Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Violenta Domestica
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Viata de cuplu
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
JulianaP
QUOTE(Dana81 @ Oct 11 2007, 03:38 PM) *
sper k pt faptul k l-am suportat 9 ani pe el asa cum e ...sa nu-si imagineze k o voi suporta si pe o ea!!! deci sa nu incerce daca nu vrea sa-si schimbe meseria!!! din sofer il fac parasutist fara parasuta!!! biggrin.gif
cat despre intzelegere intre noi...lasa de dorit! ma amenintza mereu k el nu va suporta sa-l vada pe un altul de manutza lu fiu-su!!! si multe alte amenintzari urate!!!
OI TRECE EU SI PESTE ASTA NU? wink.gif

tongue.gif tongue.gif liwlol.gif asa te vreau.....asa sunt yo...pun mai bine raul innainte..ca sa nu ma surpinda cu nimic....si prinde bine de multe ori.....

Deci..i-a niste lectii de Karate...o sa-ti foloseasca se pare....noi te iubim hug.gif partners.gif partners.gif
Dana81
QUOTE(JulianaP @ Oct 12 2007, 05:42 PM) *
tongue.gif tongue.gif liwlol.gif asa te vreau.....asa sunt yo...pun mai bine raul innainte..ca sa nu ma surpinda cu nimic....si prinde bine de multe ori.....

Deci..i-a niste lectii de Karate...o sa-ti foloseasca se pare....noi te iubim hug.gif partners.gif partners.gif

bere.gif esti tare !!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dana81
QUOTE(danna68 @ Oct 12 2007, 02:40 AM) *
wink.gif sa fi sigura ca da, esti o femeie curajoasa... mult, mult noroc iti doresc hug.gif hug.gif

multzumesc si nu as vrea sa ma laud dar sunt o femeie care nu se lasa usor wink.gif cand scap de probleme oare am avea vreo sansa sa ne cunoastem??? sincer mi-as dorii! inger.gif pt voi!!!
Dana81
QUOTE(JulianaP @ Oct 12 2007, 05:42 PM) *

esti belea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif m-ai facut sa rad in hohote de a venit mama sa vada ce-i cu mine k tel il am in camera ei!!!! liwlol.gif
JulianaP
QUOTE(Dana81 @ Oct 15 2007, 11:11 AM) *
esti belea liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif m-ai facut sa rad in hohote de a venit mama sa vada ce-i cu mine k tel il am in camera ei!!!! liwlol.gif

tongue.gif laugh.gif laugh.gif wink.gif ..ma bucur ca te-am deconectat putin.... biggrin.gif biggrin.gif
Dana81
si...tot asa...sad.gif nici impreuna...nici despartzitzi! ...CU TUPEU INAINTE!!! smile.gif wink.gif
JulianaP
QUOTE(Dana81 @ Oct 24 2007, 04:01 PM) *
si...tot asa...sad.gif nici impreuna...nici despartzitzi! ...CU TUPEU INAINTE!!! smile.gif wink.gif

Vai de mine...se pare ca azi sunt in ziua mea cea nervoasa mad.gif .....am explodat putin si la departamentul "Cum ati nascut" mad.gif ....
....DE CE??....De ce nu te respecti pe tine?.....De ce nu iei fraiele?.....De ce lasi timpul sa iti omoare sufletul si simturile?!?!?!?........

Am auzit una tare azi:.......:"ZIUA DE MAINE NU VA REZOLVA/CURATA GRIJA DE AZI!!!!!"......

Daca tu traiesti asa.....nu uita cu tu esti exemplul copilului tau....asa va traii si el.....ce ai simti sau ai face daca:.....baby tau ar fii in situatia ta?!?!?!......l-ai lasa sa treaca asa prin viata?....respectate pe tine si asa vei respecta si pe cel de langa tine..plus vei primii si respectul celorlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

TREZESTE ROMANE/MAMA/FEMEIE SI TRAIESTE VIATA CA E FRUMOASA.....!!!!!!!!!!!!!!

SCUZE....dar sper sa simti mesajul sufletului meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif wub.gif
mumu74
QUOTE(JulianaP @ Oct 25 2007, 04:43 PM) *
Vai de mine...se pare ca azi sunt in ziua mea cea nervoasa mad.gif .....am explodat putin si la departamentul "Cum ati nascut" mad.gif ....
....DE CE??....De ce nu te respecti pe tine?.....De ce nu iei fraiele?.....De ce lasi timpul sa iti omoare sufletul si simturile?!?!?!?........

Am auzit una tare azi:.......:"ZIUA DE MAINE NU VA REZOLVA/CURATA GRIJA DE AZI!!!!!"......

Daca tu traiesti asa.....nu uita cu tu esti exemplul copilului tau....asa va traii si el.....ce ai simti sau ai face daca:.....baby tau ar fii in situatia ta?!?!?!......l-ai lasa sa treaca asa prin viata?....respectate pe tine si asa vei respecta si pe cel de langa tine..plus vei primii si respectul celorlati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....

TREZESTE ROMANE/MAMA/FEMEIE SI TRAIESTE VIATA CA E FRUMOASA.....!!!!!!!!!!!!!!

SCUZE....dar sper sa simti mesajul sufletului meu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sad.gif wub.gif

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
JulianaP
Dana81..ne-ai lasat cu ochii in soare...ceva nouati?.... hug.gif hug.gif partners.gif partners.gif
Dana81
QUOTE(JulianaP @ Oct 29 2007, 10:57 PM) *
Dana81..ne-ai lasat cu ochii in soare...ceva nouati?.... hug.gif hug.gif partners.gif partners.gif

nu...sad.gif tot asa ...el se chinuie sa se schimbe sa-mi faca pe plac dar a cam disparut vraja si nu prea are cum s-o readuca! pacat...am momente cand mi-as dorii sa-i pot spune sa ramana cu noi dar cand ma gandesc k s-ar putea intoarce la vechile obiceiuri... sad.gif
katya
ohmy.gif nuuuuu! nu cred ca e idee buna sa "il iei din nou acasa" wink.gif daca ti-e mai bine fara el....ramaneti asa.cel mai greu in lumea asta e sa stai cu cineva cu capul plin zi de zi.nu e viata e chin si cosmar.ai grija de tine. tzuc.gif
Dana81
QUOTE(katya @ Nov 3 2007, 11:04 PM) *
ohmy.gif nuuuuu! nu cred ca e idee buna sa "il iei din nou acasa" wink.gif daca ti-e mai bine fara el....ramaneti asa.cel mai greu in lumea asta e sa stai cu cineva cu capul plin zi de zi.nu e viata e chin si cosmar.ai grija de tine. tzuc.gif

upsssss blush.gif nu am zis k fac curand pasul asta smile.gif ... e o posibilitate k si asa imi cere explicatzii la fiecare pas si sincer cred k o sa ne deschidem o afacere impreuna asa k vom fi impreuna (cat de cat) mai mult timp si sincer nici nu as avea rabdarea necesara de a reincepe o relatzie!!!...inca nu stiu dar sincer 80% imi convine relatzia de acum!!!restul de 20% e un gol de singuratate pe care o simt in unele zile si sigur acest gol va creste odata cu sosirea sarbatorilor!!! dar...TREC EU SI PESTE ASTA!!! wink.gif tzuc.gif
Doraminodora
Buna mamicilor,eu sincera sa fiu nu stiu daca as rezista cu un sot care nu ma respecta.Dar imi pare rau ce li sa intimplat la unele mamici ,atit imi pare bine ca a avut curajul de a pune punct relatiei,le inteleg ca le-a fost foarte greu sa o ia de la inceput dar Dumnezeu lea ajutat si au trecut si peste aceste obstacole important sa avem sanatate,vam pupat. tzuc.gif
lia maria71
La aceasta rubrica eu nu pot spune altceva decat atat........SPUNE-TI NU VIOLENTEI DOMESTICE!!!!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.