Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Dreptul La Replica!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Discutii generale > Party Chat
Pagini: 1, 2, 3
roxanne
QUOTE(cristina321711 @ Dec 16 2009, 02:20 PM) *
laugh.gif si eu cand am auzit cum zic spaniolii DVD("deuvede") am zis ca nu e adevarat...dar am ajuns sa le dau dreptate ce atatea fite cu engleza asta


biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(cristina321711 @ Dec 16 2009, 02:22 PM) *
hug.gif tzuc.gif eu nu iti arunca nimic in cap 68.gif ....de la noi(eu Alexandra,Sara)pentru tine floare2.gif


notworthy.gif tzuc.gif
myshelle_f
QUOTE(cristina321711 @ Dec 16 2009, 01:18 PM) *
bryama da am vazut si eu ca apare in DEX tocmai de aceea am postat pentru ca mi-au iesit ochii din orbita cand l-am vazut trecut
parte buna myshelle ca apare in DEX? doh.gif
spaniolii traduc pana si numele proprii daca te chiama Ion esti Juan ....


stiu ca toti din afara traduc de toate si tot!!!! eu amm probleme mari cu frantuzii, italienii, spaniolii, ca nu le gaesesc echivalentul in romana si daca e sa -l traduc suna ca nuca in perete ca asa ne=am obisnuit noi!!!
myshelle_f
QUOTE(roxanne @ Dec 16 2009, 02:18 PM) *
Ca tot am citit ca aici nu-i nimeni offtopic....sunt si eu curioasa pana cand o sa mi se mai arunce in cap chestia asta cu soacrele, sau cu topicul socrelor.... unsure.gif blink.gif


ce-ai patit?? cine iti scoate ochii? tongue.gif
roxanne
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 02:30 PM) *
ce-ai patit?? cine iti scoate ochii? tongue.gif


...nu pot sa zic/scriu....
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Dec 16 2009, 01:18 PM) *
Ca tot am citit ca aici nu-i nimeni offtopic....sunt si eu curioasa pana cand o sa mi se mai arunce in cap chestia asta cu soacrele, sau cu topicul socrelor.... unsure.gif blink.gif



Din cate stiu si doamna care ti-a dat replica se plangea de soacra........ rolleyes.gif
roxanne
QUOTE(Tania_25 @ Dec 16 2009, 02:37 PM) *
Din cate stiu si doamna care ti-a dat replica se plangea de soacra........ rolleyes.gif


Prima da, dar a 2-a a facut-o numai din malitiozitate....
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Dec 16 2009, 01:41 PM) *
Prima da, dar a 2-a a facut-o numai din malitiozitate....





oFloare1.gif
dyana
Incet, incet, asta o sa se transforme in topicul reclamatiilor, nemultumirilor de tot felul laugh.gif
Asta pentru ca este frumos sa ne abtinem de la isca flame-uri, sau a sari in capul celorlalti. smile.gif
myshelle_f
lasa omul in pace sa isi descarce off-ul! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Si apoi Roxana, tu de asta nu poti trai?? ca te ia una mai tare? IGNOR DRAGA!!!!!! treci peste postarea ei si gata!

Initial am vrut sa iti zic sa dai cu quote sa vad si eu, daca tot nu poti vorbi! Dar de ce sa mai pun si eu paie?? las-o in plata Domnului! Sari peste! Ce sa-i faci??/ REplicile tale au intrat in istorie si sunt acolo. Nu ti le sterge nimeni! biggrin.gif Si cine vrea sa iti rapsunda dupa 100 de ani, sa o faca. Tu nu trebe sa o citesti sau sa ii raspunzi (daca o faci, ai grija sa nu te banneze biggrin.gif )

In rest..numai voie bun!!!!
dyanp
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 05:58 AM) *
lasa omul in pace sa isi descarce off-ul! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Si apoi Roxana, tu de asta nu poti trai?? ca te ia una mai tare? IGNOR DRAGA!!!!!! treci peste postarea ei si gata!

Initial am vrut sa iti zic sa dai cu quote sa vad si eu, daca tot nu poti vorbi! Dar de ce sa mai pun si eu paie?? las-o in plata Domnului! Sari peste! Ce sa-i faci??/ REplicile tale au intrat in istorie si sunt acolo. Nu ti le sterge nimeni! biggrin.gif Si cine vrea sa iti rapsunda dupa 100 de ani, sa o faca. Tu nu trebe sa o citesti sau sa ii raspunzi (daca o faci, ai grija sa nu te banneze biggrin.gif )

In rest..numai voie bun!!!!



Eu sunt myshelle, persoana de care vorbeste roxanne, numai ca replica mea malitioasa a fost in scop pur demonstrativ. Ceea ce incercam eu sa-i arat este ca orice poate vorbi cu rautate si arunca vorbe aiurea de jignire. Pur si simplu asta a fost tot, o demonstratie. E si normal ca nu e treaba mea, mai ales ca nu cunosc persoanele si circumstantele, sa fac asemenea afirmatii. Dar era un raspuns la replicile roxannei, care jigneau gratuit.

roxanne, chiar imi cer scuze, cred ca te-a durut si enervat sa citesti replica mea, din pacate viata m-a facut cam cinica, poate era de datoria mea sa incerc sa-ti arat atlfel ca nu e corect si frumos ce scrii, dar fiecare are zile proaste...... Uite ca myshelle mi-a dat aceasta ocazie sa indrept greseala facuta. Fiecare are dreptul la propria opinie fara a lovi in ceilalti.
myshelle_f
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 03:07 PM) *
Eu sunt myshelle, persoana de care vorbeste roxanne, numai ca replica mea malitioasa a fost in scop pur demonstrativ. Ceea ce incercam eu sa-i arat este ca orice poate vorbi cu rautate si arunca vorbe aiurea de jignire. Pur si simplu asta a fost tot, o demonstratie. E si normal ca nu e treaba mea, mai ales ca nu cunosc persoanele si circumstantele, sa fac asemenea afirmatii. Dar era un raspuns la replicile roxannei, care jigneau gratuit.

roxanne, chiar imi cer scuze, cred ca te-a durut si enervat sa citesti replica mea, din pacate viata m-a facut cam cinica, poate era de datoria mea sa incerc sa-ti arat atlfel ca nu e corect si frumos ce scrii, dar fiecare are zile proaste...... Uite ca myshelle mi-a dat aceasta ocazie sa indrept greseala facuta. Fiecare are dreptul la propria opinie fara a lovi in ceilalti.


deci....am facut un lucru bun cu topicul asta!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Hai Rox, uita si tu! Toate trebuie sa lasam replicile astea la o parte! Iti dai seama ca toate suntem cu pata pe ochi (o data pe luna sau in fiecare zi tongue.gif ) depinde cine ne iese in cale liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Nu am vrut sa scormonesc, dar daca s-a ajuns la scuze publice, atunci ma bucur! partners.gif
Tania_25
QUOTE(cristina321711 @ Dec 16 2009, 01:20 PM) *
laugh.gif si eu cand am auzit cum zic spaniolii DVD("deuvede") am zis ca nu e adevarat...dar am ajuns sa le dau dreptate ce atatea fite cu engleza asta



Nemtii zic la (DVD si TV) DE FAO DE si TE FAO....... liwlol.gif
roxanne
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 03:07 PM) *
Eu sunt myshelle, persoana de care vorbeste roxanne, numai ca replica mea malitioasa a fost in scop pur demonstrativ. Ceea ce incercam eu sa-i arat este ca orice poate vorbi cu rautate si arunca vorbe aiurea de jignire. Pur si simplu asta a fost tot, o demonstratie. E si normal ca nu e treaba mea, mai ales ca nu cunosc persoanele si circumstantele, sa fac asemenea afirmatii. Dar era un raspuns la replicile roxannei, care jigneau gratuit.

roxanne, chiar imi cer scuze, cred ca te-a durut si enervat sa citesti replica mea, din pacate viata m-a facut cam cinica, poate era de datoria mea sa incerc sa-ti arat atlfel ca nu e corect si frumos ce scrii, dar fiecare are zile proaste...... Uite ca myshelle mi-a dat aceasta ocazie sa indrept greseala facuta. Fiecare are dreptul la propria opinie fara a lovi in ceilalti.


Ok, si eu imi cer scuze daca am fost rea si te-am jignit cu ceva....Si ca tot scrii tu mai sus, ca viata te-a facut cinica, asa si pe mine m-a facut viata, incepand din dec. 2007, cand am cunoscut-o pe soacra-mea, de atunci am devenit artagoasa, etc. etc, pentru ca a trebuit sa ma adaptez jignirilor ei la adresa mea, si mai ales la adresa mamei mele si a tatalui meu care era decedat din 2004, deci ea nici nu-l cunostea si stia ca-i mort....dar caracterul ei e atat de josnic si de murdar, incat probabil ca nici macar de lucrul asta nu i-a pasat. oFloare1.gif
dyanp
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 06:14 AM) *
deci....am facut un lucru bun cu topicul asta!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Hai Rox, uita si tu! Toate trebuie sa lasam replicile astea la o parte! Iti dai seama ca toate suntem cu pata pe ochi (o data pe luna sau in fiecare zi tongue.gif ) depinde cine ne iese in cale liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Nu am vrut sa scormonesc, dar daca s-a ajuns la scuze publice, atunci ma bucur! partners.gif



Da, ai facut. si daca tot am pretentii de la copiii mei sa se comporte intr-un anume fel, eu trebuie sa le fiu exemplu, nu?

roxanne, in ceea ce ma priveste, poti spune oricand si orice. eu mereu imi asum si vorbele si actiunile. deci nu ma ascund.
roxanne
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 03:14 PM) *
deci....am facut un lucru bun cu topicul asta!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Hai Rox, uita si tu! Toate trebuie sa lasam replicile astea la o parte! Iti dai seama ca toate suntem cu pata pe ochi (o data pe luna sau in fiecare zi tongue.gif ) depinde cine ne iese in cale liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Nu am vrut sa scormonesc, dar daca s-a ajuns la scuze publice, atunci ma bucur! partners.gif


Ai facut un lucru bun, Myshelle (era sa scriu cu 3 de "l" biggrin.gif ), intr-adevar! Daca stim sa ne cerem scuze si sa vedem partea plina a paharului, nu va deveni acesta un topic al reclamatiilor, si sper sa nu iasa cearta, mai ales ca suntem in prag de sarbatori si trebuie sa fim mai buni! super.gif tzuc.gif
myshelle_f
Sa va mai povestesc ce-am auzit azi la TV!

Antena 3 - stirile de la ora 14.00 ! Nimic deosebit. Oamenii inzapeziti peste tot in tara! Intra un domn in direct - domnul fiind un participant la trafic, blocat pe DN 2! Isi povesteste durerea, da detalii de la fata locului, prezentatoare ii spune ca vine o echipa de cu ATV-uri sa le aduca de mancare si ce mai doresc. Omul ii transmite sa aduc lopeti Neaparat lopeti sa se urneasca! Atunci doamna prezentatoare le promite ustensile precum lopeti, cazmale si tarnacoape!


Spor la scos zapada!
dyanp
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 06:32 AM) *
Sa va mai povestesc ce-am auzit azi la TV!

Antena 3 - stirile de la ora 14.00 ! Nimic deosebit. Oamenii inzapeziti peste tot in tara! Intra un domn in direct - domnul fiind un participant la trafic, blocat pe DN 2! Isi povesteste durerea, da detalii de la fata locului, prezentatoare ii spune ca vine o echipa de cu ATV-uri sa le aduca de mancare si ce mai doresc. Omul ii transmite sa aduc lopeti Neaparat lopeti sa se urneasca! Atunci doamna prezentatoare le promite ustensile precum lopeti, cazmale si tarnacoape!
Spor la scos zapada!


liwlol.gif , pai probabil daca nu reusesc sa dezapezeasca sa faca un tunel si sa plece pe acolo....
cristina321711
QUOTE(Tania_25 @ Dec 16 2009, 02:15 PM) *
Nemtii zic la (DVD si TV) DE FAO DE si TE FAO....... liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif si mai tari decat spaniolii
Tania_25
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 02:32 PM) *
Sa va mai povestesc ce-am auzit azi la TV!

Antena 3 - stirile de la ora 14.00 ! Nimic deosebit. Oamenii inzapeziti peste tot in tara! Intra un domn in direct - domnul fiind un participant la trafic, blocat pe DN 2! Isi povesteste durerea, da detalii de la fata locului, prezentatoare ii spune ca vine o echipa de cu ATV-uri sa le aduca de mancare si ce mai doresc. Omul ii transmite sa aduc lopeti Neaparat lopeti sa se urneasca! Atunci doamna prezentatoare le promite ustensile precum lopeti, cazmale si tarnacoape!


Spor la scos zapada!




Vaii saracii de ei........trebuie sa vina mosul harnic pe la ei...... smile.gif
USA
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 04:32 PM) *
Sa va mai povestesc ce-am auzit azi la TV!

Antena 3 - stirile de la ora 14.00 ! Nimic deosebit. Oamenii inzapeziti peste tot in tara! Intra un domn in direct - domnul fiind un participant la trafic, blocat pe DN 2! Isi povesteste durerea, da detalii de la fata locului, prezentatoare ii spune ca vine o echipa de cu ATV-uri sa le aduca de mancare si ce mai doresc. Omul ii transmite sa aduc lopeti Neaparat lopeti sa se urneasca! Atunci doamna prezentatoare le promite ustensile precum lopeti, cazmale si tarnacoape!
Spor la scos zapada!

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Moama, mortala tipa..poate ajung pana aici mai sti.... doh.gif
natsandrea
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 03:34 PM) *
liwlol.gif , pai probabil daca nu reusesc sa dezapezeasca sa faca un tunel si sa plece pe acolo....

liwlol.gif liwlol.gif
asa zicea unul ieri dimineata la pro la stiri "prima dezlantuire a iernei"
Sara1
QUOTE(dyana @ Dec 16 2009, 04:49 AM) *
Incet, incet, asta o sa se transforme in topicul reclamatiilor, nemultumirilor de tot felul laugh.gif
Asta pentru ca este frumos sa ne abtinem de la isca flame-uri, sau a sari in capul celorlalti. smile.gif


Deci avem si un topic de Customer Service!!! liwlol.gif liwlol.gif Chiar ma intrebam pe cind o sa apara si cine o sa-l gestioneze!
dyanp
QUOTE(natsandrea @ Dec 16 2009, 08:05 AM) *
liwlol.gif liwlol.gif
asa zicea unul ieri dimineata la pro la stiri "prima dezlantuire a iernei"


acuma...sincer, si iarna asta e obraznica rau de tot, vine in luna decembrie, si mai si ninge asa....pe nepusa masa...curat neobrazare, iar i-a luat pe nepregatite, ca ei erau echipati de piscina nu de iarna...nah, si daca nu ai platit rovinieta(sau cum se scrie...) sa fi sanatos, ca proaspat sigur te pastrezi la gerul de afara.
roxanne
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 06:01 PM) *
acuma...sincer, si iarna asta e obraznica rau de tot, vine in luna decembrie, si mai si ninge asa....pe nepusa masa...curat neobrazare, iar i-a luat pe nepregatite, ca ei erau echipati de piscina nu de iarna...nah, si daca nu ai platit rovinieta(sau cum se scrie...) sa fi sanatos, ca proaspat sigur te pastrezi la gerul de afara.


laugh.gif
pustiks
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 06:01 PM) *
acuma...sincer, si iarna asta e obraznica rau de tot, vine in luna decembrie, si mai si ninge asa....pe nepusa masa...curat neobrazare, iar i-a luat pe nepregatite, ca ei erau echipati de piscina nu de iarna...nah, si daca nu ai platit rovinieta(sau cum se scrie...) sa fi sanatos, ca proaspat sigur te pastrezi la gerul de afara.

Acum chiar ai dreptate, dar chiar si daca ai platit rovigneta, ai platit-o degeaba. Ei tot nepregatiti de iarna sunt! doh.gif Asa cum ai spus... in luna decembrie.
dyanp
QUOTE(pustiks @ Dec 16 2009, 10:03 AM) *
Acum chiar ai dreptate, dar chiar si daca ai platit rovigneta, ai platit-o degeaba. Ei tot nepregatiti de iarna sunt! doh.gif Asa cum ai spus... in luna decembrie.


Asa e, dar ei zic ca din taxe e platita dezapezirea, deci n-ai rovinieta, stai in zapada si il scoatem pe vecinul care a platiti-o, la tine mai venim...la pomana, ca acolo e moca.....cam asa intelesei eu...
USA
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 08:22 PM) *
Asa e, dar ei zic ca din taxe e platita dezapezirea, deci n-ai rovinieta, stai in zapada si il scoatem pe vecinul care a platiti-o, la tine mai venim...la pomana, ca acolo e moca.....cam asa intelesei eu...

doh.gif doh.gif doh.gif
myshelle_f
Inca una proaspata de la TV! Discutie intre un politai si calatorii unui microbuz, in zona inzapezita, pe un tronson unde circulatia este inchisa (Braila - Rm Sarat)
Politaiul: nu am zis noi ca e inchis? ce cautati pe aici? Acum sa va inghete epiderma, sa va manance lupii!
Calatoare: NU ne mananca! Noi suntem multi ! Si navetisti! Tre sa ajungem acasa la copii!
myshelle_f
QUOTE(Sara1 @ Dec 16 2009, 05:58 PM) *
Deci avem si un topic de Customer Service!!! liwlol.gif liwlol.gif Chiar ma intrebam pe cind o sa apara si cine o sa-l gestioneze!


bine ai revenit printre noi!!! EU spun ca oricine mai linistit (in ziua respectiva) poate modera o discutie tongue.gif
pustiks
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 07:32 PM) *
Inca una proaspata de la TV! Discutie intre un politai si calatorii unui microbuz, in zona inzapezita, pe un tronson unde circulatia este inchisa (Braila - Rm Sarat)
Politaiul: nu am zis noi ca e inchis? ce cautati pe aici? Acum sa va inghete epiderma, sa va manance lupii!
Calatoare: NU ne mananca! Noi suntem multi ! Si navetisti! Tre sa ajungem acasa la copii!

Cu alte cuvinte : Dormiti in gara! Aveti pretentia sa munciti si sa mai si ajungeti acasa dupa serviciu? Ce oameni nerusinati!
myshelle_f
QUOTE(cristina321711 @ Dec 16 2009, 04:00 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif si mai tari decat spaniolii


nici frantuzii nu sunt mai departe! ei zi BULING (scriu cum se pronunta biggrin.gif ) la bowling, TIUNER (cu accent pe E) la tunner tv! si...multe alte cuvinte din engleza care m=au lasat masca! anima1.gif

Si nemtii zic TZE DE la CD! pt ca....asa se citesc literele alfabetului! anima1.gif
myshelle_f
QUOTE(pustiks @ Dec 16 2009, 07:36 PM) *
Cu alte cuvinte : Dormiti in gara! Aveti pretentia sa munciti si sa mai si ajungeti acasa dupa serviciu? Ce oameni nerusinati!


anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif anima1.gif nu????????/
Sara1
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 09:34 AM) *
bine ai revenit printre noi!!! EU spun ca oricine mai linistit (in ziua respectiva) poate modera o discutie tongue.gif


Multumesc de primire! Deci, cred ca as putea modera eu azi...sunt atit de linistita, incit abia imi tin ochii deschisi! somn.gif Am baut doar jumate de cafea! wacko.gif Deci fetelor, fiti cuminiti! yes.gif
mir0108
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 09:32 PM) *
Inca una proaspata de la TV! Discutie intre un politai si calatorii unui microbuz, in zona inzapezita, pe un tronson unde circulatia este inchisa (Braila - Rm Sarat)
Politaiul: nu am zis noi ca e inchis? ce cautati pe aici? Acum sa va inghete epiderma, sa va manance lupii!
Calatoare: NU ne mananca! Noi suntem multi ! Si navetisti! Tre sa ajungem acasa la copii!

mda...la iesire din oras ,politistul imi spune:daca va inzapeziti ,sa NU SUNATI LA 112!
pasnic omul ,isi facea doar datoria!si noi ne-am continuat drumul...stiind ca suntem fara sprijin..de nicaieri!uneori ,esti atat de credul..ca te agati si de un simplu numar! wink.gif
myshelle_f
QUOTE(mir0108 @ Dec 16 2009, 07:51 PM) *
mda...la iesire din oras ,politistul imi spune:daca va inzapeziti ,sa NU SUNATI LA 112!
pasnic omul ,isi facea doar datoria!si noi ne-am continuat drumul...stiind ca suntem fara sprijin..de nicaieri!uneori ,esti atat de credul..ca te agati si de un simplu numar! wink.gif


chiar vroiam sa te intreb: nu e inchis intre gl si tecuci??
myshelle_f
Eu nu inteleg ceva: sunt unii care nu citesc ceea ce se posteaza! doar se fac ...... frunzaresc repede raspunsurile, sau mai grav nu le citesc deloc...si apoi ori trantesc cate o intrebare la care au deja...replica ori se apuca de hlizit asa...ca vezi Doamne, nu s-a priceput unu/una sa......intervina in discutie.
myshelle_f
QUOTE(dyanp @ Dec 16 2009, 06:31 PM) *
n-am auzit de ea, dar imi place poza originala liwlol.gif


cum nu ai auzit de Sarah Connor?

From Sarah with LOVE



doesn't ring a bell?
dyanp
QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 10:32 AM) *
Inca una proaspata de la TV! Discutie intre un politai si calatorii unui microbuz, in zona inzapezita, pe un tronson unde circulatia este inchisa (Braila - Rm Sarat)
Politaiul: nu am zis noi ca e inchis? ce cautati pe aici? Acum sa va inghete epiderma, sa va manance lupii!
Calatoare: NU ne mananca! Noi suntem multi ! Si navetisti! Tre sa ajungem acasa la copii!


tare faza cu epiderma...desi ...ce sa mai manance lupii, ca le raman dintii in epiderma noastra.

QUOTE(mir0108 @ Dec 16 2009, 10:51 AM) *
mda...la iesire din oras ,politistul imi spune:daca va inzapeziti ,sa NU SUNATI LA 112!
pasnic omul ,isi facea doar datoria!si noi ne-am continuat drumul...stiind ca suntem fara sprijin..de nicaieri!uneori ,esti atat de credul..ca te agati si de un simplu numar! wink.gif


ce bine e sa stii ca te poti baza pe organele tarii anima1.gif

QUOTE(myshelle_f @ Dec 16 2009, 01:00 PM) *
cum nu ai auzit de Sarah Connor?

From Sarah with LOVE

doesn't ring a bell?


a, ba da, ditamai clopotul inca..dar fata ei...tot unsure.gif ma lasa blush.gif
myshelle_f
QUOTE(andaro @ Dec 18 2009, 10:04 PM) 05-a 40b3at Sara 3a taste3e de 3a 3a-t6- s5 05-a fac4t 06d5f5car5 0ar5...de ex. s4nt 35tere care 3a scr5s 505 a-ar c5fre...
N4 -6t scr5e n505c b5ne...

Ce sa fac ca sa f5e taste3e ca s5 3a 5nce-4t/\

QUOTE(bryama @ Dec 18 2009, 10:53 PM) *
liwlol.gif asta e tare !! liwlol.gif


da da, razi ca e de ras! daca e vb numai de 5 min de distractie sau de veun banc! (e postat undeva pe forum) dar sa te apuce nervii si sa te tina 3 zile.....o dai in alte cele nervi.gif nervi.gif

de unde crezi ca sunt eu asa de dezghetata? mi-am facut-o cu mana mea (bine, alea 5 min, ca era prima oara pe laptop si vroiam sa vad ce e cu tastatura albastra biggrin.gif )
bryama
QUOTE(myshelle_f @ Dec 18 2009, 11:01 PM) *
QUOTE(andaro @ Dec 18 2009, 10:04 PM) 05-a 40b3at Sara 3a taste3e de 3a 3a-t6- s5 05-a fac4t 06d5f5car5 0ar5...de ex. s4nt 35tere care 3a scr5s 505 a-ar c5fre...
N4 -6t scr5e n505c b5ne...

Ce sa fac ca sa f5e taste3e ca s5 3a 5nce-4t/\
da da, razi ca e de ras! daca e vb numai de 5 min de distractie sau de veun banc! (e postat undeva pe forum) dar sa te apuce nervii si sa te tina 3 zile.....o dai in alte cele nervi.gif nervi.gif

de unde crezi ca sunt eu asa de dezghetata? mi-am facut-o cu mana mea (bine, alea 5 min, ca era prima oara pe laptop si vroiam sa vad ce e cu tastatura albastra biggrin.gif )

liwlol.gif

asta imi aduce aminte de faza cu razi , razi , ca o sa te ajunga rasul!!

sa-ti zic pe scurt, eram la plimbare cu fii-mea in landou pt ca avea 4 luni ( copil cuminte) , pe langa mine a trecut o familie cu o fetita in jur de 4 ani care ii spunea tatalui ei, foarte serioasa,: taci, tu, ca nu stii tu nimic , numai sa comentezi stii
A fost atat de dragalasa fetita incat m-a bufnit rasul imediat, iar mama ei care ma vede imi zice, nervoasa: RAZI, RAZI , CA O SA TE AJUNGA RASUL!! liwlol.gif

Eu oricum sunt constienta ca asa ceva ma astepata si pe mine liwlol.gif si de asta rad...ca vad ce va urma liwlol.gif
myshelle_f
QUOTE(Claudia94 @ Dec 15 2009, 09:36 AM) *
E simplu , eu voi numi o vedeta(o personalitate cunoscuta), iar urmatorul o va asemana cu un animal laugh.gif dupa care va propune o alta vedeta , si tot asa ...

Sa incepem !


Deci...aici am regulile jocului!
QUOTE(dani80 @ Dec 19 2009, 06:04 PM) *
Angelina Jolie

aici am vedeta!

QUOTE(ioana0023 @ Dec 19 2009, 07:40 PM) *
hipopotam

si aici ...raspunsul ohmy.gif

Ce a vrut sa spuna...autorul?
Eu nu pricep legatura intre cele doua!

Hai sa pun si poze....poate nu vad eu bine wacko.gif

Angelina


hipopotamul



Va rog sa ma scoateti din ceata!!!
dyana
ochi bulbucati, barbia mare, urechi mici liwlol.gif atat vad eu, dar gusturile nu se discuta. tongue.gif
Aia e Angelina? ohmy.gif Pare o replica grafica tongue.gif

P.S. mi se pare mie, sau incerci sa faci misto de replicile oamenilor? wink.gif
myshelle_f
QUOTE(dyana @ Dec 19 2009, 09:10 PM) *
ochi bulbucati, barbia mare, urechi mici liwlol.gif atat vad eu, dar gusturile nu se discuta. tongue.gif
Aia e Angelina? ohmy.gif Pare o replica grafica tongue.gif

P.S. mi se pare mie, sau incerci sa faci misto de replicile oamenilor? wink.gif


deci..chiar nu vad legatura!!!! ea e slaba de ii ies genunchii!!!hipopotamul.....e bine in fipt in pamant! tongue.gif


PS: ti se pare, pt mistouri a deschis o forumista un topic. whistling.gif
myshelle_f
deci....mai clar:

dyana
Ce legatura are grasimea cu ochii, urechile, barbia?
myshelle_f
QUOTE(dyana @ Dec 19 2009, 09:20 PM) *
Ce legatura are grasimea cu ochii, urechile, barbia?


pt ca eu nu vad asemanarea la ochi, urechi, barbie liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ma luam numai de ....greutate tongue.gif
Claudia94
QUOTE(myshelle_f @ Dec 19 2009, 09:23 PM) *
pt ca eu nu vad asemanarea la ochi, urechi, barbie liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif ma luam numai de ....greutate tongue.gif


reaooo liwlol.gif whistling.gif
dyana
Stii care e problema: oamenii s-au obisnuit sa o asocieze pe Angelina cu o faptura gingasa iar hipopotamul cu un monstu. Nu zic sa incercam sa o vedem pe Anngelina si ca un monstru, dar hipopotamul, din unele ipostaze, pare si o fiinta gingasa. tongue.gif
myshelle_f
QUOTE(dyana @ Dec 19 2009, 09:29 PM) *
Stii care e problema: oamenii s-au obisnuit sa o asocieze pe Angelina cu o faptura gingasa iar hipopotamul cu un monstu. Nu zic sa incercam sa o vedem pe Anngelina si ca un monstru, dar hipopotamul, din unele ipostaze, pare si o fiinta gingasa. tongue.gif


unde am zis eu ca e o fiinta gingasa/?? nu am scris destul de clar ca arata ca un schelete ambulant??


PS: scuzati delay-ul in a raspunde dar aseara s-a intrerupt curentul sad.gif
myshelle_f
QUOTE(Claudia94 @ Dec 19 2009, 09:25 PM) *
reaooo liwlol.gif whistling.gif


de ce?????????????????????????
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.