Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Puiuti Mei
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog EMY2000
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Jun 9 2008, 06:32 PM) *




Ai o printesuca frumoasa si scumpa, Dumnezeu so ocroteasca si sai dea multa sanatate si sa ai numai bucurii de la copilasi tai partners.gif tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Jun 9 2008, 06:39 PM) *
AICI E GOLANELUL LUI MAMI



Ioi ce baiat frumos si sexsos , ce trapez jmecheros are biggrin.gif Citi ani are?Va fi bun pentru fetita mea?Ce spui ne facem cuscre? unsure.gif hug.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Jun 9 2008, 06:41 PM) *


Doamne zici ca este fetita mea cind era micuta,scumpa, scumpa foc, sa-ti traiasca copilasi si la parinbti multa sanatate floare2.gif hug.gif
EMY2000
QUOTE(Doraminodora @ Sep 24 2008, 02:22 PM) *
Ioi ce baiat frumos si sexsos , ce trapez jmecheros are biggrin.gif Citi ani are?Va fi bun pentru fetita mea?Ce spui ne facem cuscre? unsure.gif hug.gif


baitul meu are 7 ani si 9 luni.eu zic ca este tocmai bun, nu-i diferenta prea mare.daca si tu vrei sa ne incuscrim, eu sigur ca vreau.ai o dulceata de fetitza. tzuc.gif




QUOTE(Doraminodora @ Sep 24 2008, 02:24 PM) *
Doamne zici ca este fetita mea cind era micuta,scumpa, scumpa foc, sa-ti traiasca copilasi si la parinbti multa sanatate floare2.gif hug.gif


multumesc la fel si tie.si tu ai 2 copii minunati. tzuc.gif
dyana
QUOTE(AngiC @ Sep 24 2008, 12:32 PM) *
Emy cine e aici in poza?



QUOTE(AngiC @ Sep 24 2008, 12:34 PM) *
sau aici?

eu sunt in pozele astea...cu fetita mea, la o intalnire utilecopii din august. Intreab-o pe Emy cum a reusit miracolul de a le posta in ...aprilie biggrin.gif

Emy, alte poze mai noi? oFloare1.gif
EMY2000
QUOTE(dyana @ Sep 29 2008, 09:49 AM) *
eu sunt in pozele astea...cu fetita mea, la o intalnire utilecopii din august. Intreab-o pe Emy cum a reusit miracolul de a le posta in ...aprilie biggrin.gif

rolleyes.gif blush.gif tongue.gif secret

Emy, alte poze mai noi? oFloare1.gif


am.le-am pus deja la poze cu bbei.cat de curand am sa ma ocup si de blogul meu dar nu prea am mai avut timp. oFloare.gif
maryhynt
emy ce copilasi frumosi ai !sati traiasca! tzuc.gif fetitza e o mica pritesica frumusica tare iar baiatul e un cavaler f frumos! sa va traiasca multi ani fericiti! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif
EMY2000
QUOTE(maryhynt @ Sep 29 2008, 11:41 AM) *
emy ce copilasi frumosi ai !sati traiasca! tzuc.gif fetitza e o mica pritesica frumusica tare iar baiatul e un cavaler f frumos! sa va traiasca multi ani fericiti! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif hug.gif

multumesc mult mary.si printesa ta e dulce foc.imi vine sa-i pap bucatica aia mica de nasuc. eating.gif tzuc.gif
meaw_ela
Mai trecem si pe aici! Iti lasam pupici pe pagini si admiratzie cat cuprinde pentru frumusetzile tale de copii! floare2.gif floare2.gif floare2.gif partners.gif
EMY2000
QUOTE(meaw_ela @ Oct 1 2008, 03:40 AM) *
Mai trecem si pe aici! Iti lasam pupici pe pagini si admiratzie cat cuprinde pentru frumusetzile tale de copii! floare2.gif floare2.gif floare2.gif partners.gif

MERSI MULT IUBITA.SI NOI PUPAM MAJA DULCE SI PE MAMI SI PE .... gravida.gif
EMY2000
PRIMA ZI DE SCOALA







EMY2000
CE MULT NE IUBIM NOI 2 rolleyes.gif









EMY2000
NASICA MEA





EMY2000
NASUL MEU







SI NASUCUL MEU CEL MIC DUPA CARE AM PRIMIT EU NUMELE DE GABRIELA(GABRIEL)

EMY2000
RAPIDISTA LUI TATY

EMY2000
ASA AU ADORMIT COPII MEI DUPA CE AM VENIT DIN VIZITA DE LA NASA FETEI



EMY2000
INAINTE DE A PLECA LA NASICA

EMY2000
CU MAMI



CU STRABUNICA



PRINTESA LUI TATY

EMY2000
MA FACEA TONY SA RAD













EMY2000
LA FEL, DAR IN ALTA ZI















SI DUPA ACEEA MA LUAT SOMNICUL

EMY2000
MOZOLICIUL LUI MAMI A PAPAT.CUM?......NU MAI CONTEAZA









Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Sep 29 2008, 10:42 AM) *
baitul meu are 7 ani si 9 luni.eu zic ca este tocmai bun, nu-i diferenta prea mare.daca si tu vrei sa ne incuscrim, eu sigur ca vreau.ai o dulceata de fetitza. tzuc.gif
multumesc la fel si tie.si tu ai 2 copii minunati. tzuc.gif

Scumpa mea EMY, ai 2 comori si deja neam incuscrit bananab.gif bananab.gif bananab.gif sint feicita ca am un ginere superb si sal manince mami pe el de pintisor eating.gif ii pup dulce tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Oct 3 2008, 11:58 AM) *
CE MULT NE IUBIM NOI 2 rolleyes.gif








Sint minunati si dragalasi EMY, sati traiasca copilasi si totodata si voi sa va puteti bucura de comorile voastre, sint superbi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
EMY2000
MULTUMESC MULT DRAGA MEA DORA, SI SCUZE CA NU AM RASPUNS MAI DEVREME.DAR DIN PACATE NU AM MAI INTRAT DEMULT PE AICI. tzuc.gif
EMY2000
AS VREA SA MAI ADAUG 2 POZE TARE DRAGI MIE.



EMY2000
G.Raluca


Bucuria acestui Craciun sa patrunda in casa inimii tale

si sa-ti daruiasca pace,dragoste si liniste!



alexandra81
QUOTE(EMY2000 @ Oct 3 2008, 10:26 AM) *
MOZOLICIUL LUI MAMI A PAPAT.CUM?......NU MAI CONTEAZA



Cel mai dulce mozolici...Nora mea wub.gif O pup pana o albesc tzuc.gif
alexandra81
QUOTE(EMY2000 @ Oct 3 2008, 05:58 AM) *
CE MULT NE IUBIM NOI 2 rolleyes.gif

Cea mai tare poza...Imi place mult de tot partners.gif

QUOTE(EMY2000 @ Oct 3 2008, 10:13 AM) *
ASA AU ADORMIT COPII MEI DUPA CE AM VENIT DIN VIZITA DE LA NASA FETEI


Ce scumpa este! Asa tine si Stefi cateodata gurita cand doarme profund wub.gif
EMY2000
ACOLO ABIA VENISEM DE LA NASICA SI ERA MOARTA DE OBOSEALA.
EMY2000
MAI PUNEM SI NOI CATEVA POZE







EMY2000
CONTINUAM





EMY2000




EMY2000




EMY2000



EMY2000
SLADESHOW

danna68
sunt superbi draga Emy, iar printesa ma da gata sa facut asa de mare ... insa si-a pastrat privirea care ma topeste ... o dulceata tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
EMY2000
QUOTE(danna68 @ Jan 16 2009, 05:36 AM) *
sunt superbi draga Emy, iar printesa ma da gata sa facut asa de mare ... insa si-a pastrat privirea care ma topeste ... o dulceata tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


MULTUMESC MULT IUBITA MEA.SI PE DENY O PUPAAAAAAM MUUUUUULT DE TOT.SI ABIA ASTEPTAM SA NE MAI VEDEM.
EMY2000
POZE DIN SEARA ASTA









EMY2000
CONTINUAM







alexandra81
QUOTE(EMY2000 @ Jan 15 2009, 05:50 AM) *


Ce scumpa este...Are o gurita asa de frumoasa...Numai buna de pupat si de iubit... wub.gif
Danutza_rge
adica Alexa deja merge??? ohmy.gif
EMY2000
QUOTE(alexandra81 @ Jan 17 2009, 04:49 PM) *
Ce scumpa este...Are o gurita asa de frumoasa...Numai buna de pupat si de iubit... wub.gif


tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
EMY2000
QUOTE(Danutza_rge @ Jan 17 2009, 05:23 PM) *
adica Alexa deja merge??? ohmy.gif


A LUAT-O DIN LOC, DAR NU FACE FOARTE MULTI PASI.AI ESTE INCA FRICA.IN SCHIMB STA IN PICIOARE O GRAMADA FARA SA AIBA NIMIC.
EMY2000
astazi am mai facut o poza pe care i-am dedicat-o din inima lui giulia_0319

EMY2000

alexandra81
QUOTE(EMY2000 @ Jan 21 2009, 01:18 PM) *
astazi am mai facut o poza pe care i-am dedicat-o din inima lui giulia_0319



Si pt mine nu ai nici o poza cu dedicatie? crybaby.gif Cauta si tu una pe acolo pt cuscra ta tzuc.gif
EMY2000
UITE...CA SA NU TE SUPI PE NOI DEDICATIE SPECIALA PTR TINE SI STEF SCUMP



Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.