No SSO cookie
  • ela

    Daca copilul meu de 6 ani ia Zentel si i-a aparut o eruptie pe corp care imediat dupa administrare o mananca rau de tot, trebuie intrerupt tratamentul? Pe prospect scrie ca in cazuri rare exista aceasta reactie, dar nu spune si ce trebuie facut!! Multumesc mult

    0 Raspunsuri | 391 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Centrul Medical Ioana

    Toate medicamentele dau reactii alergice, daca se suspecteaza o alergie medicamentoasa se intrerupe tratamentul si se administreaza un antihistaminic. Tot despre Zentel

    Centrul Medical Ioana a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?