Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Concurs Nokia
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Divertisment > Concursuri
camita
La concurs participa si copii deja inscrisi la top 20 sau numai cei la care se trimit poze in perioada concursului?
Mutumesc pentru raspuns?
elena-koller
QUOTE(camita @ Jul 10 2009, 12:49 PM) *
La concurs participa si copii deja inscrisi la top 20 sau numai cei la care se trimit poze in perioada concursului?
Mutumesc pentru raspuns?


Camita la concurs participa cei de la TOP20...Si castigatorul va fi ales prin tragere la sort... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif
camita
QUOTE(elena-koller @ Jul 10 2009, 12:51 PM) *
Camita la concurs participa cei de la TOP20...Si castigatorul va fi ales prin tragere la sort... trandafir.gif trandafir.gif partners.gif



Multumesc. oFloare1.gif Esti sigura ca nu trebuie trimisa poza noua rolleyes.gif ?
elena-koller
QUOTE(camita @ Jul 10 2009, 12:59 PM) *
Multumesc. oFloare1.gif Esti sigura ca nu trebuie trimisa poza noua rolleyes.gif ?


Daca doresti sa trimiti o poza mai recent nu este nici o problema...Da dar o vei vota doar pe una din ele...
elena-koller
QUOTE(elena-koller @ Jul 10 2009, 01:05 PM) *
Daca doresti sa trimiti o poza mai recent nu este nici o problema...Da dar o vei vota doar pe una din ele...


De preferat pe cea mai recenta...
EMY2000
andrei v-am trimis si eu mail in care v-am rugat 2 lucruri.unul dintre ele era sa imi trimite-ti raspuns la ce v-am rugat pe adresa noua, ptr ca voi a-ti trimis pe cea veche.a-ti primit mailul respectiv?ca nu am primit nici un raspuns.
Lili

EMY 2000, ti-am trimis mail !

Felicitari inca o data ! smile.gif
EMY2000
QUOTE(Lili @ Jul 23 2009, 01:46 PM) *
EMY 2000, ti-am trimis mail !

Felicitari inca o data ! smile.gif


hi.gif multumesc mult
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.