Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

8 Pagini V  « < 5 6 7 8 >  
Reply to this topicStart new topic
> Aveti Fantezii Legate De Sex?considerati Ca O Buna Comunicare Cu Partenerul Aduce Armonie In Viata De Cuplu?
monikutz
postare Apr 2 2008, 07:08 PM
Postare #61


Junior
*

Grup: Members
Postari: 19
Inscris la: 5-March 08
Din: bucuresti
Membru nr.: 16,882



buna fetelor....am mai intrat si eu un pik pe aici sa mai vad ce mai faceti.eu vreau sa va spun ca relatia mea cu sotul meu s-a mai schimbat un pik.a inceput sa imi dea mai multa atenie de cand am vb cu el si are timp mai mult ptr mine.ba chiar ma scoate la plimbare si este mai dulce cu mine.sper sa o tina tot asa.va multumesc la toate care mi-au dat cate un sfat.va pupik.sper sa nu tina minunea decat 3 zile.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nini
postare Apr 3 2008, 01:34 PM
Postare #62


Junior
*

Grup: Members
Postari: 45
Inscris la: 9-February 08
Din: Tokio
Membru nr.: 14,534



Am citit povestea ta Monikutz si ma bucur ca lucrurile merg mai bine in familia ta, mult noroc si sa auzim numai de bine .
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
unu23sizero
postare Apr 9 2008, 08:44 AM
Postare #63


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 3-July 07
Membru nr.: 4,902



QUOTE(nini @ Mar 27 2008, 03:10 PM) *
Fetelor, cred ca sexul in trei este o fantezie comuna a tuturor barbatilor ,si sotul meu viseaza la asta,sper sa ramina la stadiul acesta.In dormitorul nostru sunt deschisa la orice fantezie ,dar nu sunt de acord cu realizarea acestora "in afara".

te inseli barbati frustrati in general au astfel de fantezii dupa parerea mea
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
unu23sizero
postare Apr 9 2008, 08:51 AM
Postare #64


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 3-July 07
Membru nr.: 4,902




QUOTE(Roly @ Mar 27 2008, 06:42 PM) *
Dragele mele, voi vorbiti de fantezii???? .... ce spuneti de sotul meu...30 ani, care nu a facut cu mine nici dragoste nici sex(ca sa fie clar) de cand eram insarcinata in luna a VII-a, copilul are acum 9 luni de fapt face noua luni peste doua zile... ce parere aveti de asta? Initial nici eu nu mi-am pus intrebari ...copil mic in casa...multa grija multa oboseala...mai zilele trecute i-am spus ca nu mi-se pare normal ca un barbat de varsta lui sa nu aiba activitate sexuala...raspunsul? poate il stiti voi ca eu am avut parte de o liniste totala...

acelasi lucru am facut si io cu sotzia mea ce ti se pare atat de exagerat dupa cum ai spus foarte mult stres si oboseala si culmea nici nu am inselat o inteleg ca imediat dupa nastere femeia are nevoie de tandrete de afectiune mi se pare ridicola problema care ai ridicat o si total nejustificata te ai gandit ca poate era ocupat sa aduca bani sa munceasca ceva mai mult poate sant cheltuieli in plus ce ti apsa!
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nini
postare Apr 9 2008, 06:48 PM
Postare #65


Junior
*

Grup: Members
Postari: 45
Inscris la: 9-February 08
Din: Tokio
Membru nr.: 14,534



QUOTE(unu23sizero @ Apr 9 2008, 08:51 AM) *
acelasi lucru am facut si io cu sotzia mea ce ti se pare atat de exagerat dupa cum ai spus foarte mult stres si oboseala si culmea nici nu am inselat o inteleg ca imediat dupa nastere femeia are nevoie de tandrete de afectiune mi se pare ridicola problema care ai ridicat o si total nejustificata te ai gandit ca poate era ocupat sa aduca bani sa munceasca ceva mai mult poate sant cheltuieli in plus ce ti apsa!


Da. Un raspuns tipic masculin.Ma bucur ca a intrat si un barbat pe acest topic.De ce crezi ca femeilor nu le pasa de cheltuielile in plus atunci cind apare un copil?Dar oare se reduce totul la situatia financiara atunci cind se mareste familia?Cind apar mai multi copii,ce se intimpla........? sotul va fii atit de ocupat cu munca iar sotia va fii neglijata total?Sunt de acord ca barbatii muncesc sa aduca bani acasa,dar nici noi femeile nu stam degeaba,o femeie munceste de2ori mai mult,asa ca atunci cind vine acasa de la serviciu ,obosit ,nu cred ca-l va durea pe sot nimic ,daca si-ar imbratisa si si-ar saruta sotia.Un strop de tendrete ,de afectiune ar schimba atmosfera si nu costa nimic.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dana81
postare Apr 15 2008, 12:30 AM
Postare #66


Silver Member
******

Grup: Silver Members
Postari: 1,033
Inscris la: 30-September 07
Din: Codlea
Membru nr.: 7,361



QUOTE(nini @ Apr 9 2008, 08:48 PM) *
Da. Un raspuns tipic masculin.Ma bucur ca a intrat si un barbat pe acest topic.De ce crezi ca femeilor nu le pasa de cheltuielile in plus atunci cind apare un copil?Dar oare se reduce totul la situatia financiara atunci cind se mareste familia?Cind apar mai multi copii,ce se intimpla........? sotul va fii atit de ocupat cu munca iar sotia va fii neglijata total?Sunt de acord ca barbatii muncesc sa aduca bani acasa,dar nici noi femeile nu stam degeaba,o femeie munceste de2ori mai mult,asa ca atunci cind vine acasa de la serviciu ,obosit ,nu cred ca-l va durea pe sot nimic ,daca si-ar imbratisa si si-ar saruta sotia.Un strop de tendrete ,de afectiune ar schimba atmosfera si nu costa nimic.

notworthy.gif eusa_clap.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dadavai
postare Apr 27 2008, 11:02 PM
Postare #67


Junior
*

Grup: Members
Postari: 2
Inscris la: 7-February 08
Membru nr.: 14,387



toti barbatii au fantezii dar mai putine au curajul sa si le exprime.sotul meu e genul daca pricep eu ceea ce vrea el bine daca nu ...................asta e
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
unu23sizero
postare Oct 8 2008, 12:37 AM
Postare #68


Junior
*

Grup: Members
Postari: 3
Inscris la: 3-July 07
Membru nr.: 4,902



QUOTE(nini @ Apr 9 2008, 07:48 PM) *
Da. Un raspuns tipic masculin.Ma bucur ca a intrat si un barbat pe acest topic.De ce crezi ca femeilor nu le pasa de cheltuielile in plus atunci cind apare un copil?Dar oare se reduce totul la situatia financiara atunci cind se mareste familia?Cind apar mai multi copii,ce se intimpla........? sotul va fii atit de ocupat cu munca iar sotia va fii neglijata total?Sunt de acord ca barbatii muncesc sa aduca bani acasa,dar nici noi femeile nu stam degeaba,o femeie munceste de2ori mai mult,asa ca atunci cind vine acasa de la serviciu ,obosit ,nu cred ca-l va durea pe sot nimic ,daca si-ar imbratisa si si-ar saruta sotia.Un strop de tendrete ,de afectiune ar schimba atmosfera si nu costa nimic.

da o justificare aiurea cine atarna si tanjeste ? vorbesti in necunostinta de cauza

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lia maria71
postare Oct 8 2008, 09:09 AM
Postare #69


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 6,031
Inscris la: 21-June 08
Din: MEREU ACASA
Membru nr.: 27,116



fanteziile sotilor duc la intelegerea in cuplu.........atat atimp cat fantezia sotului e si fantezia mea ,sau cel putin sa fie acceptata de mine.............in cuplul nostru, sexul are un loc important ..............,tinand cont ca sotul e mult timp plecat, atunci cand e acasa incercam sa recuperam ce s-a pierdut...........dar se mai intampla uneori ca din motive de organizare,nu reusim sa ne intalnim in dormitor.......atunci simt ca se creeaza o stare de agitatie,de stres,de neliniste intre noi,parca e ceva in aer si nu putem respira............ stiu ca trebuie sa ne facem de cap in dormitor................si apoi suntem relaxati si gata de infaptuit lucruri mari................iar fanteziile sotului fac aceata activitate mult mai placuta,dar nu orice fantezie,am spus ,trebuie sa-mi placa si mie si sa fiu de acord cu ea(fantezia),.............in concluzie cred ca uneori asa cate-o mica" traznaie" se mai poate accepta ..................voi stiti ca barbatii sunt niste copii mai mari care trebuie sa fie cocolositi mereu.................


--------------------

http://www.utilecopii.ro/poze/vezi.asp?idc=2697
ne dati un vot?

LIA, MAMICA FERICITA DE BAIETI!

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Oct 8 2008, 12:39 PM
Postare #70


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



nici noi nu avem greturi!!!! bananab.gif bananab.gif bananab.gif parca ne iubim si mai mult ,pana la infinit dc ne satisfacem fanteziile.noi suntem 2 sagetatori si vrem sa fie in locuri ciudate(parcuri,paduri,turnuri,copaci)da e super mai ales cand e sa ne prinda cineva si noi radem.acum e mai greu ca e domnu bebe in burtica.asa ca eu sunt convinsa ca exteriorizarea fanteziilor duce la rezultate bune!
kiss&hug hug.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

8 Pagini V  « < 5 6 7 8 >
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 28th April 2024 - 03:58 AM