Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Cum Sa Iti Intampini Soacra!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Diverse > Filme > Filme haioase. Mamicile UtileCopii - mereu vesele, mereu zambitoare :)
liliana2u
gordunel
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif SUPER TARE!!!!!!!! UNDE ESTE CATELUL ASTA ?CA IL VREAU SI LA MINE ACASA.
mela81
liwlol.gif liwlol.gif
Sigur ai pus tu filmul asta?!
liliana2u
sigur e pus de mine... l-am primit pe mail, l-am incarcat de la birou si l-am postat de-acasa (la birou nu pot accesa forumul, e un cach undeva)... mi s-a parut f. haios... am avut si eu catei, iar ultimul, Nick, proceda asa cu piciorul iubitului meu, ma distra teribil liwlol.gif

Aura, iti recomand sa iei un puiandru, asa fac ei cand incep sa-si manifeste sexualitatea rolleyes.gif

gordunel
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 10:16 PM) *
Aura, iti recomand sa iei un puiandru, asa fac ei cand incep sa-si manifeste sexualitatea rolleyes.gif

rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif CRED CA AM SA IMI IAU( PRIETENII STIU DE CE!!!!!).
Mih@ela
Eu o astept sambata pe soacra-mea...ma gandeam ca aici gasesc ceva ingenios ca sa o surprind,insa...nici chiar asa... liwlol.gif liwlol.gif
marimaria
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Cre ca soacra din filmat s-o ascuns dupa aia cu capul in nisip..................... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Nu se gasesc gata dresati.....de inchiriat?
liliana2u
eu nu am nimic impotriva lor, imi place sa respect pe toata lumea, insa filmuletul asta a fost demential oFloare1.gif
liliana2u
QUOTE(marimaria @ Jul 8 2009, 08:38 PM) *
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Cre ca soacra din filmat s-o ascuns dupa aia cu capul in nisip..................... liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif

Nu se gasesc gata dresati.....de inchiriat?


nu e nevoie, daca au afinitate pt cineva sau sunt catelandri, asa reactioneaza, e ceva nativ.
laura83
super mistoooo liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
Asa o sa o invat pe Karina sa isi primeasca soacra inger.gif
VALERIA OANA
Asa te intampin cand imi aduci fetele
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:09 PM) *
Asa te intampin cand imi aduci fetele

Nu draga, daca vrei sa o iei pe fiica-mea de nora, trebuie sa vii sa o ceri, pt ca eu sunt de moda veche si altfel nu ti-o dau....asa ca o sa vedem care pe care.......... liwlol.gif
VALERIA OANA
Care pe care??? Te referi la pozitia partenerilor?
Cat despre moda veche....daca vin sa iti cer fata de acasa, sa ii pregatesti zestre mare si sa fie domnisoara, altfel n-o luam
gordunel
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:09 PM) *
Asa te intampin cand imi aduci fetele



QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:11 PM) *
Nu draga, daca vrei sa o iei pe fiica-mea de nora, trebuie sa vii sa o ceri, pt ca eu sunt de moda veche si altfel nu ti-o dau....asa ca o sa vedem care pe care.......... liwlol.gif

Soacrelor sunteti (Oana - soacra mare; Laura - soacra mica) tare zuze.
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:13 PM) *
Care pe care??? Te referi la pozitia partenerilor?
Cat despre moda veche....daca vin sa iti cer fata de acasa, sa ii pregatesti zestre mare si sa fie domnisoara, altfel n-o luam

Partea cu domnisoara o pot rezolva, dar zestrea nu prea pt ca repet sunt de moda veche, baiatul vine cu zestre.....niste carpe o sa ii dau si eu , dar vila cu piscina si ferrariul tu il dai super.gif super.gif super.gif
laura83
QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:14 PM) *
Soacrelor sunteti (Oana - soacra mare; Laura - soacra mica) tare zuze.

stim iubita, dar ce sa facem si noi..... floare2.gif
liliana2u
bine spus, Aura, chiar sunt zuze, se potrivesc ca si cuscre... ar tine-o intr-o veselie...
dar n-am inteles, cumva il vrei bigam pe fii-tu, Oana? wacko.gif
VALERIA OANA
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:15 PM) *
Partea cu domnisoara o pot rezolva, dar zestrea nu prea pt ca repet sunt de moda veche, baiatul vine cu zestre.....niste carpe o sa ii dau si eu , dar vila cu piscina si ferrariul tu il dai super.gif super.gif super.gif




ACU....FII-TA FACE BULGARE DE AUR??????
La noi in Bucuresti s-au adunat de prin toate colturile tarii si acu toti se cred domni....asa caaici fata vine cu zestre si tine baiatul numai in toate de fite si cluburi simandicoase
VALERIA OANA
QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:14 PM) *
Soacrelor sunteti (Oana - soacra mare; Laura - soacra mica) tare zuze.




Ofticoaso....ti-am suflat fata frumoasa
VALERIA OANA
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 11:17 PM) *
bine spus, Aura, chiar sunt zuze, se potrivesc ca si cuscre... ar tine-o intr-o veselie...
dar n-am inteles, cumva il vrei bigam pe fii-tu, Oana? wacko.gif




Nuuuuu, dar trebuie sa caopete experienta baiatul, sa se ruleze, sa-si faca rodajul.....
VALERIA OANA
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:15 PM) *
stim iubita, dar ce sa facem si noi..... floare2.gif




....spre exemplu tu ai putea sa mergi la lectii......
laura83
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 11:17 PM) *
bine spus, Aura, chiar sunt zuze, se potrivesc ca si cuscre... ar tine-o intr-o veselie...
dar n-am inteles, cumva il vrei bigam pe fii-tu, Oana? wacko.gif



QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:17 PM) *
ACU....FII-TA FACE BULGARE DE AUR??????
La noi in Bucuresti s-au adunat de prin toate colturile tarii si acu toti se cred domni....asa caaici fata vine cu zestre si tine baiatul numai in toate de fite si cluburi simandicoase


OANO, ce vrea sa spuna mallina mai sus???? mad.gif ohmy.gif ia zi repede
gordunel
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:15 PM) *
stim iubita, dar ce sa facem si noi..... floare2.gif


Ce faceti, faceti bine dar apropo tu nu invatai????? Fugi si la invatat.

QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 11:17 PM) *
bine spus, Aura, chiar sunt zuze, se potrivesc ca si cuscre... ar tine-o intr-o veselie...
dar n-am inteles, cumva il vrei bigam pe fii-tu, Oana? wacko.gif

Eu am inteles ca Oana vrea sa ii faca harem lui Claudiu a mai uitat-o si pe Denisa a lui Dana si nu mai imi aduc acum aminte pecine a mai pus ochii rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
VALERIA OANA
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:19 PM) *
OANO, ce vrea sa spuna mallina mai sus???? mad.gif ohmy.gif ia zi repede



....nici usturoi n-am mancat, nici gura nu-mi miroase....cat despre Malina, nu o baga in seama. Iii citea povesti Ilincai si .....
VALERIA OANA
QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:21 PM) *
Ce faceti, faceti bine dar apropo tu nu invatai????? Fugi si la invatat.
Eu am inteles ca Oana vrea sa ii faca harem lui Claudiu a mai uitat-o si pe Denisa a lui Dana si nu mai imi aduc acum aminte pecine a mai pus ochii rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif




Hai, pune si tu paie pe foc.....
gordunel
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:22 PM) *
....nici usturoi n-am mancat, nici gura nu-mi miroase....cat despre Malina, nu o baga in seama. Iii citea povesti Ilincai si .....

68.gif 68.gif 68.gif 68.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gordunel
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:22 PM) *
Hai, pune si tu paie pe foc.....

floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
VALERIA OANA
QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:23 PM) *
68.gif 68.gif 68.gif 68.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:24 PM) *
floare2.gif floare2.gif floare2.gif floare2.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif




spada.gif spada.gif spada.gif
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:22 PM) *
....nici usturoi n-am mancat, nici gura nu-mi miroase....cat despre Malina, nu o baga in seama. Iii citea povesti Ilincai si .....

liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
laura83
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 11:22 PM) *
Hai, pune si tu paie pe foc.....

sunteti rele........ crybaby.gif in loc sa va bucurati ca ma aveti alaturi......o sa invat la noapte... imi pun carte sub perna cand dorm si pe dimineata stiu tot rolleyes.gif
gordunel
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:29 PM) *
sunteti rele........ crybaby.gif in loc sa va bucurati ca ma aveti alaturi......o sa invat la noapte... imi pun carte sub perna cand dorm si pe dimineata stiu tot rolleyes.gif

Spor la invatat iubita si maine sa sti tot ca meditatoarea te va asculta sa vada daca ai invatat ce trebuia
liliana2u
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 8 2009, 09:09 PM) *
Asa te intampin cand imi aduci fetele



Laura, eu doar am constatat, uite citatul... de-asta am intrebat.. poveste mi-a spus Ilinca si inca una frumoasa rolleyes.gif . Ti-o recit maine, daca nu uit ceva..


a propos, acum vorbeste cu Oana la telefon rolleyes.gif cel putin imaginar si e haioasa anima1.gif
liliana2u
Laura, bafta la licenta si fii the best! (macar un pic bestie, daca nu altfel rolleyes.gif )
laura83
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 11:42 PM) *
Laura, eu doar am constatat, uite citatul... de-asta am intrebat.. poveste mi-a spus Ilinca si inca una frumoasa rolleyes.gif . Ti-o recit maine, daca nu uit ceva..
a propos, acum vorbeste cu Oana la telefon rolleyes.gif cel putin imaginar si e haioasa anima1.gif

pup eu o Ilincutza frumoasa!!! tzuc.gif
laura83
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 11:45 PM) *
Laura, bafta la licenta si fii the best! (macar un pic bestie, daca nu altfel rolleyes.gif )

Doamne ajuta Mallina!!! am niste emotii de cred ca nu o sa dorm toata noaptea oFloare1.gif
roxanne
liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif Unul de-asta trebuie sa cumpar si eu si sa-l fac cadou soacrei... nanner.gif
lia maria71
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 07:49 PM) *

SARACA SOACRA!!!
vai de capu ei!!!!! rolleyes.gif
marimaria
QUOTE(lia maria71 @ Jul 9 2009, 07:19 PM) *
SARACA SOACRA!!!
vai de capu ei!!!!! rolleyes.gif

Da' mie mi s-o parut ca-i place.......radea de mama focului biggrin.gif
maria26
liwlol.gif liwlol.gif tare!
Danutza_rge
se pare ca pe ea nu a deranjat-o asa de mult , chiar s-a ''oferit'' pe tava aruncandu-se in ajutorul lui Ham Ham liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif liwlol.gif
maria26
probabil s-a simtit dorita liwlol.gif liwlol.gif
Danutza_rge
QUOTE(maria26 @ Jul 9 2009, 07:36 PM) *
probabil s-a simtit dorita liwlol.gif liwlol.gif



sau mai mult probabil e de vina mirosul doh.gif
mia22_ro
FOARTE TARE FILMULETUL... liwlol.gif liwlol.gif
Dana75
QUOTE(liliana2u @ Jul 8 2009, 09:49 PM) *

Super tare filmuletul... avand in vedere ca si soacra-mea trebuie sa vina acasa din Spania... doar in concediu... concediu de o luna... sper sa treaca luna asta cumva. wacko.gif doh.gif
VALERIA OANA
QUOTE(laura83 @ Jul 8 2009, 11:29 PM) *
sunteti rele........ crybaby.gif in loc sa va bucurati ca ma aveti alaturi......o sa invat la noapte... imi pun carte sub perna cand dorm si pe dimineata stiu tot rolleyes.gif




Nu mai mananca barbatul tau (amantul meu) ciorba calda de la tine.....d-aia se refugiaza in bratele mele primitoare
VALERIA OANA
QUOTE(gordunel @ Jul 8 2009, 11:33 PM) *
Spor la invatat iubita si maine sa sti tot ca meditatoarea te va asculta sa vada daca ai invatat ce trebuia




Daca merg la sedinta cu parintii si ma face de ras, o sa fie pedepsita toata viata sa nu se mai uite la desene si nici sa se mai fardeze
VALERIA OANA
QUOTE(maria26 @ Jul 9 2009, 07:36 PM) *
probabil s-a simtit dorita liwlol.gif liwlol.gif




Si tu ai o doaga sarita....rau de tot
gordunel
QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 9 2009, 10:54 PM) *
Nu mai mananca barbatul tau (amantul meu) ciorba calda de la tine.....d-aia se refugiaza in bratele mele primitoare

SI TU CA O SOACRA BUNA CE ESTI IL TRIMITI SI LA FETE NU???????

QUOTE(VALERIA OANA @ Jul 9 2009, 10:55 PM) *
Daca merg la sedinta cu parintii si ma face de ras, o sa fie pedepsita toata viata sa nu se mai uite la desene si nici sa se mai fardeze

AI VAZUT CA ESTE CUMINTE SI A PROMIS CA NU TE FACE DE RAS LA SEDINTA.
USA
Raspuns la titlul topicului:
"cum se cuvinee!"
..as vrea sa scriu si traducerea..dar mai bine lasa!
ingerasu
QUOTE(USA @ Jul 9 2009, 11:39 PM) *
Raspuns la titlul topicului:
"cum se cuvinee!"
..as vrea sa scriu si traducerea..dar mai bine lasa!

liwlol.gif sunt curioasa de 'traducere' ... liwlol.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.