Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Un Model Demn De Urmat
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Intre noi, femeile
toia
Preferata tuturor, Kylie Minogue, lanseaza primul sau parfum. Cantareata de senzatie, femeie de afaceri de succes, sexy, jucausa, fermecatoare dar in acelasi timp cu picioarele pe pamant si abordabila -Kylie. Barbatii o plac pentru farmecul ei dulce si senzual... femeile pentru forta si talentul sau. Atractia unanima fata de ea, o impune pe Kylie drep un model demn de urmat, o figura globala care trece peste granite si segmentele de varsta. ..
“Lansarea noului meu parfum coincide cu inceputul unui nou capitol din viata mea”, declara Kylie...
Calitatile remarcabile ale lui Kylie sunt reflectate in acest parfum remarcabil. O esenta imbietoare ca parfumul amintirilor, numita “Darling”, reprezentand bogatia, senzualitatea si farmecul caracteristice lui Kylie Minogue.

Din Cronica Romana
kim
Drăguţa de Kylie...Bravo ei. După ce a trecut printr-un necaz aşa de mare ( cancer) şi s-a mai despărţit şi de iubit...O ia de la capăt şi bine face. Viaţa merge înainte. smile.gif
simina
Mie nu-mi place deloc de ea...e atat de sexi...si nu se vede a avea nici un defect...Pacat ca sanatatea ei nu o lasa sa-si vada de viata,linistita...
danna68
mie imi place Simina , este o luptatoare dar, sa ajungi acolo trebuie sa ai foarte mult noroc...talent au multi dar fara noroc se iroseste in van..
Kim....felicitari ! Aris sa facut mare nu ai treaba, e un scumpic , pe cand il vedem in top 20? eu il votez de acum...pupici
kim
Mulţumesc, Danna! O să-i pun poza, dar e prea mare rezoluţia şi zice că nu mi-o primeşte. Oare unde trebuie s-o trimit? smile.gif
danna68
daca imi trimiti o poza incerc sa o micsorez eu, dar nu toate au mers micsorate la mine ptr fetita deci cel mai bine ar fi sa trimiti cateva si apoi alegi din ce iti micsorez pe cea mai potrivita ...adresa mea de mail daniela_constantin62@yahoo.com ...pupic Dana
VALERIA OANA
Eu nu stiu cum de nu le-o fi rusine femeilor astora. Sunt frumoase, sunt destepte, au bani, le reusesc toate afacerile, au toti barbatii la picioare....Chiar nu au pic de bun simt.
Mary78
Ai dreptate Val(sper ca nu te deranjeaza ca-ti spun asa) dar femeile astea chiar au tot ce vor .Sau poate ca nu .... tongue.gif
kim
Au pe naiba. Nu vezi, ori nu se mai mărită, ori dă boala peste ele, ori fac nişte copii handicapaţi...Banii nu le pot aduce decît faimă, care faimă nu prea rentează pe lumea cealaltă. sad.gif
VALERIA OANA
Stii Kim ca exista un proverb:"Decat sa traiesc sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos".
simina
QUOTE(VALERIA OANA @ Feb 12 2007, 09:19 AM) *
Eu nu stiu cum de nu le-o fi rusine femeilor astora. Sunt frumoase, sunt destepte, au bani, le reusesc toate afacerile, au toti barbatii la picioare....Chiar nu au pic de bun simt.


Nu inteleg de ce nu li se da amenda,pentru asa silueta...ar trebui interzise ... liwlol.gif

Glumesc,desigur...cine nu si-ar dori fizicul ei?Sanatate ii doresc,ca in rest nu prea ii lipseste altceva...
kim
QUOTE(VALERIA OANA @ Feb 12 2007, 02:29 PM) *
Stii Kim ca exista un proverb:"Decat sa traiesc sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos".


Ăăă...aşa era proverbul?... blush.gif
danna68
QUOTE(simina @ Feb 12 2007, 04:55 PM) *
Nu inteleg de ce nu li se da amenda,pentru asa silueta...ar trebui interzise ... liwlol.gif

Glumesc,desigur...cine nu si-ar dori fizicul ei?Sanatate ii doresc,ca in rest nu prea ii lipseste altceva...

Nu toate avem noroc de un fizic ca al ei , fiecare primeste cate ceva bun in viata nu?...noi avem copii altele ...fizic...nu le poti avea chiar pe toate nici daca iti doresti cu adevarat... eu as avea nevoie de putin mai mult noroc... dar nu se gaseste la market smile.gif
VALERIA OANA
Se gaseste, dar nu avem noi bani sa il cumparam, tot alea frumoase....
danna68
QUOTE(VALERIA OANA @ Feb 14 2007, 02:20 PM) *
Se gaseste, dar nu avem noi bani sa il cumparam, tot alea frumoase....

smile.gif cred ca daca ar fi posibil sa-l cumpar faceam imprumut la banca... biggrin.gif
VALERIA OANA
Eu ma consider o femeie norocoasa. Pentru copilul meu si pentru sotul meu, ii multumesc lui Dumnezeu si ma consider cea mai norocoasa femeie din lume.
anusk 83
Toate suntem frumoase indiferent cate kg avem,parerea mea,cand eram durdulica nu era bine ca "trebuia modificata usa" acum nu e bine ca"ma zboara vantul",indiferent cum as arata nu pot multumi pe toata lumea,asa ca le mai dau si las spate parerile lor si o sa raman asa cum imi place mie,si va rog sa ma credeti ca nu am urmat nici o cura de slabire dupa ce am nascut,am avut un strop de ghinion cu Andrei si am plans 2sapt. si normal ca nu am putut manca,kg mele s-au topit singure
Mary78
QUOTE(anusk 83 @ Jun 28 2007, 10:22 AM) *
Toate suntem frumoase indiferent cate kg avem,parerea mea,cand eram durdulica nu era bine ca "trebuia modificata usa" acum nu e bine ca"ma zboara vantul",indiferent cum as arata nu pot multumi pe toata lumea,asa ca le mai dau si las spate parerile lor si o sa raman asa cum imi place mie,si va rog sa ma credeti ca nu am urmat nici o cura de slabire dupa ce am nascut,am avut un strop de ghinion cu Andrei si am plans 2sapt. si normal ca nu am putut manca,kg mele s-au topit singure

sad.gif Dar de ce ai plans,iubita? sad.gif
simina
QUOTE(anusk 83 @ Jun 28 2007, 10:22 AM) *
...am avut un strop de ghinion cu Andrei si am plans 2sapt. si normal ca nu am putut manca,kg mele s-au topit singure


Asa zic si eu:in caz de vreun necaz,de unde folosesti resurse?
VALERIA OANA
Cat trebuie sa planga asta ca sa arate normal?
simina
De unde le gasesti pe astea?Brusc, mi-a disparut foamea...si pofta de orice in afara de apa plata cu lamaie.
anusk 83
QUOTE(Mary78 @ Jun 28 2007, 10:26 AM) *
sad.gif Dar de ce ai plans,iubita? sad.gif


laptele meu de la san nu era suficient pentru hranirea copilului meu,in concluzie in loc sa ia in greutate si de la 3,300kg sa tot creasca a ajuns la 2,200,cand am ajuns cu el la spital mi sa spus ca "degeaba incercam,acest copil nu mai are nici o sansa,este deshitratat total"frumos nu?normal ca asta se putea sesiza si cat am stat cu el in spital(ca nu am lapte pt.hranirea lui)daca doamnele asistente nu`l indopau cu lapte praf ca sa ia in greutate sa scape de inca una,mi sa spus la iesire ca totul e ok si ca nu are nevoie decat de lapte de la mine si ceai...si dupa 1 sapt si ceva sa mi se spuna ca nu are nici o sansa?la numai cateva zile de viata copilul meu era plin de perfuzi,in venele aproape invizibile
anusk 83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jun 28 2007, 02:45 PM) *
Cat trebuie sa planga asta ca sa arate normal?


probabil nici nu vrea sa scape de ele,sau poate e bolnava ?cine poate stii?
Mary78
QUOTE(anusk 83 @ Jun 29 2007, 01:19 AM) *
laptele meu de la san nu era suficient pentru hranirea copilului meu,in concluzie in loc sa ia in greutate si de la 3,300kg sa tot creasca a ajuns la 2,200,cand am ajuns cu el la spital mi sa spus ca "degeaba incercam,acest copil nu mai are nici o sansa,este deshitratat total"frumos nu?normal ca asta se putea sesiza si cat am stat cu el in spital(ca nu am lapte pt.hranirea lui)daca doamnele asistente nu`l indopau cu lapte praf ca sa ia in greutate sa scape de inca una,mi sa spus la iesire ca totul e ok si ca nu are nevoie decat de lapte de la mine si ceai...si dupa 1 sapt si ceva sa mi se spuna ca nu are nici o sansa?la numai cateva zile de viata copilul meu era plin de perfuzi,in venele aproape invizibile


Of,of,of...iarasi medici tampiti doh.gif .Bine ca a trecut si sunteti bine tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
anusk 83
QUOTE(Mary78 @ Jun 29 2007, 08:58 AM) *
Of,of,of...iarasi medici tampiti doh.gif .Bine ca a trecut si sunteti bine tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


da atrecut,si acum cand ma uit la el si-l vad asa mare si dragut,si uneori mai vorbim si ca adulti,nu-mi vine sa cred ca a trecut prin chinurile acelea
lia maria71
QUOTE(VALERIA OANA @ Jun 28 2007, 01:45 PM) *
Cat trebuie sa planga asta ca sa arate normal?

muuuuuult,deja a inceput, nu se vede smile.gif ............insa vad ca nici acum nu a terminat doh.gif ,tot asa e, doh.gif deci, a plans degeaba! liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.