No SSO cookie
  • Alina Ghimpeteanu

    Am luat pastila de a doua zi si la cateva zile mi-a aparut menstruatia cu toate ca nu era timpul. De fapt nu stiu daca a fost chiar menstruatie pentru ca avea culoarea maro si nu era cantitativ ca o menstruatie normala, era mai putin. Credeti ca este ceva grav? Va rog mult nu ocoliti intrebarea mea. Mii de multumiri.

    0 Raspunsuri | 372 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Clinica Privata Dr Carauleanu

    Nu recomandam luarea pilulei de a doua zi mai des de 2 ori in interval de 6 luni tocmai datorita dereglarilor de ciclu menstrual pe care le provoaca. Aveti grija si evitati repetarea acestor situatii. Nu este foarte grav; ciclul menstrual se va regulariza treptat.

    Clinica Privata Dr Carauleanu a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?