No SSO cookie
  • Chelmus Georgiana

    Am 29 ani. Dupa ce am luat 3 luni Rigevidon, le-am inlocuit cu Marvelon, dupa sfatul medicului de familie, lundu-le fara nici o pauza (doar cele 7 cu fier fiind intre cele hormonale) . Dupa a 10 tableta mi-a aparut o menstruatie care persista si in prezent, (de 7 zile), dar fata de cea normala este mai putina (cantitativ). Medicul de familie mi-a spus sa renunt la folia curenta si sa incep alta. Daca se poate sa mai primesc si parerea specialistului dv. cat mai curand, m-ar ajuta. Va multumesc!

    0 Raspunsuri | 209 Vizualizari

    0
    Raporteaza abuz

    Pentru trimiterea unui raspuns Autentifică-te!

  • Clinica Privata Dr Carauleanu

    Nu e bine sa schimbati atat de des contraceptivul. Schimbarea lor determina tulburarile de care ne spuneati

    Clinica Privata Dr Carauleanu a raspuns in 22.11.2010

    Valideaza ca raspuns corect/util

Raporteaza abuz

Nume Adresa email
 
Motivul raportarii
 
Mesaj
 
Reclama
close_button

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parola
Ati uitat parola?