Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Colaj Utilecopii - 8 Martie 2008 - Peste 100 De Copii :)
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Poze si Imagini. Cu copii si nu numai :)
Pagini: 1, 2
Andrei
8-Martie-2008

Dupa o luna de zile in care ati adaugat poze in topicul Un Nou Colaj Utilecopii ! Trimite Si Tu Poze, s-au strans peste 100 de imagini cu copii, mamici, tatici si... si ce credeti ca am mai putea gasi in acest film? Vom afla impreuna smile.gif

Dar ce sa mai lungim vorba. Iata colajul smile.gif



La Multi Ani tuturor femeilor, mamicilor si viitoarelor mamici!
AdeDia
WOOOWWWW!!!!!SUPERB!!!!!!MULTUMIM hi.gif hi.gif hi.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

Andrei,ce sa mai zic.....ca de obicei....am ramas fara cuvinte.Pur si simplu nu mai este nimic de adaugat sau comentat.
Familia UtileCopii are cei mai frumosi copii si mamici minunate.Si un administrator....la SUPERLATIV hug.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif

La Multi Ani!!!!!!si multa sanatate.....doamne,domnisoare si printese
alexandra81
am vazut si eu bananab.gif bananab.gif multumesc pt bucuria de a ma fi vazut printre aceste mamici minunate si copii frumosi...iti multumesc din suflet Andrei pt acest colaj
ruxy
Minunat! Minunat! Minunat!... rolleyes.gif , l-am privit cu toata dragostea, este un dar frumos, pentru mamicile superbe si cei mai frumosi copilasi din lume...iti multumesc Andrei! ...O surpriza cu adevarat!!!...Multumiri intregii echipe Utile copii...sunteti minunati!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


miha robi
felicitari andrei este foarte frumos ce ai facut ptr noi toate ce sa mai zic un administrator superrrrrrrrr
o multime de copii frumosi foc si mamici superbe
CLAU_DITZA23
Foarte frumos Andrei mi-au dat lacrimile tzuc.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
ligiamos
E minunat mai ales ca atit de multe mamici au pus poze.
Miha79
E minunat Andrei multumim frumos hi.gif hi.gif hi.gif floare2.gif
multumim si Georgetei care a fost cu ideea la primul colaj hug.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
alina_dorobat
Eu nu-l pot vedea. apas pe start si nu se intampla nimic.
april
Iti multumim Andrei! Este cel mai frumos si mai emotionant dar! Sunteti o echipa minunata, iar eu sunt fericita ca fac parte dim MAREA FAMILIE UTILE COPII ! Multumesc! notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
pissy18kat
multzumi andreiii e minunat !! bananab.gif bananab.gif bananab.gif
la multzi ani doamnelor un 8 martie cat mai fericiiit!!
Beatrice
Fff frumos. Multumim Andrei... Poate pe viitor se pot pune si nume la fiecare ca sa-i recunoastem mai usor. trandafir.gif
ioy
Multutumim! Mi-au dat lacrimile!
b.ramo

Multumim tare mult adminului pt. colaj.
Intrat vizionat placut surprins ramas, ce mai e suuuuuuuperb !!!
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
oFloare.gif oFloare.gif oFloare.gif
floare2.gif floare2.gif floare2.gif
laura83
Andrei, MULTUMIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hi.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
e cel mai minunat dar!!!!
fetelor , va doresc si eu tuturor un 8 martie superb si La Multi Ani!!!!!!!!! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
andrei07
Iti multumesc mult de tot Andrei pentru acest colaj minunat. Ma bucur ca am reusit sa introduc si eu o poza alaturi de toti ceilalti copii.

Mamicilor va doresc in calduros LA MULTI ANI cu acazia zilei de 8 Martie si multa,multa sanatate si fericire alaturi de copilasii vostri dragi.

' border='0'>
andrei07



LA MULTI ANI inca o data
danna68
eusa_clap.gif eusa_clap.gif wub.gif multumim Andrei este superb, ca de obicei este cel mai frumos cadou, sunt asa de frumosi... jucaus.gif jucaus.gif oFloare1.gif partners.gif

La multi ani!!! uram si noi mamicilor si viitoarelor mamici oFloare1.gif ... sanatate, fericire, bucurii si bebei cuminti oFloare1.gif

aurelia_hadarau
Cuvintele sunt de prisos!!!!!!!!suntem minunati cu totii si este cel mai frumos cadou pt o mamica de 8 martie!!!!!Pt Andrei doar cuvinte de lauda si multumim pt efortul depus!Doamnelor,domnisoarelor sa aveti un 8 Martie fericit ,pentru ca meritati din plin!!!!!!!!!!!!!LA MULTI ANI!!!!!!!!!
Dana75
SUPERB! MULTUMIM ANDREI!
FETELOR VA UREZ SI EU UN 8 MARTIE PLIN DE BUCURII!
mariacci

FOARTE FRUMOS! MULTUMIM ANDREI!

LA MULTI ANI, MAMICILOR! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Mona75
hi.gif Multumim pt.cadou,Andrei.E minunat. hi.gif
cristina67
Minunat! Absolut minunat! Multumiri echipei UtileCopii! Sunteti si de data asta la inaltime! Felicitari!
maryanda

foarte frumos colaju multumim andrei si uram tuturor mamicilor un 8 martie fericit si plin de bucurii! trandafir.gif
ella14
Foarte frumos!!!mi-au dat lacrimile de emotie si bucurie tzuc.gif
Multumesc pentru asa frumos cadou

LA MULTI ANI ,dragele mele prietene ,sa va simtiti astazi ca si cum a-ti fi in al 9-lea cer,sa va simtiti iubite si sa simtiti din plin dragostea celor din jur tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

gordunel
MULTUMIM ANDREI SI LA MULTI ANI TOTUROR MAMICILOR SAU VIITOARELOR MAMICI[size="5"][/size]
georgeta23
Superb, fara cuvinte!
Am vrut sa fac si eu o surpriza mamicilor de 8 martie ... si a iesit ceva dar la finalizarea proiectului am vservat ca lipsesc unele mamici.. calc meu sa incapataneaza sa salveze unele fotografii.. asa ca sunt in dubii sa il pun, sa nu il pun..... sa nu se supere cineva, spuneti-mi voi ce sa fac?
bebeino79
la multi ani tuturor mamicilor si viitoarelor mamici!!!!!!!!!!!
a iesit bine , multumim pt cadou!!!!!!!!!!

am si eu o intrebare????????? am trimis 2 poze dar a aparut una singura crybaby.gif crybaby.gif >????? de ce????? altele care au trimis mai multe au fost prezentate, inclusiv catelul acela care apare de mai multe ori????????? sau cine e mai vechi a avut intaietate fata de cei noi?????????
multumesc!!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
georgeta23
Nu a avut nimeni intaietate, doar ca poate unele pers au pus mai multe poze in postari diferite asa ca nu avea cum sa isi dea seama ca este acelasi copil... normal era ca fiecare sa pun a o sg poza in care sa apara mama si copilul... iar catelul este deja mascota forumului... si cred ca cel care a facut colajul a gresit si a pus poza de 2 ori.. te supara chestia asta? poate ca unele mamici nici nu apar in colaj si nu cred ca se mai supara.... iti dai seama ca se mai pot pierde poze.... deci esti in colaj, esti o mamica fericita... LA MULTI ANI! Te pup.
Mary78
Andrei multumim frumos floare2.gif superb colajul,iar tu esti esti un admin hi.gif .....toata stima eusa_clap.gif eusa_clap.gif
horvath_miha
ce minunat e sa-ti vezi copilul in acest colaj.e un cadou frumos, nu-i asa mamicilor? e super sa fii mamica.
multumesc mult , andrei!
bebeino79
QUOTE(georgeta23 @ Mar 8 2008, 11:24 AM) *
Nu a avut nimeni intaietate, doar ca poate unele pers au pus mai multe poze in postari diferite asa ca nu avea cum sa isi dea seama ca este acelasi copil... normal era ca fiecare sa pun a o sg poza in care sa apara mama si copilul... iar catelul este deja mascota forumului... si cred ca cel care a facut colajul a gresit si a pus poza de 2 ori.. te supara chestia asta? poate ca unele mamici nici nu apar in colaj si nu cred ca se mai supara.... iti dai seama ca se mai pot pierde poze.... deci esti in colaj, esti o mamica fericita... LA MULTI ANI! Te pup.

NU AM ZIS CU RAUTATE , DOAR AM INTREBAT? SCUZE DACA AM GRESIT INTRBAND??????????

MA BUCUR CA AM INTRAT IN COLAJ!!!!!!!! bananab.gif DAR AM VAZUT UNII COPII APARUTI DE 2 ORI SAU CHIAR DE TREI ORI , ATAT AM VRUT SA STIU, E GREU DE FACUT ASA CEVA DAR PT CINE SE PRICEPE E FLOARE LA URECHE!!!!!!!!

INCA O DATA SCUZE DAR POATE SI RU AI FI UN PIC SUPARATA............ SA VEZI CA ALTII APAR DE MAI MULTE ORI SI TU DOAR O DATA!!!!!! DAR ASTA ESTE, CUM AI ZIS POATE ALTE MAMICI NICI NU AU APARUT CU BEBEI LOR!!!!!!!
LA MULTI ANI MAMICILOR, VA PUPAM.
carlitos_pink_analis
Multumim pentru caDOU!E superb!La Multi Ani,Mamici!!!
max
hi.gif Andrei, multumim!!!!!! minunat si emotionant filmultetul.
LA MULTI ANI, MAMICI SI VIITOARE MAMICI!!!!!!!!!
Andrei
Dragi mamici si viitoare mamici ( dar si tatici smile.gif ), filmul intalnirii din parcul Cismigiu si cel de aici, cu colajul, pot fi urmarite si la TV copii, la adresa: http://www.tvcopii.ro/?p=483

PS: Cred ca azi e 8 Martie, nu? Atunci La Multi Ani smile.gif
crroco
Cat de emotionant poate fi ... Multumesc frumos Echipei UtileCopii pentru acest minunat dar !
Mih@ela
QUOTE(Andrei @ Mar 7 2008, 07:55 PM) *
8-Martie-2008

Dupa o luna de zile in care ati adaugat poze in topicul Un Nou Colaj Utilecopii ! Trimite Si Tu Poze, s-au strans peste 100 de imagini cu copii, mamici, tatici si... si ce credeti ca am mai putea gasi in acest film? Vom afla impreuna smile.gif
ba. Iata colajul smile.gif


La Multi Ani tuturor femeilor, mamicilor si viitoarelor mamici!

Suprb cadou!cCe emotionant!Te iubm,Andrei!!! tzuc.gif
shara
Multumim pentru cadoul de 8 Martie.
Ce m-a surprins a fost ca in acest colaj cu copii si mamici apar 3 fotografii cu acel catel. Cred ca sunt cam multe, in conditiile in care pentru noi a existat aceasta regula :" - Trimiteti cate o singura poza. Nu trimiteti doua sau mai multe poze ale aceluiasi copil. Una, cea mai reprezentativa "

jan200on
Multumim mult si LA MULTI ANI TUTUROR MAMICILOR.
crina
QUOTE(Andrei @ Mar 7 2008, 06:55 PM) *
8-Martie-2008

Dupa o luna de zile in care ati adaugat poze in topicul Un Nou Colaj Utilecopii ! Trimite Si Tu Poze, s-au strans peste 100 de imagini cu copii, mamici, tatici si... si ce credeti ca am mai putea gasi in acest film? Vom afla impreuna smile.gif

Dar ce sa mai lungim vorba. Iata colajul smile.gif



La Multi Ani tuturor femeilor, mamicilor si viitoarelor mamici!


multumesc mult Andrei ne ai facut un super cadou.Esti cel mai dulce administrator
morena
LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR , MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI !! foarte frumoase poze ,pe noi ne-ati uitat , va pupam pe toti!!!!!
mariana panca
LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR!SA FITI SANATOASE SI FERICITE!
rodi78
Super filmuletul,frumos cadou,o surpriza minunata,multumim mult Andrei tzuc.gif





LA MULTI ANI TUTUROR MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI tzuc.gif
AdeDia
QUOTE(morena @ Mar 8 2008, 04:09 PM) *
LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR , MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI !! foarte frumoase poze ,pe noi ne-ati uitat , va pupam pe toti!!!!!

Buna Morena draguta floare2.gif
La Multi Ani si tie trandafir.gif
Nu te-am uitat,dar trebuia sa intri sa pui si tu o poza.Doar cine a postat poze in topicul cu poze ptr colaj,a intrat in colaj.
Te pup si poate data viitoare o sa fii pe faza floare2.gif
Andrei
QUOTE(morena @ Mar 8 2008, 04:09 PM) *
LA MULTI ANI TUTUROR FEMEILOR , MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI !! foarte frumoase poze ,pe noi ne-ati uitat , va pupam pe toti!!!!!


- morena, ai trimis poza pentru colaj, in topicul acesta? http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?showtopic=2838
Sunt curios, pentru ca salvarea pozelor din acel topic s-a facut cu mare atentie.

- shara: vreau sa cred ca nu s-a suparat nimeni pt adaugarea catelusului in colaj. Sa fim seriosi smile.gif

- Persoana care a lucrat la colaj a primit folderul cu toate pozele, iar prelucrarea filmului i-a luat ceva timp. Daca din intamplare un copil apare de doua ori, dati-mi voie sa-l iertam pe cel care a facut colajul si sa nu-l ardem pe rug smile.gif , gandindu-ne doar ca o zi intreaga i-au trecut prin fata peste 100 de copii si nu i-a fost atat de simplu.

- Georgeta, ziceai ca ai lucrat si tu la un colaj. Il asteptam smile.gif
mamaruta01
Doamne Andrei ce surpriza enorma mi-ai facut si mie si celorlalte mamici!M-am bucurat asa de muuuuuuuuuuuult!!!
Iti multumesc din suflet,din inima!!!!!!!!!!!

ruxy
Oare nu se poate scoate catelul acela din colaj? rolleyes.gif smile.gif sa ramana numai bebeii??? si sa nu se mai supere nimeni??....e doar o intrebare smile.gif
pissy18kat
SARACUL CATEL !!!
MIE IMI PLACE CUTU ALA MIC PUFOS SI ALB E ASA DULCE !! floare2.gif
gaby71
MULTUMIM FRUMOS DE CADOU!E SUPER TARE COLAJUL!LA MULTI ANI MAMICILOR ! bananab.gif bananab.gif trandafir.gif
danna68
QUOTE(rux25 @ Mar 8 2008, 07:12 PM) *
Oare nu se poate scoate catelul acela din colaj? rolleyes.gif smile.gif sa ramana numai bebeii??? si sa nu se mai supere nimeni??....e doar o intrebare smile.gif

ohmy.gif ohmy.gif hai mai Rux sa fim seriosi, este asa de scump , de ce sa-l scoata?????????? smile.gif hi.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.