Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

137 Pagini V  « < 22 23 24 25 26 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Despre Mine, poze personale
USA
postare Dec 5 2008, 06:05 PM
Postare #231


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(ninina @ Dec 5 2008, 07:03 PM) *
Tu esti frumoasa oricum....dar cand ai sa vezi o liniuta de expresie pe frunte sau pe langa ochi sa vezi cum pui mana sa faci...cel putin o crema...zilnic...dar la tine inca nu e nevoie...eu deja pe la ochisori...incet incet..mai alesc cand rad...se vede... oFloare.gif

Eu fac deja....crema nu lipseste..masajul fiece seara la culcare......masca 1/saptamana..si de fata si maini......etc


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Dec 5 2008, 06:09 PM
Postare #232


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190



QUOTE(USA @ Dec 5 2008, 06:05 PM) *
Eu fac deja....crema nu lipseste..masajul fiece seara la culcare......masca 1/saptamana..si de fata si maini......etc

Te respecti si ai grija de tine! eusa_clap.gif eusa_clap.gif Eu seara uit sa ma demachez, masca imi fac o dat la 2 luni, cand imi amintesc, dar cu crema ma dau si eu zilnic.


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Dec 5 2008, 06:10 PM
Postare #233


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(USA @ Dec 5 2008, 08:05 PM) *
Eu fac deja....crema nu lipseste..masajul fiece seara la culcare......masca 1/saptamana..si de fata si maini......etc

eusa_clap.gif foarte bine...si eu imi pun din cand in cand masti naturale...da cartofi banane..si tot ce gasesc la indemana...ajuta mult..si seara nu imi pun crema ma dau cu ulei de migdale...e foarte bun...eu am tenul fff uscaat...si stiu ca o sa imbatranesc mai repede laugh.gif


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 5 2008, 06:11 PM
Postare #234


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812




QUOTE(ninina @ Dec 5 2008, 06:03 PM) *
Tu esti frumoasa oricum....dar cand ai sa vezi o liniuta de expresie pe frunte sau pe langa ochi sa vezi cum pui mana sa faci...cel putin o crema...zilnic...dar la tine inca nu e nevoie...eu deja pe la ochisori...incet incet..mai alesc cand rad...se vede... oFloare.gif

Ooo...nu m-ai vazut de aproape, am si eu riduri crede-ma....parerea mea e ca dupa 20 de ani deja, incepe imbatranirea, serios....nu mai e ca atunci....incepe fiecare viata, cu greutatiile si bucuriile ei, implicit expresiile pe fata.....si eu cand rad fac riduri in colturile gurii, daca slabesc, de la fata se duce in loc sa se duca de unde trebuie rolleyes.gif , pt ca seman cu mama....si asta e...dar inca nu mi-a ajuns cutitul la os cum se spune sa ma speriu tare sa ma apuc de tratamente.. rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 5 2008, 06:12 PM
Postare #235


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(pustiks @ Dec 5 2008, 07:09 PM) *
Te respecti si ai grija de tine! eusa_clap.gif eusa_clap.gif Eu seara uit sa ma demachez, masca imi fac o dat la 2 luni, cand imi amintesc, dar cu crema ma dau si eu zilnic.

Am tenul sensibil....dupa nastere.....si nici nu ma machez......
E cel mai rau sa uiti demacheatul seara..serios...e ca si cum ai pune o punga pe fata...imagineaza asta cand pui capul pe perina......si nu o sa mai uiti....crede la mine!


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 5 2008, 06:13 PM
Postare #236


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(ninina @ Dec 5 2008, 07:10 PM) *
eusa_clap.gif foarte bine...si eu imi pun din cand in cand masti naturale...da cartofi banane..si tot ce gasesc la indemana...ajuta mult..si seara nu imi pun crema ma dau cu ulei de migdale...e foarte bun...eu am tenul fff uscaat...si stiu ca o sa imbatranesc mai repede laugh.gif

Si am tenul usat....wau, ulei de migdale.....superb....o sa ma uit si eu pe aici...

La mine mierea e la inaltime.....atenueaza enorm..si Apiderminul din tara..culmea..imbogatit cu vita e fiola!

aaaa..si castravetii.....superbbbb...racoresc si improspateaza...

Aceasta postare a fost editata de USA: Dec 5 2008, 06:13 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Dec 5 2008, 06:18 PM
Postare #237


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(USA @ Dec 5 2008, 08:13 PM) *
Si am tenul usat....wau, ulei de migdale.....superb....o sa ma uit si eu pe aici...

La mine mierea e la inaltime.....atenueaza enorm..si Apiderminul din tara..culmea..imbogatit cu vita e fiola!

aaaa..si castravetii.....superbbbb...racoresc si improspateaza...

liwlol.gif liwlol.gif hai sa.ti zic ceva dar sa nu razi de mine...eu si la nunta am fost data cu EPIDERMIN
mie imi facea super bine la fata....dar de mult l-am neglijat..am avut creme scumpe de la 40 de euro...dar nu merita credema...doar una de la bioterm m-a ajuta mi-a fsot bine...dar mirosea numai a cartofi laugh.gif .....stiu ca miere e buna..dar nu am mai folosit demult...nici eu nun ma machiez decat foarte rar odata la cateva luni....fond de ten doar la nunta sau stiu eu ce ocazie..in res crema sa arate fata ingrijita...si eventual putin rimieel..la mine nu prea e nevoie decat incolor...si atat poate ceva pe buze...


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pustiks
postare Dec 5 2008, 06:19 PM
Postare #238


Golden Member
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,297
Inscris la: 23-May 08
Din: Craiova, acum Horezu
Membru nr.: 24,190



QUOTE(USA @ Dec 5 2008, 06:12 PM) *
Am tenul sensibil....dupa nastere.....si nici nu ma machez......
E cel mai rau sa uiti demacheatul seara..serios...e ca si cum ai pune o punga pe fata...imagineaza asta cand pui capul pe perina......si nu o sa mai uiti....crede la mine!

Inseamna ca esti tare frumoasa daca iti permiti sa nu te machiezi. Eu.. mai am nevoie de retusuri pe alocuri. Multumesc pentru sfat! O sa ma gandesc ca am o punga pe fata poate asa imi fac un obicei din asta.


--------------------



Viata este frumoasa, iar ceea ce este mai frumos urmeaza sa se intample
http://stirileprotv.ro/campanii/vreau-si-e...ie-si-lege.html
http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ninina
postare Dec 5 2008, 06:21 PM
Postare #239


...sunt fericita alaturi de iubitii mei...
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 13,885
Inscris la: 11-September 08
Membru nr.: 37,208



QUOTE(alondramona @ Dec 5 2008, 08:11 PM) *
Ooo...nu m-ai vazut de aproape, am si eu riduri crede-ma....parerea mea e ca dupa 20 de ani deja, incepe imbatranirea, serios....nu mai e ca atunci....incepe fiecare viata, cu greutatiile si bucuriile ei, implicit expresiile pe fata.....si eu cand rad fac riduri in colturile gurii, daca slabesc, de la fata se duce in loc sa se duca de unde trebuie rolleyes.gif , pt ca seman cu mama....si asta e...dar inca nu mi-a ajuns cutitul la os cum se spune sa ma speriu tare sa ma apuc de tratamente.. rolleyes.gif

Ramonik scumpa mea...eu sunt la fel ca tine..putin slabesc si am o fata lunga de zici ca nu se mai termina si scobita in obraji...si daca dau jos doar un kg nici nu se cunosate de unde...dar la fata arat jalnic..primadata slabesc de la fata...si e cam nasol...adica mie nu imi place dar ce sa fac...toata lumea zica ca sunt slaba doar ca ma vede la fata...ca doar la corp sunt normala....


--------------------


  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
USA
postare Dec 5 2008, 06:30 PM
Postare #240


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 17,963
Inscris la: 5-May 08
Din: U.S.A.-Boston MA
Membru nr.: 22,516



QUOTE(ninina @ Dec 5 2008, 07:18 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif hai sa.ti zic ceva dar sa nu razi de mine...eu si la nunta am fost data cu EPIDERMIN
mie imi facea super bine la fata....dar de mult l-am neglijat..am avut creme scumpe de la 40 de euro...dar nu merita credema...doar una de la bioterm m-a ajuta mi-a fsot bine...dar mirosea numai a cartofi laugh.gif .....stiu ca miere e buna..dar nu am mai folosit demult...nici eu nun ma machiez decat foarte rar odata la cateva luni....fond de ten doar la nunta sau stiu eu ce ocazie..in res crema sa arate fata ingrijita...si eventual putin rimieel..la mine nu prea e nevoie decat incolor...si atat poate ceva pe buze...

Apiderminul il trimite mama din tara...iar vitamina e o iau de aici esenta.....mie imi e super bine....serios....si crede ca am incercat la creme de aici.....aveam colectie in baie......toate, dupa juma de ora....parca nici nu le folosisem!

QUOTE(pustiks @ Dec 5 2008, 07:19 PM) *
Inseamna ca esti tare frumoasa daca iti permiti sa nu te machiezi. Eu.. mai am nevoie de retusuri pe alocuri. Multumesc pentru sfat! O sa ma gandesc ca am o punga pe fata poate asa imi fac un obicei din asta.

aaaa....nuuu e de frumusete..e de comoditate.....da....la fata sunt cam pustoaica.....iar cu machiajul nu m-am impacat nicicand....uit de el..si ma frec la ochi....sau ma mananca fata...etc.....

Aceasta postare a fost editata de USA: Dec 5 2008, 06:30 PM


--------------------
TOT CE E MAI FRUMOS PE LUME E ZAMBETUL DE COPIL!!!

Laugh as much as you breathe and love as long as you live.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

137 Pagini V  « < 22 23 24 25 26 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 27th April 2024 - 08:08 PM