Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Printesica Mea Erika
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bloguri. Pagini Personale > Bloguri > Blog Mikaell
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
livya
mihai muta paturile de la loc... doh.gif doh.gif offfffffff doamne doh.gif biggrin.gif
andaro
Am observat ca ai schimbat poza lui Eri de la semnatura...e tare dragutzica... partners.gif
Si eu i-am taiat cretisorii lui Sara, la inceputul lunii septembrie...pana la primavara are timp sa creasca.... rolleyes.gif

Toate cele bune!
andaro
Apropo...se cere pe olita...vrea sa stea?
Sara nu agreaza olita...dar de voie, de nevoie sta si face cate una-alta...
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:00 PM) *
scumpica dulce ce esti tu... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


floare2.gif
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:02 PM) *
love1.gif love1.gif uite-o pe mami scumpa si frumoasa...iubita mea esti o scumpa tare... hug.gif hug.gif hug.gif

SI TU ESTI O FRUMOASA SI IMI ESTI TARE DRAGA...MULTI PUPICI tzuc.gif
QUOTE(livya @ Oct 18 2009, 11:03 PM) *
mihai muta paturile de la loc... doh.gif doh.gif offfffffff doamne doh.gif biggrin.gif

biggrin.gif CRED CA VREA SA FACA NISTE MUSCHI,CA SA DEA BINE,CU FREZURA COLL liwlol.gif
Mikaell
QUOTE(andaro @ Oct 18 2009, 11:21 PM) *
Am observat ca ai schimbat poza lui Eri de la semnatura...e tare dragutzica... partners.gif
Si eu i-am taiat cretisorii lui Sara, la inceputul lunii septembrie...pana la primavara are timp sa creasca.... rolleyes.gif

Toate cele bune!

multumesc pt vizita notworthy.gif uf dar ce greu m-am obijnuit eu fara cretunei lui eri,eu am tuns-o in mai ,si abia i-a crescut atat smile.gif

QUOTE(andaro @ Oct 18 2009, 11:25 PM) *
Apropo...se cere pe olita...vrea sa stea?
Sara nu agreaza olita...dar de voie, de nevoie sta si face cate una-alta...


da...acum eri e deja mare,nu mai face pipi deloc pe ea,nici seara dar eu totusi ii mai pun seara pempi dar dimineata il gasesc uscat ,cu olita nu am avut treaba,a stat de la 6 luni de cand am pus-o,cand zice mami pis deja fuge la olita,atat ca nu stie sa-si dea pantalonasii jos biggrin.gif o sa se obijnuiasca si sara cu timpul,ai rabdare cu ea si sa o pui mereu la olita...va pupicim dulce de tot tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
poze de azi
cu mami biggrin.gif



livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 01:08 AM) *
floare2.gif

SI TU ESTI O FRUMOASA SI IMI ESTI TARE DRAGA...MULTI PUPICI tzuc.gif

biggrin.gif CRED CA VREA SA FACA NISTE MUSCHI,CA SA DEA BINE,CU FREZURA COLL liwlol.gif

ce tare esti sa faca muschi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif se pregateste sa fie un barbat bine doh.gif mami scump mie hug.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 06:37 PM) *
poze de azi
cu mami biggrin.gif




doamne faine sunteti amandoua iubitele mele.... love1.gif love1.gif hug.gif tzuc.gif
Mikaell




Mikaell
astea sunt cu dedicatie pt livya si pt mihai laugh.gif






pana la urma i-a rupt si pe astia doh.gif liwlol.gif
Claudia94
ce frumoase sunteeeeeeeeeeeeti amandoua hug.gif trandafir.gif

erika ce frumos te imbraca mami , ador vestuta ta love1.gif va trimitem pupici , in special de la mihaitza hug.gifpartners.gifhug.gif
Claudia94
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 06:48 PM) *
astea sunt cu dedicatie pt livya si pt mihai laugh.gif


pana la urma i-a rupt si pe astia doh.gif liwlol.gif


se pricepe liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 06:48 PM) *
astea sunt cu dedicatie pt livya si pt mihai laugh.gif






pana la urma i-a rupt si pe astia doh.gif liwlol.gif

vaiiiiiiiiiiii ce frumos pentru noi...multumim din suflet love1.gif love1.gif erika e o adevarata stilista,si cum tine ochelarii zici ca ea e creatoare de moda!bravo iubita scumpa ...pupam mami scumpa... tzuc.gif tzuc.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 06:40 PM) *
ce tare esti sa faca muschi liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif se pregateste sa fie un barbat bine doh.gif mami scump mie hug.gif

da un macho man,sper ca ai inteles tu ce am vrut sa scriu biggrin.gif tzuc.gif

QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 06:42 PM) *
doamne faine sunteti amandoua iubitele mele.... love1.gif love1.gif hug.gif


multumim mult,scumpii mei tzuc.gif tzuc.gif floare2.gif
QUOTE(livya @ Oct 19 2009, 06:52 PM) *
vaiiiiiiiiiiii ce frumos pentru noi...multumim din suflet love1.gif love1.gif erika e o adevarata stilista,si cum tine ochelarii zici ca ea e creatoare de moda!bravo iubita scumpa ...pupam mami scumpa... tzuc.gif



ma bucur ca ti-a placut,doar ti-am promis blush.gif bine ar fii sa devina creatoare de moda ,dar mai are mult de mancat ,si la cat mananca ea... liwlol.gif multumim din suflet pt cuvintele frumoase notworthy.gif va pupicim mult si va imbratisam cu drag tzuc.gif tzuc.gif hug.gif hug.gif
Mikaell
QUOTE(Claudia94 @ Oct 19 2009, 06:50 PM) *
ce frumoase sunteeeeeeeeeeeeti amandoua hug.gif trandafir.gif

erika ce frumos te imbraca mami , ador vestuta ta love1.gif va trimitem pupici , in special de la mihaitza hug.gif partners.gif hug.gif


multumim frumos notworthy.gif ,trebuia sa fim si noi pe masura lui itza,la cat de frumos s-a imbracat de ziua lui wub.gif multi pupici in special lui itza tzuc.gif tzuc.gif
QUOTE(Claudia94 @ Oct 19 2009, 06:50 PM) *
se pricepe liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif


da biggrin.gif ,la cati a rupt a devenit o profesionista liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
TESYMO
QUOTE(Mikaell @ Oct 18 2009, 11:33 PM) *
Poze de azi

...a venit toamna rolleyes.gif

Am vazut doua filmulete SUPER in photobucket...aici nu le-am gasit, poate erau la inceput...cand trage calutul si un dans in parc cu un baietel nanner.gif
Mikaell
QUOTE(TESYMO @ Oct 19 2009, 10:31 PM) *
...a venit toamna rolleyes.gif

Am vazut doua filmulete SUPER in photobucket...aici nu le-am gasit, poate erau la inceput...cand trage calutul si un dans in parc cu un baietel nanner.gif


din pacate a venit mai mult iarna, sad.gif si filmuletele cred ca sigur le-am pus si aici si baietelul era vecinul luca biggrin.gif multi pupici tzuc.gif tzuc.gif
maria26
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 07:37 PM) *
poze de azi
cu mami biggrin.gif





sunteti frumoase.. oFloare.gif
natsandrea
micuta scufita e o frumoasa...si mai si seamana leit cu mami trandafir.gif trandafir.gif
va pupam tzuc.gif
delala

Scufita Erikuta esti o frumusete, dar si o mare smechera si o cocheta. Multi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif de la Rares.
Mikaell
QUOTE(maria26 @ Oct 20 2009, 08:58 AM) *
sunteti frumoase.. oFloare.gif


multumim,dar si voi sunteti foarte frumosi tzuc.gif floare2.gif
QUOTE(natsandrea @ Oct 20 2009, 10:40 AM) *
micuta scufita e o frumoasa...si mai si seamana leit cu mami trandafir.gif trandafir.gif
va pupam tzuc.gif

multumesc ,dar as vrea eu sa semene cu mine,dar mai mult cred ca seamana cu tati tzuc.gif floare2.gif

QUOTE(delala @ Oct 20 2009, 12:13 PM) *
Scufita Erikuta esti o frumusete, dar si o mare smechera si o cocheta. Multi tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif de la Rares.

multumesc,draga mea...si asteptam si noi pozici cu rares cel frumos tzuc.gif floare2.gif
miriam
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 07:37 PM) *
poze de azi
cu mami biggrin.gif


Io zic ca seamana mai mult cu tati si un pic cu mami... o frumusete... ochii aia dulci partners.gif
kerstin09
QUOTE(Mikaell @ Oct 19 2009, 08:37 PM) *
poze de azi
cu mami biggrin.gif




CE FRUMOASE SUNTETI love1.gif IMI SUNTETI TARE DRAGI IUBITELE MELE...
MIIIII DE PUPICI DE LA NOI floare2.gif floare2.gif floare2.gif
Mikaell
QUOTE(miriam @ Oct 20 2009, 10:54 PM) *
Io zic ca seamana mai mult cu tati si un pic cu mami... o frumusete... ochii aia dulci partners.gif


DA...MARE DREPTATE AI tzuc.gif floare2.gif
QUOTE(kerstin09 @ Oct 21 2009, 10:10 PM) *
CE FRUMOASE SUNTETI love1.gif IMI SUNTETI TARE DRAGI IUBITELE MELE...
MIIIII DE PUPICI DE LA NOI floare2.gif floare2.gif floare2.gif

MULTUMIM,IUBITA MEA SI VOI IMI SUNTETI FOARTE DRAGI tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
asa am iesit noi azi la plimbarica wink.gif





natsandrea
of DD...scumpa esti printesica mica...o adevarata domnisoara trandafir.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 23 2009, 07:16 PM) *
asa am iesit noi azi la plimbarica wink.gif



mai pot zice ceva?nuuuuuuuu esti o frumusete de fetita scumpa si draga mie,esti modernaaaa iubita love1.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(natsandrea @ Oct 23 2009, 07:23 PM) *
of DD...scumpa esti printesica mica...o adevarata domnisoara trandafir.gif trandafir.gif
tzuc.gif tzuc.gif

multumesc,dar si printesica ta e superba floare2.gif

QUOTE(livya @ Oct 23 2009, 09:07 PM) *
mai pot zice ceva?nuuuuuuuu esti o frumusete de fetita scumpa si draga mie,esti modernaaaa iubita love1.gif tzuc.gif tzuc.gif

da...foarte moderna,de acum face nazuri ca nu vrea pantofii aia ,ca nu vrea caciulita aia si cate si mai cate,sa vezi cand o creste ce o sa mai patesc cu ea biggrin.gif va pupik dulce iubiti mei smecherasi tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
Poze de la plimbarea de azi



SI CU MAMI




natsandrea
QUOTE(Mikaell @ Oct 31 2009, 07:02 PM) *
Poze de la plimbarea de azi

2054 de la andra pt erika si multi pupici tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(natsandrea @ Oct 31 2009, 08:01 PM) *
2054 de la andra pt erika si multi pupici tzuc.gif



notworthy.gif esti draguta ca deobicei..pupam fetele frumoase tzuc.gif trandafir.gif
livya
QUOTE(Mikaell @ Oct 31 2009, 07:02 PM) *
Poze de la plimbarea de azi



SI CU MAMI


frumoasele mele dragi,ce scumpe sunteti...bine ca mai vad si ceva frumos,nu numai voturi... notworthy.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Nov 1 2009, 12:54 AM) *
frumoasele mele dragi,ce scumpe sunteti...bine ca mai vad si ceva frumos,nu numai voturi... notworthy.gif love1.gif love1.gif tzuc.gif tzuc.gif



laugh.gif liwlol.gif multumim,iubita mea...multi pupici dulci pt smecherasul meu tzuc.gif tzuc.gif
andaro
V-am vizitat, v-am salutat si un vot noi v-am lasat... notworthy.gif
vot 2768 - de la noi ( sper ca am retinut nr corect wacko.gif )
kerstin09
QUOTE(Mikaell @ Oct 31 2009, 09:02 PM) *
Poze de la plimbarea de azi



SI CU MAMI


TAREEEEE FRUMOASE SUNTETI partners.gif partners.gif
IMI SUNTETI MEREU DRAGI,TU STI ASTA love1.gif
PUPICI FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif
Mikaell
QUOTE(andaro @ Nov 3 2009, 10:02 PM) *
V-am vizitat, v-am salutat si un vot noi v-am lasat... notworthy.gif
vot 2768 - de la noi ( sper ca am retinut nr corect wacko.gif )


iti multumesc foarte mult oFloare.gif ...multi pupici tie si la printesica ta tzuc.gif tzuc.gif

QUOTE(kerstin09 @ Nov 3 2009, 10:52 PM) *
TAREEEEE FRUMOASE SUNTETI partners.gif partners.gif
IMI SUNTETI MEREU DRAGI,TU STI ASTA love1.gif
PUPICI FRUMOASELE MELE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

si voi imi sunteti foarte dragi,frumoasele mele...va pupicim dulce pe toate trei tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
CATEVA POZE CU ERIKA,DE IERI DIN PARC...





livya
QUOTE(Mikaell @ Nov 15 2009, 09:29 PM) *
CATEVA POZE CU ERIKA,DE IERI DIN PARC...






uauuu ce vad eu aici o scumpica super frumoasa si eleganta....pupici multi tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(livya @ Nov 15 2009, 09:43 PM) *
uauuu ce vad eu aici o scumpica super frumoasa si eleganta....pupici multi tzuc.gif tzuc.gif


multumim frumos,draga livya...pupici dulci pt smecherasul tau frumos tzuc.gif
natsandrea
cata eleganta si cat sarm...frumusete mica te pupam cu drag tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(natsandrea @ Nov 15 2009, 09:58 PM) *
cata eleganta si cat sarm...frumusete mica te pupam cu drag tzuc.gif


multumesc frumos,frumoasele mele tzuc.gif
Mikaell
in sfarsit cu coditeeeeeeeeeee super.gif


alina1981
in sfarsit am terminat cu votatul..........si acum hoinaresc printre topicuri si bloguri liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

am venit si noi aici sa pupacim fetele cochetele.......foarteeee frumoase.........am vazut si filmuletele.......supertare este erikutza.......... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(alina1981 @ Dec 1 2009, 11:44 AM) *
in sfarsit am terminat cu votatul..........si acum hoinaresc printre topicuri si bloguri liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

am venit si noi aici sa pupacim fetele cochetele.......foarteeee frumoase.........am vazut si filmuletele.......supertare este erikutza.......... tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif


multumesc frumos alina oFloare.gif ...si tu ai un baietel tare frumos love1.gif multi pupici de la noi tzuc.gif
natsandrea
pupam posesoarea de codite...e o dulcica...iti vine sa o papi...
si pupam si pe mami tzuc.gif
Mikaell
QUOTE(natsandrea @ Dec 1 2009, 08:09 PM) *
pupam posesoarea de codite...e o dulcica...iti vine sa o papi...
si pupam si pe mami tzuc.gif



multumim frumos,scumpele mele oFloare.gif ...pupici multi si de la noi tzuc.gif
Mikaell


Mikaell
si acum poze da la ziua lui Erika


[b][i]CU MAMI


</SPAN>
[/i][/b]
Mikaell
cu prieteni biggrin.gif


Mikaell
TORTUL






Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.