Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

14 Pagini V  « < 10 11 12 13 14 >  
Reply to this topicStart new topic
> Sarbatori De Iarna Ca In Povesti!, filmulete si poze care ne incanta sufletul si privirea...
hanuk26
postare Jan 21 2010, 11:14 AM
Postare #111


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



QUOTE(AdeDia @ Jan 21 2010, 11:07 AM) *
...mda...superb...acum si la noi este cam asa...poate nu chiar asa mare zapada...
...m-as duce undeva la sanius...dar pe la mine prin zona nu prea am unde si tareee mi-ar place sa ma dau cu sania si sa strig cat ma tin plamanii....partieeeeee... biggrin.gif ....offff...cred ca sunt mai rea decat copiii tongue.gif
....iar de reumatism...sa nu mai aud...incerc sa-l tratez wink.gif


si e ca in reclama aia " vezi ? - functioneaza " ....degeaba ma dau la incheietura mainii cu creme speciale ca tot ma doare de-mi vine s-o rup...

asa as face si eu ..insa mi-e cam jena....doamne ce bine era cand eram copil....nu ma durea capul de nimic....



--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdeDia
postare Jan 21 2010, 12:27 PM
Postare #112


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 11,367
Inscris la: 11-March 07
Membru nr.: 2,589



QUOTE(hanuk26 @ Jan 21 2010, 11:14 AM) *
si e ca in reclama aia " vezi ? - functioneaza " ....degeaba ma dau la incheietura mainii cu creme speciale ca tot ma doare de-mi vine s-o rup...

asa as face si eu ..insa mi-e cam jena....doamne ce bine era cand eram copil....nu ma durea capul de nimic....

....offf reumatismul asta....ani de zile am facut moldamin...acum iau tratament serios ptr poliartrita reumatoida doh.gif
....cremele sunt...apa de ploaie...
...cat despre sanie...pe mine nu ma intereseaza ca se uita altii...castigul lor...spectacol pe gratis...nu mi-am dat voie niciodata sa fiu complexata...acu 3 sau 4 ani am fost cu niste prieteni la Arieseni...si ma crezi sau nu...dar m-am dat cu sania de sus de pe partie...in zbor ma gandeam ce s-ar putea sa-mi rup daca o sa cad biggrin.gif ...hi-hi...ce mi-am eliberat plamanii....wuaw!!!!!...si nu am cazut...dar m-am simtit senzational super.gif super.gif super.gif


--------------------

Fericirea adevarata n-o ai,n-o poti avea,decat daca esti in stare s-o dai.
Putem sluji fara iubire,dar nu putem iubi fara slujire.
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Dec 6 2010, 09:19 PM
Postare #113


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



prima zapada depusa de anul acesta.........de abia asteptam sa ne dam cu sania si noi.......









--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Dec 6 2010, 09:38 PM
Postare #114


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812




QUOTE(hanuk26 @ Dec 6 2010, 09:19 PM) *
prima zapada depusa de anul acesta.........de abia asteptam sa ne dam cu sania si noi.......


Frumos!Pai si mai aveti zapada acum? La noi s-a topit......rolleyes.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Dec 11 2010, 12:03 PM
Postare #115


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



iaca-ta ce am gsit...mi s-a parut de basm...


mi-as dori s afiu p terasa asta....


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Dec 11 2010, 01:35 PM
Postare #116


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



nu cred ca ai mai avea loc de zapada tongue.gif............ei lasati ca vine si zapada.........tongue.gif


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Dec 19 2010, 07:46 AM
Postare #117


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



Sarbatorile se apropie cu pasi repezi. Zapada cade usor pe trotuar, globuletele asteapta in sertare nerabdatoare. Toti ne pregatim de Craciun
Cu ocazia acestei mari sarbatori va urez cu multa dragoste si caldura Sarbatori fericite!!!Sper ca mos Craciun smile.gif sa va aduca tot ce va doriti si multa sanatate
.





--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hanuk26
postare Dec 19 2010, 11:12 AM
Postare #118


Iti multumesc Doamne!
*********

Grup: Golden Members
Postari: 5,130
Inscris la: 19-April 08
Din: Brasov
Membru nr.: 21,224



multumesc anku......foarte mult de aceste urari frumoase......sa stii ca la mine deja mosul mi-a adus cel mai frumos si minunat cadou.....


--------------------
"Fie ca fericirea sa spele orice dezamagire si Fie ca bucuria sa dizolve orice tristete"
"Am invățat că indiferent ce se intampla, oricat de rea pare ziua de azi, viata merge inainte, si totul va fi mai bine maine"
"Am avut un vis: .... Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate..."





Visit My Blog Hanuk26
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anku
postare Dec 19 2010, 12:21 PM
Postare #119


Top Golden Member
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 10,724
Inscris la: 15-September 08
Din: sibiu ,acum Bavaria
Membru nr.: 37,683



QUOTE(hanuk26 @ Dec 19 2010, 10:12 AM) *
multumesc anku......foarte mult de aceste urari frumoase......sa stii ca la mine deja mosul mi-a adus cel mai frumos si minunat cadou.....

trandafir.gif asa este......
inca o data felicitari...ma bucur ptr voi.....
de abia astept sa-ti vad puiutul.... hug.gif


--------------------


"Exista frunze care nu cad, oricat de puternic ar fi vantul; exista clipe, oameni si fapte care nu se uita, chiar daca uitarea este o lege a firii."
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
natsandrea
postare Dec 22 2010, 07:30 PM
Postare #120


mami de printesa Andra
*********

Grup: Golden Members
Postari: 8,565
Inscris la: 20-March 09
Din: Baia Mare
Membru nr.: 80,151





--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

14 Pagini V  « < 10 11 12 13 14 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 26th April 2024 - 11:04 AM