Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Violenta Domestica
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Familie, casnicie, viata in cuplu > Viata de cuplu
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mona75
Fetelor,as vrea sa-i fac o farsa idiotului.
danna68
QUOTE(tzutzulica @ Feb 22 2007, 05:21 PM) *
Fetelor,as vrea sa-i fac o farsa idiotului.

noi cu ce te putem ajuta, care e ideea?
Mona75
Voi va uitati la OTV?Face unu' niste farse destul de deocheate.Raposatu'sustinea acum cateva luni ca e indragostit de nasa lu'Tzutzu,chiar avea fantezii sexuale cu ea(asa sustinea el).
danna68
liwlol.gif
QUOTE(tzutzulica @ Feb 22 2007, 05:54 PM) *
Voi va uitati la OTV?Face unu' niste farse destul de deocheate.Raposatu'sustinea acum cateva luni ca e indragostit de nasa lu'Tzutzu,chiar avea fantezii sexuale cu ea(asa sustinea el).

liwlol.gif ESTI GENIALA...EU MA UIT LA OTV SI IDEEA E SUPER DECI MA ANUNTI SI PE MINE NU VREAU SA PIERD DISTRACTIA,... liwlol.gif
kim
Mă anunţaţi şi pe mine cīnd face Fătu gluma, DAAA??? guitar.gif

Valerio, cred că īntr-o viaţă anterioară am fost vreun luptător ceva, īmpuşcam eu pe alţii īn cap, nu invers. Drept pentru care am rămas şi īn vieţile următoare cu pata pe creier biggrin.gif
Mona75
Am sunat la OTV si mi-au spus ca trebuie sa ma programez.Are prea multe farse de realizat(sic)
simina
Dar nu-i bine si la farsele lui Buzdugan,la Radio 21?
Mona75
Buzdugan il executa repede.La OTV il fierbe ceva vreme.
danna68
QUOTE(tzutzulica @ Feb 22 2007, 10:26 PM) *
Buzdugan il executa repede.La OTV il fierbe ceva vreme.

pai il rugam frumos pe nenea Buzdugan sa-l fiarba incet si la foc mic ca are soriciul tare nu? guitar.gif
VALERIA OANA
Dar daca acum are amanta, de ce nu o suni pe aia si i te recomanzi ei ca fiind.....amanta lui? O ameninti, ii spui ca esti insarcinata...Sa bagi un pic dracii intre ei.

Kim, pentru pete incearca sa folosesti DEO . (Scoate cele mai frecvente pete, chiar si cele de pe creier)
danna68
QUOTE(kim @ Feb 23 2007, 03:47 PM) *
Adică ce fac, beau DERO sau īmi bag capul īn maşina de spălat? unsure.gif

aplica si tu inainte pe sot atunci cand esti suparata, poate il mai scoate si starea de lene... smile.gif
kim
L-aş băga cu totul, dar aş mai păstra niscaiva vreauBB.gif , nu ca să gravida.gif ci de aduceri aminte wub.gif
Mona75
QUOTE(VALERIA OANA @ Feb 23 2007, 01:12 AM) *
Dar daca acum are amanta, de ce nu o suni pe aia si i te recomanzi ei ca fiind.....amanta lui? O ameninti, ii spui ca esti insarcinata...Sa bagi un pic dracii intre ei.
Kim, pentru pete incearca sa folosesti DEO . (Scoate cele mai frecvente pete, chiar si cele de pe creier)

lui vreau sa-i fac farsa,n-am nici o treaba cu amanta.
VALERIA OANA
Pai tu nu ai treaba cu ea, dar are ea treaba cu barbatul tau....
dana82
Eu as suna-o si pe ea, sa bag un pic de zanzanie intre ei. Cat despre farsa, programeaza-te la Fatu ca-i tare de tot. Sa ne anunti si pe noi cand ii fericitul evrniment.
VALERIA OANA
Vezi de fete bune suntem noi? Cum te invatam noi la lucruri bune?
Mona75
tzuc.gif Nu sunteti voi iubitele mele? tzuc.gif
shama
QUOTE(tzutzulica @ Feb 28 2007, 05:36 PM) *
tzuc.gif Nu sunteti voi iubitele mele? tzuc.gif

Mama, a reinviat "Violenta Domestica" (topicul bineinteles).
ANDREEAPOPA
QUOTE(tzutzulica @ Feb 9 2007, 08:27 PM) *
Eu am fost violentata de fostul sot verbal si hartuire psihica la greu.Si eu si copilul.Intr-un final,l-am parasit.Am lasat totul in urma,casa,firma,masini si am luat-o de la capat.Poate ca nu mi-as fi luat inima in dinti sa divortez,daca nu s-ar fi purtat urat cu copilul.Il baga la el in camera pe intuneric si inchidea usa cu cheia,il batea cu cureaua,drept pedeapsa cand facea cate-o pozna il baga la dush imbracat.Toate astea le facea cand eram eu la munca,el era trantor.L-am tinut acasa 7 ani.Pana am zis:gata!

esti o femeie puternica.oricum,era singurul lucru pe care il aveai de facut.zici ca ai stat 10 ani cu el?dar la inceput cum era ?nu era tot asa?si nu te supara ca ti-o spun dar nu mi se pare normal cum s-a comportat tatal lui...teroare pshica si fizica e asta.si tatal meu ma batea cu cureaua la fund,cu usa inchisa sa nu intre mama si nu am sa pot uita toata viata senzatiile si ura pe care o simteam in acele momente si durerea.
Mona75
La inceput,chipurile,ne-am inteles.Eu alergam de dimineata pana seara,la scoala,la munca,el statea acasa.Nu avea nici un fel de activitate.Se purta frumos pt.ca il intretineam.Pe copil nu l-a vrut de la inceput.Vedea in el un potential rival,chiar asa mi-a spus.Amintirile sunt chiar dureroase,crede-ma.Ma cuprinde un sentiment de furie,numai cand imi aduc aminte.Ma bucur ca am avut puterea sa-mi salvez copilul de o viata de cosmar. smile.gif
kim
Şi eu luam bătaie de la tata. Pīnă m-am măritat. L-am lăsat pe dracu şi l-am luat pe tatsu.
Mona75
QUOTE(kim @ Feb 28 2007, 01:04 PM) *
Şi eu luam bătaie de la tata. Pīnă m-am măritat. L-am lăsat pe dracu şi l-am luat pe tatsu.

Fostul sot te batea sau va bateati?
kim
Lupte greco-romane...Dar mă dovedea, că era de 2 ori cīt mine. Pe urmă l-am dovedit eu, că l-am lăsat sad.gif
VALERIA OANA
V-am spus vreodata ca VA ADMIR, VA IUBESC si VA RESPECT pentru decizia pe care a-ti luat-o?
dana82
Sa stiti ca si eu va admir pentru curajul de care ati dat dovada. Putine sunt femeile care i-au atitudine la un asemenea comportament. BRAVO FETELOR!!!
tio
multe femei nu se despart din cauza copiilor, chiar ca sunteti de respectat si eu va admir mult. tzuc.gif
FluffyCat
QUOTE(tio @ Mar 1 2007, 02:58 PM) *
multe femei nu se despart din cauza copiilor, chiar ca sunteti de respectat si eu va admir mult. tzuc.gif

Mama l-a låsat pe boul de "taicå-miu" dupa 13 ani de casnicie, dupå ce el i-a dat prima si ultima palmå. A fost cea ma bunå decizie pe care a putut så o facå mama, ne-a fost si ne este mult mai bine fårå el. De atunci, din 1994, l-am mai vazut poate de 3 ori dar nu il bag in seama. Lui ii pare råu acum si se laudå la toatå lumea ce fete mari are el (eu si sora mea mai micå) dar cu mine n-are ce discuta!
Mona75
Fetelor!Duminica ma intalnesc cu raposatu'.Sa vedem ce iese.
Mary78
QUOTE(tzutzulica @ Mar 1 2007, 04:48 PM) *
Fetelor!Duminica ma intalnesc cu raposatu'.Sa vedem ce iese.

Ne povestesti si noua,nu?Iti tinem pumnii. inger.gif
dana82
Fii curajoasa si nu te lasa. Succes si asteptam sa ne povestesti.
Mona75
Nu de curaj am nevoie.Ci de rabdare si calm.Reuseste sa ma scoata repede din pepeni si sincer,n-as vrea sa-i dau satisfactie.
danna68
QUOTE(tzutzulica @ Mar 1 2007, 10:24 PM) *
Nu de curaj am nevoie.Ci de rabdare si calm.Reuseste sa ma scoata repede din pepeni si sincer,n-as vrea sa-i dau satisfactie.

te-ai inscris la OTV?
Mona75
QUOTE(danna68 @ Mar 1 2007, 03:55 PM) *
te-ai inscris la OTV?

Inca nu.Nu stiu ce sa fac.M-a rugat nasa lu'Tzutzu sa nu fac asta.Ea este secretara lu'Vanghelie si ii e teama de eventuale repercusiuni. smile.gif
kim
Aoleo, dar ai pile mari!... La Marean "miami" "britania" "almanahe" Vanghelie! Trăiască ţărişoara noastră!...Asta era bună de pus pe topicul ăla cu mīndria de a fi romān...
VALERIA OANA
Ai grija cum vorbesti de cetatenii mandrei noastre patrii
kim
Da de tine pot să zic?... rolleyes.gif partners.gif
VALERIA OANA
Eu am fost, sunt si voi fi o .... o patrioata
Mona75
Daca zic ceva in fata nasi-mii de Vanghelie,ia foc.Nici ea nu are o parere buna dar e "sefu"!
dana82
Da, da..." primaru care este"...
kim
Hai mă,că-i simpatic. Dacă n-ar fi el, de cine am mai rīde noi? Numai de Becali? liwlol.gif liwlol.gif
Mona75
Ce simpatic?Eu nu stiu cum de-a ajuns atat de sus.Hai ca Becali,a sarit tot timpul cu banul,da'asta! sad.gif
kim
Īţi dai seama că a avut ceva pile, banii au venit pe urmă...
danna68
QUOTE(tzutzulica @ Mar 2 2007, 09:39 AM) *
Inca nu.Nu stiu ce sa fac.M-a rugat nasa lu'Tzutzu sa nu fac asta.Ea este secretara lu'Vanghelie si ii e teama de eventuale repercusiuni. smile.gif

liwlol.gif liwlol.gif la cine? la ala care ai impresia ca sta in genunchi cand vb cu tine... eu care stau in sectorul 5 iti imaginez ce tare il iubesc , de cate ori merg pe strada il injur, nici o strada nu-i asfaltata mad.gif mad.gif
Mona75
Tare mi-e ca ajunge la capitala.Sunt destiu care sa-l voteze. sad.gif
kim
Păi tot ce-i posibil, că īn fruntea ţării au ajuns acum numai cretinii cu bani, nimeni pe care să-l doară cu adevărat de soarta amărīţilor de romāni. Ăştia ne conduc pe noi - analfabeţi, hoţi şi circari.
Bun venit īn preafrumoasa Romānie!
Mona75
Eu ma abtin sa dau vreo replica,nu de alta dar deja l-am suparat odata pe Andrei. smile.gif
VALERIA OANA
Asa ca ne instigi pe noi si tu iesi basma curata.

Fata, da' ce frumoasa esti! Esti o dulceata !
Mona75
Pai vorbim de politica la topic de violenta domestica! sad.gif
VALERIA OANA
Si eu iti faceam complimente
Mona75
Sarna! smile.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.