Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Stiu...sunt "nebuna" Si "obsedata" !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Lili
Pagini: 1, 2, 3, 4
Lili
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 25 2009, 02:16 AM) *
Lili ma bucur tare mult ca ai pus poza cu voi trei
chiar ne-ai incantat privirile smile.gif
sunteti cu adevarat o familie minunata
floare2.gif floare2.gif floare2.gif


Lusha esti o super dulce floare2.gif floare2.gif floare2.gif
daaar... happy.gif poate era tarziu in noapte somn.gif sau poate nu ai dat scroll smile.gif , insa in poza suntem toti ....patru! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
AdeDia
mda...incerc sa gasesc cele mai frumoase cuvinte...nu stiu daca exista cuvinte ptr a descrie tot ce am vazut si am simtit aici la tine floare2.gif
...frumos,perfect,sensibil si emotionant,plin de candoare si caldura...e prea putin spus fata de ce am simtit parcurgand toate paginile ...o familie superba...copii adorabili si fericiti...parinti minunati si o super mamica ffff frumoasa trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
....Craciunul....cea mai mareata sarbatoare plina de pace si bucurie....de fapt asta si este:" sarbatoarea Pacii si a Bucuriei"...pe care chiar ingerii au proclamat-o in acea Noapte Minunata pe campiile Bethleemului...si noi o asteptam cu mare nerabdare...si cel mai mult ne place sa mergem cu colinda...mi-e dor de tinerete cand colindam ore in sir...de la 9 seara pana la 6 dimineata...
...cadouri...ce frumos asteapta sub brad...in marea noastra familie suntem 20 rolleyes.gif si obisnuiesc sa ofer un mic cadou fiecaruia(o ciocolata impachetata frumos si deasupra un mosulet simpatic)...iubesc zambetul si multumirea lor... love1.gif
...vazand de unde esti....m-a incercat un sentiment...parca te simt mai aproape...desii poate sunt putine sanse sa te intalnesc vreodata love1.gif
....cat despre luminile de sarbatori...le ador,imi incalzesc inima si anul acesta la noi in oras,luminitele de pe stalpi s-au aprins de la inceputul lunii noiembrie...superb...ma plimbam cu copiii,cu tramvaiul lui Mos Craciun cand se lasa seara...si asa puteam sa vedem mai multe cartiere....apropo...ati fost la noi sa va plimbati cu Mosul???...poate ar fi un motiv sa veniti yes.gif
...am scris cam mult,dar acum am avut putin timp liber ...si probabil voi mai intra pe-aici dar din lipsa de timp nu voi lasa biletel pe masa wink.gif
...va doresc din toata inima ''Sarbatori Binecuvantate" love1.gif tzuc.gif hug.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Lili @ Nov 25 2009, 11:44 AM) *
Lusha esti o super dulce floare2.gif floare2.gif floare2.gif
daaar... happy.gif poate era tarziu in noapte somn.gif sau poate nu ai dat scroll smile.gif , insa in poza suntem toti ....patru! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
mii de scuze Lili
era intr-adevar o ora destul de tarzie
v-am admirat pe toti patru dar se pare ca m-a lasat memoria ulterior wub.gif wub.gif wub.gif
Lili
QUOTE(AdeDia @ Nov 25 2009, 01:46 PM) *
mda...incerc sa gasesc cele mai frumoase cuvinte...nu stiu daca exista cuvinte ptr a descrie tot ce am vazut si am simtit aici la tine floare2.gif
...frumos,perfect,sensibil si emotionant,plin de candoare si caldura...e prea putin spus fata de ce am simtit parcurgand toate paginile ...o familie superba...copii adorabili si fericiti...parinti minunati si o super mamica ffff frumoasa trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
....Craciunul....cea mai mareata sarbatoare plina de pace si bucurie....de fapt asta si este:" sarbatoarea Pacii si a Bucuriei"...pe care chiar ingerii au proclamat-o in acea Noapte Minunata pe campiile Bethleemului...si noi o asteptam cu mare nerabdare...si cel mai mult ne place sa mergem cu colinda...mi-e dor de tinerete cand colindam ore in sir...de la 9 seara pana la 6 dimineata...
...cadouri...ce frumos asteapta sub brad...in marea noastra familie suntem 20 rolleyes.gif si obisnuiesc sa ofer un mic cadou fiecaruia(o ciocolata impachetata frumos si deasupra un mosulet simpatic)...iubesc zambetul si multumirea lor... love1.gif
...vazand de unde esti....m-a incercat un sentiment...parca te simt mai aproape...desii poate sunt putine sanse sa te intalnesc vreodata love1.gif
....cat despre luminile de sarbatori...le ador,imi incalzesc inima si anul acesta la noi in oras,luminitele de pe stalpi s-au aprins de la inceputul lunii noiembrie...superb...ma plimbam cu copiii,cu tramvaiul lui Mos Craciun cand se lasa seara...si asa puteam sa vedem mai multe cartiere....apropo...ati fost la noi sa va plimbati cu Mosul???...poate ar fi un motiv sa veniti yes.gif
...am scris cam mult,dar acum am avut putin timp liber ...si probabil voi mai intra pe-aici dar din lipsa de timp nu voi lasa biletel pe masa wink.gif
...va doresc din toata inima ''Sarbatori Binecuvantate" love1.gif tzuc.gif hug.gif





AdeDia
, ma crezi daca iti spun ca in timp ce-ti scriu am un nod in gat...de emotie? Este o onoare pentru mine faptul ca mi-ai parcurs randurile si amintirile. oFloare.gif

Este o bucurie pentru mine ca ai inteles esenta acestui topic si anume: candoare si caldura [...] copii fericiti...

Craciunul....cea mai mareata sarbatoare plina de pace si bucurie
- cat adevar si cata profunzime ai cuprins in aceasta fraza. hug.gif

Si noi suntem o familie fooarte...extinsa partners.gif si cu prilejul sarbatorilor ne regasim, ne bucuram si uitam toate disensiunile de peste an... trandafir.gif pentru ca pana la urma lucrul cel mai important este, asa cum ai subliniat tu, zambetul si multumirea lor... love1.gif


In ceea ce priveste spusele tale : parca te simt mai aproape...desi, poate sunt putine sanse sa te intalnesc vreodata love1.gif - poate sunt mai multe sanse decat crezi smile.gif trandafir.gif


Inchei prin a-ti multumi inca o data pentru cuvintele tale, care mi-au facut ziua frumoasa si mi-au umezit ochii de bucurie partners.gif trandafir.gif partners.gif

Va doresc de asemenea : ''Sarbatori Binecuvantate" trandafir.gif



Lili
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Nov 25 2009, 02:00 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
mii de scuze Lili
era intr-adevar o ora destul de tarzie
v-am admirat pe toti patru dar se pare ca m-a lasat memoria ulterior wub.gif wub.gif wub.gif


repet, esti o super dulce! tzuc.gif

Siiii.....La multi Ani !!! love1.gif
AdeDia
QUOTE(Lili @ Nov 25 2009, 12:11 PM) *

AdeDia
, ma crezi daca iti spun ca in timp ce-ti scriu am un nod in gat...de emotie? Este o onoare pentru mine faptul ca mi-ai parcurs randurile si amintirile. oFloare.gif

Este o bucurie pentru mine ca ai inteles esenta acestui topic si anume: candoare si caldura [...] copii fericiti...

Craciunul....cea mai mareata sarbatoare plina de pace si bucurie
- cat adevar si cata profunzime ai cuprins in aceasta fraza. hug.gif

Si noi suntem o familie fooarte...extinsa partners.gif si cu prilejul sarbatorilor ne regasim, ne bucuram si uitam toate disensiunile de peste an... trandafir.gif pentru ca pana la urma lucrul cel mai important este, asa cum ai subliniat tu, zambetul si multumirea lor... love1.gif
In ceea ce priveste spusele tale : parca te simt mai aproape...desi, poate sunt putine sanse sa te intalnesc vreodata love1.gif - poate sunt mai multe sanse decat crezi smile.gif trandafir.gif
Inchei prin a-ti multumi inca o data pentru cuvintele tale, care mi-au facut ziua frumoasa si mi-au umezit ochii de bucurie partners.gif trandafir.gif partners.gif

Va doresc de asemenea : ''Sarbatori Binecuvantate" trandafir.gif




...iti multumesc ptr raspuns ...atat de cald...direct la inima mea love1.gif
...emotie??...mi s-au umezit si mie ochii...am senzatia ca suntem pe aceeasi lungime de unda hug.gif
...onoare?...ma simt flatata... tzuc.gif ...incerc sa te citez nu stiu cum sa raspund la cuvintele frumoase
...sanse?...as fi ffff fericita si mai mult decat incantata sa devina realitate yes.gif
Multumesc ptr tot floare2.gif ...ptr tot ce esti...si ptr ca esti aici love1.gif tzuc.gif hug.gif
AdeDia
....ti-am adus un cadou...le am primite de la un var din SUA...doar pe astea le am...sper sa-ti placa....poate iti mai aduce USA,mai multe
....circula doar cu ocazia sarbatorilor rolleyes.gif

...o masina de pompieri impodobita rolleyes.gif

...o casuta plina de lumini...si de admiratori rolleyes.gif
















...daca am gresit topicul si trebuia sa le pun in alta parte...imi cer mii de scz doh.gif ...am cam umblat hai-hui astazi rolleyes.gif ...e posibil sa ma fi ratacit unsure.gif
ninina
Lili draga mea....sunteti adorabili...sunteti frumosi....o familie superba trandafir.gif trandafir.gif
...si da...Craciunul este o oaza de pace si liniste.... trandafir.gif partners.gif
...un pupik de la noi
Lili
QUOTE(AdeDia @ Nov 25 2009, 04:53 PM) *
....ti-am adus un cadou...le am primite de la un var din SUA...doar pe astea le am...sper sa-ti placa....poate iti mai aduce USA,mai multe
....circula doar cu ocazia sarbatorilor rolleyes.gif

...o masina de pompieri impodobita rolleyes.gif

...o casuta plina de lumini...si de admiratori rolleyes.gif
















...daca am gresit topicul si trebuia sa le pun in alta parte...imi cer mii de scz doh.gif ...am cam umblat hai-hui astazi rolleyes.gif ...e posibil sa ma fi ratacit unsure.gif




AdeDia
, nu ai gresit deloc topic-ul; mi l-ai colorat si mi l-ai luminat si pentru asta iti multumesc. floare2.gif

Pe Rauly l-au cucerit (nu neparat in ordinea asta...) :autobuzul, oraselul in miniatura si casa cu ...multe lumini smile.gif ; ok, recunosc: si pe mine partners.gif tzuc.gif
Lili
QUOTE(ninina @ Nov 25 2009, 07:31 PM) *
Lili draga mea....sunteti adorabili...sunteti frumosi....o familie superba trandafir.gif trandafir.gif
...si da...Craciunul este o oaza de pace si liniste.... trandafir.gif partners.gif
...un pupik de la noi


ninina, multumesc din nou pentru vizita trandafir.gif

Robert ce face? Il asteapta si el pe Mosul?! bb.gif wub.gif
G.Raluca
QUOTE(Lili @ Nov 24 2009, 05:47 PM) *
imi stiti obsesiile si mai ales cat sunt de..."nebuna" ( nu stiu de ce am pus ghilimelele blush.gif tongue.gif )
prin urmare, sa nu va mire aparitia tatalui copiilor mei in aceasta poza happy.gif

era o petrecere de Craciun si atat l-am convins sa poarte caciula de Mos, incat saracu' a abandonat orice argumentatie gen : "Femeie nebuna, te-ai gandit mult???!!!!", mai ales ca am avut grija sa-i fac cadou si un pulover cu tematica rolleyes.gif biggrin.gif




Nu esti "nebuna"si nici "obsedata"...esti deosebit de sensibila si frumoasa...ai o familie pe masura...minunata! trandafir.gif
Ador pozele de familie facute cu ocazia craciunului...simt,vad mai multa iubire si bunatate pe fetele tuturor... iubesc si astept cu mare drag aceasta sarbatoare...imi plac foarte mult ornamentele de culoare rosie...recunosc insa ca in acest an voi face exceptie si voi impodobi bradutul cu ornamente de alte culori rolleyes.gif ...abia asept...nu mai am rabdare...am fost sa-i ducem mosului scrisorica...m-am emotionat atat de mult,ca un copil...as fi vrut sa ma asez si eu pe genunchii mosului si sa-i spun dorintele...
Nu stiu ce poate fi mai frumos decat sa vezi atata bucurie si incantare in ochii copiilor... am vazut asta si in ochisorii frumosilor tai copilasi!Felicitari!
Lili
QUOTE(G.Raluca @ Nov 25 2009, 08:57 PM) *
Nu esti "nebuna"si nici "obsedata"...esti deosebit de sensibila si frumoasa...ai o familie pe masura...minunata! trandafir.gif
Ador pozele de familie facute cu ocazia craciunului...simt,vad mai multa iubire si bunatate pe fetele tuturor... iubesc si astept cu mare drag aceasta sarbatoare...imi plac foarte mult ornamentele de culoare rosie...recunosc insa ca in acest an voi face exceptie si voi impodobi bradutul cu ornamente de alte culori rolleyes.gif ...abia asept...nu mai am rabdare...am fost sa-i ducem mosului scrisorica...m-am emotionat atat de mult,ca un copil...as fi vrut sa ma asez si eu pe genunchii mosului si sa-i spun dorintele...
Nu stiu ce poate fi mai frumos decat sa vezi atata bucurie si incantare in ochii copiilor... am vazut asta si in ochisorii frumosilor tai copilasi!Felicitari!



G.Raluca, multumesc trandafir.gif

mda. sa stii ca m-am gandit si eu de a schimba cu alte ornamente impodobirea bradului ...dar, cred ca sunt poate prea "conservatoare" sau poate motivul pentru care nu o fac (inca) este acela ca primul brad de care m-am "indragostit" era impodobit cu rosu...si auriu wub.gif
dyana
QUOTE(Lili @ Nov 25 2009, 07:06 PM) *
G.Raluca, multumesc trandafir.gif

...dar, cred ca sunt poate prea "conservatoare" sau poate motivul pentru care nu o fac (inca) este acela ca primul brad de care m-am "indragostit" era impodobit cu rosu...si auriu wub.gif

De cativa, de cand fac "bradul meu", oprez tot pentru rosu si auriu. Abia astept sa trec la combinatia de mov si argintiu rolleyes.gif dar sunt prea... conservatoare sa se intample curand laugh.gif
Lili
QUOTE(dyana @ Nov 25 2009, 09:16 PM) *
De cativa, de cand fac "bradul meu", oprez tot pentru rosu si auriu. Abia astept sa trec la combinatia de mov si argintiu rolleyes.gif dar sunt prea... conservatoare sa se intample curand laugh.gif


laugh.gif tu vorbesti? am o prietena al carui copil vroia anul trecut un brad...roz doh.gif laugh.gif
USA
Lili iubita....am trecut sa iti las un cadou......
Country Christmass Radio Station on line

Eu ascult non stop...pe unde sunt..... partners.gif

Si Happy Thanksgiving(maine este), ptr o familie de vis!
kerstin09
QUOTE(Lili @ Nov 24 2009, 06:47 PM) *
imi stiti obsesiile si mai ales cat sunt de..."nebuna" ( nu stiu de ce am pus ghilimelele blush.gif tongue.gif )
prin urmare, sa nu va mire aparitia tatalui copiilor mei in aceasta poza happy.gif

era o petrecere de Craciun si atat l-am convins sa poarte caciula de Mos, incat saracu' a abandonat orice argumentatie gen : "Femeie nebuna, te-ai gandit mult???!!!!", mai ales ca am avut grija sa-i fac cadou si un pulover cu tematica rolleyes.gif biggrin.gif



CU MULTA SINCERITATE....SUNTETI DEOSEBITI DE FRUMOSI,SI O FAMILIE PE MASURA partners.gif
FELICITARI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Lili
QUOTE(USA @ Nov 25 2009, 09:48 PM) *
Lili iubita....am trecut sa iti las un cadou......
Country Christmass Radio Station on line

Eu ascult non stop...pe unde sunt..... partners.gif

Si Happy Thanksgiving(maine este), ptr o familie de vis!


USA, cu ce cadou muzical m-ai surprins...!! partners.gif love1.gif

categoria Christmas Music e ...de vis floare2.gif (Little Drummer Boy is one of my favorites)

mersi mult de tot! tzuc.gif
Lili
QUOTE(kerstin09 @ Nov 25 2009, 11:07 PM) *
CU MULTA SINCERITATE....SUNTETI DEOSEBITI DE FRUMOSI,SI O FAMILIE PE MASURA partners.gif
FELICITARI trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


trandafir.gif blush.gif cu multa sinceritate...iti multumesc partners.gif

PS. Ce avatar ravisant! wink.gif wub.gif
Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


bryama
QUOTE(Lili @ Nov 24 2009, 04:47 PM) *
imi stiti obsesiile si mai ales cat sunt de..."nebuna" ( nu stiu de ce am pus ghilimelele blush.gif tongue.gif )
prin urmare, sa nu va mire aparitia tatalui copiilor mei in aceasta poza happy.gif

era o petrecere de Craciun si atat l-am convins sa poarte caciula de Mos, incat saracu' a abandonat orice argumentatie gen : "Femeie nebuna, te-ai gandit mult???!!!!", mai ales ca am avut grija sa-i fac cadou si un pulover cu tematica rolleyes.gif biggrin.gif



Lili, sunteti tare frumosi cu totii, formati o familie minunata !! floare2.gif Sa-ti traiasca puii scumpi!! hug.gif iar tu...esti SUPERBA !!! tzuc.gif
Lili
QUOTE(bryama @ Dec 22 2009, 07:11 PM) *
Lili, sunteti tare frumosi cu totii, formati o familie minunata !! floare2.gif Sa-ti traiasca puii scumpi!! hug.gif iar tu...esti SUPERBA !!! tzuc.gif


QUOTE(Miha79 @ Dec 22 2009, 07:00 PM) *
Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!



Multumesc mult de tot!

Pentru voi toate, cand aveti timp...ascultati (pe repeat) aceasta melodie acute.gif


Lusha&Zbenguica
Mikaell
AdeDia
Mona75
Sarbatori magice,alaturi de cei dragi!!!!
Lili
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Dec 24 2009, 04:29 AM) *


Multumesc,Lusha&Zbenguica, pentru aceasta felicitare plina de zambete! acute.gif

Sarbatori fericite !!! trandafir.gif
Lili
QUOTE(Mikaell @ Dec 24 2009, 09:09 PM) *


Iti multumesc - mami de Erika - si iti urez Sarbatori fericite alaturi de cei dragi tie! acute.gif bye1.gif
Lili
QUOTE(AdeDia @ Dec 25 2009, 05:33 PM) *


AdeDia, iti multumesc pentru felicitare !

Sarbatori binecuvantate! trandafir.gif
Lili
QUOTE(Mona75 @ Dec 25 2009, 05:58 PM) *
Sarbatori magice,alaturi de cei dragi!!!!
S

Multumesc,Mona75! trandafir.gif

Sarbatori fericite! acute.gif
simina_ana
Iata vine iepurasul, prin zapada fuge lin..Ups!...am gresit personajul! Mi se trage de la vin!
CRACIUN FERICIT!
dyana
Sper sa primiti si mai multe cadouri decat v-ati fi putut imagina! oFloare.gif Sarbatori fericite! smile.gif

Lili
QUOTE(simina_ana @ Dec 26 2009, 02:40 AM) *
Iata vine iepurasul, prin zapada fuge lin..Ups!...am gresit personajul! Mi se trage de la vin!
CRACIUN FERICIT!


laugh.gif tu ai spus-o... whistling.gif laugh.gif


Atunci,nu pot decat sa-ti urez Sarbatori fericite... in continuare ! acute.gif
Lili
QUOTE(dyana @ Dec 26 2009, 03:22 PM) *
Sper sa primiti si mai multe cadouri decat v-ati fi putut imagina! oFloare.gif Sarbatori fericite! smile.gif



Dyana, iti multumesc! acute.gif

Iti urez,de asemenea, sa ai parte de absolut tot ce-ti doresti! trandafir.gif
Lili
Si a fost Craciunul... acute.gif

"Mosul" este...socrul meu, pe care l-au trecut toate apele, la propriu laugh.gif




bucurie...






emotie.../ ps. asa a stat tot Craciunul -cu poneiul in brate, inclusiv la botezul la care am fost in a 2-a zi de Craciun laugh.gif


Ma stiti cat sunt de obsedata sa surprind momentele, emotiile...ei bine,acesta este unul dintre ele. Cand privesc aceasta poza simt spiritul Craciunului si...stiu ca Mos Craciun exista!. Am dovada: 2 cadouri sub brad acute.gif
natsandrea

Tania_25
Lili
Multumesc natsandrea si tania25!

Stiati ca in noaptea de revelion va fi luna plina?! acute.gif

Acest lucru se va repeta peste...18 ani! anima1.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Lili @ Dec 30 2009, 01:11 PM) *
Si a fost Craciunul... acute.gif

"Mosul" este...socrul meu, pe care l-au trecut toate apele, la propriu laugh.gif




bucurie...






emotie.../ ps. asa a stat tot Craciunul -cu poneiul in brate, inclusiv la botezul la care am fost in a 2-a zi de Craciun laugh.gif


Ma stiti cat sunt de obsedata sa surprind momentele, emotiile...ei bine,acesta este unul dintre ele. Cand privesc aceasta poza simt spiritul Craciunului si...stiu ca Mos Craciun exista!. Am dovada: 2 cadouri sub brad acute.gif

waaawww
cata emotie exprima pozele .... mi-am pierdut cuvintele
sunteti minunati minunati minunati
Lili
QUOTE(Lusha&Zbenguica @ Dec 31 2009, 01:42 AM) *
waaawww
cata emotie exprima pozele .... mi-am pierdut cuvintele
sunteti minunati minunati minunati


tzuc.gif tzuc.gif

waw, asa am zis si eu cand ti-am vazut Zbenguica ta mica...mergand! wub.gif
Lusha&Zbenguica
QUOTE(Lili @ Dec 30 2009, 11:52 PM) *
tzuc.gif tzuc.gif

waw, asa am zis si eu cand ti-am vazut Zbenguica ta mica...mergand! wub.gif


smile.gif
sa stii ca ai avut dreptate cand imi spuneai ca va veni si la mine Moshul ...candva ... nu demult ... chiar a venit si l-am strans in brate tzuc.gif
va doresc UN AN NOU PLIN DE IMPLINIRI smile.gif SI EMOTII BINECUVANTATE
partners.gif partners.gif partners.gif
Mih@ela
Pei ,nu stiu cu ce sa incep..cu craciunita,o splendida doamna?Sau cu frumusetile alea de langa brad?Sau cu (2?? ) brazi frumoos impodobiti? partners.gif Va pup cu drag,si va doresc un an nou plin de realizari!!! trandafir.gif partners.gif
Lili
QUOTE(Mih@ela @ Dec 31 2009, 02:02 AM) *
Pei ,nu stiu cu ce sa incep..cu craciunita,o splendida doamna?Sau cu frumusetile alea de langa brad?Sau cu (2?? ) brazi frumoos impodobiti? partners.gif Va pup cu drag,si va doresc un an nou plin de realizari!!! trandafir.gif partners.gif


Pai, ce sa mai spun...ai inceput atat de frumos, incat nu pot decat sa-ti multumesc trandafir.gif

PS. Strumfii erau "impodobiti", deoarece dupa 10 min de la poza am plecat la un...botez blush.gif
AdeDia
...sunteti de vis...cu totii yes.gif ....un vis superb....emotie si frumusete pana la lacrimi de fericire tzuc.gif hug.gif love1.gif
...de cate ori aud invartindu-se tramvaiul lui Mos Craciun dupa blocul meu...ma gandesc la tine...la voi...oare nu ati fost cumva pe-aici sa va plimbati cu mosul??? unsure.gif ...vise de-ale mele wink.gif


Mih@ela
QUOTE(Lili @ Dec 30 2009, 12:11 PM) *
Si a fost Craciunul... acute.gif

"Mosul" este...socrul meu, pe care l-au trecut toate apele, la propriu laugh.gif


a..Mosul,chiar ca are fatza de Mos Craciun! yes.gif L-au cunoscut copiii? laugh.gif
Lili
QUOTE(Mih@ela @ Dec 31 2009, 02:39 AM) *
a..Mosul,chiar ca are fatza de Mos Craciun! yes.gif L-au cunoscut copiii? laugh.gif


tongue.gif te-ai prins pana la urma... tzuc.gif

L-au cunoscut copiii? laugh.gif -hmmm, nu prea; doar Rauly mi-a spus ca - avea vocea ca...bunu' laugh.gif
Lili
QUOTE(AdeDia @ Dec 31 2009, 02:31 AM) *
...sunteti de vis...cu totii yes.gif ....un vis superb....emotie si frumusete pana la lacrimi de fericire tzuc.gif hug.gif love1.gif
...de cate ori aud invartindu-se tramvaiul lui Mos Craciun dupa blocul meu...ma gandesc la tine...la voi...oare nu ati fost cumva pe-aici sa va plimbati cu mosul??? unsure.gif ...vise de-ale mele wink.gif




Scumpa AdeDia, reusesti - de fiecare data- sa ma emotionezi, cu ale tale cuvinte partners.gif trandafir.gif

Azi, ai avut grija sa bucuri pe toata lumea acute.gif oFloare.gif

Esti...o speciala! trandafir.gif
Mih@ela
QUOTE(Lili @ Dec 30 2009, 11:43 PM) *
tongue.gif te-ai prins pana la urma... tzuc.gif

L-au cunoscut copiii? laugh.gif -hmmm, nu prea; doar Rauly mi-a spus ca - avea vocea ca...bunu' laugh.gif

laugh.gif hm..ma gandeam eu ca ceva ceva tre sa iasa la iveala..cu vocea..
Mikaell
Lili
QUOTE(Mikaell @ Dec 31 2009, 03:38 AM) *


Mikaell, iti doresc de asemenea un An Nou plin de impliniri!!! partners.gif acute.gif
ssimmona
Draga Lili,
Va doresc de 2010 ori cate 12 luni de fericire, 52 de saptamani de distractie, 365 de zile de succes, 8760 de ore de sanatate si 525 600 minute de noroc! LA MULTI ANI! bere.gif



P.S. Ai fost o Craciunita pe cinste! hi.gif Imi place costumul tau, dar le-am admirat minute in sir si pe cele ale micutilor spiridusi emotionati! rolleyes.gif Intr-adevar imaginile sunt graitoare! eusa_clap.gif Va pupam! tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.