Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Lazariuc și Ion Ion Țiriac, Nuntă în Secret!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
maryhynt
Unele dintre cele mai mediatizate vedete din țară, Ileana Lazariuc și Ion Ion Țiriac, se vor căsători
în mare secret, MAINE. Chiar dacă în organizarea nunții sunt implicate peste 100 de persoane
, nimeni nu vrea să sufle o vorbă.

După șapte ani de iubire și doi copii împreună, Ion Ion Țiriac și Ileana Lazariuc ajung la altar
. În ziua nunții, va fi creștinat și cel de-al doilea moștenitor al imperiului Țiriac, Nicola, născut în urmă
cu două luni la Paris. Ion Ion și Lazariuc s-au căsătorit civil în aprilie, la Monte Carlo.

Și-au dorit, însă, ca nunta să o facă în țară, la data de 30 august. După cununia religioasă
, nuntașii vor merge în localul Le Gaga din București, care se pare că va fi împânzit de peste
50 de bodyguarzi, iar înăuntru vor fi lăsați pe bază de buletin doar cei ce sunt pe listă.


Am încercat să intrăm în legătură cu firma de pază, pentru confirmarea informațiilor, însă au
refuzat să vorbească pe această temă.

Nici organizatorii nunții nu au răspuns solicitării Click! pentru informații. Potrivit zvonurilor, însă,
cei doi au ales un tort înalt de aproape doi metri, din marțipan și spumă de fructe, preparat special
după o rețetă belgiană.

Am aflat că aranjamentele florale au fost cele mai costisitoare, aceștia alegând trandafiri albi,
orhidee thailandeze și hortensii. Seniorul a avut grijă să amplaseze și o bucătărie într-un cort, astfel
încât preparatele să fie servite calde.


Anastasia le pregătește o surpriză celor doi


La nuntă va fi prezentă și mama Ilenei, Anastasia Lazariuc, care nu va urca pe scenă să își încânte
copiii și prietenii. Alături de ea o să mai fie prezent și fratele miresei, doar tatăl acesteia lipsind de
pe lista invitaților.

?În primul rând o să particip la nuntă în calitate de mamă a miresei, pentru că este o zi emoționantă
pentru ea și trebuie să îi fiu alături. Deocamdată nu m-au angajat să cânt la nunta lor, însă o voi face
cu plăcere, în mod spontan pentru a-i surprinde?, spune zâmbind Anastasia
maryhynt
era si timpul ! eu le urez casa de piatra si multa fericire alaturi de copilasii lor!
lia maria71
oare de ce atat seret? ce s-ar fi putut intampla?? au vreun motiv sa se ascunda?
sau doar faptul ca au fitze???
Mih@ela
QUOTE(lia maria71 @ Aug 30 2009, 02:24 PM) *
oare de ce atat seret? ce s-ar fi putut intampla?? au vreun motiv sa se ascunda?
sau doar faptul ca au fitze???

aere de vedete.. doh.gif doh.gif doh.gif
marimaria
QUOTE(lia maria71 @ Aug 30 2009, 04:24 PM) *
oare de ce atat seret? ce s-ar fi putut intampla?? au vreun motiv sa se ascunda?
sau doar faptul ca au fitze???

Cu cat mai mult mister cu atat mai mult ziarele de scandal fac bani............iar ei isi mentin locul in lista VIP-urilor si nu intra in anonimat.
marimaria
Imi aduc si acum aminte cand a venit pt prima data mama-sa in Romania si canta si prezenta pe fetita ei Ilenuca (asa o numea)..........era pe vrema lui Grigore Vieru..........erau oameni modesti si rusinosi si acu se dau mari personalitati.
Ce poate face banul din om...........
natsandrea
QUOTE(maryhynt @ Aug 30 2009, 01:30 AM) *
era si timpul ! eu le urez casa de piatra si multa fericire alaturi de copilasii lor!

yes.gif yes.gif
delala

Daca s-ai iubit asa de mult de ce s-a insurat I. I. Tiriac cu M. Marinescu?
maryhynt
QUOTE(delala @ Sep 1 2009, 03:16 PM) *
Daca s-ai iubit asa de mult de ce s-a insurat I. I. Tiriac cu M. Marinescu?

PENTRU K LA FORTAT TACSU ! IA ZIS CA IL DEZMOSTENESTE DAK MAI SE VEDE CU ILEANA! DAR...DRAGOSTEA ADEVARATA INVINGE!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.