Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Muzica Mea Preferata
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog laura83
laura83
Una dintre melodiile care imi plac mie in momentul asta este aceasta......cu dedicatie pt voi dragelor.
laura83
Laura Stoica este una dintre preferatele mele....sau mai bine zis a fost crybaby.gif



anku
QUOTE(laura83 @ Sep 20 2009, 10:37 AM) *
Laura Stoica este una dintre preferatele mele....sau mai bine zis a fost crybaby.gif




si mie imi placea tare mult laura stoica sad.gif
laura83
UB40 love1.gif



laura83
QUOTE(anku @ Sep 20 2009, 11:45 AM) *
si mie imi placea tare mult laura stoica sad.gif

biata de ea........ oFloare1.gif
laura83
o melodie fff draga mie
laura83
liliana2u
Laura, frumoase melodii oFloare1.gif imi mai place si 'Chiar daca" a lui Chilian.. iar de la UB 40 - Kingston Town.

iar pt cei/le indragostiti/e de iubire, va doresc sa traiti mereu "A love so beautiful" partners.gif



sa fiti iubiti/e!
liliana2u
iar asta pt puiuta mea, indragostita de "Beauty and the Beast".. si de melodia de mai jos rolleyes.gif
Tonight I celebrate my love for you

laura83
QUOTE(liliana2u @ Oct 18 2009, 10:16 PM) *
Laura, frumoase melodii oFloare1.gif imi mai place si 'Chiar daca" a lui Chilian.. iar de la UB 40 - Kingston Town.

iar pt cei/le indragostiti/e de iubire, va doresc sa traiti mereu "A love so beautiful" partners.gif



sa fiti iubiti/e!

Si miw imi place "Chiar daca" numai ca e atat de trista....... iar UB40 imi place absolut orice. floare2.gif
laura83
QUOTE(liliana2u @ Oct 18 2009, 10:18 PM) *
iar asta pt puiuta mea, indragostita de "Beauty and the Beast".. si de melodia de mai jos rolleyes.gif
Tonight I celebrate my love for you


Pupici la puiuta ta! tzuc.gif
laura83
Pentru tine Liliana cu mult drag tzuc.gif

liliana2u
Laura, iti multumesc, o sa o ascult de-acasa, ca aici nu o vad.. tzuc.gif
si ca o paranteza la preferintele noastre muzicale comune, Ilinca dimineata, mergand spre masina: 'ploua, ploua peste imina mea' .. am ras si am inceput bine saptamana desi e mohorat afara.
o saptamana excelenta si tie, fetelor! trandafir.gif
laura83
QUOTE(liliana2u @ Oct 19 2009, 11:47 AM) *
Laura, iti multumesc, o sa o ascult de-acasa, ca aici nu o vad.. tzuc.gif
si ca o paranteza la preferintele noastre muzicale comune, Ilinca dimineata, mergand spre masina: 'ploua, ploua peste imina mea' .. am ras si am inceput bine saptamana desi e mohorat afara.
o saptamana excelenta si tie, fetelor! trandafir.gif

Da, se pare ca suntem pe aceiasi lungime de unde!!!
Multumesc la fel si voua tzuc.gif
laura83
o alta melodie care imi ridica parul....varianta Lamar

..si varianta Gheorghe Zamfir
liliana2u
Laura, draga mea, am reusit sa reascult melodia dedicata mie, iti multumesc floare2.gif ... atat de binevenita a fost desi e asa de trista sad.gif
liliana2u
Laura, pt tine:
Bed of trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , cred ca toate ne dorim sa fim astfel rasfatate rolleyes.gif

laura83
QUOTE(liliana2u @ Oct 19 2009, 10:50 PM) *
Laura, pt tine:
Bed of trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , cred ca toate ne dorim sa fim astfel rasfatate rolleyes.gif


Multumesc frumos, iubita mea!!!! floare2.gif Doamne ce il mai iubeam in tinerete wub.gif
liliana2u
QUOTE(laura83 @ Oct 20 2009, 02:57 PM) *
Multumesc frumos, iubita mea!!!! floare2.gif Doamne ce il mai iubeam in tinerete wub.gif


ca acum oi fi baba mad.gif
baba mi-s eu ca mai mare.. tu esti in floarea tineretii.. rolleyes.gif
laura83
QUOTE(liliana2u @ Oct 20 2009, 05:05 PM) *
ca acum oi fi baba mad.gif
baba mi-s eu ca mai mare.. tu esti in floarea tineretii.. rolleyes.gif

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif nu sunt baba iubita, dar il iubeam cand aveam vreo 14 ani....asa ca era in tinerete........
laura83
laura83
laura83
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.