No SSO cookie
  • cristiana ghita

In cazul unui uter contractil ce se poate face? I-au zilnic no-spa, 3 -4/ zi. altceva ce pot face? Sunt in 23 saptamani si parca sunt mai dese aceste contractii! Care sunt cauzele? Pot duce sarcina la bun sfarsit?

cristiana ghita a intrebat la 12/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 488 Vizualizari 0

• Alis`

Buna... ma numesc Alis si am 20 de ani... Luna aceasta mi-a venit menstruatia cam ciudat... de obicei ma tina 7 zile... si luna aceasta m-a tinut doar 2 NORMAL si celelalte doar cateva picaturi pe zii si ma simt foarte ciudat... nu pot sa spun ca sunt greturi .. seamana mai mult cu niste arsuri pe piept si stomac... am facut un test de sarcina imediat la terminarea menstruatiei si mi-a iesit negativ... sa mai fac unul ? :) Multumesc !!!

Alis` a intrebat la 12/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 249 Vizualizari 0

• daniela tuleu

As dori sa stiu daca efectuarea frecventa de ecografii prezinta vreun risc asupra bebelusului si care ar fi acela. Exista vreo limitare ca numar intr-un anumit interval de timp? Cu multumiri, Daniela Tuleu

daniela tuleu a intrebat la 12/06/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 340 Vizualizari 0

Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?