Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: My Photos
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Mona75
Pagini: 1, 2, 3, 4
Mona75
Mih@...iti indeplinim dorintza...
poze de aseara de la "balciul"din sat... laugh.gif






Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 10 2009, 12:32 AM) *
Mih@...iti indeplinim dorintza...

Sunt o rasfatata!!!! bananab.gif (mi s-a mai indeplinit ai o dorinta pe forum rolleyes.gif ) partners.gif Multumesc,eu personal ador sa iti priivesc copiii,familia frumoasa ce ti-a dat-o Dumnezeu! :trandafir:Ai copii de nota 10!!! Comentariile sunt de prisos!
Pot sa particip si eu cu o poza? oFloare1.gif
Mih@ela
QUOTE(Mih@ela @ Aug 10 2009, 01:13 AM) *
Sunt o rasfatata!!!! bananab.gif (mi s-a mai indeplinit ai o dorinta pe forum rolleyes.gif ) partners.gif Multumesc,eu personal ador sa iti priivesc copiii,familia frumoasa ce ti-a dat-o Dumnezeu! :trandafir:Ai copii de nota 10!!! Comentariile sunt de prisos!
Pot sa particip si eu cu o poza? oFloare1.gif

Si totusi...ce bucurosi erau picii de jucariile lor de la balci... biggrin.gif Teo,se tot schimba la fatza,parca seamana tot mai putin cu Maria(ca gemeni)l-as pupaci eu pe falcutzele alea dulci!.. yes.gif Maria mea ce frumoasa!!! hug.gif Tzutzu,cate gagici are?Sincer?
ruxy
Mona ai niste copii...care ma lasa fara cuvinte......adorabili!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 9 2009, 03:13 PM) *
Sunt o rasfatata!!!! bananab.gif (mi s-a mai indeplinit ai o dorinta pe forum rolleyes.gif ) partners.gif Multumesc,eu personal ador sa iti priivesc copiii,familia frumoasa ce ti-a dat-o Dumnezeu! :trandafir:Ai copii de nota 10!!! Comentariile sunt de prisos!
Pot sa particip si eu cu o poza? oFloare1.gif

tzuc.gif tzuc.gif
Poti posta cand vrei.....sunt flatata. rolleyes.gif
stii tu de ce yes.gif
QUOTE(Mih@ela @ Aug 9 2009, 03:17 PM) *
Si totusi...ce bucurosi erau picii de jucariile lor de la balci... biggrin.gif Teo,se tot schimba la fatza,parca seamana tot mai putin cu Maria(ca gemeni)l-as pupaci eu pe falcutzele alea dulci!.. yes.gif Maria mea ce frumoasa!!! hug.gif Tzutzu,cate gagici are?Sincer?

Teo.....imi zice unul si altul ca a slabit....dar mie-mi pare ca s-a inaltzat mult...deja se vede la pantaloni....si isi schimba trasaturile de pe o zi pe alta.
Tzutzu a fost consecvent intr-o "relatzie"....acum s-a reorientat.....de la bruneta la blonda. rolleyes.gif
Mona75
QUOTE(ruxy @ Aug 9 2009, 03:23 PM) *
Mona ai niste copii...care ma lasa fara cuvinte......adorabili!!!!!!!! partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Multumim draga mea hug.gif ...pe cat sunt de adorabili,pe atat sunt de nazdravani. laugh.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 10 2009, 01:24 AM) *
tzuc.gif tzuc.gif
Poti posta cand vrei.....sunt flatata. rolleyes.gif
stii tu de ce yes.gif

Teo.....imi zice unul si altul ca a slabit....dar mie-mi pare ca s-a inaltzat mult...deja se vede la pantaloni....si isi schimba trasaturile de pe o zi pe alta.
Tzutzu a fost consecvent intr-o "relatzie"....acum s-a reorientat.....de la bruneta la blonda. rolleyes.gif

Hai ca m-ai facut sa rad cu Tzutzu... rolleyes.gif Unadevarat macho!!!
Si deSebi pot spune acelasi lucru,e inalt si tot mai slab.. rolleyes.gif adica bine...nu foarte slab..Soacra-ea cand l-a vazut numai nu imi zicea ca ui dau sa manance,insa canda vazut cat maananca... laugh.gif
Mih@ela
Maria cea frumoasa foc!

poza mea preferata!
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 9 2009, 03:57 PM) *
Hai ca m-ai facut sa rad cu Tzutzu... rolleyes.gif Unadevarat macho!!!
Si deSebi pot spune acelasi lucru,e inalt si tot mai slab.. rolleyes.gif adica bine...nu foarte slab..Soacra-ea cand l-a vazut numai nu imi zicea ca ui dau sa manance,insa canda vazut cat maananca... laugh.gif

"Fosta prietena" era un pic mai colerica si nu prea-i place. laugh.gif ...In schimb Jessica e linistita. rolleyes.gif ..e pt.sufletul lui(sunt vb lui).
Stau si foarte mult impreuna...e fetitza tipei cu care ne-am imprietenit...sunt tot romani...



Cat despre Teo....a tot avut probleme cu burtica....acum ii dau Sanzyme..o perioada....nici nu prea mai mananca
La gradinitza mananca doua feluri la masa de pranz...acasa nu prea vrea...are perioade...
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 9 2009, 04:02 PM) *
Maria cea frumoasa foc!

poza mea preferata!

Nu zic nu,ca doar e fii-mea,dar am crezut ca pui cu Seby....ca sa te am la mana... biggrin.gif
Mona75
Mih@,te pup...ma duc sa vad ce fac bebelinii...daca fac sau nu si dupa la nani...ca maine tre'sa ma trezesc la 7. doh.gif
Am programare cu Alex la dentist la prima ora.
Noapte buna,draga mea....pupa albastrelul tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 10 2009, 02:06 AM) *
Nu zic nu,ca doar e fii-mea,dar am crezut ca pui cu Seby....ca sa te am la mana... biggrin.gif

Ma gandeam eu ... liwlol.gif las´ sa nu ma mai ai... biggrin.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 10 2009, 02:10 AM) *
Mih@,te pup...ma duc sa vad ce fac bebelinii...daca fac sau nu si dupa la nani...ca maine tre'sa ma trezesc la 7. doh.gif
Am programare cu Alex la dentist la prima ora.
Noapte buna,draga mea....pupa albastrelul tzuc.gif

Pop si eu dulc,si sa iasa bine maine cu Alex! partners.gif
Cauta si tu in photobucket poze muulte! pray.gif tongue.gif
meaw_ela
Asa..mai pune ..,mai pune! frumusetze de copii ai mai facut! Maria este o mica Angelina Jolie! rolleyes.gif Iar baietzii...se vede cat de nazdravani sunt in ochii lor. Va pup cu mare drag. partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
natsandrea
QUOTE(Mih@ela @ Aug 10 2009, 03:02 AM) *
Maria cea frumoasa foc!

poza mea preferata!

cea mai buna descriere: Maria cea frumoasa foc!
felicitari mona trandafir.gif
Mona75
QUOTE(meaw_ela @ Aug 9 2009, 06:34 PM) *
Asa..mai pune ..,mai pune! frumusetze de copii ai mai facut! Maria este o mica Angelina Jolie! rolleyes.gif Iar baietzii...se vede cat de nazdravani sunt in ochii lor. Va pup cu mare drag. partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Ha!!!Cine vorbea!!! Pupa minunile pentru noi.tzuc.gif
Nu esti prima care spune ca seamana cu Angelina Jolie. rolleyes.gif

QUOTE(natsandrea @ Aug 10 2009, 01:53 AM) *
cea mai buna descriere: Maria cea frumoasa foc!
felicitari mona trandafir.gif

Multumim pt.vizita si apreciere,mamica frumoasa(te-am vazut la miresici rolleyes.gif ) cu bebe scump. tzuc.gif
Mona75
Mih@,fii pe faza....am rascolit si am gasit. rolleyes.gif


Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 10 2009, 11:27 PM) *
Mih@,fii pe faza....am rascolit si am gasit. rolleyes.gif


Frumuste e fetita!Cam pe atunci m-am indragostit eu de fata ta superba,si am si petit-o! rolleyes.gif biggrin.gif
Mai rascoleste!
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 10 2009, 01:35 PM) *
Frumuste e fetita!Cam pe atunci m-am indragostit eu de fata ta superba,si am si petit-o! rolleyes.gif biggrin.gif
Mai rascoleste!

Atunci ati petzit-o si peste un an ati parasit-o. sad.gif
Anca74
eusa_clap.gif Inca un topic frumos tare!
Pup toata gasca nazdravana! tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 12:43 AM) *
Atunci ati petzit-o si peste un an ati parasit-o. sad.gif

TU,esti o nerecunoscatoare!!!Cred ca nu ai idee cat o iubesc eu pe Maria cea frumoasa!!!!! spada.gif
Alondra
Frumosi sunteti toti, insa Maria va intrece! biggrin.gif
Nu degeaba e febletea Mih@elei, nu? smile.gif yes.gif tzuc.gif
Mona75
QUOTE(Anca74 @ Aug 10 2009, 02:46 PM) *
eusa_clap.gif Inca un topic frumos tare!
Pup toata gasca nazdravana! tzuc.gif

Era timpul sa avem un loc numai al nostru rolleyes.gif
Multumim pt.vizita...pupici pt.Aby cel istetz. tzuc.gif

QUOTE(Mih@ela @ Aug 10 2009, 03:13 PM) *
TU,esti o nerecunoscatoare!!!Cred ca nu ai idee cat o iubesc eu pe Maria cea frumoasa!!!!! spada.gif


blush.gif blush.gif
QUOTE(Alondra @ Aug 11 2009, 04:44 AM) *
Frumosi sunteti toti, insa Maria va intrece! biggrin.gif
Nu degeaba e febletea Mih@elei, nu? smile.gif yes.gif tzuc.gif

She's my little princess. rolleyes.gif
tzuc.gif tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(Alondra @ Aug 11 2009, 02:44 PM) *
Frumosi sunteti toti, insa Maria va intrece! biggrin.gif
Nu degeaba e febletea Mih@elei, nu? smile.gif yes.gif tzuc.gif

She´s my gorgeaus!!!! yes.gif
Tzutzu tongue.gif de nu ti-o iau! yes.gif
Si ,poze?
Sara1
Mamica fericita, bine ca in sfirsit ti-ai facut si tu locsorul unde putem veni sa ne clatim ochii cu frumustile tale!!!
Pupici pentru voi toti, si unul special pentru frumoasa ta....ce sa fac, slabiciunea mea....fetitele splendide! E mai frumoasa decit Angelina Jolie!!! wub.gif
Mih@ela
QUOTE(Sara1 @ Aug 11 2009, 05:05 PM) *
Mamica fericita, bine ca in sfirsit ti-ai facut si tu locsorul unde putem veni sa ne clatim ochii cu frumustile tale!!!
Pupici pentru voi toti, si unul special pentru frumoasa ta....ce sa fac, slabiciunea mea....fetitele splendide! E mai frumoasa decit Angelina Jolie!!! wub.gif

Asa-i asa-i!!!
Uite .Sara,daca nu avem fetite... rolleyes.gif
Sara1
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2009, 08:12 AM) *
Asa-i asa-i!!!
Uite .Sara,daca nu avem fetite... rolleyes.gif

E adevarat ca nu avem fete....dar Maria este absolut deosebita! Si oricum, tu ai cale deschisa inspre a-ti face fata la care visezi! yes.gif tzuc.gif
Mona75
Cu un ochi pe forum si cu unul in caietul lu'fii-miu...e ora de lectzii. doh.gif
Sara draga mea,multumim pt.vizita si pt.aprecieri... hug.gif
Va doresc amandurora sa va ajute D-zeu sa putetzi avea ...fetitza mult visata...
rolleyes.gif
Sara1
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 08:28 AM) *
Cu un ochi pe forum si cu unul in caietul lu'fii-miu...e ora de lectzii. doh.gif
Sara draga mea,multumim pt.vizita si pt.aprecieri... hug.gif
Va doresc amandurora sa va ajute D-zeu sa putetzi avea ...fetitza mult visata...
rolleyes.gif

Eu...poate doar daca o iau de la tine! yes.gif
Lectii....himmmm! Si noi incepem de miine anul pregatitor pentru clasa I-a. Si mi s-a spus ca e cit se poate de serios si ca o sa avem lectii in fiecare zi! doh.gif Asa ca....vai de fundul meu! wacko.gif Inca ceva de facut pe agenda mea...si inca una care nu va putea ramine nefacuta! nono.gif
Mona75
QUOTE(Sara1 @ Aug 11 2009, 08:19 AM) *
Eu...poate doar daca o iau de la tine! yes.gif
Lectii....himmmm! Si noi incepem de miine anul pregatitor pentru clasa I-a. Si mi s-a spus ca e cit se poate de serios si ca o sa avem lectii in fiecare zi! doh.gif Asa ca....vai de fundul meu! wacko.gif Inca ceva de facut pe agenda mea...si inca una care nu va putea ramine nefacuta! nono.gif

Noi avem o carte intreaga de facut...deja a facut mare parte....si transcrisa pe caiet.
Un stress in plus....singur,de capul lui,n-ar face neam.....tre'sa stau dupa el. doh.gif
Sara1
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 09:21 AM) *
Noi avem o carte intreaga de facut...deja a facut mare parte....si transcrisa pe caiet.
Un stress in plus....singur,de capul lui,n-ar face neam.....tre'sa stau dupa el. doh.gif

Tu inca ai noroc, caci in timp ce faci lectii cu Tzutzu, ceilalti doi se ocupa unul cu celalat! Dar la noi, cel mic trebuie sa participe la orice. Asa ca probabil ca o sa ne incaieram...sau o sa-l scoatem savant pe piticu! unsure.gif
Mona75
QUOTE(Sara1 @ Aug 11 2009, 08:25 AM) *
Tu inca ai noroc, caci in timp ce faci lectii cu Tzutzu, ceilalti doi se ocupa unul cu celalat! Dar la noi, cel mic trebuie sa participe la orice. Asa ca probabil ca o sa ne incaieram...sau o sa-l scoatem savant pe piticu! unsure.gif

Facem lectii numai cand dorm piticii sau e tac-su acasa si-i tine ocupatzi...altfel nici o sansa...vor si ei sa scrie pe acelasi caiet cu Alex...acelasi creion...iar Teo e jumate'pe birou. wacko.gif
O scuza-n plus pt.Alex ca nu se poate concentra. doh.gif
Sara1
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 09:46 AM) *
Facem lectii numai cand dorm piticii sau e tac-su acasa si-i tine ocupatzi...altfel nici o sansa...vor si ei sa scrie pe acelasi caiet cu Alex...acelasi creion...iar Teo e jumate'pe birou. wacko.gif
O scuza-n plus pt.Alex ca nu se poate concentra. doh.gif


Deci asta nu face decit sa intareasca faptul ca avem copii normali, curiosi, interesati....o lista intreag de calitati! Si eu care credeam ca al meu mic face special ca sa ma scoata pe mine din mintii si pe frati-su din tzitzini!(ca se enerveaza daca i se ia creionul, se suie pe birou-cum spuneai si tu...! doh.gif laugh.gif
Mona75
QUOTE(Sara1 @ Aug 11 2009, 08:55 AM) *
Deci asta nu face decit sa intareasca faptul ca avem copii normali, curiosi, interesati....o lista intreag de calitati! Si eu care credeam ca al meu mic face special ca sa ma scoata pe mine din mintii si pe frati-su din tzitzini!(ca se enerveaza daca i se ia creionul, se suie pe birou-cum spuneai si tu...! doh.gif laugh.gif

Copii atomici...acum ma amuz,dar cand ii vad gramada pe birou,ma apuca disperarea...mai ales ca Alex incepe cu figurile,gen:ma stresatzi...taceti ca nu ma pot concentra...din cauza ta am gresit.... wacko.gif
Sara1
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 09:57 AM) *
Copii atomici...acum ma amuz,dar cand ii vad gramada pe birou,ma apuca disperarea...mai ales ca Alex incepe cu figurile,gen:ma stresatzi...taceti ca nu ma pot concentra...din cauza ta am gresit.... wacko.gif

Exact...atomici, cum spui! laugh.gif La noi tata vine cam tirzior acasa, in jur de 7:00pm, chiar 7:30. Ar ceva distanta de parcurs! doh.gif Dar macar e super safe jobul lui!
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 06:21 PM) *
Noi avem o carte intreaga de facut...deja a facut mare parte....si transcrisa pe caiet.
Un stress in plus....singur,de capul lui,n-ar face neam.....tre'sa stau dupa el. doh.gif

Da ´ anima1.gif biggrin.gif taxu nu poate sa il supravegheze?
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2009, 09:14 AM) *
Da ´ anima1.gif biggrin.gif taxu nu poate sa il supravegheze?

As vrea eu......da'n-are rabdare...si nici Alex nu vrea cu el...cred ca e tipic pt.barbatzi. biggrin.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 11 2009, 07:17 PM) *
As vrea eu......da'n-are rabdare...si nici Alex nu vrea cu el...cred ca e tipic pt.barbatzi. biggrin.gif

unsure.gif ..insa ma linistesc,mai avem vreo 3 ani de distractie...pana la scoala..
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 11 2009, 09:21 AM) *
unsure.gif ..insa ma linistesc,mai avem vreo 3 ani de distractie...pana la scoala..

lucky you!!! oFloare1.gif oFloare1.gif
Mona75
Cam asta e atitudinea printesei mele-n poze laugh.gif
Astazi in magazin era cu un mobil de jucarie in mana...il butona de mama focului si cu ochelarii de soare la ochi...se tinea de mine sa vada pe unde merge.
Si dimineata...a fost prima oara cand a facut figuri la haine...n-a vrut sa imbrace ce-i pregatisem eu. doh.gif
De la varsta asta e de rau....si-i plac culorile ciudate pt.mine...ciclame,verde praz,roz,rosu... laugh.gif
Ela,ce zici de figura ei? rolleyes.gif
meaw_ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 13 2009, 12:31 PM) *
Cam asta e atitudinea printesei mele-n poze laugh.gif
Astazi in magazin era cu un mobil de jucarie in mana...il butona de mama focului si cu ochelarii de soare la ochi...se tinea de mine sa vada pe unde merge.
Si dimineata...a fost prima oara cand a facut figuri la haine...n-a vrut sa imbrace ce-i pregatisem eu. doh.gif
De la varsta asta e de rau....si-i plac culorile ciudate pt.mine...ciclame,verde praz,roz,rosu... laugh.gif
Ela,ce zici de figura ei? rolleyes.gif

Este deja modela.. daca as foi in locul tau chiar as profita de acesti ani- cand inca face ce-i zici si are fun...sa o duci loa vre-o agentzie buna ..sa o vezi la reclama...! Este perfecta si din experientza iti zic.. are shanse sa devina modela!
Nu stiu catde inalti suntetzi voi.. tu?
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 13 2009, 06:31 PM) *
Cam asta e atitudinea printesei mele-n poze laugh.gif
Astazi in magazin era cu un mobil de jucarie in mana...il butona de mama focului si cu ochelarii de soare la ochi...se tinea de mine sa vada pe unde merge.
Si dimineata...a fost prima oara cand a facut figuri la haine...n-a vrut sa imbrace ce-i pregatisem eu. doh.gif
De la varsta asta e de rau....si-i plac culorile ciudate pt.mine...ciclame,verde praz,roz,rosu... laugh.gif
Ela,ce zici de figura ei? rolleyes.gif

Frumusetea mea draga!Fotomodelul meu preferat! rolleyes.gif Ca si Ela,zic,Mona,si ti-am mai zis..cauta o agentie si fa ceva!!!!! tzuc.gif
Mih@ela
QUOTE(meaw_ela @ Aug 13 2009, 06:41 PM) *
Este deja modela.. daca as foi in locul tau chiar as profita de acesti ani- cand inca face ce-i zici si are fun...sa o duci loa vre-o agentzie buna ..sa o vezi la reclama...! Este perfecta si din experientza iti zic.. are shanse sa devina modela!
Nu stiu catde inalti suntetzi voi.. tu?

Mona are peste 1.70... rolleyes.gif
Mona75
QUOTE(meaw_ela @ Aug 13 2009, 08:41 AM) *
Este deja modela.. daca as foi in locul tau chiar as profita de acesti ani- cand inca face ce-i zici si are fun...sa o duci loa vre-o agentzie buna ..sa o vezi la reclama...! Este perfecta si din experientza iti zic.. are shanse sa devina modela!
Nu stiu catde inalti suntetzi voi.. tu?



QUOTE(Mih@ela @ Aug 13 2009, 08:45 AM) *
Frumusetea mea draga!Fotomodelul meu preferat! rolleyes.gif Ca si Ela,zic,Mona,si ti-am mai zis..cauta o agentie si fa ceva!!!!! tzuc.gif

tac-su u prea vrea sa auda de asa ceva....in toamna vrem s-o ducem la dansuri sau balet,la care are aptitudini.
Eu am 173 si tac-su 178. smile.gif
Mih@ela
QUOTE(Mona75 @ Aug 13 2009, 06:50 PM) *
tac-su u prea vrea sa auda de asa ceva....in toamna vrem s-o ducem la dansuri sau balet,la care are aptitudini.
Eu am 173 si tac-su 178. smile.gif

Pacat,mare pacat.,..macar incearca.. oFloare1.gif
USA
QUOTE(Mih@ela @ Aug 13 2009, 07:52 PM) *
Pacat,mare pacat.,..macar incearca.. oFloare1.gif

Tu de ce nu incerci?......ai o minune de albastrel! notworthy.gif
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 13 2009, 08:52 AM) *
Pacat,mare pacat.,..macar incearca.. oFloare1.gif



QUOTE(USA @ Aug 13 2009, 08:54 AM) *
Tu de ce nu incerci?......ai o minune de albastrel! notworthy.gif

Ii trimitem in echipa rolleyes.gif
Mih@ela
QUOTE(USA @ Aug 13 2009, 06:54 PM) *
Tu de ce nu incerci?......ai o minune de albastrel! notworthy.gif

notworthy.gif Prima agentie de care dau(,am cautat pe aproape si nu prea am gasit) e a noastra...merita incercat..inaltutz e.. partners.gif

QUOTE(Mona75 @ Aug 13 2009, 06:57 PM) *
Ii trimitem in echipa rolleyes.gif

Cam departe unul de celalalt... rolleyes.gif dar,uite o cale de a se intalni.. .laugh.gif
Mona75
QUOTE(Mih@ela @ Aug 13 2009, 09:06 AM) *
notworthy.gif Prima agentie de care dau(,am cautat pe aproape si nu prea am gasit) e a noastra...merita incercat..inaltutz e.. partners.gif
Cam departe unul de celalalt... rolleyes.gif dar,uite o cale de a se intalni.. .laugh.gif

Ii ducem la Milano pe amandoi. rolleyes.gif




O poza draga mie.....din fericire salvata pe photobucket. notworthy.gif
Mona75
Cam asa se chinuie Alex intre ai lui fratzi... oFloare1.gif
Le-am schimbat scaunele,le-am luat numai pt.sezut,dar tot nu este spatiu. oFloare1.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.