Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Alicia Douvall Cea Mai Operata Femeie Din Lume!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Monden
Tania_25
Ea este cea mai operata femeie din lume! Si tot nu-i place cum arata.

La doar 29 de ani, Alicia Douvall este mandra posesoare a nu mai putin de 100 de operatii estetice. Moto-ul ei: "Daca ceva se poate opera, atunci se va opera!"
De meserie fotomodel, Alicia Douvall a fost cuplata cu numeroase personalitati ca Dennis Rodman sau P-Diddy.

Odiseea ei a inceput pe cand avea 17 ani. Atunci, nemultumita de felul cum aratau sanii ei, mai ales ca nascuse, si-a facut implanturi cu silicon. De atunci si pana acum blonda si-a operat sanii de 15 ori. Si-a operat si buzele, ochii, pometii obrajilor, abdomenul si picioarele. Pentru toate aceste interventii Alicia a scos din buzunar aproximativ 1,5 milioane de dolari.

Desi nu-si mai simte sanul stang si abdomenul, fotomodelul spune ca nu se va opri aici. Pentru ca medicii esteticieni din Marea Britanie refuza s-o mai opereze, ea apeleaza la cei din SUA, pe care ii minte in privinta numarului de interventii chirurgicale.

"Odata la doua saptamani, merg la un medic. De multe ori, nici nu stiu ce vreau sa-mi operez. Pur si simplu il intreb pe el ce-ar fi in neregula cu mine. Sper ca intr-o zi sa ma trezesc si sa-mi placa cum arat", a declarat Alicia Douvall.


Tania_25


marimaria
Da o sedinta la on psihiatru, nu?
Cred ca numai asa o poate convinge cineva ca tre sa ajunga la un rezultat si sa se placa asa cum e...............sigur are probleme cu mansarda.
Tania_25
QUOTE(marimaria @ Jul 13 2009, 09:35 AM) *
Da o sedinta la on psihiatru, nu?
Cred ca numai asa o poate convinge cineva ca tre sa ajunga la un rezultat si sa se placa asa cum e...............sigur are probleme cu mansarda.




Asta ziceam si eu........sa faci atatea operatii estetice............e dusa rau.......... oFloare1.gif doh.gif
mia22_ro
QUOTE(Tania_25 @ Jul 13 2009, 04:27 PM) *
Asta ziceam si eu........sa faci atatea operatii estetice............e dusa rau.......... oFloare1.gif doh.gif

NICI MACAR NU AM AUZIT DE EA... wink.gif
roxanne
Bine ca are bani....si nu stie pe ce sa-i arunce.... rolleyes.gif
maryhynt
DOAMNE NU E SANATOASA LA CAP ! DA CE VB EU SIGUR ARE CEVA LA CAP!!! ARE SINDROMUL ALA ....NU-MI ADUC AMINTE ACUM CUM II SPUNE IN TERMENI MEDICALI ....NU-SI RECUNOASTE IMAGINEA REALA IN OGLINDA! DOAMNE FERESTE !!
anku
doamneeeeeeeee...mare-i gradina ...
dar arata cat de cat ok!!!!!!
e bolnava psihic...parerea mea...
Tania_25
QUOTE(mia22_ro @ Jul 14 2009, 12:20 PM) *
NICI MACAR NU AM AUZIT DE EA... wink.gif




Nici eu......... cool.gif
Tania_25
QUOTE(roxanne @ Jul 14 2009, 12:37 PM) *
Bine ca are bani....si nu stie pe ce sa-i arunce.... rolleyes.gif



Daca are bani dar nu are minte.......... oFloare1.gif
Tania_25
QUOTE(maryhynt @ Jul 14 2009, 12:41 PM) *
DOAMNE NU E SANATOASA LA CAP ! DA CE VB EU SIGUR ARE CEVA LA CAP!!! ARE SINDROMUL ALA ....NU-MI ADUC AMINTE ACUM CUM II SPUNE IN TERMENI MEDICALI ....NU-SI RECUNOASTE IMAGINEA REALA IN OGLINDA! DOAMNE FERESTE !!




E nemultumita de cum arata........... rolleyes.gif wacko.gif
Tania_25
QUOTE(anku @ Jul 14 2009, 12:42 PM) *
doamneeeeeeeee...mare-i gradina ...
dar arata cat de cat ok!!!!!!
e bolnava psihic...parerea mea...



Cine stie cum arata inainte de operatii........... smile.gif poate s-a automutilat de la atatea operatii............ doh.gif
anku
QUOTE(Tania_25 @ Jul 14 2009, 03:13 PM) *
Cine stie cum arata inainte de operatii........... smile.gif poate s-a automutilat de la atatea operatii............ doh.gif

yes.gif yes.gif yes.gif
natsandrea
DD la 29 de ani atatea operatii...nici nu pot sa ma gandesc...e nebuna
Tania_25
QUOTE(natsandrea @ Jul 14 2009, 01:32 PM) *
DD la 29 de ani atatea operatii...nici nu pot sa ma gandesc...e nebuna




yes.gif yes.gif yes.gif doh.gif
lia maria71
femeia asta e dusa rau saraca!!!mai bine ar fi donat banii unei fundatii pentru copii!!!! notworthy.gif
Tania_25
QUOTE(lia maria71 @ Aug 2 2009, 01:30 PM) *
femeia asta e dusa rau saraca!!!mai bine ar fi donat banii unei fundatii pentru copii!!!! notworthy.gif




Asta ziceam si eu.......mai bine ajuta pe cineva care are nevoie de bani.......... oFloare1.gif
Oanaaa
mie sincer nici nu mi se pare ca arata ok
arata ca o actrita deaia gretoasa de XXX .... bleach
natsandrea
QUOTE(Oanaaa @ Aug 2 2009, 03:56 PM) *
mie sincer nici nu mi se pare ca arata ok
arata ca o actrita deaia gretoasa de XXX .... bleach

yes.gif liwlol.gif liwlol.gif
Kris&Robert
QUOTE(Oanaaa @ Aug 2 2009, 03:56 PM) *
mie sincer nici nu mi se pare ca arata ok
arata ca o actrita deaia gretoasa de XXX .... bleach


pai, dupa atatea operatii!

vorba aia: ce e prea mult strica!

dyanp
Hmmm, cred ca totusi i-ar mai trebui o singura operatie, pe care i-as si recomdanda-o, o LOBOTOMIE, poate asa se linisteste. Cand unii nu au probleme si le fac singuri.
marimaria
O sa ajunga ca aia care si-o cusut pasarica de "n" ori ca sa-i faca pe plac barbatului
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.