No SSO cookie
  • saviana

    Deoarece aveam chisturi ovariene, am facut un tratament timp de 9 luni cu Diane 35, indicat de medicul ginecolog. Dupa 9 luni le-am intrerupt si inca nu am efectuat un nou control. La unul din sani am o senzatie de durere si intepaturi. Credeti ca de vina este acest tratament?

    0 Raspunsuri | 190 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Clinica Privata Dr Carauleanu

    Trebuie sa vedeti daca folosirea contraceptivului a eliminat problema chisturilor ovariene. Diane 35 are o concentratie mare de estrogeni si este probabil sa exacerbeze unele probleme la nivelul sanilor mai ales in cazul unei patologii preexistente.

    Clinica Privata Dr Carauleanu a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?