No SSO cookie
  • angy.plava

    In urma cu 6 luni mi-am facut o injectie contraceptiva (nu stiu cum se numeste ) la doctorul de familie. De atunci mi-a venit o singura zi acum patru saptamani, am fost la medic ginecolog si mi-a spus ca mi-a provocat o anomalie si mi-a dat sa fac injectii progesteron. Nu le-am facut pt ca nu le-am gasit . Contact sexual nu am avut de 4 luni, vreau sa stiu care este problema mea.

    0 Raspunsuri | 412 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Clinica Privata Dr Carauleanu

    Problema este injectia pe care ati facut-o acum cateva luni. Luati tratament injectabil cu progesteron pt a va regla menstruatia.

    Clinica Privata Dr Carauleanu a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?