Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Aici Sunt...
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Anca74
Pagini: 1, 2
Anca74
Va urez bine ati venit pe la mine...si va mai astept! trandafir.gif
Sara1
Ok! Am venit! Si acuma ce fac? Ce citesc, ce poze vizionez? laugh.gif tzuc.gif
Anca74
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
o sa avem si poze...cat de curand!
dyana
Bine ai devenit bloggertita! wink.gif
Te asteptam cu noutati si cu poze, desigur. partners.gif
lia maria71
buna,anca!am venit si noi.........curiosii!
Anca74
QUOTE(dyana @ Aug 13 2009, 05:40 PM) *
Bine ai devenit bloggertita! wink.gif
Te asteptam cu noutati si cu poze, desigur. partners.gif


am ezitat mult...dar am si copt mult aceast proiect!
va fi ceva diferit, cel putin asa as vrea sa cred... si sper ca o sa va foloseasca mai devreme sau mai tarziu.
Poze, nu stiu daca o sa vedeti prea multe...ii las pe bebeii mai mici sa pozeze rolleyes.gif
Anca74
QUOTE(lia maria71 @ Aug 13 2009, 05:44 PM) *
buna,anca!am venit si noi.........curiosii!

va pup curiosilor....ma gandeam ca aici putem sta de vorba despre una despre alta... hug.gif
lia maria71
aha,am inteles mesajul ................aici vom putea povesti//ne vom cunoaste mai bine...............ok!
dyana
QUOTE(Anca74 @ Aug 13 2009, 04:47 PM) *
am ezitat mult...dar am si copt mult aceast proiect!
va fi ceva diferit, cel putin asa as vrea sa cred... si sper ca o sa va foloseasca mai devreme sau mai tarziu.
Poze, nu stiu daca o sa vedeti prea multe...ii las pe bebeii mai mici sa pozeze rolleyes.gif

Am sesizat tema blogului-proiect. Ne abonam si noi, care cat de curand vom da piept cu colectivitatea. laugh.gif
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Aug 13 2009, 04:47 PM) *
am ezitat mult...dar am si copt mult aceast proiect!
va fi ceva diferit, cel putin asa as vrea sa cred... si sper ca o sa va foloseasca mai devreme sau mai tarziu.
Poze, nu stiu daca o sa vedeti prea multe...ii las pe bebeii mai mici sa pozeze rolleyes.gif

Adica nu va fi topic de Aby? spada.gif Vrem pozeeeee!!!!
Succes in blogul tau! floare2.gif
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Aug 13 2009, 06:05 PM) *
Adica nu va fi topic de Aby? spada.gif Vrem pozeeeee!!!!
Succes in blogul tau! floare2.gif


poate o sa fie ceva de genul...excursiile lui Aby rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Aug 14 2009, 12:26 AM) *
poate o sa fie ceva de genul...excursiile lui Aby rolleyes.gif

Suna interesant!!! floare2.gif Abia astept!
EMY2000
QUOTE(Anca74 @ Aug 14 2009, 01:26 AM) *
poate o sa fie ceva de genul...excursiile lui Aby rolleyes.gif


abia astept bananab.gif
Anca74
off...iin weekend am mai facut o excursie...asa ca timp iar nu am avut!
Poate la iarna vom sta mai mult pe acasa! rolleyes.gif
va pupacesc muuult muuult de tot!
andaro
Si noi suntem PRO excursii...in acest scurt concediu de o saptamana am reusit sa vizitam cateva locatii mai deosebite din jurul Brasovului...a fost super....si a fost si primul concediu in 3... bananab.gif biggrin.gif

Va pooopaam si numai bine.... floare2.gif
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Aug 26 2009, 03:34 PM) *
ohmy.gif eu credeam ca Toia e o doamna! wacko.gif

TREBUIA SA TZIPI IN GURA MARE..NAH..EU CRED CA E BARBAT.. rolleyes.gif
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Aug 26 2009, 04:40 PM) *
TREBUIA SA TZIPI IN GURA MARE..NAH..EU CRED CA E BARBAT.. rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Scuze, iubita mea, scuze, perdona me rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Aug 26 2009, 04:07 PM) *
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Scuze, iubita mea, scuze, perdona me rolleyes.gif

vezi ce discreta-s? liwlol.gif hug.gif
Anca74
avem poza noua la avatar! rolleyes.gif nici nu mai stiam cum se schimba....m-am plimbat putin pe la Aria tehnica si mi-a iesit pana la urma! rolleyes.gif
Alondra
QUOTE(Anca74 @ Aug 30 2009, 10:58 AM) *
avem poza noua la avatar! rolleyes.gif nici nu mai stiam cum se schimba....m-am plimbat putin pe la Aria tehnica si mi-a iesit pana la urma! rolleyes.gif

Salutari si de la mine si spor al bloggereala! floare2.gif
Eu inca nu vad poza cu Aby... rolleyes.gif
Anca74
QUOTE(Alondra @ Aug 30 2009, 12:06 PM) *
Salutari si de la mine si spor al bloggereala! floare2.gif
Eu inca nu vad poza cu Aby... rolleyes.gif

blush.gif nici la mine nu se vedea...am iesit de pe forum si am intrat din nou, acum imi apare...
Pupici muuuulti si o calda imbratisare! Sa ai grija de tine si mai ales de iubi tau acum...poate DD v-a luat pe cineva drag dar va va darui altceva ...pe altcineva, in curand! trandafir.gif
Alondra
QUOTE(Anca74 @ Aug 30 2009, 11:34 AM) *
blush.gif nici la mine nu se vedea...am iesit de pe forum si am intrat din nou, acum imi apare...
Pupici muuuulti si o calda imbratisare! Sa ai grija de tine si mai ales de iubi tau acum...poate DD v-a luat pe cineva drag dar va va darui altceva ...pe altcineva, in curand! trandafir.gif

Multumesc Anca!Sincer nu ma gandesc acum la asta, nu ar fi un moment propice.. oFloare1.gif
Mih@ela
Sarbatori fericite,dragii mei frumosi,si sper ca Mosul sa fie darnic cu voi anul acesta!Craciun fericit intregii familii! partners.gif partners.gif partners.gif
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Dec 11 2009, 06:00 PM) *
Sarbatori fericite,dragii mei frumosi,si sper ca Mosul sa fie darnic cu voi anul acesta!Craciun fericit intregii familii! partners.gif partners.gif partners.gif

Ia uite cine a trecut pe la noi, si ne-a mai urat si de bine! Multumi frumos! Si voua va dorim tot binele din lume! Sa avem ce imparti! lol-craciun.gif
Sara1
Ancutza draga, uite aici poza cu David pe topogan de la Halloween:
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...10324&st=10

Va pupam cu drag si acu' fug sa vad ce perlute a mai scos baietelul meu favorit! wub.gif
Anca74
QUOTE(Sara1 @ Dec 20 2009, 07:26 AM) *
Ancutza draga, uite aici poza cu David pe topogan de la Halloween:
http://www.utilecopii.ro/forum/index.php?s...10324&st=10

Va pupam cu drag si acu' fug sa vad ce perlute a mai scos baietelul meu favorit! wub.gif


Multumesc mult, draga mea!
natsandrea

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.
USA

Craciun Fericit
Plin de Farmecul iubirii
Binecuvantat si Fericit
Sa va fie inimile pline numai de colinde si ospat!
Americanosii va colinda!!!!!!!!
Miha79

Acum, cand colindele, toate nascute sub zapezi, aduc cu ele mireasma de Iisus nascut in iesle, simtim si noi tot mai tare atmosfera de Sarbatoare ce se apropie. Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet! Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi! Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!


aly80r


VA IMBRATISAM CU DRAG SI VA DORIM SARBATORI MAGICE!!!
Tania_25
mia22_ro
Anca74
Dragele mele, va multumesc din suflet pt urari, va doresc si voua sa aveti parte numai de bine, sa fiti sanatoase si voi, si toti ai vostri si Mosul drag sa va aduca tot ce va doriti!
Eu mi-as dori sa am mai mult timp liber, pt familie, pt copil, pt mine...si mai putin stres...mai multa liniste la munca, mai putin de munca...poate Mosul imi citeste blogul! whistling.gif
Va pup si va intorc urarile!
AdeDia
Mona75
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Dec 23 2009, 08:07 PM) *
Dragele mele, va multumesc din suflet pt urari, va doresc si voua sa aveti parte numai de bine, sa fiti sanatoase si voi, si toti ai vostri si Mosul drag sa va aduca tot ce va doriti!
Eu mi-as dori sa am mai mult timp liber, pt familie, pt copil, pt mine...si mai putin stres...mai multa liniste la munca, mai putin de munca...poate Mosul imi citeste blogul! whistling.gif
Va pup si va intorc urarile!

si,a rezolvat Mosul? rolleyes.gif whistling.gif

partners.gif Un an nou plin de realizari!!
natsandrea

Tania_25
mia22_ro
Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Dec 29 2009, 04:46 PM) *
si,a rezolvat Mosul? rolleyes.gif whistling.gif

partners.gif Un an nou plin de realizari!!


nu prea...din pacate! crybaby.gif
Anca74
Va multumesc tuturor pt urari, si voua va doresc un An nou mai bun, mai linistit, plin de dragoste, de iubire...de rasete de copii! La Multi Ani!
Mih@ela
QUOTE(Anca74 @ Dec 30 2009, 11:19 PM) *
nu prea...din pacate! crybaby.gif

Ei,lasa..poate la anul,sanatosi sa fim ..si eu plang in sinea mea ca seara abia ma mai tin puterile sa i citesc trei povesti lui Sebi (atat vrea doar wacko.gif ) eh..si de multe altele,timp de mine abia daca am .. nervi.gif
Un an nou mai bun,draga mea Anca! love1.gif sa strangi ceva poze cu febletea mea,da? tzuc.gif
AdeDia


Anca74
QUOTE(Mih@ela @ Dec 31 2009, 12:26 AM) *
Ei,lasa..poate la anul,sanatosi sa fim ..si eu plang in sinea mea ca seara abia ma mai tin puterile sa i citesc trei povesti lui Sebi (atat vrea doar wacko.gif ) eh..si de multe altele,timp de mine abia daca am .. nervi.gif
Un an nou mai bun,draga mea Anca! love1.gif sa strangi ceva poze cu febletea mea,da? tzuc.gif


love1.gif Pupici! Sa de Domnul sa ne fie bine...pt puiutii nostri! hug.gif
Anca74
Ma bucur ca nu mai ninge, pe forum..noaptea, cand butonam eu, ma terminau la ochi fulgii aia, ma gandeam sa-i propun lui Andrei sa ii opreasca macar dupa 12 noapte lol-craciun.gif Acum am scapat de ei, pana la anul!
aly80r
natsandrea
aly80r
maria26
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.