No SSO cookie
  • Stan-Iacob Cristina

Am un baietel de 3 ani si 2 luni. Mananca mancare gatita, dar nu mananca fructe, rosii, ardei, castraveti. Are 14.5 kg, nu arata slab dar mi-e frica sa nu aiba lipsa de vitamine. Ii mai facem la cateva zile suc de fructe: portocale, mere etc. Credeti ca ar trebui sa-i dau vreun supliment de vitamine? Va multumesca anticipat! Cristina Stan-Iacob

Stan-Iacob Cristina a intrebat la 14/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 360 Vizualizari 0

• cristiana ghita

In cazul unui uter contractil ce se poate face? I-au zilnic no-spa, 3 -4/ zi. altceva ce pot face? Sunt in 23 saptamani si parca sunt mai dese aceste contractii! Care sunt cauzele? Pot duce sarcina la bun sfarsit?

cristiana ghita a intrebat la 12/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 493 Vizualizari 0

• Alis`

Buna... ma numesc Alis si am 20 de ani... Luna aceasta mi-a venit menstruatia cam ciudat... de obicei ma tina 7 zile... si luna aceasta m-a tinut doar 2 NORMAL si celelalte doar cateva picaturi pe zii si ma simt foarte ciudat... nu pot sa spun ca sunt greturi .. seamana mai mult cu niste arsuri pe piept si stomac... am facut un test de sarcina imediat la terminarea menstruatiei si mi-a iesit negativ... sa mai fac unul ? :) Multumesc !!!

Alis` a intrebat la 12/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 250 Vizualizari 0

Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?