No SSO cookie
  • Elena S

    Am luat anticonceptionale orale timp de 4 ani. Am fost diagnosticata cu mastodinie si medicul mi-a interzis sa le mai iau. Am folosit prezervativul si cateodata doar ne-am ferit. In prima luna mi-a venit ciclul doar o zi iar in cea de-a doua luna nesemnificativ. Venirea cilului neregulat, la 24 de zile si cantitatea scazuta este un semn ca as fi insarcinata sau este ca urmare a folosirii pana atunci a anticonceptionalelor?

    0 Raspunsuri | 223 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Clinica Privata Dr Carauleanu

    Ati luat foarte mult timp anticonceptionale iar ovarele dumneavoastra s-au dezobisnuit sa mai functioneze singure. Lasati-le putin timp sa isi revina dupa aceasta lunga pauza.

    Clinica Privata Dr Carauleanu a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?