Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Robert Fabian
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ninina
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
ninina

........POVESTEA MEA
POVESTEA NOASTRA.....
roxanne
Doamne Ninina...esti mamica! wub.gif tzuc.gif Sa-ti traiasca frumuselul si sa ne mai pui poze...tu cum te simti? esti bine? Multa sanatate tie si bebelui Robert!
livya
ce frumos ninina!o familie minunata sunteti tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
nalya
felicitari ninina... wub.gif
abia astept sa vad mai multe poze cu bobocelul tau
Claudia94
oo ninia , ce frumosi sunteeeeeeeti hug.gif multa sanatate celui mic si tie ..sa fiti fericiti tzuc.gif trandafir.gif
Miha79
QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 02:15 PM) *
........POVESTEA MEA
POVESTEA NOASTRA.....


frumosilor partners.gif partners.gif partners.gif ............felicitari mami si tati pentru minunea asta mica ce va umple de bucurii trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Robert Fabian foarte frumos nume ai ales printisorului mic ...........sa cresteti mari sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el partners.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

mai vrem poooozeeee
ninina
....Dupa cum v.a spus mami ma numesc Robert Fabian.........am facut cunostinta cu mami pe data de 17 ianuarie 2009....cand am aparut in burtica la ea.....de atunci am numarat zilele si noptile...asteptand nerabdatori sa ne cunoastem......
...si bineinteles ca a sosit si ziua mult dorita.....8 octombrie.....
...ce fericire.....sa ne cunoastem.....ce fericire sa il cunosc pe cel care imi spunea povesti seara inainte de culcare.....adica pe tati.....
....asa ca de azi incolo am sa va impartasesc clipele petrecute cu familia mea draga.....
ninina
.....asa ca o sa va puna mami poze din prima zi....



nalya
ce dulceatza mica si frumoasa rolleyes.gif
sa va aduca numai bucuri ingerasul vostru frumos,
sa va iubiti mult partners.gif
Theo
Ce bucurie sa te vad draga mea,va urez multa sanatate si fericire!Cat de delicat este si ce ochisori frumosi are,m-ai facut sa retraiesc cu emotie frumoasele mele clipe de mamica,e atat de sublim.
Draga mea,cum te simti?Cum se simte minunea voastra?
Va imbratisez cu drag si parca pana aici simt miros de bebelush... tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
ninina
...ajunsi acasa cu tati si mami.....







maria26
QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 04:39 PM) *
...ajunsi acasa cu tati si mami.....









O MINUNATIE DE COPIL... SA VA TRAIASCA! smile.gif
TESYMO
QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 04:15 PM) *

[color="#008000"][size=5]

AM AFLAT SI CUM IL CHEAMA PE CEL MAI MIC MEMBRU DIN FAM. BACIU bananab.gif ....DOUA PRENUME FOARTE FRUMOASE tzuc.gif PT PRICHINDEL
NININA AI UN BAIAT SUPEEERB...SA VA TRAIASA floare2.gif
ninina
....ce obosit sunt..... smile.gif ...dar mami vrea poze.....




USA
Bun venit frumos print.....Robert Fabian....print al inimilor.....Doamne, esti ata de delicat...si serios...incat nu te poti abtine sa nu dai pupiceiiii dulci dulci......sa fii binecuvantat, sanatos tuun, mancacios si somnoros.....sa aduci numai dragoste si bucurie in sanul familiei voastre frumoase....

aaa.....si sa stii ca fiecar fulg de nea...e defapt un pupik dulce trimis de Babys! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif .....
kerstin09
FELICITARIIIII NINA trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
FRUMOAS MICUZUL ROBERT;SA VA TRAIASCA SI SA VA UMPLE INIMILE DE FERICIRE partners.gif
natsandrea
Inca o data felicitari mami!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Din suflet va doresc sa aveti parte numai de bucurii impreuna si sa fiti sanatosi!
M-au prins si pe mione emotiile...
ninina
...




liliana2u
Felicitari, mamico! trandafir.gif Puiutului, Bun venit pe lume, sa va traiasca si sa va completeze viata!
pe 8 oct. e nascut si ultimul meu finut, abia a implinit anisorul.. o sa fie un echilibrat, sa ii ajute Dumnezeu!

PS: si daca imi permiti un sfat, scoate crinul si orice alta sursa de parfumuri tari din camera unde/cat il tii, asa eviti eventuale dureri de cap si iti spun din experienta. oFloare1.gif

PPS: pe mine asa m-a induiosat, ca ma vad deja cu alt bebic in brate, mi-e dor sa ii simt mireasma, sa il mangai si sa il ocrotesc
ninina
...sunt cel mai fericit alturi de tati si mami....

...ce mult ma iubeste tati...



...of mai mami nu mai pot de somn....




....tati ne iubeste asa mult pe amandoi....

oktavia
Sa va traiasca sanatos si norocos!
Este frumos foc, are niste ochi mari, superbi.
Recuoerare rapida mamico, laptic mult si gras si drum frumos impreuna.DD sa va ocroteasca familia!
ninina
...deja cred ca incep sa va plictisesc....dar deja sunteti obisnuita cu mami....cand pune poze nu se mai opreste.... laugh.gif


...waw tati ce baloane super...si ce dedicati super ai scris...
Miha79
sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif
myshelle_f
nina, sunteti minunati!!! si tu......ca de obicei o subtirica!! si iti faceai griji ca ai avut o buuuuurta doh.gif nu s-a legat grasimea de tine liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa fiti sanatosi si sa va bucurati unii de altii pana la nesfarsit!! De-abia acum incepe greul!!! Multa bafta!!! wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(roxanne @ Oct 14 2009, 03:23 PM) *
Doamne Ninina...esti mamica! wub.gif tzuc.gif Sa-ti traiasca frumuselul si sa ne mai pui poze...tu cum te simti? esti bine? Multa sanatate tie si bebelui Robert!

DA Roxi.....ce repede a trecut si acum nu mai pot de fericire....ma uit la puiul meu si ma topesc toata....
...eu sunt bine...nu prea am voie sa stau mult pe scaun...ca mai am fire....dar nu pot sa ma stapanesc...sa nu stau pe forum.....mai stau eu pe o parte ba pe alta....dar....ce sa fac daca va iubesc asa mult.... oFloare1.gif

QUOTE(livya @ Oct 14 2009, 03:25 PM) *
ce frumos ninina!o familie minunata sunteti tzuc.gif


,,multumesc Livia.... partners.gif
QUOTE(nalya @ Oct 14 2009, 03:25 PM) *
felicitari ninina... wub.gif
abia astept sa vad mai multe poze cu bobocelul tau

Nalya...cred ca acum te-ai saturat de poze.... liwlol.gif ...ai crezut ca nu ma mai opresc... liwlol.gif

QUOTE(Claudia94 @ Oct 14 2009, 03:26 PM) *
oo ninia , ce frumosi sunteeeeeeeti hug.gif multa sanatate celui mic si tie ..sa fiti fericiti tzuc.gif trandafir.gif

....multumim.....fericire multa iti doresc si tie.... hug.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 03:26 PM) *
frumosilor partners.gif partners.gif partners.gif ............felicitari mami si tati pentru minunea asta mica ce va umple de bucurii trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Robert Fabian foarte frumos nume ai ales printisorului mic ...........sa cresteti mari sa fiti sanatosi si sa va bucurati de el partners.gif trandafir.gif


mai vrem poooozeeee

Miha....merci.....maine poimaine o sa.l vad si eu ca frumosii tai....trece timpul asa repede.... hug.gif
..ma bucur ca iti place numele... hug.gif
ninina
QUOTE(nalya @ Oct 14 2009, 03:36 PM) *
ce dulceatza mica si frumoasa rolleyes.gif
sa va aduca numai bucuri ingerasul vostru frumos,
sa va iubiti mult partners.gif

partners.gif partners.gif

QUOTE(Theo @ Oct 14 2009, 03:37 PM) *
Ce bucurie sa te vad draga mea,va urez multa sanatate si fericire!Cat de delicat este si ce ochisori frumosi are,m-ai facut sa retraiesc cu emotie frumoasele mele clipe de mamica,e atat de sublim.
Draga mea,cum te simti?Cum se simte minunea voastra?
Va imbratisez cu drag si parca pana aici simt miros de bebelush... tzuc.gif hug.gif tzuc.gif

Theo....ma simnt bine...incerc sa am grija la mancare....ca sa nu aibe bebe colici.....in spital in doua nopti saracu s.a cam chinuit...ca am facut o prostie...am mancat ce nu trebuia desi putin...dar degebea....
...bebe e bine si sanatos...desi micut...ca toate hainele ii sunt mari....fiind doar de 2500...dar e sanatos...nu sta cu capul in loc deloc..cand intr-o parte cand in alta...e asa voios....cand imi aude vocea sa il vezi ce bucurie e pe el....
...e super mirosul de bebelus... partners.gif
..pup si eu pe printesa mica.... partners.gif

QUOTE(maria26 @ Oct 14 2009, 03:42 PM) *
O MINUNATIE DE COPIL... SA VA TRAIASCA! smile.gif

..multumesc MAria... partners.gif

QUOTE(TESYMO @ Oct 14 2009, 03:47 PM) *
AM AFLAT SI CUM IL CHEAMA PE CEL MAI MIC MEMBRU DIN FAM. BACIU bananab.gif ....DOUA PRENUME FOARTE FRUMOASE tzuc.gif PT PRICHINDEL
NININA AI UN BAIAT SUPEEERB...SA VA TRAIASA floare2.gif

...ma bucur ca iti place...ales cam in ultima secunda....dar....nu conteaza asa mult numele...el este cel care imi inveseleste inima.... trandafir.gif

QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 03:53 PM) *
Bun venit frumos print.....Robert Fabian....print al inimilor.....Doamne, esti ata de delicat...si serios...incat nu te poti abtine sa nu dai pupiceiiii dulci dulci......sa fii binecuvantat, sanatos tuun, mancacios si somnoros.....sa aduci numai dragoste si bucurie in sanul familiei voastre frumoase....

aaa.....si sa stii ca fiecar fulg de nea...e defapt un pupik dulce trimis de Babys! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif .....


...waw......nasica mea draga...ce fericit sunt...deja la noi ninge de dimineata...destul de mult...asa ca am primit multi pupici de la babys si sunt super fericit.... partners.gif
..multumesc...pt ca esti asa buna cu mine...si aci atata risipa de cuvinte frumoase.... trandafir.gif
USA
QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 06:01 PM) *
...waw......nasica mea draga...ce fericit sunt...deja la noi ninge de dimineata...destul de mult...asa ca am primit multi pupici de la babys si sunt super fericit.... partners.gif
..multumesc...pt ca esti asa buna cu mine...si aci atata risipa de cuvinte frumoase.... trandafir.gif

Not ever, risipa....cuvintele parca sunt sarace, in comparatie cu nebunia de sentimente acum ca noi parintii..ca proaspata mamica.....sunte-ti iubiti!
Sfat-bea tu ceai de colici pe post de apa....si asa micul va fii bine..... notworthy.gif notworthy.gif
Iar numele este o alegere perfecta...va devenii un voinic puternic(Robert) si iubaret(Fabian)...iti garantez!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ninina
QUOTE(kerstin09 @ Oct 14 2009, 03:55 PM) *
FELICITARIIIII NINA trandafir.gif
FRUMOAS MICUZUL ROBERT;SA VA TRAIASCA SI SA VA UMPLE INIMILE DE FERICIRE partners.gif

..multumim draga mea.... partners.gif

QUOTE(natsandrea @ Oct 14 2009, 04:02 PM) *
Inca o data felicitari mami!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Din suflet va doresc sa aveti parte numai de bucurii impreuna si sa fiti sanatosi!
M-au prins si pe mione emotiile...

Andrea....ce draguta esti...sa sti ca te-am simntit alturi de mine la maternitate...stiu ca ai un sufelt mare.....
pupik tie si printesei tale.... partners.gif

QUOTE(liliana2u @ Oct 14 2009, 04:09 PM) *
Felicitari, mamico! trandafir.gif Puiutului, Bun venit pe lume, sa va traiasca si sa va completeze viata!
pe 8 oct. e nascut si ultimul meu finut, abia a implinit anisorul.. o sa fie un echilibrat, sa ii ajute Dumnezeu!

PS: si daca imi permiti un sfat, scoate crinul si orice alta sursa de parfumuri tari din camera unde/cat il tii, asa eviti eventuale dureri de cap si iti spun din experienta. oFloare1.gif

PPS: pe mine asa m-a induiosat, ca ma vad deja cu alt bebic in brate, mi-e dor sa ii simt mireasma, sa il mangai si sa il ocrotesc

In primul rand La multi ani finutului tau.....sa creasca mare si cuminte....
...da multumesc de sfat....nu tinem florile in camera unde dormim....seara il punem in camera de zi....bine adevarul e ca mai ramane miros...dar oricum nu asa tare....
partners.gif
QUOTE(oktavia @ Oct 14 2009, 04:16 PM) *
Sa va traiasca sanatos si norocos!
Este frumos foc, are niste ochi mari, superbi.
Recuoerare rapida mamico, laptic mult si gras si drum frumos impreuna.DD sa va ocroteasca familia!

Oktavia multumesc mult....
... trandafir.gif

QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 04:19 PM) *
sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif

Lili

trandafir.gif

Felicitari ! floare2.gif
ninina
QUOTE(Miha79 @ Oct 14 2009, 04:19 PM) *
sunteti frumosi si se citeste fericirea in ochii vostri partners.gif partners.gif partners.gif

partners.gif trandafir.gif

QUOTE(myshelle_f @ Oct 14 2009, 04:44 PM) *
nina, sunteti minunati!!! si tu......ca de obicei o subtirica!! si iti faceai griji ca ai avut o buuuuurta doh.gif nu s-a legat grasimea de tine liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Sa fiti sanatosi si sa va bucurati unii de altii pana la nesfarsit!! De-abia acum incepe greul!!! Multa bafta!!! wink.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

....da burtica mai am...rochita aia neagra inca nu incape...nu neaparat din cauza burtii cand din cauza butoielor cu lapte liwlol.gif liwlol.gif ....mai am si burtica ...dar nu mare...e putina si e asa moale....o sa vezi ca in cateva saptamani dispare....oricum nu se observa mai deloc....

QUOTE(USA @ Oct 14 2009, 05:04 PM) *
Not ever, risipa....cuvintele parca sunt sarace, in comparatie cu nebunia de sentimente acum ca noi parintii..ca proaspata mamica.....sunte-ti iubiti!
Sfat-bea tu ceai de colici pe post de apa....si asa micul va fii bine..... notworthy.gif notworthy.gif
Iar numele este o alegere perfecta...va devenii un voinic puternic(Robert) si iubaret(Fabian)...iti garantez!!!!!!!!!!!!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

hug.gif ...ce minunata esti.....
...o sa beau ceai de colici sa sti...ideea este super...daca nu am eu gaze si disconfort in stomac nici el nu o sa aibe....
....puternic....daca va semana cu mine...si iubaret...e dezastru daca seamna cu tati..... liwlol.gif
ninina
QUOTE(Lili @ Oct 14 2009, 05:06 PM) *
trandafir.gif

Felicitari ! floare2.gif

partners.gif trandafir.gif ...multumesc Lili....
gabrielasv24
FELICITARI pentru bebelus!!! E un ingeras scump care va lumineaza viata si va face sa fiti mai fericiti decat erati inainte!!! Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa va aduca numai bucurii si impliniri!!!
E ft ft dragals....imi imaginez cat de bine te simti cand il tii in brate, cand il privesti.....cat de fericita esti !!!
Iar tu arati ft ft ft bine...nici nu se cunoaste ca tocmai ai nascut!!!!
te pup si pe tine si pe robert fabian!!! tzuc.gif
dyana
Felicitari draga mea, ii urez din inima o viata minunata micutului Robert Fabian si voua toata linistea din lume! oFloare.gif
Nici mie nu imi vine sa cred ca esti deja mami... parca ieri ne aratai cadoul de Sf Valentin pt tati. trandafir.gif
Mai e nevoie sa spun si cat e de frumos? Nu mi-as gasi cuvintele partners.gif
pysypisi
Buna draguta mamica 9704.gif
Sunteti superbi toti trei si intr-adeva O FAMILIE FERICITA!!!
Sa dea Dunezeu ca aceasta fericire sa dainuiasca peste ani si ani....si sa va bucurati tot timpul de gagaliacea asta minunata si sa aveti parte numai de fericire alaturi de copilasul vostru.
dolly3
felicitari, ninina ! sa va tina DD sanatosi sa-l faceti om mare ! tzuc.gif e un pui tare dragalas si cu niste ochisori minunati... partners.gif
iar tu, mami, bravo, esti si mai frumoasa ! floare2.gif
mir0108
ninina,am venit la voi in vizita si sunt ff incantata de ce vad:FERICRE ...IMPLINIRE!
ii doresc baiatului nostru ,sa fie bucuria vietii voastre ,sa creasca mare , puternic si intelept...


bebelul e frumos foc ,iar voi(tu si tati!) sunteti topiti cu totul...va sta ff bine ,radiati iubire..
pupici multi de la mine.. floare2.gif

ps:nu iti propusesem si eu numele de robert?e printre preferatele mele.. jucaus.gif
Sara1
Bine ati venit acasa, copii cu copilas! Sunteti frumosi si tare dragi mie Deci, de la Demis -Gabriel, la Robert-Fabian? Majora schimbarea! Bafta multa in acomodare, iti uirez sa fie un mare mincacios si ca sfat-incearca sa dormi odata cu el. Viata alaturi de el, ti se va parea mult mai frumoasa daca vei fii odihnita! Pupici minunatei treimi! trandafir.gif pentru mami!
Alondra
Bine-ai venit micutule Fabian!
Felicitari mami inca odata pt o familie asa frumoasa, toti trei niste mumosi! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(ninina @ Oct 14 2009, 09:52 AM) *
....ce obosit sunt..... smile.gif ...dar mami vrea poze.....




Fori de la noi pentru o familie frumoasa si dragastoasa!!!
Bine ai venit acasa ROBERT FABIAN ! Sa le colorezi viatza parintzilor tai minunatzi , sa le-o umpli de bucurii cu succesele tale si sa ai parte de noroc si dragoste intotdeauna frumos mic!!! rolleyes.gif partners.gif

Felicitari taticului pentru aranjamente, flori si poze.!!!.LOL! Am si eu cu Niko in aceeasi pozitie- atata dragoste si grija emanati! partners.gif Tu frumoasa mamica aratzi fenomenal- ce sa te mai sfatuiesc sa te incingi la mijloc ca nu-ti trebuie. Apa multa sa bei sau ceai ca trece si la el prin lapte. Orice sfat ai nevoie nu ezita sa intrebi- sunt sigura ca instinctiv faci tot ce trebuie dar noi vrem sa ajutam si cand nu este nevoie! :rolleyes:Dormi cand doarme si el...Of. as vrea sa fiu langa tine sa -ti fiu de ajutor... milioane de pupici zboara catre voi cu mare viteza!!!!
Mih@ela
Felicitari,mami ninina!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Sa raiasca sanatos Robert,sa va umple viata numai cu bucurii!
Oricand,de un sfat de ai nevoie,nu ezita si cheama-ne! notworthy.gif trandafir.gif trandafir.gif
oana.c
trandafir.gif [i][b]draga ninina,

felicitari inca o data pentru minunea care a aparut in viata voastra, intradevar era lucrul care lipsea din poza familiei voastre, acum imaginea e completa...... se vede........se simte ca sunteti cu adevarat fericiti.

[/b][/i]
ssimmona
Buna seara, dragii mei! cat ma bucur sa va vad! super.gif
M-au cuprins o multime de emotii, avand in vedere ca te cunosc inca de pe vremea cand eram colege la VSFM rolleyes.gif ... incredibil de repede trece timpul ... la fel de repede vor creste si copiii mari anima1.gif ... si curand imi voi cunoaste si eu bebelusul wub.gif ....
Feicitari din suflet! indrept catre voi o multime de ganduri frumoase si toate urarile de bine! oFloare.gif
Bisous de Paris! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
fatma
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
sa va traiasca ninina sa va bucurati de ingerasul vostru...... trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
gabrielle2003
ninia sunteti...........SUPERBI!
Ma bucur sa va vad pe toti trei
suntei o familie fericita si implinita
ROBERT-FABAIN sa va aduca numai bucurii si tot ce e e frumos1
suntem alaturi de voi!
simina_ana
SUNTETI DE VIS!!!!
SI STIU CA FABIAN VA FI LA FEL CA VOI!!! E DEJA VEDETA AICI PE FORUM SI TOTI IL IUBIM....ASA CUM TE IUBIM PE TINE....MAMICA DRAGA!!!!
TOT BINELE DIN LUME VI-L DORESC!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
nalya
ninina draga mea,sa sti ca nu m-am saturat sa va privesc...
MAI VREAU POZE,sunteti asa de frumosi
si bebe e atat de dulce wub.gif
Mikaell
Felicitari inca odata ,draga ninina!!! eusa_clap.gif Ai dat viata la o minune de ingeras!!!Sa va traiasca si sa va bucurati de el si DD sa va dea multa sanatate si fericire!!! floare2.gif
EMY2000
felicitari draga mea ninia.ai un ingeras superb.ce mai terce timpul asta ...parca mai ieri erai pe topicul vreau sa fiu mami...si uite ca azi ni-l prezinti deja pe cavalerul tau frumos.sa va traiasca si sa fiti fericiti. wub.gif tzuc.gif
hellena09
Doamne, Irina, ce puiuc dulce dulce ai! love1.gif
Va pupam de milioane de ori! hug.gif
ninina
QUOTE(gabrielasv24 @ Oct 14 2009, 05:35 PM) *
FELICITARI pentru bebelus!!! E un ingeras scump care va lumineaza viata si va face sa fiti mai fericiti decat erati inainte!!! Sa-i dea Dumnezeu sanatate si sa va aduca numai bucurii si impliniri!!!
E ft ft dragals....imi imaginez cat de bine te simti cand il tii in brate, cand il privesti.....cat de fericita esti !!!
Iar tu arati ft ft ft bine...nici nu se cunoaste ca tocmai ai nascut!!!!
te pup si pe tine si pe robert fabian!!! tzuc.gif

Multumesc GAbriela....
...da sunt cea mai feriicta cand il privesc in ochi....este un dulce...un scump...si asa cuminte....deocamdata...o sa vedem mai traziu....

QUOTE(dyana @ Oct 14 2009, 05:51 PM) *
Felicitari draga mea, ii urez din inima o viata minunata micutului Robert Fabian si voua toata linistea din lume! oFloare.gif
Nici mie nu imi vine sa cred ca esti deja mami... parca ieri ne aratai cadoul de Sf Valentin pt tati. trandafir.gif
Mai e nevoie sa spun si cat e de frumos? Nu mi-as gasi cuvintele partners.gif

Merci Diana.....
...da a trecut timpul asa repede.....muream de frica acum o saptamana....incercam sa fiu tare....dar imi era o teama de nastere....dar am scapat....si sunt super fericita... trandafir.gif
...deci imi dai fata nora....daca e frumos bebe meu... hug.gif

QUOTE(pysypisi @ Oct 14 2009, 06:06 PM) *
Buna draguta mamica 9704.gif
Sunteti superbi toti trei si intr-adeva O FAMILIE FERICITA!!!
Sa dea Dunezeu ca aceasta fericire sa dainuiasca peste ani si ani....si sa va bucurati tot timpul de gagaliacea asta minunata si sa aveti parte numai de fericire alaturi de copilasul vostru.

Pysy asa ne dorim si noi...dragostea sa creasca pe zi ce trece....
...multumesc draga mea.....

QUOTE(dolly3 @ Oct 14 2009, 06:25 PM) *
felicitari, ninina ! sa va tina DD sanatosi sa-l faceti om mare ! tzuc.gif e un pui tare dragalas si cu niste ochisori minunati... partners.gif
iar tu, mami, bravo, esti si mai frumoasa ! floare2.gif

Multumesc Doly hug.gif

QUOTE(mir0108 @ Oct 14 2009, 06:27 PM) *
ninina,am venit la voi in vizita si sunt ff incantata de ce vad:FERICRE ...IMPLINIRE!
ii doresc baiatului nostru ,sa fie bucuria vietii voastre ,sa creasca mare , puternic si intelept...
bebelul e frumos foc ,iar voi(tu si tati!) sunteti topiti cu totul...va sta ff bine ,radiati iubire..
pupici multi de la mine.. floare2.gif

ps:nu iti propusesem si eu numele de robert?e printre preferatele mele.. jucaus.gif

Mir...merci mult.....
...da parca asa stiu si eu..ca mi-ai recomandat Robert..... hug.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.