Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bine Ai Venit, Pui De Ninina
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Urari
Pagini: 1, 2
andaro
Daca tot a vazut lumina zilei inca un ingeras....sa-l intampinam cum se cuvine....

Bine ai venit printre noi, baietel frumos de Ninina...sa cresti mare, sa fii cuminte si sanatos... baby1.gif carut.gif

Felicitari mami si tati pentru comoara voastra partners.gif
laurab
Bine ai venit bebe de Ninina !!!

Sa cresti mare si sa te bucuri de viata alaturi de parintii tai .
mamiralu
bine ai venit puiut mic!!!!!sa ai o viata plina de bucurii ,,,sanatate ,,,iubire si fericire....!!!1
mir0108




sa va traiasca puiul ,dragilor!!!sa va bucurati de privilegiul pe care DD vi l-a dat!!acela de a fi parinti...sa va lumineze viata ,iar voi sa ii fiti calauza!!
multi pupici de la mine...si tie mami sa te refaci rapid si sa ne povestesti minunea nasterii... partners.gif
gabrielle2003
pentru k nustim cum sa te numim asa cum spun si fetele

''bine ai venit pui de ninia''


sa fi sanatos, cuminte si sa cresti mare mare si frumos

maria26
SA CRESTI MARE SI SANATOS! SA-I BUCURI PE PARINTII TAI!
maryhynt





sa ai parte numai de bucurii si fericire alaturi de parintii tai! tzuc.gif
Lusha&Zbenguica
BINE AI VENIT PUISOR!!!!!!!!!!!!!

DRAGA NININA FELICITARI ....MAMICOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marimaria
Bun venit pe lume pui de Ninina!

Da' chiar asa cum i-l cheama?
EMY2000
bine ai venit pe lume pui mic.sa cresti mare si sanatos.
dyana
Cele mai bune ganduri, celui mai nou membru de aici trandafir.gif
O viata linistita, plina de impliniri si multa sanatate, iti doresc! oFloare.gif
livya
BINE AI VENIT IN LUME PUI DE NININA! tzuc.gif
NININA DRAGA FELICITARI SI SANATATE ! tzuc.gif
cristina321711
bun venit bebe mic!!!!
multa sanatate ninina si sa te bucuri de micut floare2.gif
cristinu_tza
Bine ai venit pe lume pui de Ninina, Dumnezeu sa-ti calauzeasca pasii!
Parinti binecuvantati, sa va traiasca baietelul si sa va aduca numai bucurii trandafir.gif
Refacere rapida Ninina si laptic mult si bun tzuc.gif
P.S. Astept cu emotie sa ne impartasesti primele impresii...momente unice partners.gif




kerstin09
BINE AI VENIT PE LUME PUI DE NINA::::MULTA SANATATE VA DORESC;SI SA VA BUCURATI PINA LA MAXIM DE BB MULT ASTEPTAT DE VOI!!!
natsandrea
bine ai venit pe lume pui mic...
felicitari mami...
laurab
Am vorbit cu NININA, de vreo juma de ora, si era atat de fericita, era cu bebe langa ea. A nascut reprede si usor, are 49 de cm lungime si 2500 g. Mi-a mai spus ca deja a inceput sa pape, si o sa fie un mancacios.
Deocamdata e bebe fara nume, raspunde la numele de Baciu , numele de familie.
Inca o doare burtica, ceea e normal, si asteapta sa manance si sa bea ceva ca e foarte deshidratata.
Ce emotii m-au apucat cand am vb cu ea wacko.gif
nalya
Felicitari draga ninina pentru ingerasul tau,sa fie sanatos,sa creasca mare,mare!!!
iar tie mami,recuperare rapida,va asteptam acasa




Oanaaa
Feliitari mami scumpa
Multa sanatate tie tie si la bebe partners.gif

hellena09
Felicitaaaaaaaaaaari ,mami Ninina!!!!
Sa-ti traiasca puiutzul scump si drag!!


Saya
O veste minunata,sa-ti traiasca puiul mamico fericita,sa manance mult laptic sa creasca mare si frumos ca mami si tati,si vreau sa-l cunosc cat mai repede,felicitari Ninina! tzuc.gif
ssimmona
A nascut NININA???????????????????? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Cate emotii m-au cuprins cand am vazut topicul wub.gif ...
Draga Ninina, felicitari! Sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si protejat mereu de Cel de Sus! partners.gif
Acum fericirea voastra s-a intregit! Sunteti norocosi si binecuvantati! Imi dau lacrimile ...
love1.gif
simina_ana


Ninina....mamica fericita.....suntem alaturi de tine cu gandul....dupa 9 luni in sfarsit iti tii puiutul in brate!
Sa fie sanatos, cuminte si plin de noroc, iar voi parintii si Dumnezeu sa-i calauziti pasii!!
Asteptam cu sufletul la gura poze si povestea micutului tau!!!


roxikira
FELICITARI MAMI PENTRU MINUNEA TA DE BAIETEL partners.gif partners.gif partners.gif super.gif love1.gif love1.gif


bety_dumy
QUOTE(laurab @ Oct 8 2009, 12:30 PM) *
Am vorbit cu NININA, de vreo juma de ora, si era atat de fericita, era cu bebe langa ea. A nascut reprede si usor, are 49 de cm lungime si 2500 g. Mi-a mai spus ca deja a inceput sa pape, si o sa fie un mancacios.
Deocamdata e bebe fara nume, raspunde la numele de Baciu , numele de familie.
Inca o doare burtica, ceea e normal, si asteapta sa manance si sa bea ceva ca e foarte deshidratata.
Ce emotii m-au apucat cand am vb cu ea wacko.gif


SA-I TRANSMITI MULTA SANATATE SI REFACERE USOARA,SA DEA DD ca atat ea cat si bebele sa fie mereu sanatosi si sa se bucure de baietelul ei toata viata.


FELICITARI NININA PENTRU PUIUL TAU.


PUPICI PENTRU VOI
Imi30
Felicitari Ninina, bine ai venit pe lume ingeras!!!!!!!!!!!!!Sanatate multa si numai bucurii!!!!!!!!!!!! super.gif occasion.gif [color="#FF0000"][/color]
Miha79
Bine ai venit pe lume pui mic , sa cresti mare sa fi sanatos ! tzuc.gif

FELICITARI trandafir.gif frumoasa mamica partners.gif si tatic, va doresc sa fiti sanatosi si sa va bucurati de puisorul vostru mult dorit si asteptat !!!

occasion.gif
Lili

trandafir.gif
Bine ai venit !!! Lumea e la...piciorusele tale !
bratilove_a
Bravo, FELICITARI! floare2.gif 9704.gif 9704.gif tzuc.gif eusa_clap.gif bere.gif
Miha27X
QUOTE(mamiralu @ Oct 8 2009, 10:45 AM) *
bine ai venit puiut mic!!!!!sa ai o viata plina de bucurii ,,,sanatate ,,,iubire si fericire....!!!1


Ninina sa te bucuri de ingeras!

mamiralu stiu ca si tu ne vei face cat de curand o surpriza asa ca pupici si-ti suntem alaturi.............
Miha27X
QUOTE(ssimmona @ Oct 8 2009, 01:04 PM) *
A nascut NININA???????????????????? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Cate emotii m-au cuprins cand am vazut topicul wub.gif ...
Draga Ninina, felicitari! Sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si protejat mereu de Cel de Sus! partners.gif
Acum fericirea voastra s-a intregit! Sunteti norocosi si binecuvantati! Imi dau lacrimile ...
love1.gif


stai sa vezi ce lacrimi o sa-mi dea mie cand o sa primesc vestea ca ai nascut (la momentul potrivit) - mai ales ca burtikutza ta am vazut-o crescand de la speranta si dezamagiri pana la extaz si fericire!

anku
Felicitari Nina...uite ce repede a venit ziua in care iti baietelul in brate...
Vrem pozeeeeeeeeeeeeeeeee
e

Theo
Bine ai venit pe lume,pui drag si mult asteptat!
Draga mea Nininia,mii de felicitari pt.comoara voastra,astept cu nerabdare sa-l cunosc pe strunfuletzul vostru si sa ne impartasesti primele impresii.Va imbratisez cu mare drag!
TESYMO
QUOTE(laurab @ Oct 8 2009, 12:30 PM) *
Am vorbit cu NININA, de vreo juma de ora, si era atat de fericita, era cu bebe langa ea. A nascut reprede si usor, are 49 de cm lungime si 2500 g. Mi-a mai spus ca deja a inceput sa pape, si o sa fie un mancacios.
Deocamdata e bebe fara nume, raspunde la numele de Baciu , numele de familie.
Inca o doare burtica, ceea e normal, si asteapta sa manance si sa bea ceva ca e foarte deshidratata.
Ce emotii m-au apucat cand am vb cu ea wacko.gif

FELICITARI MAMI NININA! floare2.gif
PUI MIC, BACIU FARA NUME (inca) BINE AI VENIT PE LUME, SA CRESTI MARE SI SA FI SANATOS

roxanne
Doamne, a nascut Ninina! Cand am vazut topicul m-au trecut fiori....

Bine ai venit puiutz dulce! Mult noroc, multa sanatate si numai bucurii alaturi de mamica si taticul tau!

katy85
sa iti traiasca baietelul sa fie sanatos, mamico recuperare cat mai rapida, asteptam pozeeeeeee, pupici.
oktavia
Felicitari Ninina! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Sa va traiasca baiatul sanatos!
Pui iubit, bine ai venit pe lume!Sa ai o viata frumoasa si fericita plina de iubire.
alina gheorghita
Bine ai venit pe lume pui mic,Dumnezeu sa-ti ocroteasca pasii si sa te pazeasca de tot ce este rau alaturi de parintii tai,sa ai viata lunga cu sanatate!!!!!!!!!
ralucastef
BINE AI VENIT PUI MIC
NININA CELE MAI FRUMOASE GANDURI ALATURI DE PUIUL TAU
RECUPERARE USOARA


dolly3


felicitari, ninina ! sa va traiasca mica comoara si sa va aduca numai bucurii ! ma bucur mult pentru voi tzuc.gif
si...iarna asta fara plaja pe zapada... laugh.gif
meaw_ela

FELICITARI SCUMPA MEA! FELICITARI INTREGII FAMILII- SI BINE AI VENIT PE LUME PRINTZISHOR FRUMOS - SA AI PARTE NUMAI DE SUCCESE ,DRAGOSTE SI NOROC SI SA ADUCI BUCURII PARINTZILOR TAI ! RECUPERARE RAPIDA SI TOTALA FRUMOASA MEA! MII DE PUPICI-ASTEPT DETALII! love1.gif love1.gif love1.gif wub.gif
Alondra


Bine-ai venit Fabian!
Sa fiti sanatosi si fericiti, bravo mami, sa va bucurati de el!
eusa_clap.gif tzuc.gif floare2.gif
Sara1
Fata frumoasa, proaspat transformata in mamica, felicitari pentru puiul mic!!! Sa fie sanatos si sa aiba o viata plina de fericire pe care sa o reverse mereu asupra voastra!
Iti dai seama ca aseptam poze cu sufletul la gura! Va pup cu drag si bafta multa in noul drum alaturi de el! O sa fie munca multa si somn putin, dar o sa ai parte de cele mai minunate, pline de implinire si mindrie momente din viata ta! floare2.gif
ruby
felicitari si sa va bucurati de micutza voastra comoara !
ruxy
Ce bucurie....felicitari scumpa mamica partners.gif partners.gif partners.gif





Sunt fericita pentru tine partners.gif

Sa va traiasca! Sa va aduca numai bucurii!
USA
Iubitica mamicaaaa. FELICITARI SI DE LA NOI SI CUUU MULT DRAG ITI SPUNEM BINE AI VENIT PUIUC BINECUVANTAT DE NININA!

Sunt atat de fericita ptr voi.....de parca nici cuvintele nu mi le gasesc!
Pupik dulce la doi frumosi!




Si ptr o mamica dulce dulce, Felicitariii!
Claudia94
felicitari ninina multa sanatate si refacere usoara !!! si sa fiti fericiti , o familie implinita hug.gif

bun venit pe lume bebe de ninina sa fii sanatos si sa-ti asculti parintii hug.gif
lia maria71
PARCA MAI IERI NE SPUNEAI CA ESTI INSARCINATA SI,UITE AZI DEJA ITI TII ODORUL IN BRATE!!
SUNT FERICITA CA POT SA TE FELICIT PENTRU MINUNEA CARE AI ADUS-O PE LUME!!SA VA DEA DUMNEZEU SANATATE SI NUMAI BINE!!!

SI PENTRU MAMA UN BUCHET DE FLORI!!
G.Raluca
myshelle_f
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.