Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Frumoasa Mea Familie
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Doraminodora
Pagini: 1, 2
Doraminodora
EU SI SOTUL MEU partners.gif

Doraminodora
COPILASII MEI SCUMPI partners.gif

Doraminodora
FETITA MEA CU IEPURASUL PE CARE IL IUBESTE NESPUS DE MULT partners.gif

Doraminodora
BAIATUL MEU SEXSOS partners.gif

EMY2000
dora esti o femeie fericita.ai o familie de milioane.printesa aia mica ti-as manca-o toata.si de pupacit nu mai zic. eating.gif anima1.gif tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Aug 1 2009, 12:37 AM) *
dora esti o femeie fericita.ai o familie de milioane.printesa aia mica ti-as manca-o toata.si de pupacit nu mai zic. eating.gif anima1.gif tzuc.gif

MULTUMESC ,SCUMPA EMY SI FAMILIA TA ESTE MINUNATA SI DRAGI MIE anima1.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
sa-ti traiasca copilasii ,sunt minunati!!!se vede ca sunteti o familie fericita!!! tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(Mikaell @ Aug 1 2009, 02:07 AM) *
sa-ti traiasca copilasii ,sunt minunati!!!se vede ca sunteti o familie fericita!!! tzuc.gif

MULTUMESC, IUBITA SA-TI DEA DD SANATATE LA TOATA FAM.TA tzuc.gif
natsandrea
sa iti traiasca copilasii si sa ai parte numai de bucurii
Doraminodora
QUOTE(natsandrea @ Aug 1 2009, 02:21 PM) *
sa iti traiasca copilasii si sa ai parte numai de bucurii

Multumesc, draga mea si tie iti doresc acelasi urari floare2.gif
ninina
O familie superba..... trandafir.gif
...Sa va dea Dumnzeu tot ce e mai bun si mai frumos .....pe lume.....
...sunt draguti tare copilasii tai.....un pupik mare pt ei si mamica lor trandafir.gif
Doraminodora
QUOTE(ninina @ Aug 3 2009, 05:58 PM) *
O familie superba..... trandafir.gif
...Sa va dea Dumnzeu tot ce e mai bun si mai frumos .....pe lume.....
...sunt draguti tare copilasii tai.....un pupik mare pt ei si mamica lor trandafir.gif

Multumesc si voua la fel va doresc hug.gif

EMY2000
mai vrem poze, mai vrem pozeeeeeee wub.gif tzuc.gif
Doraminodora
AM REVENIT CU CEVA POZE.................INTRADEVAR SINT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA,CARE NU CREDEAM CA O SA AJUNG LA MARE ANUL ACESTA,DAR DUMNEZEU MA AJUTAT SI NIA OFERIT ACEASTA DORINTA bananab.gif super.gif

SINT EU SI SOTUL

COPILASII MEI SCUMPI

FETITA MEA SCUMPA

BAIATUL MEU IUBIT

EMY2000
QUOTE(Doraminodora @ Aug 3 2009, 07:58 PM) *

FETITA MEA SCUMPA

e printesa mea, e printesa mea bananab.gif bananab.gif bananab.gif . mami nici nu stii ce fericita m-ai facut.
EMY2000
QUOTE(Doraminodora @ Aug 3 2009, 07:58 PM) *
AM REVENIT CU CEVA POZE.................INTRADEVAR SINT O MAMICA FERICITA SI IMPLINITA,CARE NU CREDEAM CA O SA AJUNG LA MARE ANUL ACESTA,DAR DUMNEZEU MA AJUTAT SI NIA OFERIT ACEASTA DORINTA bananab.gif super.gif

SINT EU SI SOTUL

COPILASII MEI SCUMPI

pupici miiiiiiii de la noi. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Aug 3 2009, 09:12 PM) *
pupici miiiiiiii de la noi. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

SI NOI PUPAM O FAMILIE FRUMOASA ASA CA VOI tzuc.gif tzuc.gif
mia22_ro
MAMI,AI DOUA FRUMUSETI!!!
FETITA E O MINUNE! oFloare1.gif
meaw_ela
In toata splendoarea voastra...pana la piele ! LOL.. Mi-am clatit ochii cu frumusetzile tale- Baiatul se vede ca se crede barbatzel de pe acum- tare sexos si frumos iar printzesa carliontzata-- dulce si deosebit de frumoasa! Te felicit pentru tot! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif
Doraminodora
QUOTE(mia22_ro @ Aug 20 2009, 01:43 AM) *
MAMI,AI DOUA FRUMUSETI!!!
FETITA E O MINUNE! oFloare1.gif

Multumesc draga mea floare2.gif
QUOTE(meaw_ela @ Aug 20 2009, 01:48 AM) *
In toata splendoarea voastra...pana la piele ! LOL.. Mi-am clatit ochii cu frumusetzile tale- Baiatul se vede ca se crede barbatzel de pe acum- tare sexos si frumos iar printzesa carliontzata-- dulce si deosebit de frumoasa! Te felicit pentru tot! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif notworthy.gif partners.gif partners.gif partners.gif partners.gif

Multumesc draga mea pentru complimente floare2.gif

Mikaell
QUOTE(Doraminodora @ Aug 3 2009, 06:58 PM) *

SINT EU SI SOTUL

COPILASII MEI SCUMPI

FETITA MEA SCUMPA

BAIATUL MEU IUBIT

sunteti minunati cu totii...fetita ce sa mai e superba iar baietelul deja e cavaler...sa aveti parte de multa sanatate si fericire tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(Mikaell @ Aug 22 2009, 01:24 AM) *
sunteti minunati cu totii...fetita ce sa mai e superba iar baietelul deja e cavaler...sa aveti parte de multa sanatate si fericire tzuc.gif

Multumesc,scumpa mea si eu va doresc aceleasi urari de bine tzuc.gif tzuc.gif
lia maria71
am vizitat si eu blogul tau,sa ne cunoastem mai bine!!! trandafir.gif rolleyes.gif
sunteti o familie implinita!sa ramaneti tot asa! notworthy.gif

Doraminodora
QUOTE(lia maria71 @ Aug 22 2009, 02:05 AM) *
am vizitat si eu blogul tau,sa ne cunoastem mai bine!!! trandafir.gif rolleyes.gif
sunteti o familie implinita!sa ramaneti tot asa! notworthy.gif

Multumesc, scumpa mea eu ma inchin la bunul DD sa fim tot asa..............si sper sa imi indeplineasca aceasta dorinta tzuc.gif pray.gif
EMY2000
ce mai face cuscra mea draga???dar ingerasii mei scumpi? tzuc.gif wub.gif
Doraminodora
QUOTE(EMY2000 @ Sep 2 2009, 12:49 AM) *
ce mai face cuscra mea draga???dar ingerasii mei scumpi? tzuc.gif wub.gif

Prima de toate..........iti multumesc de intrebare,noi sintem bine, acum am ajuns acasa cu Jessica de la vaccin............in rest este totul ok la voi?dar scumpii si minunatii mei copilasii ce fac?mai este putin si se incepe scoala............ce spune ginerele meu iuvit Tony,dar Alex va merge la gradi anul acesta?sau nu are inca virsta,pupici multi la o fdamilie scumpa si frumoasa, va doresc sanatate si numai bine tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Doraminodora @ Jul 30 2009, 10:14 PM) *
COPILASII MEI SCUMPI partners.gif

ai niste copilasi tare frumosi... yes.gif hug.gif
livya
QUOTE(Doraminodora @ Jul 30 2009, 10:10 PM) *

sunteti frumosi si va potriviti... smile.gif hug.gif
Doraminodora
QUOTE(livya @ Sep 2 2009, 05:28 PM) *
sunteti frumosi si va potriviti... smile.gif hug.gif

Multumesc livya.............dar si voi sinteti o familie minunata si ai o scumpete de baietel,sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii si fericire in casa voastra tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Doraminodora @ Sep 3 2009, 03:57 PM) *
Multumesc livya.............dar si voi sinteti o familie minunata si ai o scumpete de baietel,sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii si fericire in casa voastra tzuc.gif tzuc.gif

multumesc draga,la fel si voua... hug.gif
EMY2000
QUOTE(Doraminodora @ Sep 2 2009, 04:23 PM) *
Prima de toate..........iti multumesc de intrebare,noi sintem bine, acum am ajuns acasa cu Jessica de la vaccin............in rest este totul ok la voi?dar scumpii si minunatii mei copilasii ce fac?mai este putin si se incepe scoala............ce spune ginerele meu iuvit Tony,dar Alex va merge la gradi anul acesta?sau nu are inca virsta,pupici multi la o fdamilie scumpa si frumoasa, va doresc sanatate si numai bine tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif

alex nu merge inca la gradi.la gradi se merge de la 3 ani, iar ea nu are nici 2 anisori.iar tony face numai prostii.vineri am fost cu el la spital la Grigore Alexandrescu de la cusut ca sa taiat la mana.si isteata de invatatoare nu ma anuntat.el sa taiat la ora 9 si eu am aflat abia la 12.
natsandrea

Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu'n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine.

mia22_ro
Tania_25
Lusha&Zbenguica
natsandrea

Tania_25
mia22_ro
AdeDia

Mikaell
Doraminodora
Dragele mele,sinteti minunate pentru urarile pe care mi leati facut..................va doresc un an nou plin de bucurii, sanatate, fericire si tot ceace ne dorim pe anul 2010,va multumes inca odata tzuc.gif trandafir.gif
Doraminodora
QUOTE(Doraminodora @ Jul 31 2009, 12:10 AM) *

Tania_25
partners.gif
anku
natsandrea
maria26
simina_ana

Tania_25
USA
PASTE PLIN DE BINECUVANTARE, LUMINA SI IUBIRE!
CIOC CIOC.....HAI SA CIOCNIM......GATA'S OUTELE?? floare2.gif
Mikaell
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.