Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Album Foto
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ligiamos
Pagini: 1, 2
ligiamos
sa incepem
eu ,poza din 2006


si sotul tot in 2006
ligiamos
La putin timp dupa ce ne-am cunoscut smile.gif
ligiamos
ligiamos
graviduta in luna a 6-a smile.gif
ella14
o familie foooarte frumoasa.sunteti un cuplu de invidiat.sa aveti parte de multa fericire tzuc.gif
ruxy
Ligia esti o dulce si o draguta, o mamica implinita cu o fetita superba, o pereche tare frumoasa partners.gif sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu asa tzuc.gif hug.gif
Miha79
ligia sunteti foarte frumosi amandoi si aveti o papusa minunata impreuna partners.gif ...............sa fiti sanatosi si fericiti toata viata trandafir.gif tzuc.gif hug.gif
ligiamos
QUOTE(ella14 @ Apr 19 2008, 10:07 AM) *
o familie foooarte frumoasa.sunteti un cuplu de invidiat.sa aveti parte de multa fericire tzuc.gif



QUOTE(rux25 @ Apr 19 2008, 10:18 AM) *
Ligia esti o dulce si o draguta, o mamica implinita cu o fetita superba, o pereche tare frumoasa partners.gif sa fiti sanatosi si sa va iubiti mereu asa tzuc.gif hug.gif



QUOTE(Miha79 @ Apr 19 2008, 12:23 PM) *
ligia sunteti foarte frumosi amandoi si aveti o papusa minunata impreuna partners.gif ...............sa fiti sanatosi si fericiti toata viata trandafir.gif tzuc.gif hug.gif

Multumesc la fel si voua dragele mele mamicute
ligiamos
Un tatic mindru

ruxy
QUOTE(ligiamos @ Apr 19 2008, 07:54 PM) *
Un tatic mindru


Doamne ce catalinitza dulce adorabila, si ce imagine duioasa cu taticul rolleyes.gif sa-ti fie sanatosi amandoi ligia tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Madalina Jilaveanu
sunteti o familie frumoasa hug.gif
EMY2000
QUOTE(ligiamos @ Apr 19 2008, 07:54 PM) *
Un tatic mindru


NORMAL CA ESTE MANDRU CU ASA PRINTESE LANGA EL.LIGIA SA VA TRAIASCA SI SA VA BUCURATI DE EA CA E TARE FRUMOASA.SUNTETI O FAMILIE FRUMOASA SI FERICITA SI SA VA AJUTE DUMNEZEU ASA SA RAMANETI. trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif floare2.gif
ligiamos

ligiamos
Pozii de somnic smile.gif


ligiamos

ligiamos


ligiamos
ligiamos
cu bunicuta si matusa

cu o alta matusica
danna68
QUOTE(ligiamos @ Apr 19 2008, 07:54 PM) *
Un tatic mindru




QUOTE(ligiamos @ Apr 21 2008, 12:31 PM) *
Pozii de somnic smile.gif



floare2.gif floare2.gif floare2.gif wow!!!!!!!!! ce scumpete ai tu aici!!!! o micuta printesa dulce tare floare2.gif
EMY2000
QUOTE(ligiamos @ Apr 21 2008, 12:31 PM) *
Pozii de somnic smile.gif



WOW... CE PRINTESA MICA AVEM NOI AICI.... SI CE FRUMOS DOARME EA.PUPAM NOI O CATALINUTZA SCUMPA FOC. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
mary83
oanabn
sunteti o familie minunata ,si o fetita bucalata tare dulce si frumoasa .sa va traiasca si sa fiti la fel de fericiti tzuc.gif
meaw_ela
Suntetzi foarte frumosi,calzi,dulci! floare2.gif rolleyes.gif
jus_ro
superbe poze...mi-am adus aminte de Catalina mica....dulce foc...si acuma tot dulcica oFloare1.gif
AdeDia

SARBATORI FERICITE!!!!


jus_ro
La multi ani Catalina Ioana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oFloare1.gif
LoriG
La multi ani si din partea noastra! Sa fiti sanatosi si sa va bucurati de frumusetea de 2 anisori!
Iar tu Catalina Ioana, sa fii cuminte, sanatoasa, iubita si fericita toata viata! La multi ani! tzuc.gif


lia maria71
sunteti o famoilie frumoasa!!sa va iubiti mereu!!sa va creasca fata mare!!
ruxy

Un martisor pentru o primavara de vis!
MIMI76
O PRIMAVARA FRUMOASA!

Danutza_rge
EMY2000


LA MULTI ANI MAMICO!!!!!!
hellena09
Sarbatori fericite! floare2.gif
ruxy


LUMINA, PACE SI IUBIRE IN SUFLETELE VOASTRE!!! PASTE FERICIT!!!
ana80
Tania_25
georgeta23
ligiamos
iarna in octombrie
Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


Tania_25
alina gheorghita
natsandrea
Lusha&Zbenguica
Mona75
Colind Curat,
Brad Luminat,
Mos Bogat,
Craciun Luminat,
Gand Implinit,
An Nou Fericit!
La Multi Ani!!!
natsandrea
Tania_25
AdeDia

ligiamos




Mih@ela
Dragele mele frumoase,imi era dor de voi!!!Ce a crescut Caty,si ce par frumoos shuvitzat are!!! partners.gif partners.gif partners.gif Va pup cu drag! trandafir.gif si La muulti ani,pt ieri! notworthy.gif
ligiamos
QUOTE(Mih@ela @ Jan 31 2010, 08:47 PM) *
Dragele mele frumoase,imi era dor de voi!!!Ce a crescut Caty,si ce par frumoos shuvitzat are!!! partners.gif partners.gif partners.gif Va pup cu drag! trandafir.gif si La muulti ani,pt ieri! notworthy.gif

Si mie i-mi lipsiti mult.Catalina si serviciul i-mi ocupa tot timpul.Multumim si va pupam
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.