Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Poze Cu Mine !
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Claudia94
Pagini: 1, 2, 3, 4
roxykim
Ai un baietel tare frumos! Sa fiti sanatosi! trandafir.gif

QUOTE(Claudia94 @ Jul 29 2009, 10:33 PM) *
Sa va pun si cu mine ceva pozici anima1.gif

lorelei2003
Buna dimineata scumpa domnisoara,ti-am pregatit o cafea sa ai spor la invatat.
lorelei2003
QUOTE(lorelei2003 @ Jan 19 2010, 08:24 AM) *
Buna dimineata scumpa domnisoara,ti-am pregatit o cafea sa ai spor la invatat.

Pacat,acum am observat ca nu se vede dar o sa ma revansez eu cu alta cafea.gif
Claudia94
QUOTE(lorelei2003 @ Jan 19 2010, 08:27 AM) *
Pacat,acum am observat ca nu se vede dar o sa ma revansez eu cu alta cafea.gif


acum am gasit mesajul , multumeesc mamica frumoasa tzuc.gifhug.gif trandafir.gif
Claudia94
ceva in premiera laugh.gif video cu mine ,...am dansat alaturi de cativa colegi pe melodia lui stefan banica jr. ... eu sunt cea cu tricou albastru si fusta alba..sper sa va placa tongue.gif

meaw_ela
Mai ce talentata esti---cea mai frumoasa si buna dansatoare din schoala( cel putzin)! Beton! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Claudia94
QUOTE(meaw_ela @ Feb 11 2010, 08:16 PM) *
Mai ce talentata esti---cea mai frumoasa si buna dansatoare din schoala( cel putzin)! Beton! trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif


eee... blush.gif merci fain de complimeeent love1.gifoFloare.gif
ruxy
QUOTE(Claudia94 @ Feb 11 2010, 07:54 PM) *
ceva in premiera laugh.gif video cu mine ,...am dansat alaturi de cativa colegi pe melodia lui stefan banica jr. ... eu sunt cea cu tricou albastru si fusta alba..sper sa va placa tongue.gif


O frumoasa domnisoara buna dansatoare...suuuuper Claudia rolleyes.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
Felicitari,iubita mea Clau eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Frumoasa,talentata si desteapta,are itza cu cine se mandri yes.gif love1.gif Multi pupicei dulci de la erika tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
Claudia94
QUOTE(ruxy @ Feb 11 2010, 08:31 PM) *
O frumoasa domnisoara buna dansatoare...suuuuper Claudia rolleyes.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif



QUOTE(Mikaell @ Feb 11 2010, 09:08 PM) *
Felicitari,iubita mea Clau eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Frumoasa,talentata si desteapta,are itza cu cine se mandri yes.gif love1.gif Multi pupicei dulci de la erika tzuc.gif hug.gif tzuc.gif



multumesc love1.gif din suflet ... oFloare.gif

imi pare rau ca nu am mers la dansuri de mica , acum nu pot merge , pt ca nu imi permite timpul..abia o scot la capat fara nimic altceva in program cu scoala... asa facem la serbari ale scolii , cate un dans ceva ... am dansat si pe melodia lui michael jackson-beat it .. maaai multi , dar nu am filmare sad.gif
roxanne
QUOTE(Claudia94 @ Feb 11 2010, 07:54 PM) *
ceva in premiera laugh.gif video cu mine ,...am dansat alaturi de cativa colegi pe melodia lui stefan banica jr. ... eu sunt cea cu tricou albastru si fusta alba..sper sa va placa tongue.gif



Mai, mai ce dansatoare are mami tau aici si nu stie! bere.gif Esti grozava! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif
elena-koller
Super filmuletul...
Si tu esti grozava, super dans....ati dansat minunat...Mi-a placut dansul as fi vrut sa-l vad live wink.gif dar asta e...
Oricum imi plac si pozele...

Va pupa,
Elena si Robert tzuc.gif
Claudia94
QUOTE(roxanne @ Feb 11 2010, 09:49 PM) *
Mai, mai ce dansatoare are mami tau aici si nu stie! bere.gif Esti grozava! tzuc.gif hug.gif tzuc.gif



QUOTE(elena-koller @ Feb 13 2010, 08:58 PM) *
Super filmuletul...
Si tu esti grozava, super dans....ati dansat minunat...Mi-a placut dansul as fi vrut sa-l vad live wink.gif dar asta e...
Oricum imi plac si pozele...

Va pupa,
Elena si Robert tzuc.gif


multumesc mamici !!! tzuc.gif trandafir.gif notworthy.gif notworthy.gif trandafir.gif
roxanne
Mikaell
Lusha&Zbenguica
O primavara plina de soare si voie buna!!!!


Claudia94
Multumesc mult pentru urari ! Un sincer LA MULTI ANI si din partea mea de 8 martie !!! tzuc.gif[size="4"][/size]

manu1981
La multi ani de 8 martie!
Multa sanatate si putere pentru a depasi cu bine toate obstacolele vietii!


Imi30
mia22_ro
Claudia94
Multumesc pentru toate urarile de bine tzuc.gif la fel va doresc si eu hug.gif trandafir.gif
ankaA

mirela bz
anastasia80
meaw_ela
PASTE FERICIT MANDRO- MULTE VISE IMPLINITE SA-TI ADUCA IEPURASHUL SI SUCCES LA SHCOALA rolleyes.gif
Mih@ela
Paste fericit,deasemenea intregii familii! smile.gif
Claudia94
multzam din nou mamici dragi pt urarile frumoase hug.gif notworthy.gif

Claudia94
Si ca sa nu ma uitati :





Mikaell
QUOTE(Claudia94 @ Apr 8 2010, 10:15 PM) *
Si ca sa nu ma uitati :


Cu siguranta nu te uitam,draga mea...o asemenea frumusete nu se uita asa usor 68.gif ...Te pupik dulce si te imbratisez cu mare drag tzuc.gif hug.gif
Claudia94
pup miha tzuc.gif

am revenit cu cateva noutati blush.gif



si fara ochelari , maricica diferentza ...



Mikaell
QUOTE(Claudia94 @ May 7 2010, 05:12 PM) *
pup miha tzuc.gif

am revenit cu cateva noutati blush.gif



si fara ochelari , maricica diferentza ...






Esti foarte frumoasa,Clau. wub.gif ..sa ai parte de tot ce iti doresti tu de la viata...pupici dulci tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
mia22_ro
CLAUDITA,ESTI FRUMOASA FOC!
SA MAI PUI POZE CU TINE SI SA TE MAI UITI LA GIUVAIERUL PALATULUI oFloare1.gif
Claudia94
QUOTE(mia22_ro @ Jun 5 2010, 03:18 PM) *
CLAUDITA,ESTI FRUMOASA FOC!
SA MAI PUI POZE CU TINE SI SA TE MAI UITI LA GIUVAIERUL PALATULUI oFloare1.gif



mmultzumesc pt complimente mia love1.gif ! ma uit zilnic , numai vineri acum am ratat, pt ca am avut banchetul , dar ma uit pe net la el... cand am timp biggrin.gif , pupici voua tzuc.giftzuc.giftzuc.gif

poze incarc acusi de la banchet de aseara bananab.gif
ruxy
QUOTE(Claudia94 @ May 7 2010, 05:12 PM) *
pup miha tzuc.gif

am revenit cu cateva noutati blush.gif



si fara ochelari , maricica diferentza ...




Mayyy ce fata frumoasa am gasit doh.gif wub.gif hug.gif
Doraminodora
Clau esti o domnisoara frumoasa si minunata tzuc.gif
Doraminodora
Clau esti o domnisoara frumoasa si minunata tzuc.gif
Doraminodora
QUOTE(Claudia94 @ Apr 8 2010, 11:15 PM) *
Si ca sa nu ma uitati :






oau, oau ce sexsoasa ohmy.gif
Claudia94
cateva poze de la banchet , nu prea am ca n-am stat asa la poze , mai mult dans !!! laugh.gif

rochia facuta ... asta a iesit , nu mai dau detalii ca iar ma enervez, si eu si mama nervi.gif


Claudia94






colegii mei sunt unul si unul ! numai frumuseti biggrin.gif de colege nu mai zic , cu ele nu m-am pozat decat foarte putin tongue.gif
Claudia94


tinuta 2 ( o rochitzica simpla , si extrem de comoda , prima avand corset ma infierbantase la maxim, n-am mai rezistat ) , trecusem si la balerini , nu prea se potriveau daaar ma dureau prea tare picioarele de la sandalutze cu care dansasem destul ... ma luasera si carceii liwlol.gif






Claudia94
tortul , absolut delicios ! QqZZZZZZZZZZZZZCCXXZAAQAAZZZCDDDDS

cam asa stau acum la calculator sdd x= cy bbe pe langa liwlol.gif


Claudia94




cu doamna invatatoare biggrin.gif



cu d-na diriginta biggrin.gif

dyana
Woow, rochita 2 imi place rau! smile.gif
Si tortul... rolleyes.gif
De baieti nu mai sunt eu... laugh.gif

Ma bucur ca te-ai distrat. oFloare.gif
Claudia94
cea de langa mine si cea cu rochie albastra din margine sunt prietenele mele cele mai bune love1.gif

Claudia94
QUOTE(dyana @ Jun 6 2010, 11:04 AM) *
Woow, rochita 2 imi place rau! smile.gif
Si tortul... rolleyes.gif
De baieti nu mai sunt eu... laugh.gif

Ma bucur ca te-ai distrat. oFloare.gif


multzam de vizita si de complimente love1.gif tzuc.gif trandafir.gif
mia22_ro
QUOTE(Claudia94 @ Jun 6 2010, 01:02 PM) *




cu doamna invatatoare biggrin.gif



cu d-na diriginta biggrin.gif



frumoase poze, mi-au amintit si mie de banchetul meu...
a, in pahar ai suc ,nu?
ca la mine....a mai fost ,pe atunci, si altceva wink.gif
a, si care e alesul din poza?mie poti sa-mi spui tzuc.gif
pupici frumoaso tzuc.gif tzuc.gif
Claudia94
QUOTE(mia22_ro @ Jun 6 2010, 11:40 AM) *
frumoase poze, mi-au amintit si mie de banchetul meu...
a, in pahar ai suc ,nu?
ca la mine....a mai fost ,pe atunci, si altceva wink.gif
a, si care e alesul din poza?mie poti sa-mi spui tzuc.gif
pupici frumoaso tzuc.gif tzuc.gif


ms tzuc.gifhug.gif trandafir.gif

nu , era sampanie .atat am putut bea , legal liwlol.gif(eu nu ma omor , imi place doar sa gust) baietii si-au mai cumparat cate o bere ...

Mikaell
Woaw ,draga mea Clau esti superba wub.gif ...iti sta foarte bine in amandoua rochitele...ma bucur foarte mult ca te-ai distrat,sunt amintiri frumoase ce le vei avea toata viata...te pupik dulce,dulce si parfumat tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
ruxy
QUOTE(Claudia94 @ Jun 6 2010, 12:02 PM) *




cu doamna invatatoare biggrin.gif



cu d-na diriginta biggrin.gif


Ce frumos si ce amintiri vei avea...minunat partners.gif ...si uite ca ai avut o rochita oauuu...si inca ceva...cu baiatul asta dulcel iti sade bine yes.gif yes.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ninina
Claudia...esti asa dragutza si frumoasa...iar rochitza este super..... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif trandafir.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.