gif pe tine ca altfel nu s-ar povesti ......

gabrielle2003
QUOTE(Luka @ Sep 23 2010, 12:48 AM) *
Cresa , invatat sa manace (aproximativ rolleyes.gif ), tuns , baschet .... ce activitate ai mai Casule ! hug.gif

Si noi love1.gif love1.gif love1.gif pe tine ca altfel nu s-ar povesti ......

Ne-a fost dor de tine si ne bucuram de vizita trandafir.gif
Te imbratisam cu mult drag asa cum stim numai noi partners.gif
ninina
...Waw dragul meu Casian ce frumos e la cresa la tine.....super..... trandafir.gif
...esti dulce foc...... trandafir.gif trandafir.gif
..te pupam si pe tine si pe mami partners.gif partners.gif partners.gif
kerstin09
Ciao Gaby trandafir.gif
In sfirsitttttt am ajuns si eu pe la voi in vizita tzuc.gif
Am avut in sfirsit timp sa rasfoiesc cu calm pozele lui Casian....ii atit de dulce si atit de frumos,si ce mult a crescut de cind nu l-am mai vazut in poze love1.gif tzuc.gif

Si tu mami,tu esti atit de bravaaaaa sa comentezi la poze,esti o dulceeeeeeeee trandafir.gif tzuc.gif
Mi-a fost tareeee dor de voi...va imbratisezzzz cu mare drag....pupici lui Casian din partea lui Kerstin tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Sep 24 2010, 10:15 AM) *
...Waw dragul meu Casian ce frumos e la cresa la tine.....super..... trandafir.gif
...esti dulce foc...... trandafir.gif trandafir.gif
..te pupam si pe tine si pe mami partners.gif partners.gif partners.gif

Si noi va imbratisam cu mare drag!
Imediat impliniti un anisor!

gabrielle2003
QUOTE(kerstin09 @ Sep 24 2010, 10:29 AM) *
Ciao Gaby trandafir.gif
In sfirsitttttt am ajuns si eu pe la voi in vizita tzuc.gif
Am avut in sfirsit timp sa rasfoiesc cu calm pozele lui Casian....ii atit de dulce si atit de frumos,si ce mult a crescut de cind nu l-am mai vazut in poze love1.gif tzuc.gif

Si tu mami,tu esti atit de bravaaaaa sa comentezi la poze,esti o dulceeeeeeeee trandafir.gif tzuc.gif
Mi-a fost tareeee dor de voi...va imbratisezzzz cu mare drag....pupici lui Casian din partea lui Kerstin tzuc.gif

Ma bucur sa te vad cu toate ca noi suntem la zi cu voi , mereu va urmarim chiar daca nu este timp mereu pt postari!
Va pupam pe toti si multa sanatate va dorim!

gabrielle2003

Mai venim si noi cu ceva pozici de la cresa unde a venit toamna foarte frumos partners.gif




















gabrielle2003



si panoul cu manute bananab.gif



MANUTZA MEA!





gabrielle2003

Despre mine ce sa va mai zic?
Ca fac nebunii in continuare rolleyes.gif , ca sunt cumintel si uneori mai incerc si marea cu degetul cu mama si tatu rolleyes.gif

Mai nou asa se merge cu trici liwlol.gif





gabrielle2003

si v-am zis ca fac in continuare nebunii, nu?

aici....e rimel doh.gif



pe aici se da cu rimel, nu? liwlol.gif







gabrielle2003

si un somnorici si gros imbracat rolleyes.gif





gabrielle2003

un pic si in curte la joaca chiar daca e frig afara





si cu prietena mea Daria





gabrielle2003

un pic si in curte la joaca chiar daca e frig afara





si cu prietena mea Daria





gabrielle2003

S-au adunat si mai multi prieteni pe pereti! rolleyes.gif


Fiecare dulapior etichetat cu Mickey bananab.gif



O alta lucrare notworthy.gif









gabrielle2003

In fiecare dimi la 7 prezent sa plec la cresa....va pup!






ninina
Casian ....dulcele print cuceritor.....pregatit de cresa...asa dimineata...harnic baiat are mami....
...foarte frumoasa lucrarea...de nota 10....cu steluza....
va pupam frumosilor.... partners.gif partners.gif
jus_ro
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 14 2010, 08:03 PM) *
In fiecare dimi la 7 prezent sa plec la cresa....va pup!


te pupacim frumosule hug.gif tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(ninina @ Oct 14 2010, 08:10 PM) *
Casian ....dulcele print cuceritor.....pregatit de cresa...asa dimineata...harnic baiat are mami....
...foarte frumoasa lucrarea...de nota 10....cu steluza....
va pupam frumosilor.... partners.gif partners.gif

Si noi va pupam iubitii nostri frumosi! trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(jus_ro @ Oct 14 2010, 09:29 PM) *
te pupacim frumosule hug.gif tzuc.gif

si noi fete frumoase! notworthy.gif
dragutza2010
pai GAbitza , tu il duci la cresa si va jucati in parc la gradi ? anima1.gif
love1.gif
laurab
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif Casian, cu o mica intarziere
USA
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif Hei, la multi ani, printuk iubit!
Te cantam si noi de foarte departe:


Si ptr mamay meu drag....Sa iti traiasca feciorul, sa creasca precum brazii, sanatos tun, fericit si binecuvantat! floare2.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif
mony85
la multi ani casian sa cresti mare si frumos.......sa ai parte de o copilarie ff frumoasa te pupa dulce dulce nasa si nasu si sper k gripa cea rea va disparea occasion.gif love1.gif love1.gif oFloare.gif tzuc.gif
ari05
La multi anisori Casian !!!
Mikaell
La multi anisori,puiut frumos!!!Sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif
Alondra
La multi anisori Casian! occasion.gif
Sa cresti mare sanatos!
gabrielle2003
QUOTE(laurab @ Oct 22 2010, 09:36 AM) *
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif Casian, cu o mica intarziere

Va multumim foarte frumos! trandafir.gif

gabrielle2003
QUOTE(USA @ Oct 22 2010, 03:28 PM) *
occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif Hei, la multi ani, printuk iubit!
Te cantam si noi de foarte departe:


Si ptr mamay meu drag....Sa iti traiasca feciorul, sa creasca precum brazii, sanatos tun, fericit si binecuvantat! floare2.gif guitar.gif guitar.gif guitar.gif

Iubita mea...am primit gandurile tale bune , multumim pentru tot, va iubim! trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(mony85 @ Oct 22 2010, 06:55 PM) *
la multi ani casian sa cresti mare si frumos.......sa ai parte de o copilarie ff frumoasa te pupa dulce dulce nasa si nasu si sper k gripa cea rea va disparea occasion.gif love1.gif love1.gif oFloare.gif tzuc.gif

Multumim pentru tot si mai ales ca sunteti langa noi mereu! trandafir.gif
va iubim mult!
gabrielle2003
QUOTE(ari05 @ Oct 22 2010, 07:56 PM) *
La multi anisori Casian !!!

Multumim mami frumoasa cu burtik minunata! notworthy.gif
Va pupam pe toti 4 trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(Mikaell @ Oct 22 2010, 08:00 PM) *
La multi anisori,puiut frumos!!!Sa ai parte de tot ce-i mai frumos in viata!!! occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif occasion.gif

Va pupam, multumim! trandafir.gif
gabrielle2003
QUOTE(Alondra @ Oct 22 2010, 08:04 PM) *
La multi anisori Casian! occasion.gif
Sa cresti mare sanatos!

Ramonik....iubita noastra!
Iti multumim foarte frumos pentru tot! trandafir.gif
gabrielle2003

tortuletul meu..... notworthy.gif





gabrielle2003

Prietenii mei de la cresa...mi-au cantat LA MULTI ANI! notworthy.gif





gabrielle2003




SPER SA LE STING PANA LA URMA!
notworthy.gif



Am reusit!!!!!!! rolleyes.gif




Daria nu-i asa ca e frumos tortul meu? love1.gif




gabrielle2003

Va spun sigur ca a fost foarte bun





gabrielle2003

Am fost rege de ziua mea si m-am bucurat enorm! notworthy.gif




anku
la multi ani casian!!!
sa cresti mare...ca frumos esti destul!!!
anku
QUOTE(gabrielle2003 @ Oct 22 2010, 09:55 PM) *
tortuletul meu..... notworthy.gif


at de frumos si de delicat!!!
ssimmona
La multi ani, copil frumos, destept, constiincios si ... rimelat! rolleyes.gif Multa sanatate si noroc! partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.