Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Gandacelul Meu
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog maria26
Pagini: 1, 2
maria26



ne rastim la lume smile.gif
maria26
ce facea Andy pe plaja smile.gif
meaw_ela
QUOTE(maria26 @ Aug 24 2009, 01:19 PM) *



O familie foarte frumoasa!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Iti doresc numai bine! rolleyes.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
maria26
QUOTE(meaw_ela @ Aug 24 2009, 10:04 PM) *
O familie foarte frumoasa!!!!! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif Iti doresc numai bine! rolleyes.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


MULTUMIESC LA FEL! trandafir.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Aug 24 2009, 07:27 PM) *



ne rastim la lume smile.gif

frumosi tare,toti....ce dulce e andy scumpicu... tzuc.gif tzuc.gif
maria26
QUOTE(livya @ Aug 25 2009, 11:38 AM) *
frumosi tare,toti....ce dulce e andy scumpicu... tzuc.gif tzuc.gif


floare2.gif
maria26
poze de la munte




la masa


cabana la care am stat




maria26












maria26
nu avem sonor sad.gif
natsandrea
foarte scump andy...o familie frumoasa trandafir.gif
maria26
QUOTE(natsandrea @ Aug 29 2009, 12:11 PM) *
foarte scump andy...o familie frumoasa trandafir.gif


multumim la fel trandafir.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Aug 29 2009, 11:06 AM) *
nu avem sonor sad.gif

cine-i frumosul din oglinda?oare? biggrin.gif mai,mai da frumos esti...fotomodel te face mami... wink.gif
maria26
QUOTE(livya @ Sep 3 2009, 02:37 PM) *
cine-i frumosul din oglinda?oare? biggrin.gif mai,mai da frumos esti...fotomodel te face mami... wink.gif


sa stii ca in privinta asta seamana cu mine.. smile.gif
eu petrec foarte mult timp in oglinda si ma admir liwlol.gif .. sunt un pic narcisista, recunosc.. sotul meu mereu rade de mine..
si acum imi zice de Andy ca are cu cine semana... face ce face si se aseaza in fata oglinzii, se mangaie pe par.. liwlol.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Sep 3 2009, 01:44 PM) *
sa stii ca in privinta asta seamana cu mine.. smile.gif
eu petrec foarte mult timp in oglinda si ma admir liwlol.gif .. sunt un pic narcisista, recunosc.. sotul meu mereu rade de mine..
si acum imi zice de Andy ca are cu cine semana... face ce face si se aseaza in fata oglinzii, se mangaie pe par.. liwlol.gif

liwlol.gif liwlol.gif lasa ca e bine sa fie un pic NEALCOS ? liwlol.gif biggrin.gif
maria26
asa mancam noi liwlol.gif


maria26
si asa ne spalam pe dinti
livya
bravo Andy dulce.... biggrin.gif eusa_clap.gif
livya
QUOTE(maria26 @ Sep 4 2009, 06:02 PM) *
asa mancam noi liwlol.gif



no aici estit tot murdarici... liwlol.gif liwlol.gif
maria26
QUOTE(livya @ Sep 4 2009, 07:05 PM) *
no aici estit tot murdarici... liwlol.gif liwlol.gif


uite ce a fcut aseara.. era rupt de somn si nu vroia sa doarma smile.gif
http://s436.photobucket.com/albums/qq88/ma...urrent=1756.flv
livya
QUOTE(maria26 @ Sep 4 2009, 06:13 PM) *
uite ce a fcut aseara.. era rupt de somn si nu vroia sa doarma smile.gif
http://s436.photobucket.com/albums/qq88/ma...urrent=1756.flv

vai saracu ce obosit era.... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif tongue.gif
maria26
QUOTE(livya @ Sep 4 2009, 07:15 PM) *
vai saracu ce obosit era.... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif tongue.gif


dar nu se lasa... si cu ochii inchisi .. tot sa mearga liwlol.gif
maria26
poze de azi


















Mikaell
QUOTE(maria26 @ Sep 5 2009, 11:17 PM) *
poze de azi




















maria cred ca esti o fericita,andi seamana foarte mult cu tine...multi pupicei tzuc.gif
aly80r
QUOTE(maria26 @ Sep 4 2009, 07:13 PM) *
uite ce a fcut aseara.. era rupt de somn si nu vroia sa doarma smile.gif
http://s436.photobucket.com/albums/qq88/ma...urrent=1756.flv



Vai de mine! Maria, ai un baietel mortal love1.gif . M-am prapadit de ras urmarind filmuletul liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif . L-am pus iar, si iar si iar.... Erika ii trimite tzuc.gif mii.
maria26
QUOTE(Mikaell @ Sep 6 2009, 12:28 AM) *
maria cred ca esti o fericita,andi seamana foarte mult cu tine...multi pupicei tzuc.gif


are si de la sot ceva, dar seamana cu mine mai mult.. parul cret nu e al meu sad.gif
mi-am dorit sa am copil cu parul cret, ochii negri si mari, nasul carn.. si asa mi l-a dat d-zeu smile.gif
si tu ai o fetita superba!

QUOTE(aly80r @ Sep 6 2009, 12:28 AM) *
Vai de mine! Maria, ai un baietel mortal love1.gif . M-am prapadit de ras urmarind filmuletul liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif . L-am pus iar, si iar si iar.... Erika ii trimite tzuc.gif mii.


liwlol.gif liwlol.gif
a cazut de mai multe ori, dar atunci am reusit sa-l filmez... filmuletul cu oglinda l-ai vazut? e foarte tare liwlol.gif
tzuc.gif pentru erika
aly80r
QUOTE(maria26 @ Sep 6 2009, 12:32 AM) *
are si de la sot ceva, dar seamana cu mine mai mult.. parul cret nu e al meu sad.gif
mi-am dorit sa am copil cu parul cret, ochii negri si mari, nasul carn.. si asa mi l-a dat d-zeu smile.gif
si tu ai o fetita superba!
liwlol.gif liwlol.gif
a cazut de mai multe ori, dar atunci am reusit sa-l filmez... filmuletul cu oglinda l-ai vazut? e foarte tare liwlol.gif
tzuc.gif pentru erika



Nu, nu l-am vazut. Unde il gasesc?
maria26
pe pagina 6 tot aici smile.gif
Anca74
QUOTE(maria26 @ Sep 4 2009, 07:13 PM) *
uite ce a fcut aseara.. era rupt de somn si nu vroia sa doarma smile.gif
http://s436.photobucket.com/albums/qq88/ma...urrent=1756.flv


Of Doamne...ca obosit mai era! Banuiesc ca oboseala era de vina, de-ar fi fost mai mare as fi zis ca vine de la vreun chef... rolleyes.gif
maria26
QUOTE(Anca74 @ Sep 6 2009, 01:36 AM) *
Of Doamne...ca obosit mai era! Banuiesc ca oboseala era de vina, de-ar fi fost mai mare as fi zis ca vine de la vreun chef... rolleyes.gif


da, parca bause alcool, insa era doar lapticul de vina.. dupa ce bea laptele normal trebuie sa se culce.. dar are seri in care tot vrea sa mai alerge, insa nu prea mai reuseste liwlol.gif
Claudia94
pai ce sa zic , la o asa mamica anima1.gif , nici nu avea cum sa nu fie baiatu frumos si haios , multi pupici si o bere bere.gif tzuc.giftzuc.giftzuc.gif
maria26
QUOTE(Claudia94 @ Sep 10 2009, 09:27 PM) *
pai ce sa zic , la o asa mamica anima1.gif , nici nu avea cum sa nu fie baiatu frumos si haios , multi pupici si o bere bere.gif tzuc.giftzuc.giftzuc.gif


bere.gif multumim pentru complimente!... nu va intrecem..
maria26
dupa cum v-am spus, Andy luni cand era cu socrela pe afara a cazut in nas... deci.. asa arata



maria26
si daca alergam asa.. de-aia ne rupem nasul
livya
QUOTE(maria26 @ Sep 11 2009, 08:32 PM) *
dupa cum v-am spus, Andy luni cand era cu socrela pe afara a cazut in nas... deci.. asa arata




vai saracutul...dar tot scump e si asa.... rolleyes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
maria26
QUOTE(livya @ Sep 11 2009, 09:36 PM) *
vai saracutul...dar tot scump e si asa.... rolleyes.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


smile.gif multumim,, si se rupe sufletul cand il vad asa.. dar ce sa fac? off
Claudia94
mititelul sad.gif dar tot frumos e cum zice lyvia , astia-s copiii .. se lovesc mereu , nu-i poti tine legati blink.gif pupam dulce nasucul lui tzuc.giftzuc.giftzuc.gif

si apropos , e foarte atent la bordura, mi-a placut "faza" anima1.gif yes.gif
dyana
QUOTE(maria26 @ Sep 11 2009, 08:32 PM) *
dupa cum v-am spus, Andy luni cand era cu socrela pe afara a cazut in nas... deci.. asa arata

Ce scump e alergand in poza asta, piticotu' partners.gif
aly80r
QUOTE(maria26 @ Sep 11 2009, 09:34 PM) *
si daca alergam asa.. de-aia ne rupem nasul



E dulce foc! tzuc.gif mama baietzelul frumos! Cand alearga asa parca o vad pe Erika mea care fuge de mine pe strada biggrin.gif . Daca eu o iau "hais", ea sigur o ia "cea" nervi.gif
maria26
QUOTE(Claudia94 @ Sep 11 2009, 11:03 PM) *
mititelul sad.gif dar tot frumos e cum zice lyvia , astia-s copiii .. se lovesc mereu , nu-i poti tine legati blink.gif pupam dulce nasucul lui tzuc.giftzuc.giftzuc.gif

si apropos , e foarte atent la bordura, mi-a placut "faza" anima1.gif yes.gif


multumim... asa e... nu-l pot tine legat,dar nu-i trece o julitura ca apare alta sad.gif
de obicei este atent de aceea nu inteleg cum a cazut in halul ala.... cu mine nu a cazut niciodata atat de rau...

QUOTE(dyana @ Sep 11 2009, 11:05 PM) *
Ce scump e alergand in poza asta, piticotu' partners.gif


trandafir.gif m-a terminat in seara asta.. sunt rupta de oboseala.. numai asa alearga si eu dupa el... pe de-o parte e bine ca mai fac si eu miscare.. toata ziua numai pe scaun... smile.gif

QUOTE(aly80r @ Sep 11 2009, 11:10 PM) *
E dulce foc! tzuc.gif mama baietzelul frumos! Cand alearga asa parca o vad pe Erika mea care fuge de mine pe strada biggrin.gif . Daca eu o iau "hais", ea sigur o ia "cea" nervi.gif


liwlol.gif pai asa sunt copiii.. se duc unde nu ar trebui... eu ca sa-l fac sa vina si sa nu ma stie toata strada, ii zic " andy, mami pleaca" si ma intorc cu spatele.. si vine repede, repede.. il aud in spatele meu lipa, lipa liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.