Bine ati venit Vizitator ( Logare | Inregistrare )

29 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Afla Care Sunt Pasii Pentru A Te Inscrie In Forumul Utilecopii, 5 pasi simpli pentru a intra in forum UtileCopii
Alondra
postare Jun 3 2008, 05:42 AM
Postare #41


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(diana77 @ Jun 2 2008, 04:25 PM) *
buna rolleyes.gif rolleyes.gif
buna fetelor


Buna si bine-ai venit! oFloare.gif

Ce ne spui despre tine? smile.gif

Aceasta postare a fost editata de alondramona: Jun 3 2008, 05:44 AM


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_am
postare Jun 9 2008, 10:24 PM
Postare #42


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 221
Inscris la: 29-May 08
Din: Ploiesti acum Belgia
Membru nr.: 24,792



buna mamici.in sfirsit am reusit sa ma inscriu.tot cu e-mailul sotului meu apropo de ce spunea una dintre fete.sunt mamica de baieti si ma bucur sa va cunosc


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 9 2008, 10:55 PM
Postare #43


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(alina_am @ Jun 9 2008, 11:24 PM) *
buna mamici.in sfirsit am reusit sa ma inscriu.tot cu e-mailul sotului meu apropo de ce spunea una dintre fete.sunt mamica de baieti si ma bucur sa va cunosc




Bine-ai venit!Te asteptam la 1_3ani.gif cat mai des!
Poate ne pui si poze cu baietii tai... oFloare1.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_am
postare Jun 10 2008, 04:36 PM
Postare #44


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 221
Inscris la: 29-May 08
Din: Ploiesti acum Belgia
Membru nr.: 24,792




buna din nou.cu cea mai mare placere v-as arata comorile mele dar............nu prea reusesc sa ma descurc pe aici. am incercat eu ceva dar tre sa am mai mult timp.poate deseara dupa ce tremin cu baitele cu lapticu sa stau mai mult sa ma lamuresc. jucaus.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_am
postare Jun 12 2008, 09:58 AM
Postare #45


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 221
Inscris la: 29-May 08
Din: Ploiesti acum Belgia
Membru nr.: 24,792



mult succes alondramona in incercrea ta de a face un bebe .asta daca am inteles eu bine.imi aduc aminte ca acum 4 ani eram in aceiasi situatie iar acum.................. o galagie infernala la mine in casa nopti nedormite multe griji dar si multa multa fericire si mai ales implinire.sotul meu ar avea in proiect si o fetita dar eu nu cred ca mai pot face fata.ps.nu am reusit inca sa pun pozele dar mai incerc .te pup.cum e vremea in america ca in belgia ploua tot timpu.deja ma dispera clima asta umeda
sad.gif


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jun 13 2008, 03:48 AM
Postare #46


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



Multumesc alina_am!Sper sa vina fetita.gif si la mine cat mai curand!
Prin SUA pe aici pe la mine e foarte frumos acum si foarte cald...tot peste 30 de grade, vreme de mers la plaja, asa ca iti trimit si tie acolo in Belgia o raza de soare! rolleyes.gif
Cu privire la poze, trebuie sa intrii pe http://photobucket.com/, iti faci cont acolo, incarci pozele care le vrei tu, dupa ce se incarca pozele, trebuie sa apara sub fiecare poza cate 4 coduri. Trebuie copiat tot codul ultim, cel cu IMG in fata si copiat aici unde scrii, cand postezi!Sper sa reusesti!Succes! oFloare.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_am
postare Jun 13 2008, 11:49 AM
Postare #47


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 221
Inscris la: 29-May 08
Din: Ploiesti acum Belgia
Membru nr.: 24,792



buna.mersi pentru raza de soare si mai ales pentru ajutor.cum este sa fii departe de tara ?
eu inca nu m-am obisnuit.imi place aici dar imi este dor de tara de orasul meu de familie.nu vorbesc inca bine franceza m-am inscris la cursuri din septembrielui alexandru ii place la nebunie sa acomodat f bine avind in vedere ca el merge la gradi acum are prieteni si pot spune ca a inceput deja sa vorbeasca franceza.am chiar si 2 prietene una din romania si una din moldova cu care vorbesc in romana. te pup si asept vestsi de la tine (sper sa fie bebe).o sa incerc sa pun pozele bebeilor.sper sa reusesc.


--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
alina_am
postare Jun 13 2008, 11:57 AM
Postare #48


Member
***

Grup: Members Plus
Postari: 221
Inscris la: 29-May 08
Din: Ploiesti acum Belgia
Membru nr.: 24,792



QUOTE(alina_am @ Jun 13 2008, 10:49 AM) *
buna.mersi pentru raza de soare si mai ales pentru ajutor.cum este sa fii departe de tara ?
eu inca nu m-am obisnuit.imi place aici dar imi este dor de tara de orasul meu de familie.nu vorbesc inca bine franceza m-am inscris la cursuri din septembrielui alexandru ii place la nebunie sa acomodat f bine avind in vedere ca el merge la gradi acum are prieteni si pot spune ca a inceput deja sa vorbeasca franceza.am chiar si 2 prietene una din romania si una din moldova cu care vorbesc in romana. te pup si asept vestsi de la tine (sper sa fie bebe).o sa incerc sa pun pozele bebeilor.sper sa reusesc.



--------------------

  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Alondra
postare Jul 3 2008, 02:22 AM
Postare #49


Maya
**********

Grup: Top Golden Members
Postari: 46,926
Inscris la: 13-February 08
Din: Here and nowhere...
Membru nr.: 14,812



QUOTE(alina_am @ Jun 13 2008, 12:49 PM) *
buna.mersi pentru raza de soare si mai ales pentru ajutor.cum este sa fii departe de tara ?
eu inca nu m-am obisnuit.imi place aici dar imi este dor de tara de orasul meu de familie.nu vorbesc inca bine franceza m-am inscris la cursuri din septembrielui alexandru ii place la nebunie sa acomodat f bine avind in vedere ca el merge la gradi acum are prieteni si pot spune ca a inceput deja sa vorbeasca franceza.am chiar si 2 prietene una din romania si una din moldova cu care vorbesc in romana. te pup si asept vestsi de la tine (sper sa fie bebe).o sa incerc sa pun pozele bebeilor.sper sa reusesc.

Ma bucur ca ai reusit sa postezi pozele!Sa-ti triasca baietii, sunt foarte frumosi si seamana intre ei!
In general, mamicile de pe forum posteaza aici pozele cu bebeii lor http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...amp;start=13610
Eu m-am acomodat in SUA, desi la inceput mi-a fost greu si cam urat, si mie imi era dor de casa...acum dupa 2 ani, nu prea mai imi vine sa ma intorc, dar eu din pacate sau din fericire, va trebui sa ma intorc la anul acasa..
O sa vezi ca o sa te obisnuiesti acolo si nu o sa-ti mai fie asa dor cu trecerea timpului, iar copiii o sa se obisnuiasca foarte repede, mai ales la varsta lor, cu binele si nici nu o sa-ti dai seama cat de repede!
Te mai asteptam cu poze si cu vesti si in celelalte topicuri ale forumului..! floare2.gif


--------------------
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
eva
postare Jul 14 2008, 08:05 PM
Postare #50


Junior
*

Grup: Members
Postari: 6
Inscris la: 14-July 08
Din: baia mare
Membru nr.: 30,385



trandafir.gif
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Reclama
postare
Postare #


Reclama









Reclama
  Daca iti place acest topic recomanda pe facebook :
Go to the top of the page
 
Quote Post

29 Pagini V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic

 

RSS Versiune Lo-Fi Acum este ora: 15th May 2024 - 02:05 PM