Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Hainute Pt Bebe Mic Mic?
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Ajutor umanitar
yasminne
Sunt o gravida.gif graviduta casnica spalvase.gif din Buc. In iarna devin IN SFARSIT!!!! mamica occasion.gif . Stiu ca bebeii cresc ff rapid,am cumparat cateva hainute din second-hand,dar marimi asa micute nu gasesc crybaby.gif .De aceea indraznesc anima1.gif sa intreb mamicile daca nu aveti hainute de bebe mic mic,ramase (sau orice lucrusor pt un nou nascut). Sunt mereu (cu burtica) pray.gif pe: robert_monica2000@yahoo.com Pup toate mamicile si puiutii lor tzuc.gif
Selene_Bunny
QUOTE(yasminne @ Aug 7 2009, 09:37 PM) *
Sunt o gravida.gif graviduta casnica spalvase.gif din Buc. In iarna devin IN SFARSIT!!!! mamica occasion.gif . Stiu ca bebeii cresc ff rapid,am cumparat cateva hainute din second-hand,dar marimi asa micute nu gasesc crybaby.gif .De aceea indraznesc anima1.gif sa intreb mamicile daca nu aveti hainute de bebe mic mic,ramase (sau orice lucrusor pt un nou nascut). Sunt mereu (cu burtica) pray.gif pe: robert_monica2000@yahoo.com Pup toate mamicile si puiutii lor tzuc.gif


Buna!

Te-am adaugat pe lista mea de YM. Am o fetita nascuta in decembrie 2008, mai am hainute ramase de la ea, si, pana nasti, o sa am chiar in intervalul 0 - 6 luni, poate chiar mai mult.

Stii cumva ce vei avea, fetita sau baietel? Am si de baietel cateva, prin amabilitatea unei prietene.

Eu activez si pe un alt forum, am ajutat mai multe persoane cu hainute, chiar si noi, cumparate de mine. Este vorba de viitoare sau actuale mamici cu situatie financiara precara, de buna-credinta, care nu cer numai de dragul de a cere sau in alte scopuri, meschine.

Trimite-mi un mesaj cu date despre tine si vad ce pot rezolva.
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.