No SSO cookie
  • kamer chespi

Am o fetita de aproximativ 10 saptamani si pina in prezent are greutatea de 5 kg si inaltimea de 52 cm. S-a nascut cu greutatea de 3.100kg si inaltimea de 49 cm. O alaptez la sin si din cand in cand ii mai dau si lapte praf NESTLE NAN 1. Nu-i prea place dar mananca. Cu colicii pot spune ca de curand am scapat cu ajutorul ceaiului de musetel. Intrebarea mea este urmatoarea: as dori sa-i dau si apa sa bea dar nu stiu sigur daca este bine si o a doua intrebare: fetitei mele nu-i place sa iasa afara in parc cu dadaca. Cum as putea sa o obisnuiesc sa stea putin afara? Kamer Chespi

kamer chespi a intrebat la 06/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 373 Vizualizari 0

• Bozianu Alexandra

Fetita mea are 2 ani si merge pe varfuri. Am folosit premergatorul dupa 8 luni ca asa mi-a recomandat medicul insa foarte putin doar in weekenduri pentru ca atunci puteam sa o supraveghem si perioada nu a fost mai mare de 3 luni. Toata incaltamintea ei are talonet si este inalta la glezna, der degeaba. Ce ma sfatuiti sa fac??

Bozianu Alexandra a intrebat la 06/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 531 Vizualizari 0

• CARASTOIAN

FETITA MEA DE 1 AN SI 9 LUNI. ARE O CIUPERCA PE UN OBRAZ, APARENT ESTE SCORTOASA, PUTIN CAM ASPRA. IN PRIMA FAZA NU AVEA CULOARE DAR AM DAT-O CU ALIFIE DE GALBENELE SI ACUM A CAPATAT PUTINA CULOARE DE SPERIAT? SUNT PUTIN CAM PANICATA. MULTUMESC,PUPICI

CARASTOIAN a intrebat la 06/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 212 Vizualizari 0

Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?