Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Familia Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog kerstin09
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22
ramo82na
QUOTE(kerstin09 @ Aug 2 2009, 10:03 PM) *
A zis ca ti imprumuta doar cind vi la noi tzuc.gif tzuc.gif sunteti iubitii mei trandafir.gif tzuc.gif



pai la la vara....daca nu intervine nimic.. partners.gif floare2.gif
kerstin09
QUOTE(sandybebe2001 @ Aug 3 2009, 12:48 AM) *
saraca floare ............in curand o sa dispara de acolo , cand o gasi mami pamantul pe jos ! asa mi-a facut alexia si era tot in premergator , de nu-mi venea sa cred cum a reusit sa faca asa ceva bananab.gif
pupam dulceata de kerstin ! si pe mami si pe dia hug.gif

Pai ma gindesc ca va disparea biggrin.gif cum prinde la ea cum incearca sa o rupa..si noi va pupam dulce,dulce partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
Astea 2 poze sunt preferatele mele,avea Kerstin aici 3 luni!!!
EMY2000
QUOTE(kerstin09 @ Jun 16 2009, 07:21 PM) *
Am mai adaugat niste poze cu printesa mea cea mica......



Aici cu mami mea...



apoi nu au printesele tale cu cine semana??????? blush.gif cu asa mami frumoasa nici nu ma mir. tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(EMY2000 @ Aug 4 2009, 05:58 PM) *
apoi nu au printesele tale cu cine semana??????? blush.gif cu asa mami frumoasa nici nu ma mir. tzuc.gif

Multumesc iubita trandafir.gif partners.gif si tu ai doi ingerasi tare dulci si frumosi tzuc.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(kerstin09 @ Aug 2 2009, 09:06 PM) *
Iubitele mele printese...

tare frumoase mai sunt printesele tale,sa te bucuri de ele in fiecare clipa tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(Mikaell @ Aug 4 2009, 06:55 PM) *
tare frumoase mai sunt printesele tale,sa te bucuri de ele in fiecare clipa tzuc.gif

Multumesc mult draga mea partners.gif si eu la fel iti doresc sa fi mereu alaturi de printesa ta dulce trandafir.gif
kerstin09
Continu sa pun poze cu printesele mele,nu ma satur sa le privesc...le iubesc asa de mult love1.gif sunt viata mea....
ramo82na
QUOTE(kerstin09 @ Aug 4 2009, 06:52 PM) *
..[/i][/color]



mai cuscra ..spune sincer cu cine seamana kerstin...este "criminal"de frumoasa ..trebuie sa venim la voi sa il vada si ea pe andrei ca la cat este de frumoasa sa nu ne-o fure vre-un italian... spada.gif
kerstin09
QUOTE(ramo82na @ Aug 5 2009, 06:05 PM) *
mai cuscra ..spune sincer cu cine seamana kerstin...este "criminal"de frumoasa ..trebuie sa venim la voi sa il vada si ea pe andrei ca la cat este de frumoasa sa nu ne-o fure vre-un italian... spada.gif

Taticul ei e maret zice ca seamana toata cu el biggrin.gif pai pina la anul cind vreti sa veniti este c-am mult...asa ca va invit sa veniti mai repede la noi trandafir.gif partners.gif tzuc.gif
USA
QUOTE(kerstin09 @ Aug 2 2009, 10:06 PM) *
Iubitele mele printese...

Doua frumoase....va pupik cu dor si drag! love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(USA @ Aug 5 2009, 06:44 PM) *
Doua frumoase....va pupik cu dor si drag! love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif

Multumim iubita noastra trandafir.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(kerstin09 @ Aug 4 2009, 05:52 PM) *
Continu sa pun poze cu printesele mele,nu ma satur sa le privesc...le iubesc asa de mult love1.gif sunt viata mea....

uite ce vad eu aici,iubitele mele fete frumoase,sunteti doua bijuterii pretioase....va iubesc mult... hug.gif tzuc.gif
Mona75
QUOTE(kerstin09 @ Aug 4 2009, 07:52 AM) *
Continu sa pun poze cu printesele mele,nu ma satur sa le privesc...le iubesc asa de mult love1.gif sunt viata mea....

cum te-ai putea satura cu asemenea frumusetzi....suntetzi bellissime tutti tre tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(kerstin09 @ Aug 4 2009, 06:52 PM) *
Continu sa pun poze cu printesele mele,nu ma satur sa le privesc...le iubesc asa de mult love1.gif sunt viata mea....

Doua comori ai scumpa mea love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(livya @ Aug 5 2009, 07:27 PM) *
uite ce vad eu aici,iubitele mele fete frumoase,sunteti doua bijuterii pretioase....va iubesc mult... hug.gif tzuc.gif

Iubita mea scupa si daga love1.gif multumesc mult pentru vizita trandafir.gif esti o dulce...cum este acasa la mamica???? imi imaginez deja cum e...Mihai scumpicul cum se simte?....pupici multi de la noi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif vacanza placuta,si noi va iubim trandafir.gif partners.gif
kerstin09
QUOTE(Mona75 @ Aug 5 2009, 07:30 PM) *
cum te-ai putea satura cu asemenea frumusetzi....suntetzi bellissime tutti tre tzuc.gif hug.gif

grazie iubita noastra tzuc.gif sa vi la Gardaland...am 6 bilete cu scont...ti le dau daca vrei..1 bilet are 6 euro de scont,conteaza si aia trandafir.gif partners.gif
livya
QUOTE(kerstin09 @ Aug 5 2009, 05:58 PM) *
Iubita mea scupa si daga love1.gif multumesc mult pentru vizita trandafir.gif esti o dulce...cum este acasa la mamica???? imi imaginez deja cum e...Mihai scumpicul cum se simte?....pupici multi de la noi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif vacanza placuta,si noi va iubim trandafir.gif partners.gif

e bine iubita mea,super,mihai e la plimbare cu taticu acum...eu is la relaxxxxxxxxxxxx... tzuc.gif hug.gif hug.gif notworthy.gif
kerstin09
QUOTE(ruxy @ Aug 5 2009, 07:30 PM) *
Doua comori ai scumpa mea love1.gif love1.gif love1.gif partners.gif

Multumesc iubita Ruxy tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif si tu la fel ca mine ai 2 comori stralucitoare trandafir.gif partners.gif love1.gif
kerstin09
QUOTE(livya @ Aug 5 2009, 08:00 PM) *
e bine iubita mea,super,mihai e la plimbare cu taticu acum...eu is la relaxxxxxxxxxxxx... tzuc.gif hug.gif hug.gif notworthy.gif

Ce frumos trandafir.gif odihnestet cit poti caci pe urma iarasi vi aici si esti singurica partners.gif love1.gif partners.gif
Alondra
Ce printese frumoase ai kerstin! wub.gif
Sa-ti traiasca sanatoase! floare2.gif
kerstin09
QUOTE(Alondra @ Aug 8 2009, 11:38 PM) *
Ce printese frumoase ai kerstin! wub.gif
Sa-ti traiasca sanatoase! floare2.gif

Multumesc draga mea Alondra trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
De astazi aici e locul meu pentru papica biggrin.gif
meaw_ela
QUOTE(kerstin09 @ Aug 9 2009, 03:55 AM) *
De astazi aici e locul meu pentru papica biggrin.gif

Este un vis - o papusha de portzelan-scumpa mea nora! Esti o fericita cu asa comori- partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif O sa-i scot si eu scaunul in doua luni......Ce repede trece timpul!
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Aug 9 2009, 09:43 PM) *
Este un vis - o papusha de portzelan-scumpa mea nora! Esti o fericita cu asa comori- partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif O sa-i scot si eu scaunul in doua luni......Ce repede trece timpul!

Multumesc iubita mea trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Scaunelul il avem deja de 2 luni...am inceput de citeva zile sa o pun in el,nu-i prea place.....
Mih@ela
QUOTE(kerstin09 @ Aug 9 2009, 09:55 AM) *
De astazi aici e locul meu pentru papica biggrin.gif

Sa-i pap eu obrajorii si limbuta eu dulce de frumoasa! partners.gif Pot?
kerstin09
QUOTE(Mih@ela @ Aug 9 2009, 10:35 PM) *
Sa-i pap eu obrajorii si limbuta eu dulce de frumoasa! partners.gif Pot?

Sigur draga mea ca poti.neamurile(viitoarele neamuri)au dreptul trandafir.gif partners.gif biggrin.gif
livya
QUOTE(kerstin09 @ Aug 9 2009, 09:55 AM) *
De astazi aici e locul meu pentru papica biggrin.gif

iubita mea kerstin,o papusa scumpaaaaaaaaaaaa foc...fetita mare este acum... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
kerstin09
QUOTE(livya @ Aug 9 2009, 10:48 PM) *
iubita mea kerstin,o papusa scumpaaaaaaaaaaaa foc...fetita mare este acum... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Si tu esti iubita noastra scumpa trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
QUOTE(kerstin09 @ Aug 9 2009, 08:40 PM) *
Sigur draga mea ca poti.neamurile(viitoarele neamuri)au dreptul trandafir.gif partners.gif biggrin.gif

Ce dulce esti! biggrin.gif partners.gif
kerstin09
Am revenit din Mini vacanza noastra prin Germania
Teddy al meu adorabil,il iau peste tot dupa mine biggrin.gif
Aici cu Mami...
Aici cu prietena lui mami din Germania
kerstin09
Astazi am fost la iarba verde
Aici cu surioara mea iubita
bendisartemis

Felicitarii!!!ai o familie minunata si plina de iubire!!
livya
QUOTE(kerstin09 @ Aug 16 2009, 05:12 PM) *
Am revenit din Mini vacanza noastra prin Germania
Teddy al meu adorabil,il iau peste tot dupa mine biggrin.gif
Aici cu Mami...
Aici cu prietena lui mami din Germania

ioiiiiiiiiiii da scumpa esti papusica mica,da si mami e frumoasa,va pup pe amandoua... love1.gif love1.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(bendisartemis @ Aug 16 2009, 09:02 PM) *

Felicitarii!!!ai o familie minunata si plina de iubire!!

Multumesc mult pentru visita trandafir.gif partners.gif

QUOTE(livya @ Aug 16 2009, 09:45 PM) *
ioiiiiiiiiiii da scumpa esti papusica mica,da si mami e frumoasa,va pup pe amandoua... love1.gif love1.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif

Si noi va pupam dulce iubita mea trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
laura83
Kerstin, ai 2 printese superbe!!! multi tzuc.gif voua floare2.gif
kerstin09
Mi-a legat parul surioara mea,ca imi este asa de cald...
Aici cu surioara mea iubita....
kerstin09
QUOTE(laura83 @ Aug 17 2009, 12:48 AM) *
Kerstin, ai 2 printese superbe!!! multi tzuc.gif voua floare2.gif

Multumesc Laura trandafir.gif la fel ca tine,si ale tale printese sunt tare frumoase trandafir.gif partners.gif
Mih@ela
Bebelina tare te mai indeamna la pupacit!!!Atat de duulce e si frumoasa!!!Domnisorica o moderna fitzoasa si frumoasa!! partners.gif Ai 2 comori!Sanatate intregii familii! oFloare.gif
kerstin09
QUOTE(Mih@ela @ Aug 17 2009, 11:52 PM) *
Bebelina tare te mai indeamna la pupacit!!!Atat de duulce e si frumoasa!!!Domnisorica o moderna fitzoasa si frumoasa!! partners.gif Ai 2 comori!Sanatate intregii familii! oFloare.gif

Multumesc mult Mihaela pentu complimente si pentru aprecieri partners.gif esti o dulce love1.gif trandafir.gif trandafir.gif
elena-koller
Kerstin, ai 2 printese foarte frumoase. Sa fie sanatoasa si sa aiba tot ce isi doresc in viata.
Pupa Robert kerstin si diandra dulce dulce. tzuc.gif tzuc.gif Si pentru mami cea frumoasa... tzuc.gif
kerstin09
QUOTE(elena-koller @ Aug 19 2009, 11:27 PM) *
Kerstin, ai 2 printese foarte frumoase. Sa fie sanatoasa si sa aiba tot ce isi doresc in viata.
Pupa Robert kerstin si diandra dulce dulce. tzuc.gif tzuc.gif Si pentru mami cea frumoasa... tzuc.gif

Multumesc mult ELENA...cind la cind am fost...eu la tine la poze ....tu la mine partners.gif partners.gif partners.gif Si noi va pupam dulceeeeeeeeeeeeee,in special micuzul ROBERT....
Mikaell
QUOTE(kerstin09 @ Aug 16 2009, 05:21 PM) *
Aici cu surioara mea iubita



QUOTE(kerstin09 @ Aug 17 2009, 03:47 PM) *
Aici cu surioara mea iubita....

ma uit ...si iar ma uit ...si nu ma mai satur de privit...tare frumoase mai sunt printesele tale hi.gif tzuc.gif
kerstin09
Ma imbracat de marinar biggrin.gif
kerstin09
QUOTE(Mikaell @ Aug 20 2009, 08:24 PM) *
ma uit ...si iar ma uit ...si nu ma mai satur de privit...tare frumoase mai sunt printesele tale hi.gif tzuc.gif

Multumesc mult iubita trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Si Erika e o dulcica partners.gif partners.gif
kerstin09
Dupa multa caldura ce am suferit,in sfirsit aseara a plouat la noi....asa a fost afara....
Acuma este iarasi cald....
Si DIANDRA m-a pregatit de plaja biggrin.gif
ninina
...ce fericita si zambitoare e printesa ta cea mica...e o dulce.... partners.gif trandafir.gif
..iar cea mare deja o domnisoara frumoasa.... oFloare1.gif trandafir.gif
kerstin09
SI FATA MEA CE-A MARE!!!
Mona75
Pupici pt.frumoasele mamii... tzuc.gif
Weekendul viitor venim spre voi. rolleyes.gif hug.gif
natsandrea
hmmm...ce a mai crescut micuta kerstin...poopam pe printesele tale mami tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.