Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Din Intelepciunea Nativilor Americani...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Religie si spiritualitate
ruxy


mirumati
Wow...super, mi-a placut tare mult!
ruxy
QUOTE(mirumati @ Sep 18 2009, 11:25 PM) *
Wow...super, mi-a placut tare mult!

partners.gif imi pare bine ca ti-a placut draga mea trandafir.gif
ruxy
trandafir.gif  
ankaA
Farte frumos,daca ar toata lumea asa ,ar fi raiul pe pamant,din pacate,sunt din ce in ce mai multi oameni rai,care nu mai au principii,moralitate si frica de Dumnezeu si de care nu sti cum sa te feresti zi de zi.
ruxy
QUOTE(ankaA @ Mar 10 2010, 04:49 PM) *
Farte frumos,daca ar toata lumea asa ,ar fi raiul pe pamant,din pacate,sunt din ce in ce mai multi oameni rai,care nu mai au principii,moralitate si frica de Dumnezeu si de care nu sti cum sa te feresti zi de zi.

Cata dreptate ai.... trandafir.gif
oktavia
Frumos si adevarat. Intr-un singur cuvant IUBIRE. Iubind tot ce te inconjoara, daruind bine prin fapte, cuvant, simtire, asa cum poti si stii. Fiind tolerant si respectand tot ce inseamna viata, vei fi pur si simplu multumit cu tine, nu spun fericit, e un cuvant prea mare. Multumit si asta se va vedea in orice lucru pe care-ti pui amprenta.Fie si o mancare...
Daca nu pot cel putin incerc cate putin in fiecare zi. Si uneori mai uit .Dar exista oameni ca tine Ruxi care imi aduc aminte.......Iti multumesc! trandafir.gif
ruxy
QUOTE(oktavia @ Mar 14 2010, 11:13 PM) *
Frumos si adevarat. Intr-un singur cuvant IUBIRE. Iubind tot ce te inconjoara, daruind bine prin fapte, cuvant, simtire, asa cum poti si stii. Fiind tolerant si respectand tot ce inseamna viata, vei fi pur si simplu multumit cu tine, nu spun fericit, e un cuvant prea mare. Multumit si asta se va vedea in orice lucru pe care-ti pui amprenta.Fie si o mancare...Daca nu pot cel putin incerc cate putin in fiecare zi. Si uneori mai uit .Dar exista oameni ca tine Ruxi care imi aduc aminte.......Iti multumesc! trandafir.gif

Gandesti ca si mine Oktavia...multumesc pentru cuvintele tale calde partners.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.