Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Blog Isabel....familia Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Isabel
Pagini: 1, 2, 3
isabel
Buna tuturor.Multe nu ma cunoasteti si m-am sa imi fac si eu blog.Aici am sa pun povestea mea,poze cu mine ,cu familia mea,ganduri,pareri si astept va astept in vizita in casutza mea
isabel
povestea mea...cum sa incep...am avut prieteni si ca toate fetele deceptii si cand credeam ca toti barbatii sunt la fel,l-am cunoscut pe sotul meu,asta fiind decembrie 2001 de Craciun,si de atunci suntem impreuna.
A fost dragoste la prima vedere,el tocmai venise din Isarael unde fusese la munca cu contract 1 an jumate si vroia sa plece iar,asa ca in mai 202 am plecat amndoi in Spania,Madrid si am stat acolo pana in decembrie 2007.In aug.''06 am venit in tara sa facem nunta,apoi in sept ''07 a venit in viata noastra o minune ISA si in decembrie am zis sa venim sa facem botezul si lucrurile s-au complicat si am ramas de atunci in ro.
isabel
poze din Spania
Valencia



Denia
intr-o pestera in Denia

cristina321711
QUOTE(isabel @ May 23 2010, 02:17 PM) *
poze din Spania
Valencia



Denia
intr-o pestera in Denia

frumos asteptam continuarea si poze cu Isabel love1.gif
isabel
Benalmadena

isabel
QUOTE(cristina321711 @ May 23 2010, 03:23 PM) *
frumos asteptam continuarea si poze cu Isabel love1.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif
isabel

marbella
isabel
isabel
la cununia civila

isabel
botez
Andrea isabel

isabel
asteptam momentul
la maternitate...Gregorio maranon-Madrid

primele clipe cu tatii
isabel
o luna
2 luni
3 luni
4 luni
isabel
primul ei craciun in ro
primul revelion
dupa botez abia ajunsa acasa dormea ca un ingeras...6 ian 08.....4 luni
isabel
5 luni
6 luni
7 luni
8 luni
isabel
9 luni la o nunta
10 luni
11 luni
primul anisor cu nasica ii luasem motul
isabel
al doilea craciun...1 an si 3 luni

al doilea revelion
1 an jumate in parc
isabel
cu mine 1 an si 8 luni

cu bunica mama sotilui

mica printesa
cu tatii in parc
isabel
aproape 2 ani



toti trei
isabel
la o nunta a mai avea o sapt jumate si facea 2 ani

pentru prima data la mare




Tania_25
Sunteti o familie foarte frumoasa! floare2.gif Fetita e o papusica! partners.gif
isabel
2 ani

cu tusii
cu verisoara
ii plac parfumurile la nebunie
papam singurica
isabel
gimnasta...
inca ducem o lupta cu olita nu ne place deloc si ca sa nu ne plictisim


cu pisica


isabel
prima zapada pe care a vazut-o




isabel
eu luna trecuta,poza facuta de fimea





isabel
cam atat astept vizite si ne auzim in curand partners.gif partners.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif
isabel


vad ca inca nu m-a vizitat nimeni...
va astept pupici

ninina
frumoase poze....
sunteti o familie frumoasa.... trandafir.gif
printesa mica e o dulceatza... trandafir.gif
isabel
QUOTE(ninina @ May 24 2010, 11:29 AM) *
frumoase poze....
sunteti o familie frumoasa.... trandafir.gif
printesa mica e o dulceatza... trandafir.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
isabel
hei fetelor nici o vizita nu ii esta nimanui drag de mine sau printesa mea ...pupici
doar ea
in parc





isabel
eu...poze facute de printesa mea



isabel
amandoua...poze facute de mine




hug.gif tzuc.gif partners.gif partners.gif partners.gif
isabel
LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR DE PE FORUM SI NU NUMAI,SA CRESTETI MARI SANATOSI SI SA FITI ASCULTATORI SI IUBITORI partners.gif tzuc.gif
mirela bz
felicitari pt blogulet .........asa mai vin si eu in vizita pe la voi !
frumoasa familie .....isa o scumpica ....... partners.gif
LA MULTI ANI ISA !!!
mirela bz
Am vazut in poze ca si voi a-ti folosit suzeta cand si cum a-ti scapat de ea???!!!
isabel
QUOTE(mirela bz @ Jun 1 2010, 10:29 PM) *
Am vazut in poze ca si voi a-ti folosit suzeta cand si cum a-ti scapat de ea???!!!


Buna iubita,ma bucur ca mai vizitat.suzeta...inca o mai foloseste noapte la culcare atat cat sa adoarma cu ea si atat,a fara a fost chin anul trecut a apierdut favorita ei si alta nu a vrut,abia accepta la somnic alta,asta pt ca era prea obosita sa mai protesteze si asa am scapat de ea afara a plins bineinteles ceva timp dar ia trecut,si acum mai mult se prosteste si o cere dar de multe ori o arunca .
pup dulca si multam de vizita tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
loredana21
salutare dragele mele....cu noi nu mai vb ...pe buzau nu mai intra nimnei .....ma-ti lasat singura pe acolo.....ce face isa cea mik ....s-a facut o fumoasa .....o pupacim dulce dulce dulce pe micutza papusica....ok hai si pe mami ei ...tzuc.gif hug.gif va ast pe buzau si pe blogul nostru ...
isabel
buna iubita.ce faceti?Giuliuca?Nu stiam ca v-ati intors,sau scrii de acolo? o perioada buna pe nici o pagina nici urma de voi .Va pup dulce si ne auzim
isabel
cu verisorii
noi doua
eu,poza facuta de ea


partners.gif partners.gif partners.gif
Mikaell
Sunteti o familie foarte frumoasa si fericita partners.gif ,am vizionat cu mare drag fiecare pozica,printesica voastra e superba,minunata love1.gif ...mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif hug.gif

isabel
QUOTE(Mikaell @ Jun 18 2010, 12:23 PM) *
Sunteti o familie foarte frumoasa si fericita partners.gif ,am vizionat cu mare drag fiecare pozica,printesica voastra e superba,minunata love1.gif ...mii de pupicei dulci si cu multi lipici tzuc.gif tzuc.gif hug.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
cristina321711
QUOTE(isabel @ Jun 17 2010, 08:20 PM) *
cu verisorii
noi doua
eu,poza facuta de ea


partners.gif partners.gif partners.gif

wauuuuu ce am vazut ....nu mai trecusem de ceva timp pe aici ,frumoasa tare bruneta ta si ce ochisori frumosi are verisoara tzuc.gif tzuc.gif
isabel
QUOTE(cristina321711 @ Jun 18 2010, 09:37 PM) *
wauuuuu ce am vazut ....nu mai trecusem de ceva timp pe aici ,frumoasa tare bruneta ta si ce ochisori frumosi are verisoara tzuc.gif tzuc.gif

notworthy.gif notworthy.gif mersi iubita.bbruneta mea o nebunie,verisoara are niste ochi de te omoara foarte patrunzatori,albvastrii........ partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
natsandrea
am rasfoit paginile si am dat de doi parinti fericiti, o miresica frumoasa si o papusica superba....sa fiti fericiti si sanatosi trandafir.gif
natsandrea
papusica ta e foarte frumoasa, a fost o mica zana la botez:hug:, iar in costumatia de printesica nu mai am cuvinte partners.gif
isabel
QUOTE(natsandrea @ Jun 19 2010, 10:56 AM) *
papusica ta e foarte frumoasa, a fost o mica zana la botez:hug:, iar in costumatia de printesica nu mai am cuvinte partners.gif


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif esti o dulce
ruxy
QUOTE(isabel @ Jun 17 2010, 09:20 PM) *
cu verisorii
noi doua
eu,poza facuta de ea


partners.gif partners.gif partners.gif


Doua fete superbe partners.gif ...si ce cercelusi minunati are printesa ta...e o scumpa anima1.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Foarte frumosi verisorii Isabel...foarte...
ankaA
Foarte frumoase pozele,o familie superba,in special printesa voastra care e un ingeras de fata.Sa va traiasca si sa fiti fericiti!
kerstin09
Am rasfoit paginile tale,cu mareee drag....
Sunteti o familie super-frumoasa hug.gif
Printesa ta,e o dulce foc tzuc.gif

P:S...iti state bine cu parul blond trandafir.gif
isabel
QUOTE(ruxy @ Jun 19 2010, 07:50 PM) *
Doua fete superbe partners.gif ...si ce cercelusi minunati are printesa ta...e o scumpa anima1.gif tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Foarte frumosi verisorii Isabel...foarte...


multumesc iubita,esti o scumpa.Verisorii...doi copii minunati,foarte ascultatori,care nu ies din cuvantul parintilor. tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
isabel
QUOTE(ankaA @ Jun 19 2010, 08:16 PM) *
Foarte frumoase pozele,o familie superba,in special printesa voastra care e un ingeras de fata.Sa va traiasca si sa fiti fericiti!


notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.