Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mine !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Claudia94
Pagini: 1, 2, 3, 4
Claudia94
Sa va pun si cu mine ceva pozici anima1.gif
Claudia94
la 1 an .. biggrin.gif cu nasica si mama , am ales pixul caietul si banii .. si toate se potrivesc de minune trandafir.gif , sunt materialista .. bani , bani , bani in principal .. ador sa scriu .. de mana laugh.gif si sa imit scrisul profesoareor , dintre toate l-am ales pe cel al dn-ei invatatoare .. si sa invat imi place biggrin.gif

Claudia94
iar eu .. in tinerete laugh.gif , stiti ce nervi si-au facut ai mei sa stau la poza asta wife.gif ? nu vreti sa stiti liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Claudia94
cu tati .. poza sexy , tata - fan michael jackson , rupe maieuri cand aude muzica lui .. de cand a fost nush ce faza cu michael cand a rupt un maieu liwlol.gif a avut si permanent ca el .. cand eram eu mica ,pacat ca ,,, crybaby.gif in ziua aia a primit o multime de telefoane cu "condoleante"

Mikaell
mai clau...ce mica arai liwlol.gif ..ptiu,ptiu sa nu te deochi liwlol.gif ...oricum erai frumoasa si mica smile.gif
EMY2000
ATAT?????????? unsure.gif sad.gif
Tania_25
Erai frumusica mami......... partners.gif ma gandeam cu cine seamana Mihaita............. wub.gif tzuc.gif
Claudia94
mai revin cu poze .. din prezent biggrin.gif ..
Claudia94
eu anima1.gif

Claudia94
cu o esarfa in plus ...

Tania_25
Claudia eu am crezut ca tu esti mama lui Mihaita..... doh.gif biggrin.gif nu am stiut ca el este fratiorul tau............... wacko.gif esti o fata foarte draguta............ wub.gif oFloare.gif trandafir.gif
Claudia94
QUOTE(Tania_25 @ Aug 4 2009, 01:21 AM) *
Claudia eu am crezut ca tu esti mama lui Mihaita..... doh.gif biggrin.gif nu am stiut ca el este fratiorul tau............... wacko.gif esti o fata foarte draguta............ wub.gif oFloare.gif trandafir.gif


laugh.gif nu are nimic .. merc ifrumos trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif tzuc.gif
delala

Mai vrem poze si cu tine.
Claudia94


asta poate o mai stiti biggrin.gif
maria26
QUOTE(Claudia94 @ Aug 3 2009, 10:56 PM) *
eu anima1.gif



foarte draguta smile.gif
Mih@ela
Esti o frumoasa,Claudia! floare2.gif
Claudia94
merci fetelor trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , mai pun o pozica 4 in 1 love1.gif

EMY2000
QUOTE(Claudia94 @ Aug 10 2009, 11:10 PM) *
merci fetelor trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , mai pun o pozica 4 in 1 love1.gif



esti tare frumoasa iubita. floare2.gif
roxanne
QUOTE(Claudia94 @ Aug 9 2009, 09:58 PM) *


asta poate o mai stiti biggrin.gif



QUOTE(Claudia94 @ Aug 10 2009, 11:10 PM) *
merci fetelor trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif , mai pun o pozica 4 in 1 love1.gif



Mai da' ce surioara frumusica avem noi aici! love1.gif wub.gif
Mikaell
QUOTE(Claudia94 @ Aug 9 2009, 08:58 PM) *


asta poate o mai stiti biggrin.gif


Imi place tare mult poza asta...esti tare frumoasa, mai Clau!!! tzuc.gif hug.gif
natsandrea
QUOTE(Tania_25 @ Aug 4 2009, 02:21 AM) *
Claudia eu am crezut ca tu esti mama lui Mihaita..... doh.gif biggrin.gif nu am stiut ca el este fratiorul tau............... wacko.gif esti o fata foarte draguta............ wub.gif oFloare.gif trandafir.gif

prima data si eu am crezut la fel...sorry oFloare1.gif
estu foarte draguta trandafir.gif
Claudia94
sunteti tare dragute .. floare2.gif trandafir.gif oFloare.gif
delala
QUOTE(Claudia94 @ Aug 9 2009, 09:58 PM) *


asta poate o mai stiti biggrin.gif


Mišto gajica !!! anima1.gif tongue.gif wub.gif anima1.gif
lia maria71
si eu am crezut ca tu esti mamica!!
esti haioasa rau!!! partners.gif
Claudia94
prin padurice laugh.gif

Claudia94
QUOTE(lia maria71 @ Aug 29 2009, 01:48 AM) *
si eu am crezut ca tu esti mamica!!
esti haioasa rau!!! partners.gif


deci mi sar potrivi un job la circ ? hi.gif laugh.gifliwlol.gif

rolleyes.gif
giulia_0319
ce surioara frumoasa am gasit eu aici...initial si eu crezusem ca esti mamica...
fratiorul tau seamana f mult cu tine mai ales in poza aceea "sexy" care ti-a facut nervi anima1.gif
CLAU_DITZA23
Claudia a iti traiasca fratiorul e tare dulce si tu o scumpa cred ca se mandresc tare mult parinti vostri cu voi pooop sa fiti sanatosi oFloare1.gif
Claudia94
QUOTE(giulia_0319 @ Aug 31 2009, 10:25 PM) *
ce surioara frumoasa am gasit eu aici...initial si eu crezusem ca esti mamica...
fratiorul tau seamana f mult cu tine mai ales in poza aceea "sexy" care ti-a facut nervi anima1.gif



QUOTE(CLAU_DITZA23 @ Sep 14 2009, 03:06 PM) *
Claudia a iti traiasca fratiorul e tare dulce si tu o scumpa cred ca se mandresc tare mult parinti vostri cu voi pooop sa fiti sanatosi oFloare1.gif


multzumesc fetelor biggrin.gif tzuc.gif, cand o fi vremea mea de facut copii..clau_ditza sa-mi zici reteta de gemenutzi love1.gif trandafir.gif
Mona75
Si cand te gandesti ca-ti vazusem id-ul si deja ma gandeam....wow.... ce mamica tanara laugh.gif
Esti o surioara tare draguta si atenta.... hug.gif
Si eu am un frate cu aproape 10 ani mai mic....stiu cum e dragostea de sora mai mare. smile.gif
Claudia94
QUOTE(Mona75 @ Sep 14 2009, 06:55 PM) *
Si cand te gandesti ca-ti vazusem id-ul si deja ma gandeam....wow.... ce mamica tanara laugh.gif
Esti o surioara tare draguta si atenta.... hug.gif
Si eu am un frate cu aproape 10 ani mai mic....stiu cum e dragostea de sora mai mare. smile.gif


mers frumos tzuc.gif , ee mi-am dorit un fratior/surioara chiar nu conta ..numai sa fie love1.gif sunt aici o multime de bebelusi copii mici care-s foarte simpatici , si-mi place sa ma joc cu ei , si acum il am si pe mihaitza si-l iubesc non-stop love1.gif
delala

Pune-l pe Itza sa iti faca si tie poze, nu numai tu lui. Vrem sa mai vedem poze si cu Clao. tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Claudia94
Claudia94
Claudia94
si ink una , jucam remi afara biggrin.gif

delala

Frumoasa protagonista wub.gif , urat fundalul ...
Claudia94
QUOTE(delala @ Sep 20 2009, 12:54 PM) *
Frumoasa protagonista wub.gif , urat fundalul ...


merci beaucoup trandafir.gif

o poza de cand aveam 6 ani biggrin.gif

delala
QUOTE(Claudia94 @ Sep 25 2009, 10:31 PM) *
o poza de cand aveam 6 ani biggrin.gif



Studioasa scolarita noastra. 1_3ani.gif 1_3ani.gif 1_3ani.gif
Claudia94
inca uina trandafir.gif

maria26
QUOTE(Claudia94 @ Sep 30 2009, 04:06 PM) *
inca uina trandafir.gif



draguta si cu privire calda de copil.. iubesc privirea asta smile.gif
Mikaell
QUOTE(delala @ Sep 20 2009, 12:54 PM) *
Frumoasa protagonista wub.gif , urat fundalul ...

subscriu liwlol.gif
Mikaell
QUOTE(Claudia94 @ Sep 25 2009, 09:31 PM) *
merci beaucoup trandafir.gif

o poza de cand aveam 6 ani biggrin.gif



erai foarte frumoasa de mica tzuc.gif
Claudia94
QUOTE(Mikaell @ Sep 30 2009, 05:02 PM) *
erai foarte frumoasa de mica tzuc.gif


merciii mikaell , trandafir.gif ... incerc sa ma mentin anima1.gif laugh.gif tzuc.gif
Claudia94
o poza de la sfarsitul anului scolar , un moment emotionant , am primit cheia scolii tongue.gif

EMY2000
QUOTE(Claudia94 @ Sep 30 2009, 08:43 PM) *
o poza de la sfarsitul anului scolar , un moment emotionant , am primit cheia scolii tongue.gif



foarte frumos.felicitari floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Claudia94
QUOTE(EMY2000 @ Oct 1 2009, 04:03 PM) *
foarte frumos.felicitari floare2.gif floare2.gif floare2.gif


merci emy oFloare.gif hug.gif
Claudia94
o poza de cand am avut o serbare a scolii , am dansat si eu impreuna cu alte fete din scoala , asta e de la dans adica reggaeton , si am fost si tiganca , dar nu am nici o poza clara .. si asta e cu spatele . eram din primul rand cea in negru cu o dunga alba pe fund laugh.gif


Claudia94
eu biggrin.gif



putin mai veche , se vede data
EMY2000
QUOTE(Claudia94 @ Oct 2 2009, 09:10 PM) *
eu biggrin.gif



putin mai veche , se vede data


nu numai data...si fundalul biggrin.gif .nu conteaza ca e mai veche.esti foarte frumoasa. hi.gif
98brv
oFloare1.gif floare2.gif foarte frumos Claudia ;imi place bloggul tau te pup Violeta
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.