Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Baschet. Cu Mingea La Cos
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Filme > Filme haioase. Mamicile UtileCopii - mereu vesele, mereu zambitoare :)
Andrei
Baschet. Cu mingea la cos smile.gif
marimaria
Da-s tari tipii astia....si nu joaca pe nicaieri? Ar fi fruncea oricarei nationale biggrin.gif
oktavia
Foarte frumos...mi-e dor sa joc baschet.Eu as fi vrut sa vad ratarile, ca cea de la sfarsitul filmuletului...... rolleyes.gif
Andrei
ma tot uit si ma intreb daca nu cumva sunt trucaje ohmy.gif
dyana
Andrei, te-ai plictisit deja de bicla si ai auzit ca si baschetul te face zvelt? wink.gif
Andrei
tocmai am fost cu bicla smile.gif ma dor picioarele de mor liwlol.gif
dyana
Eii, lasa... sa vezi ce frumos o sa fie la toamna, dacao sa mai mergi tot asa rolleyes.gif. O sa uiti de picioare. tongue.gif
Andrei
daca o sa ploua ca ieri... la revedere bicicleta sad.gif
dyana
Cica in septembrie o sa fie cald... chef sa ai, lasa pretextele liwlol.gif

Dar ia zi: cat ai mai slabit? (din ce spune cantarul, nu prietenii )
Andrei
n-am cantar. iar dupa wendul trecut cu mici si bere... pot spune ca m-am ingrasat la loc, in caz ca mai slabisem liwlol.gif
myshelle_f
QUOTE(dyana @ Sep 1 2009, 11:10 PM) *
Cica in septembrie o sa fie cald... chef sa ai, lasa pretextele liwlol.gif

Dar ia zi: cat ai mai slabit? (din ce spune cantarul, nu prietenii )


da, da......al meu a facut burta de la mersul cu bitza!!! liwlol.gif liwlol.gif
Andrei
QUOTE(myshelle_f @ Sep 1 2009, 11:13 PM) *
da, da......al meu a facut burta de la mersul cu bitza!!! liwlol.gif liwlol.gif


sa stii. liwlol.gif nici chiar asa.. dar parca nu se simte nicio diferenta liwlol.gif
dyana
Amicul meu de care povesteam ca a mers cu bicicleta vreo 2 ani, acum vrea sa isi ia motor. L-am surprins odata zicand: "eeh, o sa fac cocoasa si burta da asta e...tot eu o sa fiu" liwlol.gif)
myshelle_f
QUOTE(Andrei @ Sep 1 2009, 11:14 PM) *
sa stii. liwlol.gif nici chiar asa.. dar parca nu se simte nicio diferenta liwlol.gif


am cam deviat noi de la subiect, dar asta e cu noile bitze: is facute sa mergi cat se poate de usor pe ele fara cel mai mic efort!!! mie nu-mi placea sa schimb prea mult pinioanele la deal ca nu mai faceam forta si ziceai ca pedalez in gol!!!
dyana
QUOTE(myshelle_f @ Sep 1 2009, 10:21 PM) *
am cam deviat noi de la subiect, dar asta e cu noile bitze: is facute sa mergi cat se poate de usor pe ele fara cel mai mic efort!!! mie nu-mi placea sa schimb prea mult pinioanele la deal ca nu mai faceam forta si ziceai ca pedalez in gol!!!

ce discutii elevate despre bicicleta! doh.gif eu credeam ca e de ajuns sa te urci pe ea si...gata tongue.gif
Mih@ela
QUOTE(Andrei @ Sep 1 2009, 04:50 PM) *
Baschet. Cu mingea la cos smile.gif

Wow!
oktavia
QUOTE(Andrei @ Sep 1 2009, 09:15 PM) *
ma tot uit si ma intreb daca nu cumva sunt trucaje ohmy.gif

Cred ca daca repeta cam de 600 de ori au sanse laugh.gif ......Asa ma intreb eu cand ma uit la campionatul de Trickshot Biliard. rolleyes.gif
ruxy
QUOTE(Andrei @ Sep 1 2009, 05:50 PM) *
Baschet. Cu mingea la cos smile.gif

Oauuuu nu sunt trucaje....sunt ei profi smile.gif
Andrei
dar de astia ce ziceti? liwlol.gif

ruxy
QUOTE(Andrei @ Sep 2 2009, 10:09 AM) *
dar de astia ce ziceti? liwlol.gif


Oauuu ce tare...joaca dur laugh.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.