No SSO cookie
  • CLINCI

Am un baietel de 6 luni si, din momentul diversificarii alimentatiei, face caca de 4-5 ori/zi. Vreau sa stiu daca este asta o problema? Va multumesc.

CLINCI a intrebat la 21/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 350 Vizualizari 0

• laura capalnean

Am o fetita de aproape 5 ani. la sfarsitul saptamanii trecute, mai exact joi s-a imbolnavit de varicela. la sfarsitul acestei saptamani , adica incepand cu data de 17.07.2006, plecam in concediu pe litoral. intrebarea mea este : poate si fetita sa vina cu noi??????? si in cazul acesta ce masuri de precautie trebuie sa iau?? va multumesc si astept raspunsul dvs.

laura capalnean a intrebat la 21/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 234 Vizualizari 0

• POPESCU ANA

AM SI EU O NELAMURIRE CU CARNETUL DE VACCINARI. AM UN BAIETEL DE 1 AN SI 2 LUNI AM FACUT VACCINUL LA UN AN DAR NU MAI STIU CAND LE FACEM PE URMATOARELE NU INTELEG CE INSEAMNA 12-15 30-35 VA ROG DIN SUFLET LAMURITIMA SI PE MINE MULTUMESC DIN SUFLET ASTEPT RASPUNS ANA

POPESCU ANA a intrebat la 19/07/2006, ultimul raspuns din 22/11/2010 in Intrebari generale

1 Raspunsuri | 225 Vizualizari 0

Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?