Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Despre Mine
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina
cateva poze cu noi.... rolleyes.gif

Alondra
Wow!Super pozele!Ce slaba esti!Te invidiez!De bine, sa stii! tongue.gif Va sta tare bine impreuna, va potriviti! wink.gif eusa_clap.gif
Acolo e in jacuzzi???Zi-mi si mie cum e......!!!Cred ca e misto senzatia! wub.gif bananab.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:03 PM) *
cateva poze cu noi.... rolleyes.gif

Ce frumoasa...ce frumosi...sunteti un cuplu tare reusit....sa va iubiti mereu si sa fiti fericiti toata viata rolleyes.gif trandafir.gif tzuc.gif
ninina
si acum cateva si mai elegante laugh.gif
la o nunta la Bran...

la o nunta in Sinaia

pe o insula(Lanzarote)
Sara1
Intr-adevar, sunteti tineri si frumosi si va doresc sa fiti mereu fericiti si plini de reusite.
Pe unde va aflati? Aveti bebe sau e inca prea devreme? oFloare1.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:15 PM) *

Maaamaa..ce frumosi sunteti! wub.gif Aici parca e o scena dintr-un film!SUPER! eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Oct 22 2008, 09:06 PM) *
Wow!Super pozele!Ce slaba esti!Te invidiez!De bine, sa stii! tongue.gif Va sta tare bine impreuna, va potriviti! wink.gif eusa_clap.gif
Acolo e in jacuzzi???Zi-mi si mie cum e......!!!Cred ca e misto senzatia! wub.gif bananab.gif

Merci mult.... tzuc.gif da draga e jacuzzi...e misto rau..ca afara era frig era cam noiembrie si apa calda....si functioneaza si cand e zapada...stai afara si privesti la cei de pe partie.....acum mai nou gasim si in Romania asa ceva... la BRasov..
poze e facuta in ANDORRA...muntii pirinei..
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:15 PM) *
si acum cateva si mai elegante laugh.gif

pe o insula(Lanzarote)

Romantici si indragostiti...superb rolleyes.gif smile.gif
ninina
multumesc mult rux, multumesc Sara1.... floare2.gif floare2.gif nu avem copii,,,dar ne dorim sa avem....suntem in aspteptare...
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:21 PM) *
multumesc mult rux, multumesc Sara1.... floare2.gif floare2.gif nu avem copii,,,dar ne dorim sa avem....suntem in aspteptare...

Sa va ajute DD...sunteti prea frumosi impreuna sa nu aveti copilasi...rugati-va muuult smile.gif
Sara1
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 10:21 AM) *

Tin pumnii si pina vine bebe bucurati-va unul de celalat! floare2.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:19 PM) *
Merci mult.... tzuc.gif da draga e jacuzzi...e misto rau..ca afara era frig era cam noiembrie si apa calda....si functioneaza si cand e zapada...stai afara si privesti la cei de pe partie.....acum mai nou gasim si in Romania asa ceva... la BRasov..
poze e facuta in ANDORRA...muntii pirinei..

Mamaaaa, mamaaa..m-ai terminat! notworthy.gif Super!Dar ai calatorit, nu gluma..! wub.gif Ce misto! wub.gif
Luka
Frumoase poze .... dar stii de ce sunt asa ? ....pentru ca voi sunteti tare frumusei ! floare2.gif
ninina
sper sa nu va plictisesc cu atatea poze laugh.gif
in poza asta..am parul facut ca negresele , doar putin in fata, dar ma durut caplul sa mor...am rezistat doar cateva ore cu el prins asa..si pe urma l.am desfacut(desi negreasa mi.a zis ca garanteaza 3 luni liwlol.gif ), dar sa nu va spun ca am plans de durere ca radeti de mine tongue.gif

...la un pahar de vorba...

...doar noi doi si dragostea nostra...
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:37 PM) *
in poza asta..am parul facut ca negresele , doar putin in fata, dar ma durut caplul sa mor...am rezistat doar cateva ore cu el prins asa..si pe urma l.am desfacut(desi negreasa mi.a zis ca garanteaza 3 luni liwlol.gif ), dar sa nu va spun ca am plans de durere ca radeti de mine tongue.gif

...la un pahar de vorba...

...doar noi doi si dragostea nostra...

Ce mai e de zis...superbi rolleyes.gif trandafir.gif tzuc.gif smile.gif
ninina
langa iubirea mea e cald;)) tongue.gif

...la Bran..

la plimbare...
Alondra
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:37 PM) *

liwlol.gif Da, pai ele sunt obisnuite, ce le pasa..sotul rade de ele cand le vede la el la birou cum se scarpina in cap cu unghiile mari, printre pletutele alea ca si cu o andrea..si cred ca 3 luni nici nu se spala pe cap! doh.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:43 PM) *
langa iubirea mea e cald;)) tongue.gif

...la Bran..

la plimbare...

Hay ca nu ma mai satur sa va privesc...de vis sunteti rolleyes.gif smile.gif se citeste dragostea pe chipul vostru smile.gif
ninina
va multumesc mult fetelor...
rux esti o draguta...
ramo...asta e daca am vrut sa fiu ca negresele liwlol.gif
Luka
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 08:55 PM) *
va multumesc mult fetelor...
rux esti o draguta...
ramo...asta e daca am vrut sa fiu ca negresele liwlol.gif

...inclusiv pisoiul imi place ! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa ramaneti asa for ever !
ruxy
Pentru tine Ninina...o balada frumoasa...cu un final pe masura...pentru tine si dragostea ta tzuc.gif smile.gif

They Danced (St. Vincent) partners.gif
ninina
la mare...

Valecia...Spania

in Madrid
ninina
QUOTE(Luka @ Oct 22 2008, 09:58 PM) *
...inclusiv pisoiul imi place ! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa ramaneti asa for ever !

Doamne ce zapacita esti Luka...esti o simpatica.... tzuc.gif floare2.gif floare2.gif
ninina
tot noi doi....

la piscina...

la plimbare..
ninina
Romania este frumoasa
o poza de pe Valea Doftanei(Prahova)

si acum vreau sa va contrazic.....ati zis ca suntem frumosi...cred ca ar trebui sa va uitati mai bine si la poza asta si pe urma sa spuneti adevarul liwlol.gif liwlol.gif
Alondra
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Hai ca esti tare!Tu cred ca ai fost negresa in alta viata, de iti doresti acum asa mult sa fii neagra! tongue.gif
Unde erati acolo?La o salina?
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 10:25 PM) *
Romania este frumoasa
o poza de pe Valea Doftanei(Prahova)

si acum vreau sa va contrazic.....ati zis ca suntem frumosi...cred ca ar trebui sa va uitati mai bine si la poza asta si pe urma sa spuneti adevarul liwlol.gif liwlol.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif biggrin.gif superbi...parca ati fi oamenii din adancuri...dar tot indragostiti biggrin.gif tzuc.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Oct 22 2008, 11:31 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Hai ca esti tare!Tu cred ca ai fost negresa in alta viata, de iti doresti acum asa mult sa fii neagra! tongue.gif
Unde erati acolo?La o salina?

liwlol.gif liwlol.gif suntem in Romania..aproape de tine(daca bine am vazut) langa Sibiu..la Ocna Sibiului... floare2.gif
ninina
Draga Rux...Dragostea la putere...ca fara ea totul este urat si intuneric... oFloare1.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 10:39 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif suntem in Romania..aproape de tine(daca bine am vazut) langa Sibiu..la Ocna Sibiului... floare2.gif

bananab.gif Ma gandeam eu!Am ghicit!Mi se parea prea cunoscuta salina, desi nu am mai fost demult! Super! bananab.gif floare2.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Oct 22 2008, 11:42 PM) *
bananab.gif Ma gandeam eu!Am ghicit!Mi se parea prea cunoscuta salina, desi nu am mai fost demult! Super! bananab.gif floare2.gif

Ai ghicit eusa_clap.gif ..ti.am invadat patria tongue.gif liwlol.gif ...daca ai plecat de acasa... bananab.gif
anku

[/quote]

asa de mult imi place poza asta!!!e plina de lumina...sugereaza ceva linistit si profund! floare2.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Oct 22 2008, 11:00 PM) *
Ai ghicit eusa_clap.gif ..ti.am invadat patria tongue.gif liwlol.gif ...daca ai plecat de acasa... bananab.gif

liwlol.gif Da, ti-am lasat loc tie, vezi.. tongue.gif Las' ca vin eu acasa! biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
QUOTE(anku @ Oct 22 2008, 11:04 PM) *
asa de mult imi place poza asta!!!e plina de lumina...sugereaza ceva linistit si profund! floare2.gif

Daaa, asa-i ca-i faina? wub.gif Sunt asa puri parca..indragostiti nevoie mare.... ca intr-un film.. wub.gif eusa_clap.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Oct 23 2008, 12:07 AM) *
liwlol.gif Da, ti-am lasat loc tie, vezi.. tongue.gif Las' ca vin eu acasa! biggrin.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Daaa, asa-i ca-i faina? wub.gif Sunt asa puri parca..indragostiti nevoie mare.... ca intr-un film.. wub.gif eusa_clap.gif

Draga Ramo nu doar pare ca suntem indragostiti...ci chiar suntem indragostiti....si asta dupa 5 ani de la casatorie...
Cand vi acasa invadezi si tu zona mea..zona Maramuresului..ca e frumoasa...
ninina
ma dadeam si eu smechera cu masina lui varule meu..dar e si a mea in spatele ei laugh.gif

iubitul meu..cu ochii ca si strugurii laugh.gif
ninina
la piscina..ce nota imi dati?? ca eu am facut poza...dar saracul a trebuit sa sara de o gramada de ori pana am reusit liwlol.gif

si eu tot la piscina...

si acum va invitam la pizza
Alondra
Haiosi! laugh.gif Hai ca l-ai prins bine! tongue.gif wink.gif
Nu va ramane decat sa va binecuvanteze Dumnezeu cu un jucaus.gif cat mai repede! wub.gif
ruxy
Acum inteleg de unde atata credinta si frmusete in iubire....sunteti maramureseni...se explica rolleyes.gif ...am prieteni de acolo...
ninina
QUOTE(rux25 @ Oct 24 2008, 08:30 AM) *
Acum inteleg de unde atata credinta si frmusete in iubire....sunteti maramureseni...se explica rolleyes.gif ...am prieteni de acolo...

liwlol.gif liwlol.gif da eu sunt maramuresanca...iubitul meu sot este Brasovean..dar impreuna suntem Ardeleni laugh.gif ...dar mai presus de asta e dragostea care poate locui in inima orcui...
G.Raluca
Draga mea am urmarit pozele cu o deosebita placere...cata dragoste si frumusete...minunat! trandafir.gif
ruxy
QUOTE(ninina @ Oct 24 2008, 06:25 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif da eu sunt maramuresanca...iubitul meu sot este Brasovean..dar impreuna suntem Ardeleni laugh.gif ...dar mai presus de asta e dragostea care poate locui in inima orcui...

Pay semeni bine cu prietenele mele din zona...asa ca rolleyes.gif tzuc.gif
puka
QUOTE(ninina @ Oct 23 2008, 11:03 AM) *
la piscina..ce nota imi dati?? ca eu am facut poza...dar saracul a trebuit sa sara de o gramada de ori pana am reusit liwlol.gif

si eu tot la piscina...

si acum va invitam la pizza

Sunteti tare faini, sa va fie de bine si sa va dea DD si un sufletel pentru dragostea voastra mare floare2.gif
ninina
tzuc.gif multumim mult puka....sa te auda DD floare2.gif
ninina
Monasterio de piedra..Spania

a venit toamna...
meaw_ela
Suntetzi ADORABILI iar pozele sunt foarte reushite, cu gust si pline de dragoste. Va doresc implinire completa cu un bebic! floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Alondra
QUOTE(ninina @ Nov 3 2008, 04:47 PM) *
Monasterio de piedra..Spania

ninina, draga mea, su-per-be poze/peisaje...2 draguti!Sa dea Dumnezeu sa vi se implineasca si minunea! partners.gif
ninina
QUOTE(meaw_ela @ Nov 3 2008, 08:19 PM) *
Suntetzi ADORABILI iar pozele sunt foarte reushite, cu gust si pline de dragoste. Va doresc implinire completa cu un bebic! floare2.gif floare2.gif floare2.gif

Multumesc mult draga mea ela....sa te auda DD... floare2.gif
ninina
QUOTE(alondramona @ Nov 3 2008, 08:23 PM) *
ninina, draga mea, su-per-be poze/peisaje...2 draguti!Sa dea Dumnezeu sa vi se implineasca si minunea! partners.gif

Multumesc Ramonik draga.... floare2.gif si voua va doresc la fel....
pustiks
Sunteti frumosi foc! Si se vede de la o posta ca va iubiti. Multumim ca ne-ai aratat si noua locurile frumoase in care ati fost.
ninina
QUOTE(pustiks @ Nov 3 2008, 08:31 PM) *
Sunteti frumosi foc! Si se vede de la o posta ca va iubiti. Multumim ca ne-ai aratat si noua locurile frumoase in care ati fost.

tzuc.gif Merci mult iubita mea pustiks floare2.gif .....este pasiunea mea de a vizita locuri noi...si o impartasesc cu voi cu mare placere...
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.