Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Madonnei I S-a Făcut Rău De Două Ori în Timpul Concertului De La Sofia - Vezi Video
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
maryhynt
Deși i s-a făcut rău de două ori în timpul concertului susținut în Bulgaria, Madonna a refuzat să anuleze ultimele două concerte incluse în turneul mondial "Sticky and Sweet".

click aici : MADONNEI I-A FOST RAU !

Programul încărcat, orele nesfârșite petrecute în sala de fitness și turneul mondial par să-și fi pus amprenta asupra stării de sănătate a artistei.

Sâmbătă seară, regina muzicii pop a fost la un pas de a se prăbuși pe scena din Bulgaria, în timp ce interpreta piesa "Holiday". Unul dintre dansatorii divei a fost pe fază și a ținut-o în brațe pe Madonna, preț de câteva secunde, până când aceasta și-a revenit. Ghinionul a urmărit-o pe artistă și în culise, unde a leșinat.

"Madonna era foarte îngrijorată. A trebuit să se așeze și să ia o pauză mai lungă, între piese. A refuzat să oprească show-ul. Se pare că artista suferă de anemie", a povestit o sursă din anturajul divei.

Deși a fost sfătuită să amâne cele două show-uri din Israel, Madonna s-a încăpățânat să respecte programul, preferând să se odihnească după ultimul concert.

marimaria
Are totusi 50 de ani.........
maryhynt
QUOTE(marimaria @ Sep 4 2009, 12:31 PM) *
Are totusi 50 de ani.........

da ! si la varsta ei arata f bine!
roxanne
Si totusi varsta isi spune cuvantul...ar trebui sa faca si ea o pauza de un ceiuletz si un piscot... biggrin.gif
maryhynt
QUOTE(roxanne @ Sep 4 2009, 01:26 PM) *
Si totusi varsta isi spune cuvantul...ar trebui sa faca si ea o pauza de un ceiuletz si un piscot... biggrin.gif

PAI NU CRED K E DE ACORD K ZICE K SE INGRASA! STII CUM SUNT VEDETELE NU? CU FITE MULTE!
roxanne
QUOTE(maryhynt @ Sep 4 2009, 01:28 PM) *
PAI NU CRED K E DE ACORD K ZICE K SE INGRASA! STII CUM SUNT VEDETELE NU? CU FITE MULTE!


yes.gif ...pai cred ca asta n-a mai mancat un piscot de cand avea 5 ani.... 68.gif
maryhynt
QUOTE(roxanne @ Sep 4 2009, 01:38 PM) *
yes.gif ...pai cred ca asta n-a mai mancat un piscot de cand avea 5 ani.... 68.gif

cred k asa e ! mai ales k ea era cand era f mica fff saraca...cauta mancare in gunoi!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.