Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: As Avea Nevoie De Voi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
margeo99
am 2 copii un baiat de 3 ani la gradi si o fetita de aproape un an ,cu baiatul ma m-am descurcat dar acum si cu fata e mai greu ,hainele sunt scumpe,de jucarii nu mai vorbesc,de aceea va rog cine mai are hainute de fetita si mi le poate da si rupte,nu conteaza le cos cu drag ii multumesc din suflet,,chiar nu ne mia putem descurca,margeo99@yahoo.com,claudia
andaro
Claudia, de unde esti? Din ce judet?
Daca tot ai precizat ca situatia ta financiara este precara...ai apelat la vreun ONG? Sunt diferite fundatii/asociatii care ajuta familiile aflate in situatii de risc...cum este si cazut tau, de exemplu... oFloare1.gif
margeo99
nu am apelat.mai cred ca sunt oameni binevoiti si iti dau o mana de ajutor atunci cand chiar ai nevoie.
andaro
Da, da...ai dreptate ... oamenii te ajuta ( care te ajuta ) doar ocazional insa daca esti in evidenta unor ONG-uri...acestea o sa te ajute mereu, depinde de situatia ta financiara/materiala etc... oFloare1.gif
Lili
QUOTE(margeo99 @ Oct 4 2009, 12:56 PM) *
am 2 copii un baiat de 3 ani la gradi si o fetita de aproape un an ,cu baiatul ma m-am descurcat dar acum si cu fata e mai greu ,hainele sunt scumpe,de jucarii nu mai vorbesc,de aceea va rog cine mai are hainute de fetita si mi le poate da si rupte,nu conteaza le cos cu drag ii multumesc din suflet,,chiar nu ne mia putem descurca,margeo99@yahoo.com,claudia


Claudia, poti sa specifici adresa de expeditie ?! trandafir.gif
margeo99
QUOTE(Lili @ Oct 7 2009, 02:53 AM) *
Claudia, poti sa specifici adresa de expeditie ?! trandafir.gif

matei voievod 103-113 bl o3 sc a ap5 bucuresti sector 2
olive20
QUOTE(margeo99 @ Oct 30 2009, 02:38 PM) *
matei voievod 103-113 bl o3 sc a ap5 bucuresti sector 2

stii cu aproximatie cate kg are fetita???
margeo99
QUOTE(olive20 @ Oct 30 2009, 07:06 PM) *
stii cu aproximatie cate kg are fetita???

are 9 kg.multumesc
margeo99
QUOTE(margeo99 @ Nov 2 2009, 08:22 PM) *
are 9 kg.multumesc

CREZI CA MA POTI AJUTA?MULTUMESC DIN SUFLET DACA O FACI
olive20
QUOTE(margeo99 @ Nov 2 2009, 06:44 PM) *
CREZI CA MA POTI AJUTA?MULTUMESC DIN SUFLET DACA O FACI

te rog da-mi add la id-ul:samiraolivia2004 si vedem cum facem
margeo99
multumesc pt ajutor
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.