Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Blog Isabel....familia Mea
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Isabel
Pagini: 1, 2, 3
Tania_25
QUOTE(isabel @ Jul 1 2011, 09:13 PM) *
multumesc Tania,in port...uuucati ani au trecut,cred ca vreo 5-6 de cand n-am mai fost.in poza aceea aveam 24-25 ani nici urma de bebe.Acum arat asa poza facuta azi

prajituri fac destul de des pt sot ii plac foarte mult,gaza mea cat ma straduiesc sa pape si ea din astea naturale de care fac eu,dar.....ea e prea nebunica sa ma asculte,e o zapacita si razgaiata peste masura.pup

Arati foarte bine si acum! partners.gif trandafir.gif
isabel
QUOTE(Tania_25 @ Jul 2 2011, 04:18 PM) *
Arati foarte bine si acum! partners.gif trandafir.gif

multumesc Tania,esti o dulce.pup burticuta,sanatate multa.
isabel
Buna mamici nu am mai intrat de mult pe aici,acum recuperez putin si o sa pun cateva poze de la mare

ssimmona
Salutare, ce poze frumoase!
Imi place mult parul ondulat al micutei voastre! Nu pot sa nu remarc si lipiciul pe care-l dovedeste in compania lui tati! rolleyes.gif Tu, mami, arati tare bine! yes.gif Maria Dragomiroiu a imbatranit unsure.gif ...
Va pup!
isabel
QUOTE(ssimmona @ Sep 3 2011, 01:18 AM) *
Salutare, ce poze frumoase!
Imi place mult parul ondulat al micutei voastre! Nu pot sa nu remarc si lipiciul pe care-l dovedeste in compania lui tati! rolleyes.gif Tu, mami, arati tare bine! yes.gif Maria Dragomiroiu a imbatranit unsure.gif ...
Va pup!

mersi.Il avea si mai ondulat,dar observ cu cat creste i se indreapta.Da e febletea lui,si viceversa.EU...MERSI.DRAGOMIROAICA E PRIMA OARA CAND O VAD PE VIU SI SINCER NU STIU CUM ARATA PANA ACUM,PT VARSTA EI E OK PE VIU.PUP
isabel
salutare tuturor,mai revenim si noi cu cateva poze mai noi.pup dulce toate mamicutele si gospodinele de forum,si puiutii lor frumosi.
7 sept a implinit 4 ani

ii place mamaliga
prima zi de gradii
urmatoarea
si tot asa
un asfintit vazut de pe balcon
trandafirii mei japonezi infloresc frumos
isabel
24 sept nunta varamea
tot o verisoara
o prietena din copilarie
unchiul
mirii
isabel
1 octombrie,Meledic

cu nasa

sper ca ne mai tine-ti minte.pupici
isabel

va reamintim,pupam mamici si copilasi frumosi
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.