Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Andreea Marin
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
lia maria71
Chiar daca nu mai gazduieste "Surprize, Surprize" la TVR 1, Andreea Marin ramane, fara indoiala, una dintre vedetele cele mai populare din Romania, lucru dovedit inclusiv de sondajul facut in ultimele zile pe site-ul www.cancan.ro. In doar 72 de ore, aproape 64.000 de cititori ai ziarului nostru au votat sa vada fotografii unice realizate de paparazzi cu "Zana" in vacanta din Franta. Acolo unde Andreea s-a simtit in largul ei, dovedind ca este o femeie lipsita de prejudecati. Paparazzii nostri au surprins-o, intr-una dintre zilele petrecute (impreuna cu familia) pe Coasta de Azur, in timp ce, pe plaja, in dosul unui cort, s-a dezbracat de un costum special din neopren pe care il folosise la parasailing (un sport in care te lasi purtat in aer de o parasuta). Fotografiile realizate la Nisa, chiar in fata celebrei Promenade des Anglais, o arata pe "Zana" asa cum, pana acum, n-a mai fost vazuta vreodata in presa din Romania! Ajutata de soacra ei (mama lui Stefan Banica Jr.), Andreea s-a schimbat de echipamentul de parasailing, luand pe ea o rochita de plaja. Neobisnuita sa poarte un costum mulat din neopren, "Zana" s-a chinuit aproape cinci minute pana a reusit sa-l dea jos. La un moment dat, situatia oarecum hilara a facut-o pe vedeta sa izbucneasca in ras. Dincolo de orice, Andreea demonstreaza ca urmele sarcinii (in timpul careia a luat 30 de kilograme) s-au sters. "Zana" a revenit la silueta initiala, asa cum, de altfel, sta bine unei vedete atat de populare
lia maria71
, Andreea Marin spune ca nu are anumite reguli pe care le respecta pentru a arata cat mai bine. In schimb, vedeta declara ca din cand in cand face sport si danseaza, activitati care o mentin in forma. Intrebata de revista InStyle daca are vreun ritual de frumusete, fosta Zana a “Surprizelor” a raspuns: “Nu, si nu-mi place sa mint doar sa par mai interesanta femeilor care va citesc. Imi plac experimentele, mai ales cand e vorba de spa sau ingrijirea tenului. Sportul nu este o religie pentru mine – in sensul ca uneori timpul nu-mi permite sa respect un program clar – dar e o placere si imi da un tonus bun. De aceea, la fel ca și dansul, nu lipsesc din viața mea”. Cat despre un ritual de frumusete a spiritului, Andreea a declarat: “Da, asta nu-mi lipseste, cartile de pe noptiera imi sunt prietene, calatoriile au devenit pasiune, concertele de calitate, teatrul, mai cu seama ca am alaturi un actor”. Cum ajunge o femeie sa fie constienta de frumusetea ei? “Cel mai probabil atunci cand se simte iubita”, crede Andreea Marin.
lia maria71
mia22_ro
MIE IMI PLACE DE EA...SE IMPLICA IN MULTE CHESTII UMANITARE.
TOATA STIMA! oFloare1.gif
natsandrea
QUOTE(lia maria71 @ Aug 4 2009, 07:42 PM) *

bleah... blush.gif
ninina
..ce rau e sa fi vedeta....stau paparazii astia in fundul tau tot timpul....scuzati expresia....
..saraca fata nu poate nici sa se schimbe....ca astia top pe ea....si cand sta noaptea in hotel cred ca trebuie sa-si traga toata jaluzelele altfel...astia..ar filma tot ce ar vedea... laugh.gif
...suntem oameni nu putem sa fim mereu vedete....
....si in MAdrid...ditamai printesa....au prins-o astia cand a batut un vant si i s-a ridicat fusta...si ce mai barfeau si se amuzau..de cine stie ce ar fi vazut.....
roxanne
Sanii???????.....care sani? rolleyes.gif
natsandrea
QUOTE(roxanne @ Aug 11 2009, 04:02 PM) *
Sanii???????.....care sani? rolleyes.gif

liwlol.gif doh.gif liwlol.gif\
ce rele suntem
roxanne
QUOTE(natsandrea @ Aug 11 2009, 04:14 PM) *
liwlol.gif doh.gif liwlol.gif\
ce rele suntem


liwlol.gif ..... liwlol.gif
natsandrea
QUOTE(roxanne @ Aug 11 2009, 05:15 PM) *
liwlol.gif ..... liwlol.gif

anima1.gif mamaaaa....
Tania_25
Stirea asta e pe site-ul www.cancan.ro de un an....... rolleyes.gif I-au facut poze cand se schimba de costumul ala cu care a facut parasailing.........asta e.....e si ea om pana la urma............. yes.gif oFloare1.gif
Tania_25
QUOTE(mia22_ro @ Aug 4 2009, 06:59 PM) *
MIE IMI PLACE DE EA...SE IMPLICA IN MULTE CHESTII UMANITARE.
TOATA STIMA! oFloare1.gif



Si mie........... trandafir.gif
Sara1
QUOTE(Tania_25 @ Aug 11 2009, 09:54 AM) *
Stirea asta e pe site-ul www.cancan.ro de un an....... rolleyes.gif I-au facut poze cand se schimba de costumul ala cu care a facut parasailing.........asta e.....e si ea om pana la urma............. yes.gif oFloare1.gif


si inca un om frumos.... liwlol.gif
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Aug 11 2009, 03:02 PM) *
Sanii???????.....care sani? rolleyes.gif




Roxy nu au toate sani mari.........acum fiecare cum i-a dat D-zeu....... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Aug 11 2009, 04:15 PM) *
liwlol.gif ..... liwlol.gif




Cu asa sani iesi in evidenta......... liwlol.gif
mia22_ro
QUOTE(roxanne @ Aug 11 2009, 05:15 PM) *
liwlol.gif ..... liwlol.gif

anima1.gif anima1.gif
Tania_25
QUOTE(Sara1 @ Aug 11 2009, 06:57 PM) *
si inca un om frumos.... liwlol.gif




E frumoasa............ca nu e urata......... notworthy.gif trandafir.gif
natsandrea
Andreea Marin, surprinsa de paparazzi in timp ce-si expunea de bunavoie sanii la soare in vacanta de pe Coasta de Azur

Andreea Marin a pierdut definitiv celebrul proces intentat impotriva CANCAN si a revistei Ciao!, prin care "Zana" solicita despagubiri de 500.000 de euro, intrucat fusese fotografiata in sanii goi, pe plaja, in locuri publice, pe Coasta de Azur.

Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.