Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Familia Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog kerstin09
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
kerstin09
QUOTE(livya @ Oct 27 2009, 09:09 PM) *
du-te tu frumoaso ca te pap toata..scumpa si draga mie... love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

KERSTIN ITI TRIMITE MULTIII PUPICI TIE SI LA MIHAI floare2.gif floare2.gif floare2.gif

QUOTE(Mikaell @ Oct 27 2009, 09:23 PM) *
mai dar frumoasa mai esti wub.gif ...iti pap eu limbuta ta aia mica ...multi pupici dulci la frumoasele mele tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

PUPICIIII MULTI SI VOUA FRUMOASELOR trandafir.gif trandafir.gif partners.gif

QUOTE(ramo82na @ Oct 27 2009, 09:23 PM) *
ii arat lui andrei foto cu kerstin si ii zic" uite-o mami pe kerstin "si el ii da pusi... duce degetelul la gurita
wub.gif

MINCE-L MAMA PE EL DE SCUMP love1.gif
VA IUBIMMMM trandafir.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(ruxy @ Oct 27 2009, 10:13 PM) *
Vaiiiii e adorabila


MULTUMIMMMM SCUMPA MEA RUXYYY trandafir.gif partners.gif love1.gif
QUOTE(Mih@ela @ Oct 27 2009, 10:19 PM) *
Tablou!!!Reclama si tot ce vrei!!!!

MULTUMESCCC notworthy.gif notworthy.gif SCUMPA MIHAELA trandafir.gif trandafir.gif partners.gif

QUOTE(roxikira @ Oct 27 2009, 11:04 PM) *
Stii...nu degeaba mi-a spus mie nenea doctorul sa port ochelarii aia pe care m-a pus sa ii fac doh.gif Cica nu vad prea bine... anima1.gif
Eu mai vazusem printesa ...dar la alt topic blush.gif
Acum stiu unde sa vin...ca sa admir o frumusete ametitoare...ce sa fac??!!!! ...daca m-am indragostit de ea... wub.gif wub.gif wub.gif partners.gif partners.gif partners.gif


MULTUMESCCCC TARE MULT notworthy.gif PENTRU CUVINTELE FRUMOASE SCRISE AICI partners.gif ESTI O DULCE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


UITE SI LA DIANDRA,O SMOTOCESTE INTRUNA DE CIND VINE DE LA SCOALA,SI EA SMECHEUZA VAIII CE-I PLACE biggrin.gif
roxikira
QUOTE(kerstin09 @ Oct 27 2009, 11:53 PM) *
MULTUMIMMMM SCUMPA MEA RUXYYY trandafir.gif partners.gif love1.gif

MULTUMESCCC notworthy.gif notworthy.gif SCUMPA MIHAELA trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
MULTUMESCCCC TARE MULT notworthy.gif PENTRU CUVINTELE FRUMOASE SCRISE AICI partners.gif ESTI O DULCE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


UITE SI LA DIANDRA,O SMOTOCESTE INTRUNA DE CIND VINE DE LA SCOALA,SI EA SMECHEUZA VAIII CE-I PLACE biggrin.gif



Hai ca m-am topit iar wub.gif wub.gif wub.gif
Sa-ti traiasca printesele... partners.gif partners.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(roxikira @ Oct 28 2009, 01:55 AM) *
Hai ca m-am topit iar wub.gif wub.gif wub.gif
Sa-ti traiasca printesele... partners.gif partners.gif partners.gif

MULTUMESCCCCC notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
PUPICI DE LA NOI floare2.gif floare2.gif floare2.gif
ramo82na
cuscra unde esti???!!!mi-ati lipsit...sper ca sunteti bine..va pupam....
kerstin09
QUOTE(ramo82na @ Oct 31 2009, 02:14 AM) *
cuscra unde esti???!!!mi-ati lipsit...sper ca sunteti bine..va pupam....

CIAOOOO CUSCRAAAAA biggrin.gif
IERI AM AVUT O ZI PLINA;SI PLUS DE AIA PE LINGA AM AVUT SI PE REPREZENTANTUL DE LA AVON LA NOI;SI ASEARA M-AM UITAT SI EU DE LA INCEPUT PINA LA SFIRSIT LA DANSEZI PENTRU TINE biggrin.gif
PUPICI FRUMOSII MEI trandafir.gif partners.gif
ruby



[/quote]

hey frumusete mica ,tare cocheta ai sa mai fii ,iti plac margelutele Diandrei,he?saracul tati ce mai cheltuiala cu 3 fete !
kerstin09



ramo82na
QUOTE(kerstin09 @ Oct 31 2009, 10:49 AM) *
CIAOOOO CUSCRAAAAA biggrin.gif
IERI AM AVUT O ZI PLINA;SI PLUS DE AIA PE LINGA AM AVUT SI PE REPREZENTANTUL DE LA AVON LA NOI;SI ASEARA M-AM UITAT SI EU DE LA INCEPUT PINA LA SFIRSIT LA DANSEZI PENTRU TINE biggrin.gif
PUPICI FRUMOSII MEI trandafir.gif partners.gif



de 1 saptamana sunt si eu reprezentant avon...pai ce mama ma-si ,mai mult pt mine si soramea ca nu am eu timp sa alerg dupa clienti dar de cand cu andrei mi-au expirat toate produsele de machiaj si cosmetice...asa ca l-a cumparat....


va iubim fetelor ..superbelor...au ochii tai si zambetul tau fetele astea minunate ale tale...frumusete la puterea treia....love1.gif
kerstin09
QUOTE(ramo82na @ Nov 2 2009, 12:45 AM) *
de 1 saptamana sunt si eu reprezentant avon...pai ce mama ma-si ,mai mult pt mine si soramea ca nu am eu timp sa alerg dupa clienti dar de cand cu andrei mi-au expirat toate produsele de machiaj si cosmetice...asa ca l-a cumparat....
va iubim fetelor ..superbelor...au ochii tai si zambetul tau fetele astea minunate ale tale...frumusete la puterea treia....love1.gif

PAI DIANDRA M-A TOT ZAPACIT SA NE INSCRIEM,ACUM PE 8 ESTE ZIUA EI,SI I-AM ZIS CA II DAU 100 EURO SA-SI EA CE VREA,SI APROAPE DE TOTI SI-A ORDINAT DE LA AVON,SI ASA IMI COMVINE,SI IMI PLAC PRODUSELE DE LA EI...
SI NOI VA IUBIM SCUMPA MEA trandafir.gif partners.gif
livya
QUOTE(kerstin09 @ Nov 1 2009, 07:27 PM) *



uauuuuuuuuuuuuuuu ce gagici scumpe aici...frumoaselor love1.gif love1.gif ,am ajuns si pe la voi,nu numai la voturi doh.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(kerstin09 @ Nov 1 2009, 07:27 PM) *





ce superbe sunteti toate trei wub.gif ...va pupik dulce si va imbratisez cu drag!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ruby
QUOTE(kerstin09 @ Nov 1 2009, 09:27 PM) *




buna dimineatza printeselor ,uau ce imi vad ochii,3 belle ragazze! si la voi e movul la putere?
pupici si sa aveti o saptamina faina si mami ,please pune-ne poze zilnic !
grazie!
kerstin09
QUOTE(livya @ Nov 2 2009, 02:14 AM) *
uauuuuuuuuuuuuuuu ce gagici scumpe aici...frumoaselor love1.gif love1.gif ,am ajuns si pe la voi,nu numai la voturi doh.gif tzuc.gif tzuc.gif

MA BUCUR MULT CA AI TRECUT SA NE VIZITEZI LIVYA SCUMPA MEA notworthy.gif notworthy.gif
PUPICI DE LA NOI FRUMOSILOR trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(Mikaell @ Nov 2 2009, 02:26 AM) *
ce superbe sunteti toate trei wub.gif ...va pupik dulce si va imbratisez cu drag!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

MULTUMESC SCUMPA MEA DE COMPLIMENTE,MEREU MA INCANTA VIZITA TA AICI LA NOI partners.gif notworthy.gif
VA IMBRATISAM SI NOI FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(ruby @ Nov 2 2009, 10:14 AM) *
buna dimineatza printeselor ,uau ce imi vad ochii,3 belle ragazze! si la voi e movul la putere?
pupici si sa aveti o saptamina faina si mami ,please pune-ne poze zilnic !
grazie!

BUNA DIMINEAZA,IUBITA NOASTRA partners.gif
WOWWWW STI SI ITALIANA,SUPER trandafir.gif
DAAAA MOVUL E LA PUTERE biggrin.gif
CE FACETI VOI?
LA NOI E URIT TIMPUL,E FRIG SI PLOUA,DIANDRA VROIA SA MERGEM ASTAZI SA-SI CUMPERE NISTE CISMULIZE,DAR SA VEDEM CU TIMPUL ASTA PARCA NU PREA AM CHEF...
SI VOI SA AVETI O SAPTAMINA PLACUTA
PUPICI FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
natsandrea
mami, iti lipseste si tie movul, sa fiti in acelasi ton....sunteti 3 gagici frumoase tzuc.gif
ruby
QUOTE(kerstin09 @ Nov 2 2009, 02:21 PM) *
BUNA DIMINEAZA,IUBITA NOASTRA partners.gif
WOWWWW STI SI ITALIANA,SUPER trandafir.gif
DAAAA MOVUL E LA PUTERE biggrin.gif
CE FACETI VOI?
LA NOI E URIT TIMPUL,E FRIG SI PLOUA,DIANDRA VROIA SA MERGEM ASTAZI SA-SI CUMPERE NISTE CISMULIZE,DAR SA VEDEM CU TIMPUL ASTA PARCA NU PREA AM CHEF...
SI VOI SA AVETI O SAPTAMINA PLACUTA
PUPICI FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


la noi e soare ,cu dinti ,binenteles ,dar parca nici nu ii vine a iesi din casa ,sint obosita ,caci a aterizat ruby la noi in pat azi noapte si eu in felul asta nu ma pot odihni!

am facut un pic de ordine pe aici ,am bagat la spalat rufe si vase si mai stau un pic gura casca pe net ,pina vine elevul acasa sa ne apucam de teme!

mersi de urari si spor la cumparaturi daca tot te hotaresti sa iesi cu fetele! floare2.gif
kerstin09
QUOTE(natsandrea @ Nov 2 2009, 02:24 PM) *
mami, iti lipseste si tie movul, sa fiti in acelasi ton....sunteti 3 gagici frumoase tzuc.gif

DAAAAAA biggrin.gif
PAI VEZI IERI CIND MI-A FACUT DIANDRA POZA NU AM FOST PREGATITA,SA MA IMBRAC CU PUTIN MOV biggrin.gif
VA PUPAM FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(ruby @ Nov 2 2009, 02:26 PM) *
la noi e soare ,cu dinti ,binenteles ,dar parca nici nu ii vine a iesi din casa ,sint obosita ,caci a aterizat ruby la noi in pat azi noapte si eu in felul asta nu ma pot odihni!

am facut un pic de ordine pe aici ,am bagat la spalat rufe si vase si mai stau un pic gura casca pe net ,pina vine elevul acasa sa ne apucam de teme!

mersi de urari si spor la cumparaturi daca tot te hotaresti sa iesi cu fetele! floare2.gif

ASA SI IO,AM BAGAT O MASINA DE ALBITURI LA SPALAT,AM FACUT ORDINE,SI KERSTIN DOARME ACUMA,E C-AM MARAITA A VRUT SA DOARMA NUMAI IN BRAZE,IA DE OBICEI ADOARME SINGURA IN PATUZUL EI...
MAI STAU SI EU PUTIN PE AICI SI PE URMA MERG SA FAC SPAGHETTI CU SUGO AL POMODORO,ASA A DAT ORDINE DIANDRA,PENTRU ASTAZI LA PRINZ biggrin.gif
VA PUPIC trandafir.gif partners.gif
kerstin09
ASEARA LA BAIZA

kerstin09
IERI AM AVUT MUSAFIRI biggrin.gif RALUCA.G


AM O CIUDA,NU STIU CE S-A INTIMPLAT IERI CU APARATUL FOTO,AU IESIT LA FETE OCHII ROSI,MAI ALES LA VANESA,UFFF
ramo82na
QUOTE(kerstin09 @ Nov 2 2009, 02:46 PM) *
IERI AM AVUT MUSAFIRI biggrin.gif RALUCA.G


AM O CIUDA,NU STIU CE S-A INTIMPLAT IERI CU APARATUL FOTO,AU IESIT LA FETE OCHII ROSI,MAI ALES LA VANESA,UFFF



ce fete frumoase.... tzuc.gif ..pupam kertinutza mica care se imbaiaza...
maria26
QUOTE(kerstin09 @ Nov 2 2009, 02:42 PM) *
ASEARA LA BAIZA



AI O PAPUSA DE FETITA trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(ramo82na @ Nov 2 2009, 03:21 PM) *
ce fete frumoase.... tzuc.gif ..pupam kertinutza mica care se imbaiaza...

love1.gif love1.gif SI NOI VA TUCAM IUBITA MEA trandafir.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(maria26 @ Nov 2 2009, 03:37 PM) *
AI O PAPUSA DE FETITA trandafir.gif

MULTUMIM MARIA trandafir.gif
SI ANDY E UN FRUMOS SI UN DULCE INGERAS love1.gif
kerstin09
MERGE TIRIS PRIN TOATA CASA biggrin.gif SI TOT CE INTILNESTE IN CALE, SE PRINDE SI SE RIDICA


SI AICI VA ARAT DINTISORII MEI partners.gif
Alondra
Ce fete minunate aici ! wub.gif
Dar cea mai cea e Kerstin, o dulceata mica! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(Alondra @ Nov 2 2009, 04:42 PM) *
Ce fete minunate aici ! wub.gif
Dar cea mai cea e Kerstin, o dulceata mica! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

MULTUMIM DRAGA MEA DE VIZITA SI COMPLIMENTE notworthy.gif notworthy.gif
PUPICI MULTI DE LA NOI PENTRU TINE FRUMOASA MEA trandafir.gif partners.gif
Kris&Robert
QUOTE(kerstin09 @ Nov 2 2009, 02:42 PM) *
ASEARA LA BAIZA



dulce foc, ratusca ta mica!

kerstin09
QUOTE(Kris&Robert @ Nov 2 2009, 11:10 PM) *
dulce foc, ratusca ta mica!


MULTUMESC KRIS notworthy.gif DE VIZITA SI COMPLIMENTE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09

natsandrea
zambareata mica....te pupacescccc tzuc.gif
si noi avem inimioara din aia cu iepurasi hug.gif
kerstin09
QUOTE(natsandrea @ Nov 3 2009, 01:52 PM) *
zambareata mica....te pupacescccc tzuc.gif
si noi avem inimioara din aia cu iepurasi hug.gif

NASA EI IA ADUS INIMIOARA,ERA INCA IN BURTICA KERSTIN CIND IA ADUS-O biggrin.gif
SI NOI VA PUPACIM PRINTESE FRUMOASE trandafir.gif
ninina
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 12:28 PM) *

...waw ce ingeras dulce si scump.....o papusica tare frumoasa... trandafir.gif
pupiki multi trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(ninina @ Nov 3 2009, 02:21 PM) *
...waw ce ingeras dulce si scump.....o papusica tare frumoasa... trandafir.gif
pupiki multi trandafir.gif

MULTUMESCCCC NINA trandafir.gif notworthy.gif
SI INGERASUL TAU E TAREEEE SCUMPIC love1.gif
ramo82na
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 01:28 PM) *




iubire ce faci??!scumpa lu'mama 2...te iubesc...love1.gif...ce patura superba .pare asa moale si catifelata ..merge cu decorul de la severin ..frunzele cad si zapada pluteste prin aer...totul ca un tango al naturii...tongue.gif..tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(ramo82na @ Nov 3 2009, 02:45 PM) *
iubire ce faci??!scumpa lu'mama 2...te iubesc...love1.gif...ce patura superba .pare asa moale si catifelata ..merge cu decorul de la severin ..frunzele cad si zapada pluteste prin aer...totul ca un tango al naturii...tongue.gif..tzuc.gif

A ADORMIT ACUMA
PATURA MI-A FACUT-O CADOU DE ZIUA MEA FOSTA SOACRA(ITALIANCA) A MURIT ANUL ASTA,DD SA O ODIHNEASCA IN PACE,ERA O FEMEIE TAREEEE BUNA,AJUTA PE TOATA LUMEA...


FRUMOSSSS AI SCRIS trandafir.gif love1.gif
kerstin09
MERG TIRS PRIN TOATA CASA biggrin.gif

kerstin09
ASTAZI PENTRU PRIMA DATA INAINTE SA MERGEM AFARA,AM STAT SINGURICA IN PICIOARE biggrin.gif

mir0108
mariana ,ai 2 comori!
si ,din proprie experienta..stiu ca kestin are 2 mamici! partners.gif
inainte sa am pe miruna,ma gandeam ca diferenta de varsta intre copii nu aduce nik bun cu ea..acum m-am convins ca este chiar ..utila!(firea mea optimista ,draga!vad si eu partea plina a paharului! rolleyes.gif -precizez asta pt mamicile care au copii cu varsta apropiata si cunosc avantajele)
kerstin09
QUOTE(mir0108 @ Nov 3 2009, 08:12 PM) *
mariana ,ai 2 comori!
si ,din proprie experienta..stiu ca kestin are 2 mamici! partners.gif
inainte sa am pe miruna,ma gandeam ca diferenta de varsta intre copii nu aduce nik bun cu ea..acum m-am convins ca este chiar ..utila!(firea mea optimista ,draga!vad si eu partea plina a paharului! rolleyes.gif -precizez asta pt mamicile care au copii cu varsta apropiata si cunosc avantajele)

MULTUMESCCCC notworthy.gif
LA FEL SI TU AI DOUA COMORI DE FETIZE!
DAAAA ESTE ADEAVARAT,DIANDRA ESTE CA O A DOUA MAMICA PENTRU KERSTIN,POT SA MERG LINISTITA LA CUMPARATURI,SAU O LAS SA MEARGA CU EA IN PARC,II SCHIMBA MEREU SCUTECELUL,SI O SPALA IMEDIAT LA FUNDULEZ biggrin.gif ...ARE MULTA GRIJA DE EA,SI O IUBESTE ENORM DE MULT,SI KERSTIN CIND VINE DIANDRA DE LA SCOALA SI NU O BAGA IMEDIAT IN SEAMA SA VEZI CE SMECHERUZA,IMEDIAT INCEPE SA PLINGA biggrin.gif VREA LA EA IN BRATE...
POT SA ZICA CA SUNT NOROCOASA SI TOTODATA FERICITA SI IMPLINITA CU ELE....
MULTUMESC TARE MULT DE VIZITA,SI CUVINTELE FRUMOASE trandafir.gif notworthy.gif
PUPICI DE LA NOI! partners.gif
mirela bz
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 06:01 PM) *
ASTAZI PENTRU PRIMA DATA INAINTE SA MERGEM AFARA,AM STAT SINGURICA IN PICIOARE biggrin.gif


of doamne , ce frumos creste scumpa mica !!!pup pe toate trei ! trandafir.gif
Oanaaa
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 08:01 PM) *
ASTAZI PENTRU PRIMA DATA INAINTE SA MERGEM AFARA,AM STAT SINGURICA IN PICIOARE biggrin.gif


ce dulcica e love1.gif
iar salopeta shi caciulitza m-au omorat, shi mie imi place enorm de mult hello kitty tongue.gif blush.gif
maria26
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 08:01 PM) *
ASTAZI PENTRU PRIMA DATA INAINTE SA MERGEM AFARA,AM STAT SINGURICA IN PICIOARE biggrin.gif



eusa_clap.gif felicitari fetita dulce ! hug.gif
USA
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 07:01 PM) *

Aaaaaa aici era bombonica mea de halloweennn........E o nebunie vie, uite la ea..... love1.gif nanner.gif
Mikaell
QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 06:01 PM) *
ASTAZI PENTRU PRIMA DATA INAINTE SA MERGEM AFARA,AM STAT SINGURICA IN PICIOARE biggrin.gif



felicitari,frumusete...asa dai inainte cu tupeu eusa_clap.gif multi pupici dulci pt o printesa curajoasa tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(mirela bz @ Nov 4 2009, 11:18 PM) *
of doamne , ce frumos creste scumpa mica !!!pup pe toate trei ! trandafir.gif


MULTUMESC DE VIZITA MIRELA partners.gif

PUPICI MULTI SI DE LA NOI PENTRU VOI! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

QUOTE(Oanaaa @ Nov 4 2009, 11:27 PM) *
ce dulcica e love1.gif
iar salopeta shi caciulitza m-au omorat, shi mie imi place enorm de mult hello kitty tongue.gif blush.gif

SI NOUA NE PLACE MULTTTT biggrin.gif IN SPECIAL DIANDRA,E CU KELLO-KITTY
PUPICI FRUMOASELOR MELE! trandafir.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(maria26 @ Nov 4 2009, 11:30 PM) *
eusa_clap.gif felicitari fetita dulce ! hug.gif


MULTUMIMMMM MARIA trandafir.gif partners.gif notworthy.gif
PUPICI
QUOTE(USA @ Nov 5 2009, 12:58 AM) *
Aaaaaa aici era bombonica mea de halloweennn........E o nebunie vie, uite la ea..... love1.gif nanner.gif


love1.gif love1.gif ESTI IUBITA NOASTRA! trandafir.gif partners.gif
PUPICI MULTI
QUOTE(Mikaell @ Nov 5 2009, 12:59 AM) *
felicitari,frumusete...asa dai inainte cu tupeu eusa_clap.gif multi pupici dulci pt o printesa curajoasa tzuc.gif

MULTUMIMMMM notworthy.gif notworthy.gif
PUPICI MULTI SI VOUA! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
AM FOST LA PLIMBARE

AM AJUNS PRIN PARC


OFFF CE MA INGHESUIE SI MAMI ASTA biggrin.gif


SI ACUM AM TERMINAT CU BAIZA
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.