Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Printesa Olandeza
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog ruby
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
manu1981
Cum maine vom pleca de acasa si nu vom reveni decat la o saptamana dupa Sfintele sarbatori va uram de pe acum.
Lumea cea cereasca si nespusa bucurie a Sfintei Invieri sa se salasluiasca intre noi, iar Hristos, Cel ce a biruit moartea, sa reverse asupra noastra pace, sanatate si belsug de bucurii duhovnicesti!!! Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!



Rose68
Multumim de vizita si va mai asteptam pe la noi
Rose si Andreea
ruby
la cerere pt carmen (copilasi de septembrie 2008)!

ruby in fata DOMULUI din KÖLN!


ne jucam in dulap!


noile incaltari pt primavara




geaca de primavara



cam inclare pozele ,trebuie sa serg lentila la camera ...scuze !
ruby
pe iepurasul asta l-am primit ieri de la tati!
anku
QUOTE(ruby @ Mar 27 2010, 02:14 PM) *
la cerere pt carmen (copilasi de septembrie 2008)!

ruby in fata DOMULUI din KÖLN!


ne jucam in dulap!


noile incaltari pt primavara




geaca de primavara



cam inclare pozele ,trebuie sa serg lentila la camera ...scuze !

mai mai...ce surpriza frumoasa
de unde ai achizitionat sandalutele alea asa de frumoase???
alea cu mov sunt mortale
zau dc am vazut in oras la noi asa de frumoase...
ce seamana carutul vostru cu al nostru...
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
vreau sa zic ca si eu am suport exact asa ptr lumanari...dar exact...
iti poopam copii cei frumosi... tzuc.gif
ruby
QUOTE(anku @ Mar 27 2010, 06:38 PM) *
mai mai...ce surpriza frumoasa
de unde ai achizitionat sandalutele alea asa de frumoase???
alea cu mov sunt mortale
zau dc am vazut in oras la noi asa de frumoase...
ce seamana carutul vostru cu al nostru...
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
vreau sa zic ca si eu am suport exact asa ptr lumanari...dar exact...
iti poopam copii cei frumosi... tzuc.gif



ei ..nu ai tu fata ,ca le vedeai de altfel ! le-am luat din deichmann ,cele cu mov sant din piele si sant de dus oriunde ,cei cu cyclam sant doar pentru parc ,sant extrem de usori !

la mine in sufragerie sant culorile ce predomina sant cele ale lumanarilor ...iar suportul e usor de combinat...eu l-am asociat cu lumanarile ,asa protezej mobila cand le deschid .nu curge ceara pe alaturi...

iar carutzul e marca quinny- free style .
pupici si o sambata placuta alaturi de mis si darius!
anku
QUOTE(ruby @ Mar 27 2010, 08:06 PM) *
ei ..nu ai tu fata ,ca le vedeai de altfel ! le-am luat din deichmann ,cele cu mov sant din piele si sant de dus oriunde ,cei cu cyclam sant doar pentru parc ,sant extrem de usori !

la mine in sufragerie sant culorile ce predomina sant cele ale lumanarilor ...iar suportul e usor de combinat...eu l-am asociat cu lumanarile ,asa protezej mobila cand le deschid .nu curge ceara pe alaturi...

iar carutzul e marca quinny- free style .
pupici si o sambata placuta alaturi de mis si darius!

sapt trecuta am fost la Daichmann ptr Darius
dar cred ca inca nu erau... rolleyes.gif
carmen.cati
Mersi ca ai postat....

Frumoase incaltarile..mai ales cele pentru parc....imi place si gecuta...sa le poarte sanatoasa.. oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif
kerstin09
Buna frumoasa mea doamna trandafir.gif
Ce mai faceti voi?
Imi era dor de voi,dar de cind cu serviciul nu mai am timp de net mai deloc.....
Am vazut poze cu frumoasa Ruby tzuc.gif doamne tu Mirela ce a crescut de cind nu am mai vazut poze cu ea,si ce hainuze frumoase de primavara i-ai cumparat,e o dulce.....
Va imbratisez cu mare drag si dor trandafir.gif
pupici multiiiiii de la noi.....
natsandrea
QUOTE(ruby @ Mar 27 2010, 04:29 PM) *
pe iepurasul asta l-am primit ieri de la tati!

cred ca esti o fetita f cuminte daca deja ai primit iepuras...sa fii sanatoasa si sa cresti mare printesa ruby
ruby
QUOTE(anku @ Mar 28 2010, 12:05 AM) *
sapt trecuta am fost la Daichmann ptr Darius
dar cred ca inca nu erau... rolleyes.gif

cred ca difera de la filiala la filiala .ieri am fost in alt oras la shopping si acolo aveau alte modele .

QUOTE(carmen.cati @ Mar 28 2010, 12:21 AM) *
Mersi ca ai postat....

Frumoase incaltarile..mai ales cele pentru parc....imi place si gecuta...sa le poarte sanatoasa.. oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif oFloare1.gif

cu placere.saptamana asta o sa ii mai iau cite ceva ,o sa postez iar!te asteptam si pe tine cu pozele promise .

QUOTE(kerstin09 @ Mar 28 2010, 10:59 AM) *
Buna frumoasa mea doamna trandafir.gif
Ce mai faceti voi?
Imi era dor de voi,dar de cind cu serviciul nu mai am timp de net mai deloc.....
Am vazut poze cu frumoasa Ruby tzuc.gif doamne tu Mirela ce a crescut de cind nu am mai vazut poze cu ea,si ce hainuze frumoase de primavara i-ai cumparat,e o dulce.....
Va imbratisez cu mare drag si dor trandafir.gif
pupici multiiiiii de la noi.....

hey! buna!
si tu mi-ai lipsit .blogul tau era mereu full cu poze ,mereu pe prima pagina ,dar acum de cand intri mai rar ...e greu asa ,si servici si casa si 2 copii ,te inteleg ca nu iti mai ramane timp de net!

va pupam si noi cu drag si sper sa ne mai auzim !


QUOTE(natsandrea @ Mar 28 2010, 12:45 PM) *
cred ca esti o fetita f cuminte daca deja ai primit iepuras...sa fii sanatoasa si sa cresti mare printesa ruby

cuminte zici? nu stiu ce te face sa crezi asta? haha ,ah ,nu e chiar rea ,dar nici cuminte nu o pot numi .are personalitate si nu e usor de manuit ,cu toate ca am instructiunile de folosire memorate ...citeodata se mai si deregleaza ,dar ma uit la sfarsitul manualului la probleme si gasesc eu solutia ideala...

sa aveti o zi frumoasa!pupici!
mir0108
ai mami doi frumosi! partners.gif
cand ma uit la ei in poza,simt ca aiman este tare atent si are mare grija de surioara lui ..chiar daca de multe ori il necajeste ,sunt convinsa! partners.gif



pantofi identic sunt si la noi in daichmann,mi-au placut si mie tare mult!...sa ii poarte sanatoasa! si sunt sigura ca o rasfata mami cu tot ce isi doreste sau are nevoie...!




ruby
QUOTE(mir0108 @ Mar 30 2010, 10:55 AM) *
ai mami doi frumosi! partners.gif
cand ma uit la ei in poza,simt ca aiman este tare atent si are mare grija de surioara lui ..chiar daca de multe ori il necajeste ,sunt convinsa! partners.gif
pantofi identic sunt si la noi in daichmann,mi-au placut si mie tare mult!...sa ii poarte sanatoasa! si sunt sigura ca o rasfata mami cu tot ce isi doreste sau are nevoie...!



asa e iuliana ,e mereu atent cu ea ! protectiv! ca un frate mai mare ce e!
asa ,aveti si voi deichmann in zona? bun asa !ma intreb cat costa acolo o asa pereche?
ruby
noi am fost la cumparaturi ...a complectat pt Aiman garderoba si am reusit printre picaturi sa pun mana si pe ceva pt ruby ,la Zara.
punem pozici ,pentru fanii nostrii!se poarta din nou blugul.trebuie sa ii caut inca o geaca din blug sa mearga si niste chucksi de la convers .ah ,lista e lunga ,dar iau si eu in functie de cheful lui ruby ,azi mi-a scos iar par alb ,ca are boala pe pantofi si a zapacit tot prin ZARA ...asta e!



mir0108
QUOTE(ruby @ Mar 30 2010, 04:16 PM) *
asa e iuliana ,e mereu atent cu ea ! protectiv! ca un frate mai mare ce e!
asa ,aveti si voi deichmann in zona? bun asa !ma intreb cat costa acolo o asa pereche?

cei din piele in jur de 30 euro...iar ceilalti ceva mai ieftin!(sunt elefanten, cred..nu am retinut !!)
da ,este magazinul in oras si il frecventez des..si azi poate dau o raita pe acolo ,vrea luisa pantof sport!

stiu cum e cu copiii!si luisa o alinta pe sora-sa de nu se mai poate...!se inteleg de minune amandoua..cu toate ca asta mica uneori o trage de par ,pisca etc!!asa ..din prea multa dragoste ! love1.gif iar pe luisa o distreaza /(in general )chestia asta!
si in orice fac ..sunt amandoua!se tine miru ca scaiul dupa luisa..iar de nu!o atrage luisa cu ceva! biggrin.gif
ruby
paote o va face pe manechinul mai tarziu cand se va trezi...
ruby
QUOTE(ruby @ Mar 30 2010, 05:16 PM) *
asa e iuliana ,e mereu atent cu ea ! protectiv! ca un frate mai mare ce e!
asa ,aveti si voi deichmann in zona? bun asa !ma intreb cat costa acolo o asa pereche?

ce pe faza ai fost ...coincidenta ,sa fim in acelasi timp pe forum!
mir0108
QUOTE(ruby @ Mar 30 2010, 04:26 PM) *
ce pe faza ai fost ...coincidenta ,sa fim in acelasi timp pe forum!

hi ,coincidente!

fac temele cu luisa si astept sa se trezeasca miruna sa mergem la cumparaturi...ca aseara am ajuns in oras la 17 ,30!deja tarziu...magazinele(in care voiam sa intru) inchid la 18 sau 19!
ruby
QUOTE(mir0108 @ Mar 30 2010, 05:29 PM) *
hi ,coincidente!

fac temele cu luisa si astept sa se trezeasca miruna sa mergem la cumparaturi...ca aseara am ajuns in oras la 17 ,30!deja tarziu...magazinele(in care voiam sa intru) inchid la 18 sau 19!


teme? nu santeti in vacanta? noi daaaaaaaa...

spor la cumparaturi ,sa ne arati ce cumperi! pupici!
mir0108
QUOTE(ruby @ Mar 30 2010, 04:39 PM) *
teme? nu santeti in vacanta? noi daaaaaaaa...

spor la cumparaturi ,sa ne arati ce cumperi! pupici!

vacanta incepe vineri..si e doar de o saptamana!!!! wife.gif
sa vad ce resusesc sa cumpar!din oraselul nostru nu am facut de multa vreme cumparaturi ,am preferat mallurile!
partners.gif pt caliatate si preturi! rolleyes.gif
natsandrea
elena-koller
Va urez un Paste Fericit!

USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif

Mikaell
Imi30
ruby
QUOTE(natsandrea @ Mar 31 2010, 05:24 PM) *



QUOTE(elena-koller @ Apr 1 2010, 09:57 PM) *
Va urez un Paste Fericit!




QUOTE(USA @ Apr 1 2010, 10:01 PM) *
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif



QUOTE(Mikaell @ Apr 2 2010, 02:34 AM) *



QUOTE(Imi30 @ Apr 2 2010, 09:28 AM) *



natsandrea ,elena-koller ,mikaell,imi30,USA ,mersi pt urari ! si voua un paste fericit cu tot ce e mai bun!
anku
sarbatori fericite din partea noastra!!!

Rose68


Pupicei de la Rose68 si Andreea
pustiks
maria26
ruby
multumesc tuturor fetelor pt urari!
si eu va doresc voua un paste fericit ! din lipsa de timp ,nu imi permit sa intru si eu la voi pe blog-uri ,cu toate ca mi-as dori ! so,va multumesc aici!

pupici dulci!
myha_ela1983
anastasia80
ruby
multumesc de urari si de vizita !!!
ruby
POZELE LUNII MARTIE !!!





mirela bz
QUOTE(ruby @ Apr 8 2010, 09:09 PM) *
POZELE LUNII MARTIE !!!






buna seara !!!
ce printesa domnisorica avem noi aici ........e o dulce tzuc.gif
imi place muuuult bluzita alba .......asa mai mami bine ca ai recuperat cu pozele ! yes.gif
mirela bz
ce fain ii sta parul ..........ii dai cu ceva sau asa este el cuminte!? anima1.gif cool.gif
ruby
QUOTE(mirela bz @ Apr 8 2010, 10:41 PM) *
ce fain ii sta parul ..........ii dai cu ceva sau asa este el cuminte!? anima1.gif cool.gif


ii dau cu gel special pt copii .zwitsal!
bluzita alba e de la ,,zara,, .am inteles ca e si in ro!
mersi de vizita ,o sa trec si eu pe la voi,in curand!
dekko_flori
QUOTE(ruby @ Apr 8 2010, 10:09 PM) *
POZELE LUNII MARTIE !!!






ce mare a crescut rubi rolleyes.gif
e superba micuta
si are niste oki rapitori
sa te bucuri de ea si numai bine va trasmitem din partea noastra
e o frumoasa rubinica demult nu o mai vazusem
pupici multi tzuc.gif hug.gif
ruby
QUOTE(dekko_flori @ Apr 9 2010, 11:54 AM) *
ce mare a crescut rubi rolleyes.gif
e superba micuta
si are niste oki rapitori
sa te bucuri de ea si numai bine va trasmitem din partea noastra
e o frumoasa rubinica demult nu o mai vazusem
pupici multi tzuc.gif hug.gif


hei ,lume noua!
mersi de vizita ,flori ! cam rar pe forum! sau intri pe alte topicuri si nu te vad eu?
si eu as vrea sa vaz poze cu fetita ta ,dar esti cam ,,zgarcita,,nu prea pui ,m-am uitat si la voi pe blog ...
sper ca santeti bine !

pupici si din partea noastra si sper sa ne mai auzim!
Mih@ela
QUOTE(ruby @ Apr 8 2010, 08:09 PM) *
POZELE LUNII MARTIE !!!



Chiar ca e o printesa!O printesa superba!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
kerstin09
Ce cocheta si frumoasa este Ruby tzuc.gif o dulcica.... imi place mult hainuzele ce le-ai cumparat pentru ruby.....Ce mai faceti Mirela?
Tania_25
QUOTE(ruby @ Apr 8 2010, 08:09 PM) *
POZELE LUNII MARTIE !!!







Printesica frumoasa e Ruby! love1.gif Ce frumos o imbraci mami, e foarte stilata... tzuc.gif hug.gif wub.gif
mirela bz
QUOTE(ruby @ Apr 9 2010, 10:34 AM) *
ii dau cu gel special pt copii .zwitsal!
bluzita alba e de la ,,zara,, .am inteles ca e si in ro!
mersi de vizita ,o sa trec si eu pe la voi,in curand!

noi suntem in urma cu pozele!!!
doar prin mall sa fie zara , o sa merg si eu sa caut ......vad ca in general ai lucruri de la zara si sunt f frumoase si bineinteles de calitate !
ruby
QUOTE(Mih@ela @ Apr 9 2010, 03:50 PM) *
Chiar ca e o printesa!O printesa superba!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

mersi!
mi-ar fi placut sa am 2 printese ,dar ma multumesc si asa,acum! trandafir.gif

QUOTE(Tania_25 @ Apr 9 2010, 04:47 PM) *
Printesica frumoasa e Ruby! love1.gif Ce frumos o imbraci mami, e foarte stilata... tzuc.gif hug.gif wub.gif

pai cate fete are mama? cu baietii e mai simplu .Ruby (sau mai bine zis mama)e fashion freak...si sincer ar fi si pacat sa nu le ei la copii .sant atat de frumoase si au si preturi acceptabile.


QUOTE(mirela bz @ Apr 9 2010, 05:27 PM) *
noi suntem in urma cu pozele!!!
doar prin mall sa fie zara , o sa merg si eu sa caut ......vad ca in general ai lucruri de la zara si sunt f frumoase si bineinteles de calitate !

da,sant preferatele mele .si mexx si esprit imi mai plac pt copii.dar zara e nr 1 ,sant exact pe gustul meu.nu imi e deloc greu sa cumpar de acolo.
anku
QUOTE(ruby @ Apr 8 2010, 08:09 PM) *
POZELE LUNII MARTIE !!!


chiar i sta parul misto...
in stilul tau.... partners.gif
ruby
pozele lunii aprilie
mesterind la patutz



cu mami si tati la plimbare




ce imi place baitza...
ruby
mai adaugam niste pozici pt luna aprilie!






ruby
ce distractieeeee...plimbari in carutzul papusilor!!!




mami a mea ,ma tot urmareste ! i-am zis ca sant mare si mananc singura ,deja!

natsandrea
forte scumpica printesica hug.gif...va pupam
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.