Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Evolutia Bebelusului Meu Mult Dorit
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog alisamon
Pagini: 1, 2
alisamon
Dragele mele...acum ca se vede un pic burtica, m-am gandit sa pun cateva poze....Evident sunt facute seara, ca dimineata nu se vede chiar asa....Azi avem 10 saptamani si 4 zile....








vasi
esti o viitoare mamica foarte frumoasa....sarcina usoara in continuare...
Alondra
Sarcina usoara draga Moni!Sa te vedem cu bebe in brate sanatosi amandoi cat mai curand! floare2.gif
EMY2000
ce gravidutza frumoasa am gasit aici.....sarcina usoara in continuare si te mai asteptam cu poze. floare2.gif
Mih@ela
La cat mai multe poze si sacina usoara iti dorecs,frumoasa graviduta! trandafir.gif
ssimmona
Moni, felicitari inca o data! Ma bucur foarte tare ca sunteti bine!
Sunteti deja maricei, cum zboara vremea! rolleyes.gif Aveti grija de voi in continuare! partners.gif
Va pupam tare, tare si va imbratisam cu grija! wink.gif
rami
cat esti de frumoasa moni bravo sa va traiasca si sa fie cel mai cuminte si sanatos copil din lume
alisamon
Va multumesc mult pentru urari....Va pup pe toate....
giulia_0319
sarcina usoara in continuare, burticutza frumoasa! floare2.gif
cristina321711
o sarcina cat mai usoare si un bebe sanatos floare2.gif
alisamon
Nu de mult am venit acasa de la doctor...Aveam asa emotii de numa numa , ca ma cam doare burta, si nu l-am mai vazut pe bebe de la 6 saptamani....A fost asa de frumos , ca am plans...Tati a fost cu noi si l-a vazut si el pe bebe...Are 5 cm, e mai mare cu 4 zile decat normal la 11 saptamani si 1 zi, are 177 de batai pe minut....Cred ca saracutul dormea , si nenea doactorul l-a trezit sa-l vedem cum se misca....A si dat din manuta, in semn de salut...Va pun o poza sa-l vedeti si voi....



vasi
QUOTE(alisamon @ Sep 2 2009, 12:18 AM) *
Nu de mult am venit acasa de la doctor...Aveam asa emotii de numa numa , ca ma cam doare burta, si nu l-am mai vazut pe bebe de la 6 saptamani....A fost asa de frumos , ca am plans...Tati a fost cu noi si l-a vazut si el pe bebe...Are 5 cm, e mai mare cu 4 zile decat normal la 11 saptamani si 1 zi, are 177 de batai pe minut....Cred ca saracutul dormea , si nenea doactorul l-a trezit sa-l vedem cum se misca....A si dat din manuta, in semn de salut...Va pun o poza sa-l vedeti si voi....






ati doresc sarcina usoara si un bb sanatos...sa va bucurati de el....
perla163
MONI...........................stii de cate ori iti spuneam ca DD face mereu minuni,noi doar trebuie sa avem rabdare si ochi ca sa le vedem....................sa fiti sanatosi si voinici si DD sa va pazeasca mereu............te pupik tare si iti urez tot binele din lumeeeeee partners.gif
aly80r
QUOTE(alisamon @ Sep 2 2009, 12:18 AM) *
Nu de mult am venit acasa de la doctor...Aveam asa emotii de numa numa , ca ma cam doare burta, si nu l-am mai vazut pe bebe de la 6 saptamani....A fost asa de frumos , ca am plans...Tati a fost cu noi si l-a vazut si el pe bebe...Are 5 cm, e mai mare cu 4 zile decat normal la 11 saptamani si 1 zi, are 177 de batai pe minut....Cred ca saracutul dormea , si nenea doactorul l-a trezit sa-l vedem cum se misca....A si dat din manuta, in semn de salut...Va pun o poza sa-l vedeti si voi....


Cata emotie!!!! Imi amintesc si eu cu drag acele clipe!

Iti doresc sarcina usoara si un bb jucaus.gif plin de sanatate. Dumnezeu sa va aibe in paza lui! tzuc.gif
Saya
Alisamon fie-ti mila de noi,mai pune si tu niste poze cu tine si cu bb,nu fii rea,sa ai grija de tine,sa nu lasi pe nimeni sa te supere,esti bine?
EMY2000
sarcina usoara in continuare si o nastere foarte usoara. floare2.gif
Sara1
Ce burticuta frumoasa!!! Felcitari pentru visul indeplinit si iti doresc o sarcina usoara de care sa te bucuri, pas cu pas! E o perioada minunata in viata unei femei! trandafir.gif
Miha27X
QUOTE(alisamon @ Aug 28 2009, 11:27 PM) *
Dragele mele...acum ca se vede un pic burtica, m-am gandit sa pun cateva poze....Evident sunt facute seara, ca dimineata nu se vede chiar asa....Azi avem 10 saptamani si 4 zile....





cat ma bucur pentru tine Moni.......Dumnezeu nu te-a lasat - exact cand iti pierdusesi aproape toata speranta, El ti-a umplut sufletul..............Sa fiti sanatosi si sa va vedem la termen ............... pup partners.gif
simina_ana
Mai vrem poze.....proaspete!!! biggrin.gif
alisamon
Buna tuturor. Nu am mai pus poze de mult, asa ca a venit timpul. Va pup pe toate.

















O scurta evolutie e burticii mele de la 16 sapt pana acum. Ultimele 3 sunt facute duminica, cea de dinaintea lor e facuta sambata la ziua nepotelului meu, la 1 an, iar prima e la 16 sapt, a doua la 18 sapt si 3 zile, a treia la 19 sapt si 4 zile si a patra la 20 de sapt si 4 zile. Sper sa va placa. Pupici









rami
buna moni ce faci?ce burtica frumoasa ai !sa va bucurati de ea!mareste un pic pozele sa te vedem si noi mai bine
alisamon
Dar nu se maresc daca dai click pe ele? Ca la mine merge. Pupici
Saya
Bravo Moni!sarcina si nastere usoara! :tzuc:se maresc daca dai double clikc pentru ca te redirectioneaza in site-ul care le gazduieste....frumoase...imi place atitudinea sotului tau...
rami
da moni ai dreptate se vad supoer bine sunteti niste frumosi amindoi si o burtica superba
Alondra
Buna Moni!
Vad ca ati aflat ca e barza.gif baietel, ati ales si nume deja , bravo! eusa_clap.gif
Sa va traiasca si sa fiti fericiti! bere.gif
Tania_25
QUOTE(alisamon @ Nov 11 2009, 08:47 PM) *
Buna tuturor. Nu am mai pus poze de mult, asa ca a venit timpul. Va pup pe toate.

















O scurta evolutie e burticii mele de la 16 sapt pana acum. Ultimele 3 sunt facute duminica, cea de dinaintea lor e facuta sambata la ziua nepotelului meu, la 1 an, iar prima e la 16 sapt, a doua la 18 sapt si 3 zile, a treia la 19 sapt si 4 zile si a patra la 20 de sapt si 4 zile. Sper sa va placa. Pupic


Am vazut si eu pozele......mi-au placut foarte mult...sunteti foarte frumosi si fericiti! Ma uitam la poze si ma gandeam cum vom fi noi in locul vostru......e cel mai foarte frumos lucru care vi se intampla acum, asteptati un bb! E minunat!Sa cresteti sanatosi si sa vedem curand si pozele cu bb din burtica frumoasa. partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
ssimmona
Buna seara, Monica! floare2.gif
Ce frumos cresteti! super.gif Si ce parinti extraordinari veti fi ... se citeste pe chipul vostru! yes.gif
Sa creasca sanatos in continuare baietelul si felicitari pt nume! Imi place foarte mult! rolleyes.gif
Voi trece cu drag pe la tine! Va pup mult! Aveti grija de voi! partners.gif tzuc.gif
perla163
MONI.......creste ,creste burtikuta.........si sotiorul e inebunit dupa ea..... asa se vede.....si se mai vede ca tu radiezi de fericire.........BRAVOOOO........sarcina usoara si MULti pupici!!!!!! partners.gif
Imi30
Foarte frumoase pozele si sunteti f frumosi si voi doi...sarciona usoara in continuare si un bebe sanatos!!!
_maia_
sunteti minunati anima1.gif, in perioada sarcinii femeia e fff frumoasa, radiaza, are o lumina aparte love1.gif
alisamon
Aceasta este poza cu baietelul meu mult dorit.



perla163
QUOTE(alisamon @ Nov 24 2009, 06:02 PM) *
Aceasta este poza cu baietelul meu mult dorit.

dragutilooor.....am intrat sa va salut si sa va trimit multi pupicei! floare2.gif
simina_ana
QUOTE(alisamon @ Nov 24 2009, 09:02 PM) *
Aceasta este poza cu baietelul meu mult dorit.


Ii pupam nasucul mic si dulce.....iar pentru mami trandafir.gif
Imi30
Tania_25
alisamon
Acestea sunt cele mai recente poze cu noi 3. partners.gif




alisamon
Acestea sunt cele mai recente poze cu noi 3. partners.gif







alisamon
Acestea sunt cele mai recente poze cu noi 3. partners.gif







Tania_25
O burtica tare frumoasa! partners.gif Sa aveti un an nou fericit! trandafir.gif
_maia_
sunteti foarte frumosi, sa aveti un an nou minunat hug.gif
simina_ana
Ce frumosi sunteti......sa creasca mare burtica si abia asteptam sa vedem comoara ce se ascunde acolo....
Pupici cu lipici notworthy.gif tzuc.gif
alisamon

Acestea sunt cele mai recente poze cu burtica mea.
Prima poza e facuta atunci cand sortam hainele de la nepotelul meu de un an. Restul le-am facut aseara.









perla163
1238746575859930 de pupicei la burticaaaa. super.gif .....DD sa v pazeasca si sa va ajute sa ajungeti cu bine la termen!
simina_ana
QUOTE(alisamon @ Feb 3 2010, 08:23 PM) *
Acestea sunt cele mai recente poze cu burtica mea.
Prima poza e facuta atunci cand sortam hainele de la nepotelul meu de un an. Restul le-am facut aseara.









Doamne....ce a mai trecut timpul.....parca mai ieri citeam ca ai doua liniute....si acum ai o linutza.....foarte frumoasa pe burtica.....liwlol.gif
Mai ai putin si o sa-ti tii puiul la piept.....iar tu mami esti o frumoasa.....doar burtica te tradeaza ca esti graviduta.... floare2.gif
Sa fiti sanatosi...sa fiti cuminti pana la termen .....si sa mai pui poze....sa te mai vedem pana la marele finish....Apoi o sa te stresez sa pui poze cu bambinu' smile.gif

Pupici la pici
_maia_
love1.gif ce frumooooos super.gif super.gif sanatate multa iubita
Miha27X
ma chinui de ieri sa postez si eu aici
am vazut pozicile....sunt superbe.....pardon...tu esti superba ....iar de burtik nu-ti mai spun.....meriti toata fericirea care se citeste oricum pe chipul tau
iti doresc sa fiti sanatosi si sa te vedem cu printisorul in brate.
multi pupici de la Myky
simina_ana


O primavara cat mai frumoasa si plina de soare va doresc !!!!
Lusha&Zbenguica
O primavara plina de soare si voie buna!!!!




si nastere usoara mamica frumoasa smile.gif
Tania_25
simina_ana



Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.