Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze, Poze... Vechi Si Noi
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog meaw_ela
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
meaw_ela
Dragele mele,
Cam de o vreme ma gandeam ca ar fi timpul sa am si eu locul meu printre voi, sa-mi putetzi lasa un rand sau sa ne gasiti printre poze daca va e dor de ochishorii nostri ...si asa mai departe.
O sa adaug poze pe care poate le-ati mai vazut ,dar aici toate impreuna vor alcatui un album , o poveste in poze...povestea mea, povestea noastra... notworthy.gif
meaw_ela
A fost odata....

meaw_ela
Sara1
Bravo!!! Gind la gind cu bucurie! Astept cu sufletul la gura povestea ta/voastra, in imagini! Pupici, minunatilor!
Kris&Robert
QUOTE(meaw_ela @ Aug 6 2009, 05:20 AM) *
A fost odata....

Doamne, ce frumosi sunteti amandoi!

Ela, tu esti fotomodel?!
andaro
Ela...sigur esti tu in acele poze?....sunt superbe... anima1.gif eusa_clap.gif
Amandoi sunteti finuti....sa va iubiti mult.... partners.gif
oktavia
Frumoasa este putin spus....esti minunata notworthy.gif Astept poze in continuare. trandafir.gif
kerstin09
Ce finuza si frumoasa esti ELA trandafir.gif si cu sotul tau va potriviti de minune,foarte frumoasa familie hug.gif ....DIANDRA TI-A ADMIRAT CU MULTA PLACERE POZELE:::A ZIS CE FRUMOASA SPER SA AJUNG SI EU CA EA:::VEDEM CE VA FI ANUL VIITOR:::: trandafir.gif partners.gif MULTI PUPICI DE LA NOI PENTRU VOI tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
mirela _bz
buna idee ai avut asa putem si noi sa admiram frumusetile tale si pe tine care esti minunata !!! sa fiti fericiti ! partners.gif trandafir.gif
Alondra
Draga si frumoasa Ela...wub.gif Mai stii cand iti spuneam sa-ti faci si tu un blog si ziceai ca nu poti sa-l tii up to date? smile.gif Ma bucur ca l-ai facut!Asa te putem admira oricand mai usor pe tine si pe frumosii tai! Te pup si astept sa revad pozele! tzuc.gif hug.gif
EMY2000
esti o femeie fericita si implinita cu asemenea familie.
mir0108
ela ...esti o finuta ....
astept poze cu drag...
trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
sa te bucuri de tot ce e frumos...alaturi de familia ta de nota 10!
meaw_ela
Va multzumesc doamnele mele frumoase !Da -eu sunt in poze..sunt un mic cameleon...Ma bucur ca va plac si promit ca o sa mai adaug cat de curand. notworthy.gif Acum fug la Nikolas! partners.gif
USA
Yos cea mai fericita sa te vad aici.....nu o sa ratez nimik.....esti o perfectionista...ca si toti cei dragi de langa tine..si asta ma incanta la nebunie!
hug.gif hug.gif hug.gif hug.gif
Mona75
Mamica sexoasa si iubita...asteptam cu nerabdare franturi din vitza voastra si a minunilor voastre. hug.gif
Pupici!!! tzuc.gif
Mih@ela
Wow de ce dau!!!Cuscra-mea are blooog! super.gif Ce surprize ne mai faci? love1.gif Eu vreau poze muulte noi cu Maja!!!!!Si cu Niko!!! floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif
meaw_ela
Dragele mele daca nu ar trebui sa le upload intai pe alte site-uri as pune poze zilnic.. dar ma dispera procedura. Fiti ingaduitoare. Va pup pe toate cu drag.

PS:
Perfectionista de mine cred ca i-a cam iritat pe muncitori zilele astea cu My perfect drive-way....cu toate detaliile.. cu fiecare caramida imperfecta.....saracii..Eu le-am zis la inceput- "o sa ma uratzi cand vetzi termina aici treaba"....dar se pare ca le e mai ushor sa primeasca ordine de la o mamica good looking decat de la bossul lor.Asa ca o sa vedetzi next week poze cu proiectul terminat. arata superb so far. Va pup!!!
meaw_ela
meaw_ela
O favorita de-a mea!
meaw_ela
Aici eram insarcinata cu Maja... rolleyes.gif
meaw_ela
Si sa va sperii putzin...
meaw_ela
meaw_ela
soi sa vedetzi in ce conditii se mai intampla sa ma gasesc.....
meaw_ela
special ptr voi:
Pana acum....urmeaza sa corectam marginile cu pamant si iarba. partners.gif
mir0108
ela...daca asta e drumul de care spui...ai o bucatica de rai ,acolo,in mijlocul brazilor....se vede ca nu esti doar frumoasa ci si desteapta...!adik sunt o multime de fete frumoase care nu au reusit sa beneficieze de pe urma darului primit ......
acum sunt convinsa ca ai fost sau esti fotomodel...alura de femeie misterioasa iti pica perfect...dar si cea de mamica ,din pozele tale recente ...este divina...
felicitari si succes... tzuc.gif

ruxy
...si povestea poate incepe asa...

A fost odata ca niciodata....o minune de fata, careia Dumnezeu i-a dat harul frumusetii nu numai exterioare ci si interioare, o fata pe nume Ela, care a intalnit printul visurilor ei, s-au casatorit, au doi copii adorabili, traiesc intr-o casuta de basm si vor fi fericiti impreuna pentru tot restul vietii lor.... partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Miha79
Ela esti o dulce si o frumoasa mamica partners.gif trandafir.gif tzuc.gif.............cu o familie frumoasa si fericita ..........asa sa ramaneti si sa fiti mereu fericiti partners.gif partners.gif partners.gif
ninina
Ela.....draga mea...esti o super dragutza.....o mamica adorabila.......esti simpla si in acelasi timp f complicata.....
...iti doresc multa feriicre alturi de familia ta de vis.... trandafir.gif partners.gif
....sa nu mai zic ca m-a incatat foarte mult sa te vad dupa nastere o adevarata printesa...cu un corp de invidiat..... trandafir.gif
livya
frumoase poze ELA ... notworthy.gif hug.gif
roxanne
Draga mea, cred ca ti s-a spus de nenumarate ori ca esti o superba...ai o familie super si va doresc multa, multa fericire si sanatate impreuna. Sa fiti mereu asa, frumosi si impliniti! floare2.gif floare2.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
kerstin09
Si inca odata iti spun...frumoasa,frumoasa si iarasi frumoasa,si totul din jurul tau este frumoas trandafir.gif partners.gif tzuc.gif
ssimmona
Esti deosebita si binecuvantata, Elena! yes.gif
Mi-a facut placere sa urmaresc fotografiile si voi reveni mereu cu drag aici! love1.gif
Sa fiti sanatosi! tzuc.gif
USA
QUOTE(meaw_ela @ Aug 7 2009, 03:48 AM) *
O favorita de-a mea!

Doamne cat imi place....thanks' frumoasa mea...
Iar drive way-ul este superb.....deja.....la final va fii de vis.......
Thanks' de poze! tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
natsandrea
foarte frumoasa "stapana" de aici... trandafir.gif
meaw_ela
Multzumesc mult iubitelor!
Sunt intradevar fericita. Am o familie cum mi-am dorit si chiar mai mult decat am visat, ii iubesc atat de mult si asta e tot ce conteaza cu adevarat pentru mine. Restul s-a lipit de noi cu munca si smart moves la momentul oportun. "Bonus"- cum imi place sa-i zic. partners.gif
alexandra81
QUOTE(meaw_ela @ Aug 7 2009, 03:41 PM) *
Multzumesc mult iubitelor!
Sunt intradevar fericita. Am o familie cum mi-am dorit si chiar mai mult decat am visat, ii iubesc atat de mult si asta e tot ce conteaza cu adevarat pentru mine. Restul s-a lipit de noi cu munca si smart moves la momentul oportun. "Bonus"- cum imi place sa-i zic. partners.gif

Si eu am trecut pe aici pe la tine si am vazut toate pozele...Totul este superb...Si voi si copii... Mai astept poze tzuc.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(alexandra81 @ Aug 7 2009, 01:55 PM) *
Si eu am trecut pe aici pe la tine si am vazut toate pozele...Totul este superb...Si voi si copii... Mai astept poze tzuc.gif tzuc.gif

Multzumik si va pupik!

I love this shot!
Sara1
Ella, bravo pentru Fairytale-ul pe care ti l-ai facut! Aici este probabil si putin destin, dar sunt sigura ca ai facut alegerile potrivite la momentul oportun. Femeia este mintea unei familii, iar tu nu esti numai frumoasa, esti si destepta. Si viata te-a rasplatit pentru asta! Pupici cu drag! tzuc.gif
elena-koller
Ela, ai o familie minunata, si puiutii tai partners.gif partners.gif imi vine sa-i pap...Mai asteptam poze, poze cu maja cand era mica ai?
meaw_ela
QUOTE(Sara1 @ Aug 7 2009, 02:19 PM) *
Ella, bravo pentru Fairytale-ul pe care ti l-ai facut! Aici este probabil si putin destin, dar sunt sigura ca ai facut alegerile potrivite la momentul oportun. Femeia este mintea unei familii, iar tu nu esti numai frumoasa, esti si destepta. Si viata te-a rasplatit pentru asta! Pupici cu drag! tzuc.gif

Sara mea iti multzumesc! Cateodata ma gandesc la alegerile mele....au fost cateva majore si bine gandite...si imi inchipui cat ar fi fost de diferita viatza mea daca as fi ales altfel....am ales drumul acesta si cand ma uit in jur nu regret nimic. partners.gif Am amintiri frumoase, am intalnit oameni speciali, oameni faimoshi , am trait momente de neuitat...pacat ca nu am poze cu toate aceste clipe........ rolleyes.gif

Cred ca v-am promis cu ceva timp in urma ca o sa va arat un vechi proiect: pernele mele de piele , (creatzie proprie )care m-au tinut departe de voi cam o saptamana. In sfarsit am gasit pozele:
Sara1
Stii , chiar ma gindeam, daca ai chef sa impartasesti cu noi cite ceva din partea glamour-oasa a vietii tale! Asa, ca intre fete! Mie imi plac tare povestile frumoase! Dar numai daca ai vreodata timp sa iti revizitezi amintirile, la gura semineului, cu un pahar de hot chocolate in mina-si bineinteles, cind copiii dorm! wub.gif
Sara1
Cit despre pernite, sunt tare fumoase, si banuiesc ca esti o maestra a masinii de cusut! Eu din pacate am 2 miini stingi, dar intotdeauna am admirat persoanele talentate in ale croitoriei si in general talentate cu ce le iese din mina, mai ales ca sora mea este un astfel de talent! Eu una, sunt limitata la a cumpara... ceva daca imi place! yes.gif
meaw_ela
QUOTE(elena-koller @ Aug 7 2009, 03:11 PM) *
Ela, ai o familie minunata, si puiutii tai partners.gif partners.gif imi vine sa-i pap...Mai asteptam poze, poze cu maja cand era mica ai?

Multzumesc!
Maja mititicca!Eu mai grasunica si taaaare obosita!
meaw_ela
QUOTE(Sara1 @ Aug 7 2009, 03:34 PM) *
Stii , chiar ma gindeam, daca ai chef sa impartasesti cu noi cite ceva din partea glamour-oasa a vietii tale! Asa, ca intre fete! Mie imi plac tare povestile frumoase! Dar numai daca ai vreodata timp sa iti revizitezi amintirile, la gura semineului, cu un pahar de hot chocolate in mina-si bineinteles, cind copiii dorm! wub.gif

O sa-mi fac curaj intr-una din zile.. cad nu oi mai avea ce pune pe aici. 1_3ani.gif anima1.gif
elena-koller
Doamne ce scumpa e, mancaiar mama ochisorii ei mari...Pupicei de la Robert...
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Aug 7 2009, 11:48 PM) *
Multzumesc!
Maja mititicca!Eu mai grasunica si taaaare obosita!

Ce scumpica si dragalasa e Maja tzuc.gif hug.gif si tu scumpa mea chiar daca zici ca erai obosita tot bine arati trandafir.gif partners.gif tzuc.gif
meaw_ela
QUOTE(kerstin09 @ Aug 7 2009, 03:54 PM) *
Ce scumpica si dragalasa e Maja tzuc.gif hug.gif si tu scumpa mea chiar daca zici ca erai obosita tot bine arati trandafir.gif partners.gif tzuc.gif

Merci!Imi amintesc ca nu dormisem prea mult cu o noapte inainte ,de fapt nu prea mai dormeam si Paste fiind facusem curat ca la armata plus am si gatit....venea tot neamul la noi- ocazie sa o vada si pe Maja....de aceea am mentzionat oboseala...ca asta e cam tot ce-mi aduc aminte...Tu esti o dragutza ca de obicei ! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
kerstin09
QUOTE(meaw_ela @ Aug 8 2009, 12:46 AM) *
Merci!Imi amintesc ca nu dormisem prea mult cu o noapte inainte ,de fapt nu prea mai dormeam si Paste fiind facusem curat ca la armata plus am si gatit....venea tot neamul la noi- ocazie sa o vada si pe Maja....de aceea am mentzionat oboseala...ca asta e cam tot ce-mi aduc aminte...Tu esti o dragutza ca de obicei ! partners.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

Cum se mai simte scumpicul de NIKO?
Anca74
E ata de frumos topicul asta..ca nu mai e nimic de spus! rolleyes.gif
Pupici!
nalya
O mamica superba notworthy.gif ,cu un tatic pe masura ,niste bebei minunati,o familie tare frumoasa wub.gif
Iubiti-va muuult
Sunt tare bucuroasa de blog-ul tau,cu siguranta o sa mai trec pe aici
tzuc.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.