Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bobocelul Meu Mihai
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog livya
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Mih@ela
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 12:43 AM) *
ce scumpic ... tzuc.gif tzuc.gif is blonduti amandoi si frumosi... tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

Cam, seamana! yes.gif
livya

Miha79
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 02:50 PM) *



am venit sa pap si eu cu Mihaita si sa-i pap si lui gurita eating.gif tzuc.gif

pe ai mei nu am reusit sa-i prind niciodata in faze de astea ca nu prea isi bagau mainile in farfuri si as fi vrut sa-i vad si eu asa , acuma un pic daca se murdaresc pe maini sau pe gurita imi cer repede servetel
livya
QUOTE(Miha79 @ Oct 17 2009, 04:01 PM) *
am venit sa pap si eu cu Mihaita si sa-i pap si lui gurita eating.gif tzuc.gif

pe ai mei nu am reusit sa-i prind niciodata in faze de astea ca nu prea isi bagau mainile in farfuri si as fi vrut sa-i vad si eu asa , acuma un pic daca se murdaresc pe maini sau pe gurita imi cer repede servetel

rolleyes.gif da aseara l-am prins ,ca am vrut sa am si poze de astea... tzuc.gif
livya
ganditorul...

Miha79
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 03:08 PM) *


ce fain sta el acolo partners.gif
Mih@ela
Frumos copil am!!! partners.gif partners.gif partners.gif
maria26
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 04:50 PM) *



cate seriozitate.. mananca el ca un om mare liwlol.gif .. si noi la fel papam smile.gif
livya
QUOTE(Mih@ela @ Oct 17 2009, 10:09 PM) *
Frumos copil am!!! partners.gif partners.gif partners.gif

asa i mamicuto...doi copii ai!...doi blondutzi cu ochi albastri tzuc.gif hug.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Oct 17 2009, 10:13 PM) *
cate seriozitate.. mananca el ca un om mare liwlol.gif .. si noi la fel papam smile.gif

ca nu prea mai vrea sa-i dau eu,el vrea..la iaurtel numai el vrea sa mance rolleyes.gif
cresc copilasii nostri smile.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 03:50 PM) *



hai ca te descurci minunat biggrin.gif ...da-i cu tupeu inainte ca doar asa ne facem mari liwlol.gif liwlol.gif pupici multi tzuc.gif tzuc.gif
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 04:08 PM) *
ganditorul...

aici sigur te gandeai la o gagicuta,ca prea zambeti asa strengaret biggrin.gif pana una alta uite un pupik dulce de la erika tzuc.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 17 2009, 11:12 PM) *
hai ca te descurci minunat biggrin.gif ...da-i cu tupeu inainte ca doar asa ne facem mari liwlol.gif liwlol.gif pupici multi tzuc.gif tzuc.gif

aici sigur te gandeai la o gagicuta,ca prea zambeti asa strengaret biggrin.gif pana una alta uite un pupik dulce de la erika tzuc.gif

da vrea sa mance el singur,cred ca e indragostit...da... se gandeste la gagici....mihai pupa dulce pe erika tzuc.gif ,si la mami scumpa hug.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 03:50 PM) *




Mihaita a papat singur........ wacko.gif eusa_clap.gif liwlol.gif tzuc.gif hug.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 6 2009, 01:54 PM) *
dimineata in parc...







Ce dragalas e Mihaita........va pup dulce dulce ca imi sunteti dragi! partners.gif hug.gif tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 11:01 PM) *
asa i mamicuto...doi copii ai!...doi blondutzi cu ochi albastri tzuc.gif hug.gif

As vrea eu rolleyes.gif doi deodata notworthy.gif trandafir.gif
livya

Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 10:06 PM) *


la ce te uiti draga asa atent...daca nu ma insel parca se vede o gajica pe acolo nu? biggrin.gif pup eu delce gagicarul asta mic si frumos tzuc.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Oct 18 2009, 01:06 AM) *
Ce dragalas e Mihaita........va pup dulce dulce ca imi sunteti dragi! partners.gif hug.gif tzuc.gif

notworthy.gif si noi pupam o taniuta scumpa... tzuc.gif hug.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 18 2009, 10:16 PM) *
la ce te uiti draga asa atent...daca nu ma insel parca se vede o gajica pe acolo nu? biggrin.gif pup eu delce gagicarul asta mic si frumos tzuc.gif

da iubita se uita la desene cu printese... rolleyes.gif love1.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 10:33 PM) *
da iubita se uita la desene cu printese... rolleyes.gif love1.gif hug.gif

deci am vazut bine biggrin.gif m-a inebunit si pe mine eri cu niste desene doh.gif tzuc.gif
maria26
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:06 PM) *



si mihai tot aproape sta de televizor? eu il opresc cand il vad ca se apropie si se uita la mine la milogul "aaaaaa?" sa-i dau drumul liwlol.gif
livya
si hop am sosit cu freza coollllllllllll smecherasu meu....

livya

Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 05:19 PM) *
si hop am sosit cu freza coollllllllllll smecherasu meu....



Ptiu,ptiu ...mai mihai ,ma termini cu frezura asta wub.gif ,esti asa de frumos si de colllllllllll... love1.gif vad ca s-a tinut mami de cuvant si ti-a facut-o tzuc.gif
sa stii ca si eu m-am tinut de promisiune si i-am facut poze lui eri cu ochelari,sa vezi ce gagica ...acum sunteti buni de dus la disco laugh.gif nanner.gif sa va punem o poza ,restul sunt pe blogul meu biggrin.gif

livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 06:32 PM) *
Ptiu,ptiu ...mai mihai ,ma termini cu frezura asta wub.gif ,esti asa de frumos si de colllllllllll... love1.gif vad ca s-a tinut mami de cuvant si ti-a facut-o tzuc.gif
sa stii ca si eu m-am tinut de promisiune si i-am facut poze lui eri cu ochelari,sa vezi ce gagica ...acum sunteti buni de dus la disco laugh.gif nanner.gif sa va punem o poza ,restul sunt pe blogul meu biggrin.gif


ooooooooo mai,mai da ce gagica am eu aici..uauuuuuuuuuu rolleyes.gif :rolleyes:eu nu l-am imbracat de iesit sad.gif ,da l-oi imbraca bananab.gif bananab.gif
e superbaaaaaaaaaaaaaa scumpa ericuta floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Miha79
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 04:23 PM) *



vai mai Mihaita ce freza coolllll ai partners.gif , esti un scump tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 05:23 PM) *




QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 06:32 PM) *
Ptiu,ptiu ...mai mihai ,ma termini cu frezura asta wub.gif ,esti asa de frumos si de colllllllllll... love1.gif vad ca s-a tinut mami de cuvant si ti-a facut-o tzuc.gif
sa stii ca si eu m-am tinut de promisiune si i-am facut poze lui eri cu ochelari,sa vezi ce gagica ...acum sunteti buni de dus la disco laugh.gif nanner.gif sa va punem o poza ,restul sunt pe blogul meu biggrin.gif



Asta zic si eu k sunt buni de dus la disco............. biggrin.gif tongue.gif tzuc.gif hug.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 17 2009, 04:08 PM) *
ganditorul...



Ce dragalas si scump esti Mihaita....... love1.gif hug.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 05:23 PM) *




Mihaita smecheras... tzuc.gif hug.gif .... nanner.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Oct 19 2009, 06:52 PM) *
Mihaita smecheras... tzuc.gif hug.gif .... nanner.gif

da draga ..ai vazut notworthy.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Oct 19 2009, 06:39 PM) *
Asta zic si eu k sunt buni de dus la disco............. biggrin.gif tongue.gif tzuc.gif hug.gif

da,da... notworthy.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Miha79 @ Oct 19 2009, 06:36 PM) *
vai mai Mihaita ce freza coolllll ai partners.gif , esti un scump tzuc.gif

multumim miha...asa-i smecher bananab.gif tzuc.gif
natsandrea
hai mihaita, te duce soacra la disco
esti un scump partners.gif partners.gif
livya
QUOTE(natsandrea @ Oct 19 2009, 07:11 PM) *
hai mihaita, te duce soacra la disco
esti un scump partners.gif partners.gif

da,da cu socrela ... notworthy.gif buna soacra are atunci! tzuc.gif tzuc.gif
Tania_25
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 10:06 PM) *




M-a cucerit cu privirea lui........ love1.gif tzuc.gif hug.gif
livya
QUOTE(Tania_25 @ Oct 19 2009, 07:49 PM) *
M-a cucerit cu privirea lui........ love1.gif tzuc.gif hug.gif

love1.gif love1.gif tzuc.gif
livya



mihai la baie...
livya
comic...
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 22 2009, 12:33 AM) *



mihai la baie...


ce vrei sa faci tu scumpul meu la baie?vrei sa vezi daca a facut mami curat asa bine sa luceasca? liwlol.gif pupici multi tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 22 2009, 12:35 AM) *
comic...



liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif si erika are cateva poze din astea ,si ce ma mai enerveaza doh.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
si un votic de la noi...de ce nu vii pe topicul finalistilor ,acolo suntem mai multe care voteaza? oFloare1.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 22 2009, 12:01 AM) *
ce vrei sa faci tu scumpul meu la baie?vrei sa vezi daca a facut mami curat asa bine sa luceasca? liwlol.gif pupici multi tzuc.gif

da draga controlul... anima1.gif tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 22 2009, 12:02 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif si erika are cateva poze din astea ,si ce ma mai enerveaza doh.gif tzuc.gif tzuc.gif

vaiii cat m-am chinuit sa-i fac poza faina,apoi tot nu am reusit doh.gif tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 22 2009, 12:03 AM) *
si un votic de la noi...de ce nu vii pe topicul finalistilor ,acolo suntem mai multe care voteaza? oFloare1.gif

multumesc iubita...81 de la livya pentru scumpa mea erikuta tzuc.gif
hai ca ma mut cu casa la voi tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 22 2009, 01:06 AM) *
multumesc iubita...81 de la livya pentru scumpa mea erikuta tzuc.gif
hai ca ma mut cu casa la voi tzuc.gif



biggrin.gif wink.gif
livya
am fost afara...



kerstin09
QUOTE(livya @ Oct 22 2009, 08:43 PM) *
am fost afara...




IUBIREA MEA DULCE love1.gif
TARE SCUMPIC ESTI TU ACOLO LA JUCARI tzuc.gif
VA PUPIC MULTTTTT trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif
livya
QUOTE(kerstin09 @ Oct 22 2009, 06:48 PM) *
IUBIREA MEA DULCE love1.gif
TARE SCUMPIC ESTI TU ACOLO LA JUCARI tzuc.gif
VA PUPIC MULTTTTT trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif partners.gif partners.gif partners.gif

love1.gif love1.gif era c-am ud...da el nu avea treaba... anima1.gif anima1.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif
livya
vreau afaraaaaaaaaaaa....dovada...








nicole@
e tare scump,Liv!

mooama da, ce de jucarii !!! dac-ar vedea David minune de escavator... anima1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.