Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: De Vorba Cu...mine.
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog AdeDia
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6
mia22_ro
maria26
roxanne
simina_ana



danutza75
Mikaell
''La multi ani'' si fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni. Fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos!!!


AdeDia
QUOTE(elena-koller @ Mar 3 2010, 10:27 AM) *
Va dorim o primavara fericita!



QUOTE(Tania_25 @ Mar 7 2010, 12:33 PM) *



QUOTE(anku @ Mar 7 2010, 12:34 PM) *



QUOTE(mia22_ro @ Mar 7 2010, 02:02 PM) *



QUOTE(maria26 @ Mar 7 2010, 04:41 PM) *

...Va multumesc din tot sufletul ptr urari....si va doresc si eu o primavara frumoasa si o viata linistita,plina de pace si binecuvantari
AdeDia
QUOTE(roxanne @ Mar 7 2010, 10:48 PM) *



QUOTE(simina_ana @ Mar 8 2010, 12:37 AM) *



QUOTE(danutza75 @ Mar 8 2010, 01:02 PM) *



QUOTE(Mikaell @ Mar 8 2010, 01:53 PM) *
''La multi ani'' si fie ca toate impinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni. Fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucurie si cu parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos!!!



...Va multumesc din tot sufletul ptr urari....si va doresc si eu o primavara frumoasa si o viata linistita,plina de pace si binecuvantari


...imi pare fff rau si imi cer mii de scuze ca nu am reusit si eu sa va spun un sincer LA MULTI ANI!!!...mi s-a blocat computerul,este la reparat....acum mi-au instalat unul mai vechi,care merge destul de greu,asa ca o vreme nu cred ca o sa reusesc sa intru mai deloc...nu am nervi ptr "mosneagul asta"(de-abia se misca doh.gif )
...va pup pe toate...imi este tare dor de voi hug.gif tzuc.gif love1.gif

...sper sa va regasesc cu bine yes.gif
USA
Pupik draga mea si de la noi!...si iti dorim o primavara plina de iubire, spor si sanatate! floare2.gif
natsandrea
roxanne
Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
meaw_ela
PASTE FERICIT SI LUMINAT VA DORIM DIN SUFLET!!!!
Imi30
hanuk26
Iubeste, iarta, cum EL te-a invatat, Crede si uita tot ce-ai indurat. EL ti-e lumina, caci EL te-a creat. Sa nu uitam, numai EL ne-a salvat, HRISTOS A INVIAT
Fie ca Lumina Sfanta a acestei mari sarbatori sa-ti calauzeasca pasii, sa iti aduca sanatate si fericire care sa dainuie vesnic in preajma ta! Un Paste fericit alaturi de cei dragi!!

mia22_ro
pustiks
anastasia80
ssimmona
Indreptam catre tine un gand frumos alaturi de toata admiratia noastra!!! partners.gif



Un inger bland din cer coboara,
Se roaga-ntaina, apoi zboara,
De-acolo sus el ne trimite:
Un zambet bland, o raza calda
Si trei cuvinte:
Hristos a inviat!
laura83
HRISTOS A INVIAT!!!
AdeDia
QUOTE(laura83 @ Apr 6 2010, 08:12 PM) *
HRISTOS A INVIAT!!!

ADEVARAT A-NVIAT!!!
floare2.gif love1.gif tzuc.gif hug.gif
AdeDia
Prietene dragi si scumpe,din tot sufletul va multumesc ptr urari...sunteti speciale hug.gif tzuc.gif love1.gif floare2.gif si va doresc din adancul inimii mele ca Pacea,Linistea si Bucuria care vin din jertfa si Invierea D-lui Isus Hristos,sa va umple inimile si sa va aduca binecuvantare ptr fiecare zi din viata voastra love1.gif pray.gif

lia maria71
pe unde esti?
AdeDia
QUOTE(lia maria71 @ May 10 2010, 09:58 AM) *
pe unde esti?

...ceau Lia draga...sunt pe-aici...pe-acasa,pe la servici,...uneori dupa servici incalzesc patul,ca doar asta sunt in stare sa fac doh.gif ...si uneori mai intru si pe-aici,dar in ultima vreme doar citesc....se pare ca timpul e tot mai scurt si ma bucur daca reusesc macar atat wink.gif
...te pup,sper ca voi sunteti ok love1.gif tzuc.gif hug.gif si multumesc ca te-ai gandit la mine floare2.gif
AdeDia
Buna Ziua!!Frumoase fete cochete!! floare2.gif
...va promisesem poze proaspete cu noi...si cum sambata trecuta am fost la nunta,v-am adus cateva proaspete anima1.gif
Cristi,Diana si Adela

Adela...micuta mea dulce

Diana...domnisoara mea frumoasa

Cristi...feciorasul meu drag

...doar fetele

AdeDia
...si eu cu ei...sa vedeti ce mica am ramas anima1.gif

....si mai aproape

...Adela si verisoarele Karina si Sara

...3 flori minunate inconjurate de muuultaaa verdeata

...Diana si Karina...imi place mult poza asta

...o dulceata scumpa

...si cam atat...va las sa va delectati cu cea mai mare bogatie din tot Universul,cu care m-a binecuvantat D-zeu notworthy.gif
...noi plecam la tara,revenim maine seara cu ajutorul lui D-zeu...va pup pe toate love1.gif hug.gif tzuc.gif
ruxy
QUOTE(AdeDia @ Jun 25 2010, 06:24 PM) *
...si eu cu ei...sa vedeti ce mica am ramas anima1.gif

....si mai aproape

......Diana si Karina...imi place mult poza asta

...si cam atat...va las sa va delectati cu cea mai mare bogatie din tot Universul,cu care m-a binecuvantat D-zeu notworthy.gif
...noi plecam la tara,revenim maine seara cu ajutorul lui D-zeu...va pup pe toate love1.gif hug.gif tzuc.gif


Doamne Ade....ce bucurie mi-ai facut sa va revad pe toti atat de minunati...cea mai iubita mami si cea mai binecuvantata cu asemenea comori de copiii...adorabili!!! partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
AdeDia
QUOTE(ruxy @ Jun 25 2010, 06:29 PM) *
Doamne Ade....ce bucurie mi-ai facut sa va revad pe toti atat de minunati...cea mai iubita mami si cea mai binecuvantata cu asemenea comori de copiii...adorabili!!! partners.gif love1.gif love1.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

...esti o scumpa si o dulce,ca intotdeauna...si tu ai binecuvantari minunate...de fapt toate mamicile sunt binecuvantate...nu cred ca este mai mare fericire pe pamantul asta,plin de greutati si necazuri dealtfel...
Mih@ela
QUOTE(AdeDia @ Jun 25 2010, 05:24 PM) *
Buna Ziua!!Frumoase fete cochete!! floare2.gif
...va promisesem poze proaspete cu noi...si cum sambata trecuta am fost la nunta,v-am adus cateva proaspete anima1.gif
Cristi,Diana si Adela

Adela...micuta mea dulce

love1.gif love1.gif love1.gif Dragii mei,imi era tare dor de voi! partners.gif Superbi!!!! notworthy.gif
PS Inca nu esti cea mai mica..mai bucura-te nitel..laugh.gif hug.gif tzuc.gif
Cristi,de cand nu l-am mai vazut e deja un cavaler! hi.gif love1.gif
Mih@ela
QUOTE(AdeDia @ Jun 25 2010, 05:24 PM) *
...si eu cu ei...sa vedeti ce mica am ramas anima1.gif

partners.gif partners.gif partners.gif pupici cu mare drag si admiratie! partners.gif partners.gif
marimaria
Doamne Ade ce copii minunati ai.....sa va dea Dumnezeu numai bucurii.
tzuc.gif Te pup si la cat mai multe sarmalute floare2.gif
Luka
Ma gandeam la tine si cand colo ce gasesc ! floare2.gif hug.gif tzuc.gif
Doamne cum mai cresc copii ! Sa te bucuri de ei !
Ma bucur mult ca v-am revazut ! super.gif love1.gif wub.gif
Alondra
QUOTE(AdeDia @ Jun 25 2010, 06:24 PM) *
...si eu cu ei...sa vedeti ce mica am ramas anima1.gif

Wowwww Vio, ce mari s-au facut copiii tai, nu-mi vine sa cred! ohmy.gif anima1.gif
Sa va traiasca! Deja sunt copii mari! Ce trece timpul....wub.gif
hug.gif tzuc.gif
AmyChris
Draga Ade am vrut sa intru sa te felicit , aici la tine " acasa " , pentru tot ce ai facut pentru intalnirea cu USA notworthy.gif tzuc.gif . Nu multa lume ar fi facut atatea .... hi.gif . Vreau deasemeni sa te felicit pentru minunatiile de copii , pe care ii ai , atata sensibilitate se citeste pe chipurile lor love1.gif . Sa te rasplateasca DD pentru tot ceea ce faci si sa te binecuvintezecu tot binele din lume pray.gif notworthy.gif tzuc.gif .

AdeDia
QUOTE(Mih@ela @ Jun 25 2010, 07:45 PM) *
Dragii mei,imi era tare dor de voi! Superbi!!!!
PS Inca nu esti cea mai mica..mai bucura-te nitel..
Cristi,de cand nu l-am mai vazut e deja un cavaler!

...Esti o scumpa Miha....nu mai am mult pana raman copilul batran al casei biggrin.gif
...nici mie nu imi vine sa cred cum au trecut anii si ca am asa copii mari...ma minunez si eu smile.gif ...
...te pup cu mare dor si drag...si pupaceste putin si dulceata ta blonduta si albastra din partea mea love1.gif tzuc.gif
QUOTE(marimaria @ Jun 25 2010, 07:56 PM) *
Doamne Ade ce copii minunati ai.....sa va dea Dumnezeu numai bucurii.
Te pup si la cat mai multe sarmalute


...pupici multi si plini de iubire ptr o mami scumpa si o Ileana Cosinzeana dulce tare love1.gif tzuc.gif
QUOTE(Luka @ Jun 26 2010, 09:15 PM) *
Ma gandeam la tine si cand colo ce gasesc !
Doamne cum mai cresc copii ! Sa te bucuri de ei !
Ma bucur mult ca v-am revazut !

...Luka,ptr mine mereu ai fost o prezenta plina de parfum delicat...te pup cu dor si drag love1.gif tzuc.gif

QUOTE(Alondra @ Jun 26 2010, 09:25 PM) *
Wowwww Vio, ce mari s-au facut copiii tai, nu-mi vine sa cred!
Sa va traiasca! Deja sunt copii mari! Ce trece timpul....

...multumesc,frumoasa Ramonik love1.gif hug.gif tzuc.gif ....regretul meu cel mare fata de tine este ca nu am reusit sa te imbratisez si sa te vad face to face macar 1 minut...iti pregatisem si un cadou dulce yes.gif wink.gif

QUOTE(AmyChris @ Sep 11 2010, 04:57 PM) *
Draga Ade am vrut sa intru sa te felicit , aici la tine " acasa " , pentru tot ce ai facut pentru intalnirea cu USA . Nu multa lume ar fi facut atatea .... . Vreau deasemeni sa te felicit pentru minunatiile de copii , pe care ii ai , atata sensibilitate se citeste pe chipurile lor Sa te rasplateasca DD pentru tot ceea ce faci si sa te binecuvinteze cu tot binele din lume

...Amy...tarziu de tot am vazut si mesajul tau doh.gif ...multumesc din suflet ptr aprecieri,esti o scumpa floare2.gif ...de orasul unde locuiesti tu sunt ff legata sentimental...mai mult de 20 de ani a locuit acolo sora mamei mele cu familia,acum s-au mutat in Georgia....dar mi-a ramas acolo un verisor,casatorit acolo...cu 3 copilasi...si tu ai un ingeras tare dulce si scump;sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii hug.gif ...poate ai sa vezi mesajul,as intra direct la tine dar nu suport sa mai astept pana se termina programul de reclama...te pup cu mare drag tzuc.gif love1.gif

...va las o poza cu Adela de la ziua ei


...si ptr ca cel mai probabil nu o sa reusesc sa mai intru va doresc tuturor,din toata inima
Sarbatori Binecuvantate!!!si Un An Nou Binecuvantat!!! cu tot ce aveti nevoie ptr trup si suflet love1.gif hug.gif tzuc.gif
gabrielle2003
QUOTE(AdeDia @ Dec 1 2010, 06:06 PM) *
...va las o poza cu Adela de la ziua ei


...si ptr ca cel mai probabil nu o sa reusesc sa mai intru va doresc tuturor,din toata inima
Sarbatori Binecuvantate!!!si Un An Nou Binecuvantat!!! cu tot ce aveti nevoie ptr trup si suflet love1.gif hug.gif tzuc.gif

Iubitik mea minunata.........LA MULTI ANI...cu intarziere!
Esti minunata! trandafir.gif
anku
Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.

USA
Va colindam si noi de departe dar cu mult drag:
Sa va fie casa, casa
Sa va fie masa, masa
Sa iubiti si zambiti
Tot anul sa cheltuiti
Sa aveti din plin lumina
Mintea sa colinde lina
Sa cantati si sa serbati
Anul tot sa memorati!!!!!!!!!
Ia mai manati maiiiiiiii!

Craciun Fericit si An nou asemenea, iubitii nostri dragi!


hanuk26
Un ren cu nasul rosu, cum e fesul lu' Mosu ...
Un mos cu barba alba ce bate la ferestre
Vine sa iti aduca o noapte instelata - o noapte de poveste.

Nu-ti voi dori nici masa-mbelsugata,
nici multa bogatie, nici viata fara griji,
sau 1000 de ani... M-am tot gandit la ce sa iti doresc:

Sa fii iubit, si sa iubesti,
Sa primesti tot ce iti doresti
Multa fericire, multa sanatate
Mosul pentru tine sa vina cu de toate

Craciun fericit si La multi ani!


Doraminodora
Craciun Fericit si sanatate,pup tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
"Sa fie micul martisor
Prilej de bucurie
Acum, cand florile de gheata pier
Si primavara-nvie"


danutza75
anku
La multi ani cu sanatate!!!!
AdeDia
QUOTE(anku @ Jun 14 2011, 10:35 AM) *
La multi ani cu sanatate!!!!

Multumesc frumos Anku notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
..te pup cu drag floare2.gif tzuc.gif hug.gif si multumesc ca te-ai gandit la mine love1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.